Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2013., 16:01   #981
Quote:
Super eto sad pare pomazu pa se ima struje, ovo je bas odlicno vrijeme ako covjek ima puno para nista mu ne fali, no mi je nesto malo tih sa puno para, a nesto puno ovih sa malo para. Moguce da zbog te disproporcije sve ode do vraga.
Taj vaš jugonostalgičarsko-lijevičarski-socijalistički sustav me je uvijek asocirao na gomilu ljudi gdje svi moraju hodati kao onaj najsporiji, pa nije nikakvo čudo što takva gomila sve više zaostaje za drugima... Nesposobnom je humano i kršćanski omogućiti život ali ne i da se obogati sa leđa sposobnijih...

Quote:
Ja ne propagiram smrt ni pojedinih ljudi, a kamo li miliona ja se nadam da ce Iran imati nuklearno oruzje da upotrijebi iskljucivo u samoodbrani !
Pa nekako se ne slaže ovo sa ovim:

Quote:
da za pocetak oslobodi bliski Istok od Izraela
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 18:41   #982
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
Taj vaš jugonostalgičarsko-lijevičarski-socijalistički sustav me je uvijek asocirao na gomilu ljudi gdje svi moraju hodati kao onaj najsporiji, pa nije nikakvo čudo što takva gomila sve više zaostaje za drugima... Nesposobnom je humano i kršćanski omogućiti život ali ne i da se obogati sa leđa sposobnijih...



Pa nekako se ne slaže ovo sa ovim:

Nazovi ti moj sustav ili bolje reci stav kako ti drago, ali vjeruj me on je daleko od toga da se nesposobnjakovici bogate na racun sposobnih. Dalje to nije jugonostalgicarsko-ljevicarsko-socijalisticki sustav, to je planinarsko pravilo da se grupa na usponu krece brzinom najsporijeg ucesnika. Opet ne moze se svako zaputiti na uspon vec iskljucivo kome vodic to dozvoli na osnovu njegovih kondiciono-tehnickih sposobnosti i mentalne stabilnosti. Naravno za razne uspone su razni vodici, zavisno od zahtjavnosti uspona bira se iskusan vodic. Samo sam protiv toga i uvijek cu biti protiv toga da podmuklost i bezocnost budu te sposobnosti koje odredjuju sudbine kako ljudi tako i naroda.


Tedenor, obrati paznju na ponasanje Izraela, vec dva puta njihovi zvanicnici idu u Moskvu da ubjedjuju Ruse da ne prodaju Siriji protivavionski sistem S300, koji je inace odbrambeni sistem, a iz nekoliko puta njihovi avioni bombarduju ciljeve po Siriji. Dalje konstantno na SAD vrse pritisak i lobiraju da SAD sa saveznicima napadne Iran, cak snimaju filmove kako ih Iran napada nuklearnim oruzjem, pazi samo dokle ide ta kampanja. Izrael odavno vise nije zrtva, daleko od toga da treba biti zrtva, ali oni su uzeli sebi za pravo da budu sudija i dzelat. Misljenja sam da traze djavola i da je hriscanski i da ga nadju.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 19:26   #983
Quote:
Nazovi ti moj sustav ili bolje reci stav kako ti drago, ali vjeruj me on je daleko od toga da se nesposobnjakovici bogate na racun sposobnih. Dalje to nije jugonostalgicarsko-ljevicarsko-socijalisticki sustav, to je planinarsko pravilo da Nazovi ti moj sustav ili bolje reci stav kako ti drago, ali vjeruj me on je daleko od toga da se nesposobnjakovici bogate na racun sposobnih. Dalje to nije jugonostalgicarsko-ljevicarsko-socijalisticki sustav, to je planinarsko pravilo da se grupa na usponu krece brzinom najsporijeg ucesnika. Opet ne moze se svako zaputiti na uspon vec iskljucivo kome vodic to dozvoli na osnovu njegovih kondiciono-tehnickih sposobnosti i mentalne stabilnosti. Naravno za razne uspone su razni vodici, zavisno od zahtjavnosti uspona bira se iskusan vodic. Samo sam protiv toga i uvijek cu biti protiv toga da podmuklost i bezocnost budu te sposobnosti koje odredjuju sudbine kako ljudi tako i naroda..
Pa nismo stalno na planinarenju niti tjelesno nesposobni idu planinariti, kao što si sam naveo. A među narodom ćeš svakako naći i primjerke podmuklosti i bezočnosti, samo, to je ljudska osobina a ne sustava, tu nije kriv kapitalizam niti može to izmijeniti...

Quote:
Tedenor, obrati paznju na ponasanje Izraela, vec dva puta njihovi zvanicnici idu u Moskvu da ubjedjuju Ruse da ne prodaju Siriji protivavionski sistem S300, koji je inace odbrambeni sistem, a iz nekoliko puta njihovi avioni bombarduju ciljeve po Siriji. Dalje konstantno na SAD vrse pritisak i lobiraju da SAD sa saveznicima napadne Iran, cak snimaju filmove kako ih Iran napada nuklearnim oruzjem, pazi samo dokle ide ta kampanja. Izrael odavno vise nije zrtva, daleko od toga da treba biti zrtva, ali oni su uzeli sebi za pravo da budu sudija i dzelat. Misljenja sam da traze djavola i da je hriscanski i da ga nadju.
Znači, zbog jednog filma o napadu na Izrael, treba isti izbrisati sa zemlje. Koliko je filmova snimljeno po svijetu i sada treba zbrisati sve te zemlje? Ipak je razlika između filma (umjetnost, sada ne raspravljati dalje o tome) i izjava zvaničnih političara Irana kako treba Izrael zbrisati sa karte svijeta...
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 20:22   #984
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
Pa nismo stalno na planinarenju niti tjelesno nesposobni idu planinariti, kao što si sam naveo. A među narodom ćeš svakako naći i primjerke podmuklosti i bezočnosti, samo, to je ljudska osobina a ne sustava, tu nije kriv kapitalizam niti može to izmijeniti...



Znači, zbog jednog filma o napadu na Izrael, treba isti izbrisati sa zemlje. Koliko je filmova snimljeno po svijetu i sada treba zbrisati sve te zemlje? Ipak je razlika između filma (umjetnost, sada ne raspravljati dalje o tome) i izjava zvaničnih političara Irana kako treba Izrael zbrisati sa karte svijeta...

Kapitalizam ukoliko se ne sputava postaje upravo popriste podmuklosti i bezocnosti, upravo sada se to i dokazuje. Pogledaj samo sto rade velike kompanije radi profita, o naftnim, energetskim ili farmaceutskim klanovima da se ne govori . . .

Nije jedan film i nije film tipa igranog i nije umjetnost, vec klasicna propaganda od nekoliko minuta dramaticnih scena. Iranski zvanicnici samo odgovaraju istom mjerom, moguce da od straha i blefiraju. Sjeti se samo sto je bilo sa Irakom zbog navodnog posjedovanja nuklearnog oruzja, sad je tamo sve ok, ili im zapadna demokratija otima resurse dok oni umiru od gladi sve u ime njihovih ljudskih prava ? Libija sto je sa onolikim zrtvama svakodnevno desetine ili stotine u ime cega kojih to ljudskih prava, zanimljivo kako prestaje svaka briga za to stanovnistvo kako demokrate i oslobodioci pocnu naftu da crpe, da tu ne nalazis nesto sumnjivo ?
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 22:15   #985
Quote:
Kapitalizam ukoliko se ne sputava postaje upravo popriste podmuklosti i bezocnosti, upravo sada se to i dokazuje. Pogledaj samo sto rade velike kompanije radi profita, o naftnim, energetskim ili farmaceutskim klanovima da se ne govori . . .
I što je tu čudno, u bivšem DDR-u su zatvorenici radili namještaj za Ikeu, a na pacijentima isprobavali beta verzije lijekova sa zapada, a bio tvrdi socijalizam a ne kapitalizam...

Quote:
ili im zapadna demokratija otima resurse dok oni umiru od gladi sve u ime njihovih ljudskih prava ?
Opet se pripovijedaju razne bajke, koliko znam, Rusi i Kinezi sada crpe tamo naftu, valjda im daju Iračani za džabe, tko li će znati?

Quote:
zanimljivo kako prestaje svaka briga za to stanovnistvo kako demokrate i oslobodioci pocnu naftu da crpe, da tu ne nalazis nesto sumnjivo ?
Zanimljivo kako na Kosovu i u Avganistanu nisu našli ni litru nafte ili ih je netko slagao možda?
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 02:07   #986
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
I što je tu čudno, u bivšem DDR-u su zatvorenici radili namještaj za Ikeu, a na pacijentima isprobavali beta verzije lijekova sa zapada, a bio tvrdi socijalizam a ne kapitalizam...



Opet se pripovijedaju razne bajke, koliko znam, Rusi i Kinezi sada crpe tamo naftu, valjda im daju Iračani za džabe, tko li će znati?



Zanimljivo kako na Kosovu i u Avganistanu nisu našli ni litru nafte ili ih je netko slagao možda?
Zatvorenici i treba da rade, to je uobicajeno u dosta drzava, to za ljekove nijesam cuo vjerovatno je bilo dobrovoljno.

Rusi i Kinezi su imali od ranije placene koncesije koje su platili legalno izabranoj vladi, a zapadne demokrate ne placaju i Gadafi je htio da proda koncesije Rusima nije htio da produzi ugovore sa Francuzima i Italijanima zbog neplacanja i gomilanja dugova, zato su upravo oni prvi poceli agresiju na Libiju.

Avganistan je tvornica narkotika i zato su ih stavili pod svoju kontrolu, sve pod plastom borbe protiv terorizma. Kad su Rusija i Kina trazili da se napalm bombama spale polja zasijana raznim opijatima to se nije dozvolilo. Amerikanci kad su usli na Kosovo prvo su zaposjeli Trepcu i pokrenuli kopanje rude i proizvodnju. Sad je skoro Vesli Klark na Kosovu dobio koncesije da iskopava ugalj i proizvodi sinteticku naftu.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 02:39   #987
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Zatvorenici i treba da rade, to je uobicajeno u dosta drzava, to za ljekove nijesam cuo vjerovatno je bilo dobrovoljno.
Pa sada, radili su za zapadnjake, a ovi za pacijenti koji su uzimali lijekove nisu ni znali ništa o tome...

Quote:
Sad je skoro Vesli Klark na Kosovu dobio koncesije da iskopava ugalj i proizvodi sinteticku naftu.
Sintetička nafta je glupost jer uopće nije isplativa, jedino su Nijemci za vrijeme II svjetskog pravili tako naftu jer nisu imali izbora...

Quote:
Kad su Rusija i Kina trazili da se napalm bombama spale polja zasijana raznim opijatima to se nije dozvolilo.
Kad su to tražili i tko im nije to dozvolio? A da su Amerikanci stvarno počeli koristiti napalm, dušebrižnici bi opet ustali protiv Amerike. A nije ni nešto mnogo baš humano, pošto za to treba tepih bombardiranje a velike su šanse kako bi zakačili i gomilu radnika na plantažama i žive spalili... ALi dobro, valjda je prihvatljivo sirotinju pržiti napalmom, ako su u pitanju Rusi i Kinezi

Quote:
a zapadne demokrate ne placaju i Gadafi je htio da proda koncesije Rusima nije htio da produzi ugovore sa Francuzima i Italijanima zbog neplacanja i gomilanja dugova, zato su upravo oni prvi poceli agresiju na Libiju.
A Rusi i Kinezi se lijepo držali po strani
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 22:13   #988
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
Pa sada, radili su za zapadnjake, a ovi za pacijenti koji su uzimali lijekove nisu ni znali ništa o tome...



Sintetička nafta je glupost jer uopće nije isplativa, jedino su Nijemci za vrijeme II svjetskog pravili tako naftu jer nisu imali izbora...



Kad su to tražili i tko im nije to dozvolio? A da su Amerikanci stvarno počeli koristiti napalm, dušebrižnici bi opet ustali protiv Amerike. A nije ni nešto mnogo baš humano, pošto za to treba tepih bombardiranje a velike su šanse kako bi zakačili i gomilu radnika na plantažama i žive spalili... ALi dobro, valjda je prihvatljivo sirotinju pržiti napalmom, ako su u pitanju Rusi i Kinezi



A Rusi i Kinezi se lijepo držali po strani

Zavisi je li sinteticka nafta glupost, ako imas srpski ugalj koji si platio Albancima po simbolicnoj cijeni.

Amerikanci su bili protiv, a radnici bi se povukli kad bi culi upozorenja, uostalom mogli su ih proglasiti kolateralnom stetom, bar to Amerikancima ide od ruke.

Sta zelis reci time drzali se po strani, pa ako su imali interesa za koncesije sta je trebalo da otpocnu bombardovanje ?
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 22:37   #989
Quote:
Amerikanci su bili protiv, a radnici bi se povukli kad bi culi upozorenja.
Jasno, prvo bi letio zrakoplov sa ogromnim zvučnicima, nakon toga ide tepih bombardiranje.
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 22:53   #990
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
Jasno, prvo bi letio zrakoplov sa ogromnim zvučnicima, nakon toga ide tepih bombardiranje.

Postoje sredstva javnog informisanja, a krajnji potez bi bio da se bace letci iz aviona.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 22:58   #991
Quote:
BRDJANSKI kaže: Pogledaj post
Postoje sredstva javnog informisanja, a krajnji potez bi bio da se bace letci iz aviona.
Jasno, tamo po planinama i dolinama imaju internet, televiziju pa prate redovno, čak i kad su na njivi imaju waljda Wi-Fi i tablet kompjutore, a naravno, znaju i čitati ti koji žive po tim planinama pa im letci ne predstavljaju problem
A forumskim ljubiteljima objektivnog Advancea ne bi smetali sprženi seljaci, spržene njive (pošto nerijetko pored toga sade i jagode i ostale stvari)... Mislim, mogli bi baciti i agent orange i gotova stvar
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 00:01   #992
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
Jasno, tamo po planinama i dolinama imaju internet, televiziju pa prate redovno, čak i kad su na njivi imaju waljda Wi-Fi i tablet kompjutore, a naravno, znaju i čitati ti koji žive po tim planinama pa im letci ne predstavljaju problem
A forumskim ljubiteljima objektivnog Advancea ne bi smetali sprženi seljaci, spržene njive (pošto nerijetko pored toga sade i jagode i ostale stvari)... Mislim, mogli bi baciti i agent orange i gotova stvar

Naravno da znaju citati te da posjeduju internet sa sve stabilnim signalom, pa je li Amerika preuzela na sebe da ih oslobodi, emancipuje ma spasi na svaki nacin kao Iracane, Libijce i mnoge druge.
BRDJANSKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 09:45   #993
Quote:
Tenedor kaže: Pogledaj post
Virusi krivi za nestašice u Venecueli, i pad morala
Evo i rješenja za navedeno:
http://m.indianexpress.com/news/hugo...-baba/1084403/
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 23:03   #994
Ima vec 15 dana da je CNE (izborno povjerenstvo) objavilo rezultate audita 100% glasackih listica sa predsj. izbora (Apr 14) koji su potvrdili inicijalne rezultate po kojima je Maduro pobjednik izbora sa 1,5% prednosti.

CEPR daje detaljnu kronologiju opozicijskih reakcija na izborni ciklus:
http://www.cepr.net/index.php/blogs/...cent-elections

Vrlo zanimljivi obrati u stavovima i javnim izjavama MUD-a i Caprilesa.

Inace Capriles jos uvijek ne priznaje izbore iako je i vrapcima na grani jasno da su izbori potpuno cisti sto implicitno priznaju i clanovi opozicije kroz svoje izjave. Capriles je sasvim zanemario svoje guvernerske obaveze i posvetio se diplomatskoj misiji trazenja internacionalnih saveznika za svoje obmane. Tako ga je primio Santos (Kolumbija), za sto je Venecuela ostro prosvjedovala, a odbio ga je primiti Nieto (Mexico). Nada se da ce ga primiti u Chileu, Peruu... SAD, usprkos nekim pomacima (susret Jaua-Kerry), i dalje drzi svijecu Caprilesu.

Lokalni izbori su u 12. mj. i MUD ce sudjelovati u punom sastavu.
HugoAmigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 15:27   #995
Quote:
HugoAmigo kaže: Pogledaj post
Ima vec 15 dana da je CNE (izborno povjerenstvo) objavilo rezultate audita 100% glasackih listica sa predsj. izbora (Apr 14) koji su potvrdili inicijalne rezultate po kojima je Maduro pobjednik izbora sa 1,5% prednosti.

CEPR daje detaljnu kronologiju opozicijskih reakcija na izborni ciklus:
http://www.cepr.net/index.php/blogs/...cent-elections

Vrlo zanimljivi obrati u stavovima i javnim izjavama MUD-a i Caprilesa.

Inace Capriles jos uvijek ne priznaje izbore iako je i vrapcima na grani jasno da su izbori potpuno cisti sto implicitno priznaju i clanovi opozicije kroz svoje izjave. Capriles je sasvim zanemario svoje guvernerske obaveze i posvetio se diplomatskoj misiji trazenja internacionalnih saveznika za svoje obmane. Tako ga je primio Santos (Kolumbija), za sto je Venecuela ostro prosvjedovala, a odbio ga je primiti Nieto (Mexico). Nada se da ce ga primiti u Chileu, Peruu... SAD, usprkos nekim pomacima (susret Jaua-Kerry), i dalje drzi svijecu Caprilesu.

Lokalni izbori su u 12. mj. i MUD ce sudjelovati u punom sastavu.
Oho znaci tako je tamo. Hahahahahah pa vec mi je smijesan taj americki klaun Caprilles, dobro da ga je Nieto odbio, da ga malo spusti na zemlju.
A znas li sta on ocekuje s time sto ga je primio Santos, nekuzim, sta on misli da ce s time postici?

Cuj nisam bas upucen u ministre, kada si rekao Jaua mislio si na ovoga covjeka jeli ili na nekog drugog?
http://en.wikipedia.org/wiki/El%C3%ADas_Jaua
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 18:20   #996
Quote:
FedererFan kaže: Pogledaj post
Oho znaci tako je tamo. Hahahahahah pa vec mi je smijesan taj americki klaun Caprilles, dobro da ga je Nieto odbio, da ga malo spusti na zemlju.
A znas li sta on ocekuje s time sto ga je primio Santos, nekuzim, sta on misli da ce s time postici?

Cuj nisam bas upucen u ministre, kada si rekao Jaua mislio si na ovoga covjeka jeli ili na nekog drugog?
http://en.wikipedia.org/wiki/El%C3%ADas_Jaua
Je, to je taj - Elias Jaua, svrstavaju ga u lijevo krilo Chavisma.

Od Santosa je trazio da Kolumbija preko UNASURa izvrsi pritisak na Venecuelu vezano za legitimnost izbora. Dopusteno mu je da govori pred kolumbijskom kongresom sto nije bas prijateljski cin prema Venecueli s obzirom da je rijec o osobi koja je bila glavni instigator nereda koji su odnijeli 11 zivota, a povod neredima je bio posve nelegitiman.
HugoAmigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 12:22   #997
Hugo Chávez dobiva ulicu u Moskvi

Ulica koja će nositi ime Huga Cháveza pojavit će se na sjeveru Moskve, izvještava Itar-Tass.
Gradske vlasti Moskve odlučile su da jedna od moskovskih ulica nosi ime legendarnog predsjednika Venezuele. Prema donesenoj odluci, Chávezova ulica bit će poprečna ulica pod brojem № 5509 koja se nalazi u Horoševskom kvartu. Gradske vlasti također su odlučile preimenovati i čitav niz drugih ulica. Naprimjer, ulica № 326 postala je ulica Galine Višnevske, poznate ruske i operne pjevačice.
Podsjetimo, Chávez je preminuo od raka 5. ožujka 2013. godine.


Nicolas Maduro: "Ako dobijemo zahtjev o azilu razmotriti ćemo ga, Snowden zaslužuju humanitarnu zaštitu"

http://www.presstv.ir/usdetail/310875.html

Ptredsjednik Venezuele Nicolas Maduro rekao je kako Venezuela još uvijek nije dobila zahtjev za davanje političkog azila Edwardu Snowdenu, no ističe kako će razmotriti taj prijedlog ukoliko ga dobiju.

"Razmotrili bi takav zahtjev, jer azil je mjera humanitarne zaštite i mehanizam međunarodnog humanitarnog prava koji je popularan u Latinskoj Americi i uvijek se koristio kao zaštita bespomoćnih", rekao je jučer Maduro za vrijeme posjete Haitiju.

"Nismo dobili službeni zahtjev, ali ako ga dobijemo, razmotriti ćemo ga, kao što to upravo sada, koliko sam upoznat, radi i Ekvador. Nitko nema pravo nikoga špijunirati, a ovaj mladić rekao je svijetu što se događa i zaslužuje humanitarnu zaštitu", rekao je Maduro.
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 14:03   #998
Maduro protjeruje trojicu američkih diplomata: "Yankee go home"

http://venezuelanalysis.com/news/10054

Venezuelanski predsjednik Nicolas Maduro naredio je protjerivanje visokog američkog diplomata i dva dužnosnika američkog veleposlanstva zbog, kako je rekao, zavjere s njegovim političkim protivnicima koji pokušavaju "sabotirati venecuelansko gospodarstvo i destabilizirati zemlju".

"Odlazite iz Venezuele. Jenkiji idite kući. Dosta je bilo zloporaba protiv dostojanstva moje domovine koja želi mir", rekao je Maduro u govoru na nacionalnoj televiziji, te naglasio da trojica američkih dužnosnika moraju napustiti zemlju u roku 48 sati.

"Señores gringosi, imperijalisti, pred vama stoje muškarci i žene s dostojanstvom... nikada nećemo pokleknuti pred vašim interesima, i ne bojimo vas se. Suočiti ćemo se s vama na svim razinama, politički, diplomatski" dodao je Maduro.

Prošlog petka, venezuelanski ministar vanjskih poslova Elias Jaua oštro je kritizirao SAD na Općoj skupštini UN-a u New Yorku, nazvavši ih "jastrebovima rata" koji su "oteli" Vijeće sigurnosti UN-a.

"Mi smo ovdje kako bismo prijavili otmicu", dodao je dužnosnik Venezuele, tvrdeći da je SAD "oteo" UN. On je ponovio argumente od strane bolivijskog predsjednika Eva Moralesa, kako sjedište UN-a treba biti premješteno na mjesto gdje će se "svi narodi poštovati".
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 00:29   #999
Umjesto da se bavi izbacivanjem diplomata, bilo bi bolje da se venezuelanska vlada pozabavi nestašicom osnovnih namirnica i higijenskih artikala. Brašno, šećer, WC papir, itd.
Unatoč prodaji i rezervama nafte koju imaju.

Venezuelan Government Seizes Toilet Paper Factory Amid Shortage
Venezuelanska vlada preuzela tvornicu WC papira

Da nije žalosno, bilo bi smiješno.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 14:41   #1000
Potrošio Maduro u izbornoj trci nacionalnu rezervu WC papira
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:34.