Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2012., 16:56   #81
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
... i verovatno bismo bili neprikosnovena sportska sila.
I Hrvatska i Srbija su uspješniji sad u sportu samostalno nego kad su bili zajedno u Jugoslaviji.
gusta magla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 17:29   #82
Mandiću se Hrvatska javno počela gaditi otkad mu se kćer udala u Srbiju.
E sad jeli kćer došla do esencijalnih spoznaja o gadljivoj Hrvatskoj ili je zetova spoznaja u pitanju čovjek "prosto ne može da zna".

Uglavnom lucidni intelektualac koji ima nešto krivo spojeno u mozgu a to su već eksperna, specijalizirna područja za neurokirurge..
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 18:36   #83
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
bili bi europski i svjetski prvaci i u nogomet i u košarci.
Eh zbog tog razloga bih se prodala da ponovno budemo u Jugoslaviji.
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 18:59   #84
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Eh zbog tog razloga bih se prodala da ponovno budemo u Jugoslaviji.
I Hrvatska i Srbija bolje su u sportu samostalno u dva desetljeća nego juga u svojih 73 godine.
Nogomet, košarka, odbojka, vaterpolo, skijanje, tenis, atletika ... Daleko više naslova najboljih na svijetu ili Europi nego je to imala bivša država.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 19:22   #85
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
I Hrvatska i Srbija bolje su u sportu samostalno u dva desetljeća nego juga u svojih 73 godine.
Nogomet, košarka, odbojka, vaterpolo, skijanje, tenis, atletika ... Daleko više naslova najboljih na svijetu ili Europi nego je to imala bivša država.
Htjela sam reći da mi šport u životu znači minus nula A tolika mi je i želja i žal za Jugoslavijom
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 19:36   #86
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
I Hrvatska i Srbija bolje su u sportu samostalno u dva desetljeća nego juga u svojih 73 godine.
Nogomet, košarka, odbojka, vaterpolo, skijanje, tenis, atletika ... Daleko više naslova najboljih na svijetu ili Europi nego je to imala bivša država.
Attention whore Mandić se oglasio jer ne može podnijeti koliko je Hrvatska neusporedivo uspješnija od Srbije, a kao što se vidi iz njegovog interrvjua, njemu je san završiti pod Beogradom.

Premda je Hrvatska već ulaskom u NATO zabila zadnji čavao u lijes Jugo-ideje, ulaskom u Europsku Uniju doći će do kvantnog skoka u našoj važnosti u sujedstvu.

Hrvatski jezik će biti zacementiran kao jedan od službenih jezika EU što ima svoje dodatne prednosti. A u članku taj stari prdonja naravno laprda o Srbima kao jednojezičnoj braći s Hrvatima.

Od lipnja 2011. i zaključenja pregovora s EU vidi se već koje (ne)iskorištene prednosti nudi ravnopravni status s članicama EU.
Ako ga ne iskoristimo sada šteta, ali to je naš problem i to nijee zbog Hrvatske, već upravo zbog jugokompleksaša poput laprdala. Kada osvijestimo mogućnosti koje nudi EU kišobran uvijek ćemo se moći raspištoljiti.
Auge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 19:39   #87
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Uvaženi gospodin Igor M. to tvrdi u Novom listu:

http://www.novilist.hr/Kultura/Igor-...istickih-elita

Da li je taj čovjek normalan ili ima tu nešto istine?
Ima istine, one koja uzrujane patriotiće strašno boli...
Ovo što Mandić govori evidentno je svakome u ovoj zemlji tko nije ostrašćen i tko je sačuvao zrnce zdravog razuma.
Dominicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 21:39   #88
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Htjela sam reći da mi šport u životu znači minus nula A tolika mi je i želja i žal za Jugoslavijom
A neki tu već pomislili da organiziraš neku licitaciju.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 21:45   #89
Quote:
Auge kaže: Pogledaj post
Attention whore Mandić se oglasio jer ne može podnijeti koliko je Hrvatska neusporedivo uspješnija od Srbije, a kao što se vidi iz njegovog interrvjua, njemu je san završiti pod Beogradom.

Premda je Hrvatska već ulaskom u NATO zabila zadnji čavao u lijes Jugo-ideje, ulaskom u Europsku Uniju doći će do kvantnog skoka u našoj važnosti u sujedstvu.

Hrvatski jezik će biti zacementiran kao jedan od službenih jezika EU što ima svoje dodatne prednosti. A u članku taj stari prdonja naravno laprda o Srbima kao jednojezičnoj braći s Hrvatima.

Od lipnja 2011. i zaključenja pregovora s EU vidi se već koje (ne)iskorištene prednosti nudi ravnopravni status s članicama EU.
Ako ga ne iskoristimo sada šteta, ali to je naš problem i to nijee zbog Hrvatske, već upravo zbog jugokompleksaša poput laprdala. Kada osvijestimo mogućnosti koje nudi EU kišobran uvijek ćemo se moći raspištoljiti.
Činjenica da smo članica NATO-a se često prešućujem jer Mandićima i sl. je stvarnost očito nepodnošljiva
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 22:29   #90
Quote:
Dominicus kaže: Pogledaj post
Ima istine, one koja uzrujane patriotiće strašno boli...
Ovo što Mandić govori evidentno je svakome u ovoj zemlji tko nije ostrašćen i tko je sačuvao zrnce zdravog razuma.
Apsolutno se slažem.
Svatko onaj tko vjeruje da je Tito 1961. prodao Kenediju znanje koje je dovelo do stvaranja NASAe, mora vjerovati i u ovo što govori Mandić.
A za to moraš bit samo sa zrncem zdravog razuma koje ti omogućuje da ne kakiš u hlače, ostatak zrnaca su

Večeras je YuRT posvetio nekoliko minuta središnjeg Dnevnika Mandiću i njegovim knjigama, a hvalospjeve su održali njegovi mlađi kolege kroatofobi, Kuljiš i Dežulović.
Krasan uzorak ima HRT Dnevnik, red žena silovanih u DR od strane Srba, red hrvatomrzaca tipa Mandić i njegovi šegrti iz EPH
Leoben Conoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 22:35   #91
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Činjenica da smo članica NATO-a se često prešućujem jer Mandićima i sl. je stvarnost očito nepodnošljiva
A o čemu bi se tu trebalo ponositi? I jesu li Austrijanci, Šveđani, Finci i Irci u nečemu zakinuti što nisu u istom društvu kao i ostali?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 23:04   #92
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A o čemu bi se tu trebalo ponositi? I jesu li Austrijanci, Šveđani, Finci i Irci u nečemu zakinuti što nisu u istom društvu kao i ostali?
Ja sam ponosan što smo članica NATO-a i smatram to velikom stvari za Hrvatsku.

Ne kažem da svi moraju biti, samo kažem da mi se čini mnogima to smeta,ali znaju da ne mogu to promjeniti,pa ignoriraju tu činjenicu
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 01:35   #93
već sam pisao da male nacije neće opstati. Hrvatskoj, Srbiji i ostalima prijeti izumiranje.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 01:56   #94
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
već sam pisao da male nacije neće opstati. Hrvatskoj, Srbiji i ostalima prijeti izumiranje.
Švicarska, Danska i Luksemburg izumiru već stoljećima. Monaco, Andora i San Marino samo što nisu izdahnuli. Kaće konačno umrijet, ne zna se. To je Đeknin zakon malih naroda (nacija, sorry).
__________________
Druže Tito ljubičice crna odveze nam žito, do posljednjeg zrna. Druže Tito, ljubičice bela, tebe voli, domovina cela.
- Koja od ove dvije strofe zvuči realnije, koja je odraz stvarnoga mišljenja naroda?
justificije is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 02:03   #95
Quote:
justificije kaže: Pogledaj post
Švicarska, Danska i Luksemburg izumiru već stoljećima. Monaco, Andora i San Marino samo što nisu izdahnuli
ne priličiti ti pisati gluposti. nego zasto justificije, kao i agripa, podsjeća ne na psošle inkarnacije.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 04:58   #96
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
već sam pisao da male nacije neće opstati. Hrvatskoj, Srbiji i ostalima prijeti izumiranje.
Svi ćemo mi jednog dana qrzem u ledinu, ako nas ti i Mandić ne spasite.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:08   #97
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
Quote:
justificije kaže: Pogledaj post
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
već sam pisao da male nacije neće opstati. Hrvatskoj, Srbiji i ostalima prijeti izumiranje.
Švicarska, Danska i Luksemburg izumiru već stoljećima. Monaco, Andora i San Marino samo što nisu izdahnuli. Kaće konačno umrijet, ne zna se. To je Đeknin zakon malih naroda (nacija, sorry).
ne priličiti ti pisati gluposti.
Čitam što drugi pišu, kad napišu nešto smisleno i moj odgovor ili komentar je smislen, kad drugi pišu viceve ja se smijem i trudim se odgovoriti duhovitim komentarom. Volim misliti da su ljudi koji pišu na forumu inteligentni pa kad imaju viška inspiracije pišu viceve kako bi nas sve nasmijali.

Mandić je umjereno inteligentan i želi nasmijati svoju publiku, nažalost očito nikad nije čitao kolumne Tanje Torbarine pa ne zna da u političkim komentarima treba miješati istinu i sarkazam, on miješa poluistine i laži i sarkazam pa je rezultat otužan.

Jovan Deretić je ilirsko pleme Sarda "upgrejdao" u Srbe, našao ih je u staroj Asiriji i Starom zavjetu. To ga ne čini povjesnikom nego redikulom. Mandićeva promišljanja Hrvatske su jednako kvalitetna kao i Deretićeva otkrića.
__________________
Druže Tito ljubičice crna odveze nam žito, do posljednjeg zrna. Druže Tito, ljubičice bela, tebe voli, domovina cela.
- Koja od ove dvije strofe zvuči realnije, koja je odraz stvarnoga mišljenja naroda?
justificije is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:17   #98
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
već sam pisao da male nacije neće opstati. Hrvatskoj, Srbiji i ostalima prijeti izumiranje.
Matrix@. Kakav Ti kompleks imaš da uz Hrvatsku spominješ Srbiju. Mi imamo svoj problem/e. Nama ne treba još i razmišljanje o Srbiji i njihovim problemima. Naši problemi nisu nastali što smo se razdružili, već zbog toga tko nas vodi, a to je naš problem, jasno sve to važi i za Srbiju. Naprosto mi je gadljivo to povezivanje sadašnjosti sa susjedima, ali i Tvoja nametljivost tezama koje nemaju pokrića.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:31   #99
Quote:
pp5d6 kaže: Pogledaj post
Mandiću se Hrvatska javno počela gaditi otkad mu se kćer udala u Srbiju.
E sad jeli kćer došla do esencijalnih spoznaja o gadljivoj Hrvatskoj ili je zetova spoznaja u pitanju čovjek "prosto ne može da zna".

Uglavnom lucidni intelektualac koji ima nešto krivo spojeno u mozgu a to su već eksperna, specijalizirna područja za neurokirurge..

o čemu pak ti pričaš???

kćer mu je bila udata za nijemca, živjeli su u švicarskoj!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:37   #100
Quote:
Dominicus kaže: Pogledaj post
Ima istine, one koja uzrujane patriotiće strašno boli...
Ovo što Mandić govori evidentno je svakome u ovoj zemlji tko nije ostrašćen i tko je sačuvao zrnce zdravog razuma.
Ne vidim ništa loše u tome što je netko normalan patriot , slijepi nacionalist koji ne poštuje druge narode je druga priča . A Mandić ih nije promašio , pa to mu je i cilj na neki način .
Zdravo je za stanje nacije da netko svima u brk i kaže ono što većina zna ili sluti : Car je gol !!
Ne dijelim njegov pesimizam glede naše nesposobnosti da imamo i čuvamo svoju državu .
Bila su ratna vremena i svakovrsno ljudsko smeće je isplivalo . Nadam se da će ta priča nekako ako ništa drugo smjenom generacija završiti ! Treba jednom za svagda prestati sa zaglupljivanjem ovog naroda i dati šansu mladim i neopterećenim crno - crvenim iluzionizmom .
21 je stoljeće i svijet je otišao dalje ! Trošiti vrijeme na podgrijavanje i recikliranje starih tema iz minulih vremena ne vodi nas nikamo .
Mandić ima talent da nas trgne iz tuposti i dao mu Bog da poživi još dugo !

Zadnje uređivanje Cougarr : 13.01.2012. at 09:46.
Cougarr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.