Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2016., 20:32   #5821
Susjedi,

pitanje za APN-ovce. Da li je netko stavljao klimu u stan? Da li ste, i koga kontaktirali u APN-u u vezi tih radova u stanu?
Walkira34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 11:46   #5822
Blok A zidovi

postovanje,

zna li netko kako su izvedeni zidovi i stropovi u bloku A tj od kojeg materija. (tak da znam kako bi se mogle ucvrscivati stvari na zid)
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 15:23   #5823
cigla, beton, knauf...
Walkira34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 14:15   #5824
Pozdrav!

Ima li tko iskustva s BT netom? Iskon nije dostipan, Optima također (al njih ni ne bih), HT mi je preskup, ali ni oni nisu dostupni.... A ovi nude flat 10/10 za 99kn/mj
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 15:58   #5825
Quote:
Twin kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ima li tko iskustva s BT netom? Iskon nije dostipan, Optima također (al njih ni ne bih), HT mi je preskup, ali ni oni nisu dostupni.... A ovi nude flat 10/10 za 99kn/mj

Iskon je dostupan i po meni najbolji i najjeftiniji bar kada su trio paketi u pitanju,.
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 07:12   #5826
Quote:
Twin kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ima li tko iskustva s BT netom? Iskon nije dostipan, Optima također (al njih ni ne bih), HT mi je preskup, ali ni oni nisu dostupni.... A ovi nude flat 10/10 za 99kn/mj
Mi imamo njihov flat 10/10 već skoro 2 godine i nikad problema, razni streamovi ili filmovita rade bez problema, a cijena je stvarno ok..i imali su jedno vrijeme akciju bez ugovora, pa ako bilo što bude samo se makneš..
__________________
19.09.2011.<3TiN<3
13.05.2014. <3Mark<3
tina3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 19:42   #5827
Da evo ispada da je Iskon dostupan i nude mi za 159 kn flat net 10/10 i telefon al to ne koristim, ugl sad ne znam kaj da radim jer mi BT net daje za 99kn flat 10/10. a čitam iskustva od prije i sva su negativna. moguće da su stvar do sad riješili. i, koliko mi se čini, BT net nema ugovornu obvezu (ili ima?)
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 17:02   #5828
Quote:
Twin kaže: Pogledaj post
Da evo ispada da je Iskon dostupan i nude mi za 159 kn flat net 10/10 i telefon al to ne koristim, ugl sad ne znam kaj da radim jer mi BT net daje za 99kn flat 10/10. a čitam iskustva od prije i sva su negativna. moguće da su stvar do sad riješili. i, koliko mi se čini, BT net nema ugovornu obvezu (ili ima?)
Od kad smo u naselju smo na BTnetu i u ovih 6+ godina internet radi savršeno. Fiksni je štekao malo malo ali to ni ne koristim. Kabelska je tak tak, stalno nešto mijenjaju, malo ima nekih programa, malo nema ali dok je neta, zaboli me.
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 18:31   #5829
Znate nekoga tu u naselju tko se bavi popravkom kompjutera /laptopa?
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 22:58   #5830
Kako riješiti problem noćnih divljanja dripaca na igralištu u B bloku? Zar to nikoga ne smeta. Ne znam tko je gori ili dečki ili cure. Nemam druge riječi nego teror. Po danu nabijaju loptu u ogradu igrališta a po noći urlaju na tribinama. Gdje su ti roditelji?
Viceroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 13:36   #5831
Dali znate da nam u kvart dolazi naplata parkinga??!!!!Sta vi kazete o tome,ja sam jako ljuta.Dali tko zna nesto vise o tome.Morat cu prituzbe pisati.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 13:40   #5832
Quote:
Viceroy kaže: Pogledaj post
Kako riješiti problem noćnih divljanja dripaca na igralištu u B bloku? Zar to nikoga ne smeta. Ne znam tko je gori ili dečki ili cure. Nemam druge riječi nego teror. Po danu nabijaju loptu u ogradu igrališta a po noći urlaju na tribinama. Gdje su ti roditelji?
Ja sam jako razocarana kvartom.Kad dode vrijeme za kupnju stana nazalost ovdje ga necu kupovati.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 14:25   #5833
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Dali znate da nam u kvart dolazi naplata parkinga??!!!!Sta vi kazete o tome,ja sam jako ljuta.Dali tko zna nesto vise o tome.Morat cu prituzbe pisati.
Veli Bandic da je to zelja stanovnika naselja, da se uvede naplata...

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 15:24   #5834
Quote:
lipa007 kaže: Pogledaj post
Veli Bandic da je to zelja stanovnika naselja, da se uvede naplata...

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
Zelja kojih stanovnika!Mene nitko nista nije pitao.Da mi je znati koja budala je htjela ono sto moze imati besplatno traziti da to isto placa.Sram ih bilo!!Mi nismo centar Zagreba da bi se tu uvodilo naplacivanje.Nadam se da ce udruga nesto napraviti.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 15:53   #5835
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Zelja kojih stanovnika!Mene nitko nista nije pitao.Da mi je znati koja budala je htjela ono sto moze imati besplatno traziti da to isto placa.Sram ih bilo!!Mi nismo centar Zagreba da bi se tu uvodilo naplacivanje.Nadam se da ce udruga nesto napraviti.
Ne znam, eto citirah sta sam cuo u medijima danas tokom dana, znam, nisu normalni...

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 01:00   #5836
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Dali znate da nam u kvart dolazi naplata parkinga??!!!!Sta vi kazete o tome,ja sam jako ljuta.Dali tko zna nesto vise o tome.Morat cu prituzbe pisati.
Moj dečko je danas zvao zagrebparking da se raspita. Naplata ide već od ponedjeljka. Možemo dobiti "povlaštenu parking kartu" za 25 kn mjesečno ali kolko vidim na njihovim stranicama, potrebno je skupiti hrpu papirologije tipa vaditi potvrdu o prebivalištu što opet ne možeš prije ponedjeljka jer MUP ne radi vikendom. Ljuti me to što nisu nikoga obavijestili nego su samo preko noći postavili te automate za naplatu i u petak objave na portalima da u ponedjeljak kreće naplata. Ljudi se ne stignu niti snaći. Dakle ja ću sad morat najmanje tjedan dana plaćati 1.5 kn po satu i svakih sat vremena slati SMS jer mi auto stoji pred ulazom u zgradu, dok ne dobijem tu povlaštenu kartu, a nemam ga di maknuti. I ko zna koliko se i ta povlaštena čeka... Mogli su nas obavijestiti mjesec dana prije da si to uspijemo osigurati -.- I još sad u doba godišnjeg, vjerujem da ima ljudi koji su otišli na put a ostavili auto doma, sad će ih dočekat kazna. Stvarno nije u redu. I nije u redu da se naplaćuje parkiranje na parkingu u sklopu zgrade kad taj parking ionako koriste isključivo stanari
Villy Villy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 09:11   #5837
Quote:
Villy Villy kaže: Pogledaj post
Moj dečko je danas zvao zagrebparking da se raspita. Naplata ide već od ponedjeljka. Možemo dobiti "povlaštenu parking kartu" za 25 kn mjesečno ali kolko vidim na njihovim stranicama, potrebno je skupiti hrpu papirologije tipa vaditi potvrdu o prebivalištu što opet ne možeš prije ponedjeljka jer MUP ne radi vikendom. Ljuti me to što nisu nikoga obavijestili nego su samo preko noći postavili te automate za naplatu i u petak objave na portalima da u ponedjeljak kreće naplata. Ljudi se ne stignu niti snaći. Dakle ja ću sad morat najmanje tjedan dana plaćati 1.5 kn po satu i svakih sat vremena slati SMS jer mi auto stoji pred ulazom u zgradu, dok ne dobijem tu povlaštenu kartu, a nemam ga di maknuti. I ko zna koliko se i ta povlaštena čeka... Mogli su nas obavijestiti mjesec dana prije da si to uspijemo osigurati -.- I još sad u doba godišnjeg, vjerujem da ima ljudi koji su otišli na put a ostavili auto doma, sad će ih dočekat kazna. Stvarno nije u redu. I nije u redu da se naplaćuje parkiranje na parkingu u sklopu zgrade kad taj parking ionako koriste isključivo stanari
pisalo je u novinama da se za neke garaze moze kupiti mjesecna karta za 40kn. koje su to garaze?

I da li se naplacuje bas cijeli Jelkovec ili samo neke ulice?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 09:25   #5838
dok ne sredite povlastene karte mozete na kiosku kupiti tjednu za svoju zonu - jednostavnije i povoljnije nego produzivati svakih par sati
http://www.zagrebparking.hr/default.aspx?id=59
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 10:45   #5839
Pa mislim stvarno preko noci su postavili te aparate i sad vidim obavijest.jucer sam vidio aparate kod osnovne skole,na rimskom putu kod bazena i kod pekarne u b bloku.treba se organizirat i prosvjed napraviti.svi auti su od stanara ispred zgrada pa nismo mi centar grada.
mariolazg10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:15   #5840
Quote:
Villy Villy kaže: Pogledaj post
..... ali kolko vidim na njihovim stranicama, potrebno je skupiti hrpu papirologije tipa vaditi potvrdu o prebivalištu što opet ne možeš prije ponedjeljka jer MUP ne radi vikendom.....i
Hrpa dokumentacije je: kopija osobne, kopija prometne i ispunjen zahtjev za povlaštenu parkirnu kartu.
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.