Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2012., 12:58   #61
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
možeš se ti sa nama sprdati koliko hoćeš ali ne možeš poreći da je tesla slavenskoga roda,imamo mi još takvih bez obzira na one koji nas smatraju nesposobnima i nižim narodom,slaveni su pošten i radan narod,ali eto domaćih izdajnika ima svuda al kod nas najviše,to nam je falinka,da nije takvih di bi nam bio kraj,ni vasiona nam nebi imala granice,ma ima vremena bit će i to.
Tesla je kao i velika vecina hrvatskih Srba vlaškog porijekla. Vlasi nisu slaveni.
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 13:02   #62
Quote:
babalui777 kaže: Pogledaj post
Nije ni SSSR proizvodio bolje aute od juga pa su ipak imao svemirski program.
Ali Jugoslavija nije znala proizvesti niti posteni kombajn 1961 a imali su svemirski brod?
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 13:12   #63
visokoletac hehe


..
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 13:53   #64
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
tebe radi,pokušaj duboko u sebi vidjeti,da li bi ti pobio svoje konkurente,one koje bi ti smatrao izdajnicima,sebe i društva,neću reći u to vrijeme,dešava se to i danas,malo suptilnije,završe u bajbokani zbog "krađe"pa kad ih se makne,pusti ih se na miru,al glava pade pa se ti misli.da li si ti drugačiji,zamisli se dobro,duboko,uđi u tkivo,što reko bora čorba"seti se krstaških ratova".zamisli si kroz koliko je krvi prošao jbt u svom životu,možćeš li to?prvi sv.rat,španija,drugi sv.rat,poraće,krvavo,imaš li ti pravo suditi o takvom čovjeku,o tom vremenu?to je bilo vrijeme tih ljudi,što i tko smo mi da sudimo tim ljudima i tom vremenu,gledajmo mi današnji trenutak da nam djeca požive u boljem društvu,da oni ne znaju i ne saznaju za strahote koje su se dešavale.ovako kako ti stalno prozivaš tkzv.komunizam koji je u biti bio fašizam ne rješavamo današnje probleme,nećemo biti bolji ljudi ako se stalno pravdamo prošlošću,budimo mi danas bolji.to je naš izazov.
Galeni. Ja Titu ne mogu oprostiti što je učinio iza ww2, a naročiti kakve je to ljude ostavio iza sebe, koji danas vladaju Hrvatskom. Osobno nisam siguran što bi bio moj odgovor da mi svaki dan padaju bombe u moj grad, i kako bi se ponašao prema svima onima koji su bili u mom gradu i mislili su da je u redu da se bombadira moj grad. A naročito ne znam kako bi reagirao da su te bombe ubile meni drage iz porodice. A današnje probleme nećemo još dugo riješti dok se ne riješimo ljudi koji su stvarali takav sistem ili su ga nastavili slijediti kao ljudi negativne selekcije u društvu.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 17:55   #65
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Tesla je kao i velika vecina hrvatskih Srba vlaškog porijekla. Vlasi nisu slaveni.
ko što rekoh,nemoš ti svariti da i mi nešto možemo napraviti.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 18:04   #66
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
ko što rekoh,nemoš ti svariti da i mi nešto možemo napraviti.
Je, Space shuttle made in Crvena zastava. Pa ga Ameri kupili i doteglili u Cape Canaveral.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 18:52   #67
priča je izmišljena ali ipak:

http://www.youtube.com/watch?v=bFXAdrJoQl0

pa onda od tih istih rusa dobiješ- kupiš obogaćeni uranij za dvije atomske bombe....

a amerikance zamoliš da ti izgrade jadransku magistralu i oni to naprave...

i cijelo vrijeme glumiš gazdu nesvrstanog svijeta...

a francuzima je drago kad ih zamoliš za mlazni motor koji će se ugrađivati u budući super avion zvani rafale
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 20:01   #68
prodao je on ne samo jugoslavenski svemirski program, nego i bosanski grb. i to više puta.
Bunga Bungalow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 20:17   #69
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Je, Space shuttle made in Crvena zastava. Pa ga Ameri kupili i doteglili u Cape Canaveral.
pa stvarno mi nije jasno kako ste upleli srbiju u ovu priču,nekima se koprena zvana srbija ne skida sa očiju.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 20:50   #70
Mi smo imali zaista dobru suradnju u Yu, ne samo po svemirskom programu. Ufološke udquge bile su takođe u vezi, Zvezda Šolt iz Ljubljane je imala svoju arhivu kao i u ZG i BG. Amatersko izučavanje svemira bilo je veoma popularno.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 01:02   #71
Jovan Deretić je dokazao da je Tito bio Židov, pa normalno da je Amerikancima prodao supertajni YU svemirski program. Da nije, Apolo 13 bi bila uspješna misija.
__________________
Druže Tito ljubičice crna odveze nam žito, do posljednjeg zrna. Druže Tito, ljubičice bela, tebe voli, domovina cela.
- Koja od ove dvije strofe zvuči realnije, koja je odraz stvarnoga mišljenja naroda?
justificije is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 17:41   #72
Quote:
justificije kaže: Pogledaj post
Jovan Deretić je dokazao da je Tito bio Židov, pa normalno da je Amerikancima prodao supertajni YU svemirski program. Da nije, Apolo 13 bi bila uspješna misija.
ja mislim da su svi ljudi židovi,samo još da to i dokažem.broz lako može biti židovsko prezime,kao i tuđman,kao i ............
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 17:54   #73
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
ili ti vidiš poveznicu.
pa naravno da vidi poveznicu ... samo ne vidi naocale koje mu pomazu u tome
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 17:59   #74
Quote:
gusta magla kaže: Pogledaj post
Ono po čemu smo vodeći je dijeljenje etikete izdajnika, e tu nam nema ravnih. To ne misli ko ja je izdajnik. A sa tima se zna kako. Trinaesti bataljon.
fali nam,fali,sve neka trulež oko mene,korov,smeće,nitko ne čisti,živa boleština.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 18:03   #75
ljudi vjeruju u svakojaka cuda. prije bi rekao amerika je kupila njega i njegovu sutnju i mi cemo i dalje ostat vodeci

svemirski program u ono doba vam je nalikovao na komad teskog zeljeza (danas starog) s jako teskom plastikom (vise drva nego plastike) i s velikom potrosnjom struje s malo efekta
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 22:58   #76
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
ljudi vjeruju u svakojaka cuda. prije bi rekao amerika je kupila njega i njegovu sutnju i mi cemo i dalje ostat vodeci

svemirski program u ono doba vam je nalikovao na komad teskog zeljeza (danas starog) s jako teskom plastikom (vise drva nego plastike) i s velikom potrosnjom struje s malo efekta
inače sam sklon vjerovanju u čuda,međutim nikakvo čudo ako je sa von braunom surađivao jedan slovenac pa poslije rata dokumentaciju predao novim ju vlastima.možda i uzeo nešto što je bilo ključno u tom projektu pa je ili su profitirali od toga.svaka čast onome tko zna kako je onda izgledao svemirski program,ja nemam pojma,a mislio sam da sve znam.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 11:07   #77
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
Quote:
justificije kaže: Pogledaj post
Jovan Deretić je dokazao da je Tito bio Židov, pa normalno da je Amerikancima prodao supertajni YU svemirski program. Da nije, Apolo 13 bi bila uspješna misija.
ja mislim da su svi ljudi židovi,samo još da to i dokažem.broz lako može biti židovsko prezime,kao i tuđman,kao i ............
Jovan Deretić ne kaže da Srbi najstariji narod, ali su najstariji kulturni narod, spominju se vrijeme Asirije u natpisima na klinastom pismu koje je njihov izum. Masoni i iluminati nisu Židovi nego su Srbi, ideja da su Židovi je nenaučna zamjena teza.
__________________
Druže Tito ljubičice crna odveze nam žito, do posljednjeg zrna. Druže Tito, ljubičice bela, tebe voli, domovina cela.
- Koja od ove dvije strofe zvuči realnije, koja je odraz stvarnoga mišljenja naroda?
justificije is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 11:48   #78
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
inače sam sklon vjerovanju u čuda,međutim nikakvo čudo ako je sa von braunom surađivao jedan slovenac pa poslije rata dokumentaciju predao novim ju vlastima.možda i uzeo nešto što je bilo ključno u tom projektu pa je ili su profitirali od toga.svaka čast onome tko zna kako je onda izgledao svemirski program,ja nemam pojma,a mislio sam da sve znam.
Sva relevantna dokumentacija o raketnoj tehnologiji pohranjena je krajem rata u 3 puna kamiona(oko 14 tona papira) i skrivena u napusteni rudnik zeljeza u planinskom masivu Harz u selu Dornten pokrajine juzna Saska u Njemackoj te tek kasnije predana Amerikancima... Akcija izvlacenja dokumenata je izvedena prilicno rizicno, ali je von Braun iskoristivsi svoj relativno visoki SS cin bojnika ipak uspio proci pokraj cuvara falsificirajuci naredbe o premjestaju dokumenata ili cak lazirajuci sadrzaj unutar kamiona... Samim krajem rata vec je vladao opci kaos u Njemackoj pa je i disciplinu bilo teze cuvati, tako da su jedino necim jako vrijednim mogli pregovarati za svoj zivot, posto se clanovima SS-a nije prastalo(navodno su u projekt kradje dokumenata sudjelovali i najvisi casnici SS-a poput generala Hans Kammler-a zaduzenog za V-2 raketni program)...

Od svih tih dokumenata cisto sumnjam da se neko izvan najuzih krugova SS-a uspio domoci te dokumentacije, to su bili top secret projekti i vrhunac ondasnje njemacke tehnologije i inzenjerima takvih projekata bio je jako ogranicen krug kretanja... Sto je Jugoslavija od toga dobila??? Kladim se malo ili cak nista... Nije to jedan nacrt, to su tone i tone papira i proracuna kojima nije imao svatko pristup...

Zadnje uređivanje Josey_Wales : 14.01.2012. at 11:54.
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 15:04   #79
Stojadin i Fićo my ass.

http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_128

http://freeweb.deltha.hu/zastava.in.hu/hist.htm
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 11:43   #80
uopće ne vidim nikakav smisao tvog posta.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.