Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 22:56   #2001
Jel unibet inace ima ovakve granice?!
Bogdanovic 17,5. Saric 13.5.
Bohacik iz ceske je bio na 14,5. To ni moj maler ne bi uspio da on prebaci tu granicu. Vise toga nema...zajeb bio. Onda duel satoranski-bohacik kec je 1,30. Ne kuzim kako. Itd. Itd.

A odma mi se za sutra svida over na vucevica. Vjerojatno ce se nasi opet mucit a on ima kvalitete da nas natrpa.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 23:13   #2002
OPrezno s Vučevićem...

Quote:
"Sada je sve na lekarskom timu. Vučević i Rajs nisu potpuno spremni i videćemo kakva će situacija biti do početka utakmice sa Hrvatskom. Radi se o dva jako važna igrača za našu igru i jasno je da ne smemo da se igramo kada je njihovo stanje u pitanju. Ono što je sada sigurno je da ćemo nastojati da ih oporavimo, ali da se nećemo i ne smemo kockati u smislu da se povrede ne pogoršaju“, rekao je Tanjević za TV Crna Gora.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 23:27   #2003
“Tyrese Rice nije završio prošlu utakmicu zbog istegnuća mišića, dok Nikola Vučević nije trenirao zbog ozljede prste. Nadam se da će mi barem jedan od njih biti na raspolaganju za sutrašnju utamicu”, kazao je Tanjević za Vijesti.me.

Protiv nas moze i bez prsta
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 18:36   #2004
Ovo nije chat tema
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:22   #2005
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Uglavnom, treba obratit dalje paznju na granicu protivnika islanda..
I slovenci su ih natrpali. Nema ko nije presao granicu protiv islanda. Lake pare
Sad da malo zamalerisem ekipu sa foruma
P.gasol vise od 18,5. Nema se sta reci osim da je bajica za sve na prvenstvu. Nasi losi pod kosem, slabo skacu, sve ce to gasol iskoristit i ic preko 20.
Lucic vise od 8,5 recimo laksa tekma za srbe, moguce da ce vise odmorizlt glavne igrace a lucic kad ude u igru pristojno iskoristi minute. Dao je 7, 12 i 7 dosad. Sad. Sad sa vecom minutazom moze lagano ovo prebacit.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:16   #2006
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
I slovenci su ih natrpali. Nema ko nije presao granicu protiv islanda. Lake pare
Sad da malo zamalerisem ekipu sa foruma
P.gasol vise od 18,5. Nema se sta reci osim da je bajica za sve na prvenstvu. Nasi losi pod kosem, slabo skacu, sve ce to gasol iskoristit i ic preko 20.
Lucic vise od 8,5 recimo laksa tekma za srbe, moguce da ce vise odmorizlt glavne igrace a lucic kad ude u igru pristojno iskoristi minute. Dao je 7, 12 i 7 dosad. Sad. Sad sa vecom minutazom moze lagano ovo prebacit.

Finska večeras treba 14+ koševa razlike protiv Islanda za drugo mjesto u skupini, a hendikep je na 18,5. Spušteni hendikep na 14,5 s koeficijentom 1,5 trebao bi proći bez ikakvih problema.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:28   #2007
Jel nisu sigurno drugi jer su pobjedili francuze?
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:38   #2008
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Jel nisu sigurno drugi jer su pobjedili francuze?
Ne.

"Rules for classification: 1) Points. 2) Points difference. 3) Head-to-head results. 4) Points scored."

Francuzi imaju +28, Finci +14.

Znači Finci ako žele drugo mjesto, moraju dobit barem 14 razlike da imaju isti omjer kao i Francuzi (+28) i tek bi se onda gledao međusobni omjer.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:39   #2009
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Jel nisu sigurno drugi jer su pobjedili francuze?
Istina, gledao sam odmah nakon utakmice tablicu u kojoj nisu Francuskoj upisali dodatni bod.

Pa uplatio na taj hendikep 14,5 + dodatno over 9,5 na Salina.

Bit će mi super zabavno gledati tu utakmicu...
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:42   #2010
Quote:
missfortune25 kaže: Pogledaj post
Ne.

"Rules for classification: 1) Points. 2) Points difference. 3) Head-to-head results. 4) Points scored."

Francuzi imaju +28, Finci +14.

Znači Finci ako žele drugo mjesto, moraju dobit barem 14 razlike da imaju isti omjer kao i Francuzi (+28) i tek bi se onda gledao međusobni omjer.

Da, to sve stoji i time sam se i vodio, ali Francuzi imaju 8, a Finci prije zadnje utakmice 7 bodova, tako da je Fincima dovoljna bilo kakva pobjeda protiv Islanda.

Isprike zbog unošenja zbrke.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:45   #2011
Zajebao se i ja prilikom gledanja al sva sreća nisam još ništa odigrao.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 16:47   #2012
Znaci porazom ipak nisu drugi zbog pravila. All in na pobjedu finske
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 20:36   #2013
Gdje ste vi našli tu teoriju za koš razliku...jeste li vi u pravu ili službena stranica eurobasketa koja je još jučer objavila da Izrael ispao iako da je po vašem bi imao teoretsku šansu pobjedom od 40-ak razlike protiv Ukrajine.

http://www.fiba.basketball/eurobaske...h-overtime-win

Vrijedi li Ukrajini išta ova pobjeda ili i ona mora pobjediti 40 razlike da bi prestigla Gruziju?...mislim ono
__________________
Hooching with Hemingway!
otto von shtuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 20:42   #2014
Tako je. Nije istina da su ispali, barem ne teoretski.

Tko god pobjedi između Ukrajine i Izraela, imati će isto bodova kao i Gruzija. Tada se gleda razlika zabijenih/primljenih koševa. Onaj tko bude imao bolju razliku, ide dalje očito.

Što bi značilo da ukoliko Ukrajina pobjedi nekakvih 50ak razlike ide dalje (neda mi se točno zbrajati koliko im treba)

Edit: Ukrajina je dobila Gruziju u međusobnog ogledu što znači da im za prolazak dalje treba barem ista razlika koševa kao što Gruzija ima a to je -4. Ukrajina ako želi dalje, mora pobijediti 45 koševa razlike. Eto.

Edit 2: Ovdje sam to našao: https://en.wikipedia.org/wiki/EuroBasket_2017

Sada vidim da su kreteni editali i zamijenili broj 2 i 3 tako da je sada Head-to-head prije razlike koševa lol (danas popodne kada sam gledao points difference je bio drugi kriterij po redu, iza njega tek Head-to-head rezultat). Kakvi debili. Nedaj Bože da sam uplatio nešto na temelju toga što je bilo tamo napisano, hebo bi im sve živo.

Zadnje uređivanje missfortune25 : 06.09.2017. at 21:06.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 23:12   #2015


H2H je oduvijek prvi kriterij

Uz to, ne kužim zašto uopće gledate bodove u košarci, to još u 20 i kusur godina koliko pratim nisam doživio?
Imate omjer pobjeda i poraza i to je jedino relevantno
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 06.09.2017. at 23:27.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 07:14   #2016
Zato sto na tablici pise points. A omjer pobjeda i poraza = bodovi. To je isti k. Nije ovo nba
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 08:18   #2017
Nije isti kurac jer zbog retardiranog bodovanja ide i bod za nastup.

Dvostruko je jednostavnije pričati samo o omjerima
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 08:38   #2018
3-2 =8bodova
2-3=7
Itd itd
Kako nije isti k. Ne mogu imat isto bodova oni koji nemaju isti omjer pobjeda i poraza
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 09:30   #2019
A čuj, postoji razlog za sve to. Postoji (u teoriji) mogućnost da neka ekipa iz nekog razloga ne odigra utakmicu, isto im se piše poraz, ali ne dobiju onaj bod. Svakakve kombinacije su moguće.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:22   #2020
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
3-2 =8bodova
2-3=7
Itd itd
Kako nije isti k. Ne mogu imat isto bodova oni koji nemaju isti omjer pobjeda i poraza
Naravno da je isti kurac (govorio sam o jednostavnošću praćenja), samo govorim da je jednostavnije gledati omjer, a ne se zamarati bodovima, jer vidim da ste jučer sve redom zbunili.

Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
A čuj, postoji razlog za sve to. Postoji (u teoriji) mogućnost da neka ekipa iz nekog razloga ne odigra utakmicu, isto im se piše poraz, ali ne dobiju onaj bod. Svakakve kombinacije su moguće.
Ma znam. Poanta je da je jednostavnije pratiti omjer pobjeda i poraza
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.