Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2010., 23:41   #21
a svaki put kad kupim nešto sumnjive kvalitete ispadne nenosivo iz ovog ili onog razloga ili se odmah uništi. misliš da je to koža mislim, vidim da piše sa strane da je, al nekako nemam povjerenja u cipele tih robnih marki
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 23:47   #22
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
a svaki put kad kupim nešto sumnjive kvalitete ispadne nenosivo iz ovog ili onog razloga ili se odmah uništi. misliš da je to koža mislim, vidim da piše sa strane da je, al nekako nemam povjerenja u cipele tih robnih marki
ove su bile kožne. ako piše na stranici da jesu, ne vjerujem da se može dogoditi da bude neki drugi materijal. nije topshop opet neka toliko sumnjiva marka. uglavnom, ako ih misliš nositi svaki dan nemoj očekivati predug vijek trajanja. jednu sezonu, dvije eventualno.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 23:48   #23
tnx mislim da kupujem ako ih još ima
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 00:52   #24
Quote:
Palladone kaže: Pogledaj post
Ja imam samo dvoje cipelice za koje vrijedi pravilo i udobno i divno- Clarks lakirane ankle boots


bas sam ih htjela preporucit,imam inace ravna stopala a moje Clarksice su nesto najbolje sta sam ikad imala i jos ih imam..sad gledam dal ce za proljece nesto izac..

ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 02:06   #25
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
pitanjce: vidjela sam ove cipelice u toshopu i želim ih, al nemam iskustva s njihovom obućom, bojim se da će bit nenosive

anyone?
meni je topshop bzvz. imam jedne njihove slicnog kroja, one tamnoplave sto su se prodavale prosle godine (320 kn). na peti su mi se vrlo brzo izlizale. mozda su ok ako imas 35 kila i ne hodas po plocniku. jedino je fora sto me nisu zuljale (a mene sve nazulja) jer je gornjiste prilicno mekano, ali zaista nisu nista posebno i leziste stopala je preravno. iskreno, ja sam ih bila kupila samo zbog meni neodoljive boje i fora kroja (k'o iz ranih devedesetih ), cist' za pokazat' se tu i tamo: kad odes autom na neko sjedilacko druzenje. al' nije to za neko strapaciranje, u tome se osjecam k'o da hodam bosa po betonu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 09:41   #26
topshop - nemam dobra iskustva
dr.martens -nemam dobra iskustva
kickers - najneudobnije iako si nemogu pomoc imam ih nekoliko i nakraju nikad ne nosim.
fly - za 800 kn mislis da ce biti udobno , da mi daju besplatno jedne ne bi ih uzela.
zara - ok
mango - udobne

camper - najudobnije

deichmann- sve koje imam su mi preudobne.
__________________
<3
passover is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 10:16   #27
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
meni je topshop bzvz. imam jedne njihove slicnog kroja, one tamnoplave sto su se prodavale prosle godine (320 kn). na peti su mi se vrlo brzo izlizale. mozda su ok ako imas 35 kila i ne hodas po plocniku. jedino je fora sto me nisu zuljale (a mene sve nazulja) jer je gornjiste prilicno mekano, ali zaista nisu nista posebno i leziste stopala je preravno. iskreno, ja sam ih bila kupila samo zbog meni neodoljive boje i fora kroja (k'o iz ranih devedesetih ), cist' za pokazat' se tu i tamo: kad odes autom na neko sjedilacko druzenje. al' nije to za neko strapaciranje, u tome se osjecam k'o da hodam bosa po betonu.
ja imam jedne topshop balerinke, kao heklane, još od prije sto sezona - nikad neudobnije cipele nisam imala. 'Šav' od iza ogroman i žulja beskrajno, prepreravne i stopalo boli nakon par koraka, ma bačen novac. I nakon tog iskustva, nikad mi više nije palo na pamet tamo kupiti cipele
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 10:33   #28
Sve Replay cipele/tenisice/natikače su mi redovito užasno neudobne prvih 2-3 tjedna (i redovito imam krvave žuljeve). Kad se razgaze su ok.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 13:31   #29
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
ja imam jedne topshop balerinke, kao heklane, još od prije sto sezona - nikad neudobnije cipele nisam imala. 'Šav' od iza ogroman i žulja beskrajno, prepreravne i stopalo boli nakon par koraka, ma bačen novac. I nakon tog iskustva, nikad mi više nije palo na pamet tamo kupiti cipele
ok, to je ono čega se bojim još ću malo razmisliti o njima.

uglavnom, neovisno o ovome, tražim obične ravne crne balerinke, eventualno s mašnicom na vrhu. imala sam takve prije iz mr josepha, ali sad ne mogu nigdje nać takve, a da su kvalitetne i lijepe.

ima tko savjeta? po mogućnosti u rijeci
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 13:38   #30
Camper , jedne od najudobnijih cipelica ikad... (po meni)
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 13:46   #31
istina je to za topshop da su im fakat preravne balerinke.

bershka- imam jedne balerinke i užasno su tvrde i neudobne.

kickers- u početku grozno neudobne al kad sam ih razgazila najudobnije cipele ikad.

lacoste- U Ž A S. raspale se u roku keks. užas!

diesel- okej, malo tvrde al može proći.

deichmann-
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 21:41   #32
jao meni su camperice ultraudobne i imaju divnih novih modela.brutalno preporučujem
chelsea hotel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 21:45   #33
Rieker su najudobnija obuća koja postoji ali nažalost nisu baš i privlačne previše...više su za starije osobe...ali zaista u njihovim cipelema možete biti cijeli dan u potpetici a da ju niti ne osjećate.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:48   #34
Evo da malo obnovimo temu!

Nakon godina i godina traganja za THE marki cipela, došla sam na par njih koje dijele prvo mjesto

Već godinama imam Clarksice, onako, malo su mi nezgrapne izgledale kad sam ih tek kupila, tada, prije 6 godina. Nosila sam ih par puta i bile su mi ok, valjda kako sam još bila više za izgled, manje za udobnost. Mađutim, nakon par godina, točnije prošlo proljeće, počela sam ih nositi, svaki dan... u njima prošetala pola Francuske, V.B.. Toliko su udobne- što ih više nosiš, uopće ih ne želiš skinuti. Doduše, u VB koštaju relanih 50 funti+ (koliki mi je minimum za jednu kvalitetnu, udobnu cipelu), dok su u RH skuplje Kupila sam njhove sandalice prošlo ljeto i platila ih cca 700 kn, ali ne žalim! Zaista n.1!

Fly London!!! Prijateljičina majka ih nosi otkada je se sjećam. U početku su mi također izgledale pomalo blesaste, ali!!! Kada sam prije mjesec dana krenula u potragu za ovogodišnjim "baletankama", izbor se sveo na neke bljutavo sive, nikakve posebne marke i skupe Fly Londonke... i na kraju izaberem ove potonje... I, čovječe, ja nemam riječi koliko su udobne! Dakle, nakon cijelog dana u potpeticama, nažuljanih stopala, prstiju, obujem ja njih... toliku udobnost odmah pri kupnji cipele sam rijetko doživjela.

Geoxice! Imam 3 para njihovih sandala, i ne znam koje su bolje. I zaista, noge se nakon cijelog dana neizlaženja iz istog para cipela, ne usmrde!!! Ja nisam vjerovala dok nisam doživjela.

El Naturalista, cipele za koje bi se mnogi složili da su izrazito ružne... HmmmmmmmDa... ili bar većina njih! Dok recimo su mi udobne za jedan večernji izlazak (govorim o onim na potpeticu, koje izgledaju donekle elegantno), tokom dana me ubiju. Ne znam do čega je, ali kao da im je koža od koje su napravljene pretvrda i nikako da se opusti, i uvijek me nekako nabiju :/

Paul Green, također udobne lijepo su razgazive, udobne na stopalu.

Hoglice- čizme- fantazija. I to govorim o čizmama na potpeticu od nekih 8 cm. Za mene, šlampavicu na svemu višem od 4 cm, daleko najudobnije cipele s petom (uz Fly Londonsice)


Nadam se da sam pomogla svojim dojmovima barem nekome
__________________
Jedan život mi neće biti dosta da napravim svih 100 stvari koje želim :)
marlenee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 01:02   #35
moja frendica je isto u tim Fly London po cijele dane...ima ih 4 para onih s punom petom, al različitih boja i modela...i iako meni izgledaju malo glomazno, ona kaže da su to najudobnije cipele na svijetu....u njima je cijeli dan po snimanjima po gradu i ništa je ne bole stopala....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 01:46   #36
Ja jos nisam nasla udobne cipele

Jednom sam imala udobne cizmice od Esprit..i to na petu ... u njima sam mogla i maratonm trcat koliko su bile udobne i lagane... ovo ostalo nista..u svemu me noga boli...i sve me steze... pogotovo jer imam malo siru nogu
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 08:00   #37
Ecco - imam sandale na punu petu, em kvalitetne i lijepe, em prepreudobne... Kupila sam ih ljetos u Peku, oni su na njih dali sniženje 30% (početna cijena oko 700 kn). U njihovom dućanu imaju premala sniženja, max. 20% i nemaju baš neke opcije na rate.
Imaju inače širok izbor klasičnih i modernijih od salonki i casual pa sve do planinarske obuće, odličan dizajn.
http://www.ecco.com/hr-HR

Inače superudobne su mi sve cipele proizvođača Alpina i Peko. Znaju Slovenci što rade.
I naše Booqaloo se pokazale kao odlične!
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 18:38   #38
@Eysan, također imam široko (i malo) stopalo. Zbog širine kupujem broj veće cipele ili pak kupim 37, koje su mi uske, i molim Boga da se rašire... I jednostavno mrzim to. Cijeli proces- od nade, preko grčenja prstiju, boli u onoj bočnoj kosti na stopalu, pa dok to prođe, zalijem čarapicu alkoholom, pa nagurujem nogu u njih... pa sve do faze kada se cipele u potpunosti ne izobliče jer jednostavno ne pašu mom stopalu (što sam trebala otpočetka i prepoznati). Od prošle jeseni sam odustala od takvih kupnji cipela. Bolje naći ono što tražiš pa dati novac, nego kupiti u nadi da će se proširiti (sniženja me uvijek osvoje, pa tu moram i njih kriviti. Obično zbog njih odlučim kupiti nešto za što i nisam sigurna da je ono što mi treba). Ako želiš udobne cipele, stvarno ti savjetujem Fly London. Model koji sam našla nedavno je dovoljno širok za moje stopalce, a bome i udoban.

Prijateljica mi se kune i u Kickersice, sada ih spominjem pošto sam maloprije svratila u jedan od tih napasnih J**es-ovih dućana. P.s. zaista im je najbolji u Westgateu
__________________
Jedan život mi neće biti dosta da napravim svih 100 stvari koje želim :)
marlenee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 06:55   #39
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
moja frendica je isto u tim Fly London po cijele dane...ima ih 4 para onih s punom petom, al različitih boja i modela...i iako meni izgledaju malo glomazno, ona kaže da su to najudobnije cipele na svijetu....u njima je cijeli dan po snimanjima po gradu i ništa je ne bole stopala....
I ja sam obožavateljica Fly London cipela - kupujem najmanje jedne svake sezone (isključivo one modele s punom petom) - čizme, cipele, sandale - tako da se kolekcija popela na 14 pari

Jedini je problem što Je's uvozi samo dio njihove zaista široke kolekcije, ali zato je tu Internet (Amazon ne isporučuje u Hrvatsku, pa ih naručujem kod rođaka u Sloveniju). Nisu puno jeftnije nego kod nas, ali izbor je ogroman!

U svakom slučaju, od prvih Flyca ne mogu/ne želim nositi druge cipele.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 23:48   #40
Prosle godine sam kupila Cate Gray balerinke i rodila se ljubav.
Nikada u zivotu nisam imala tako udobne balerinke. Kupila sam ih samo jer nisu imale uber tanak dzon i sto su imale skrivenu punu peticu od 1,5 cm.
Kupila sam nedavno i narancaste visoku petu, ali ih nisam imala prilike krstiti.
U ponedjeljak idem kupiti nove, crne balerinke
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.