Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 02:21   #481
Molim vas odgoovr da li postoji rješenje za mene. Blokirani su mi računi u Hr, automatski na moj OIB bilo koja kartica je u blokadi. Nekad dobijem lovu na paypal, pa sam s njega maknuo VISU da se lova ne bi povukla u nepovrat. Rješenje mi je da šaljem frendu lovu pa mi on da u ruke. Da li mogu nešto učinit da sam dođem do te love, neku karticu naručit s paypala?

Htio bih nešto kupit nekad s paypala, ali uvijek me traži podatke o kartici naknadno nakon što se ulogiram na paypal... da li postoji solucija da plaćam samo s paypal balanca, bez dodatne autorizacije kartice? Jasno je da u tom slučaju ne mogu ništa kupit. - u prijevodu, imam lovu na paypalu, ali s njega ništa ne mogu naručit bez kartice.
PauGasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:47   #482
Probaj na temi o paypali
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 17:34   #483
Da li je netko tražio poništenje kartice i da mu se izradi nova? Da li je to moguće napraviti i da li Payoneer to naplaćuje?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2018., 08:37   #484
Trebam jedan savjet i pomoć u svezi Payoneer-a.

Dakle imam Payoneer račun i na njega su sjeli novci od internet zarade u dolarima (USD). Pod bankovne račune dodala sam PBZ kartice, dvije.

1. Tekući račun u kunama (HRK)
2. Devizni račun (debitna Visa kartica je u pitanju i na nju mogu biti uplaćeni EUR, CHF, USD)

Zanima me na koji od ta dva računa povući novac sa Payoneer-a?

Nemam karticu od Payoneer-a, MasterCard.

Hvala
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2018., 11:32   #485
Na devizni račun.
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 21:37   #486
Imam i ja pitanje...

Dakle koristim payoneer na kojeg mjesecno imam oko 1500 eura zarade, ali koristim njihovu karticu..

E sad kad karticu koristim za kupovine, tecaj je ok, ali ako dizem gotovinu, tada je dosta losiji tecaj

zanima me ako povezem neku drugi racun, i recimo prebacim dio novaca na njega, da li ce i dalje biti losiji tecaj ili?
Ravno-Zemljas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2019., 14:22   #487
Ja sam baš zvala PBZ, jer tamo imam sve račune i pitala sam ih kolika je njihova provizija ako se novci povuku sa Payoneer-a. Rekli su nikakva provizija se ne uzima. Dakle pošalješ novce (npr 1000 eur) sa svog Payoneer-a na svoj devizni račun koji mora imati omogućeno da prima EUR ili ako prebacuješ USD ili GBP onda te valute i prebaciš. Koliko si odredio da će ti s Payoneer-a biti uplaćeno toliko će ti sjesti i tada radiš konverziju u kune unutar svog internet bankarstv ili odeš u banku podići novce ili sa karticom od tog svog deviznog računa u našoj banci dođeš na bankomatu ili kupuješ u trgovini.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2019., 10:52   #488
samo napomena onome čiji je post obrisan: forum ne služi za dijeljenje informacija u privatnim porukama.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 11:17   #489
Quote:
PauGasol kaže: Pogledaj post
Molim vas odgoovr da li postoji rješenje za mene. Blokirani su mi računi u Hr, automatski na moj OIB bilo koja kartica je u blokadi. Nekad dobijem lovu na paypal, pa sam s njega maknuo VISU da se lova ne bi povukla u nepovrat. Rješenje mi je da šaljem frendu lovu pa mi on da u ruke. Da li mogu nešto učinit da sam dođem do te love, neku karticu naručit s paypala?

Htio bih nešto kupit nekad s paypala, ali uvijek me traži podatke o kartici naknadno nakon što se ulogiram na paypal... da li postoji solucija da plaćam samo s paypal balanca, bez dodatne autorizacije kartice? Jasno je da u tom slučaju ne mogu ništa kupit. - u prijevodu, imam lovu na paypalu, ali s njega ništa ne mogu naručit bez kartice.
Uzmi u nekoj banci visu prepaid, poveži sa paypalom i vozi miško, nije podložna ovrsi.
forumnickxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2019., 17:03   #490
Payoneer

Pozdrav svima. :-)

Zanima me ima li netko od vas račun na Payoneeru i je li ga netko napravio nedavno? Koliko ste čekali na verifikaciju računa? Meni su prošla četiri dana i još mi ga nisu verificirali.

Također me zanimaju uplate s Payoneera na poslovni račun, radi li tko to ovdje, ima li nekih skrivenih limita, koliko traje dok lova ne stigne, i općenito pojavljuju li se ikakvi problemi?

Prvi put koristim treću stranu u procesuiranju uplata izvana i svaka pomoć je dobrodošla!
SuperE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2019., 11:55   #491
Sta je sa ovim ludim provizijama na našim bankomatima? Koristim payoneer godinana, u Sloveniji i Italiji vecinom podižem novac, evo primjera iz prošlog tjedna, na 900€ u Sloveniji, uzelo mi je $17 provizije, sasvim oke, prekjučer kod nas na PBZ bankomatu na 100 kuna, uzelo mi je 37 ($5.7) kuna. Ovako velika provizija nije nikad bila..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2019., 17:12   #492
To ti je naplatio Payoneer ili banka? Jer koliko znam, naše banke ne naplaćuju proviziju (jedino je PBZ počeo za neke strane kartice 16 kn bez obzira na iznos).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 02:07   #493
Danas sam isplatio 200kn na RBA bankomatu te mi je uzelo nekih 6kn provizije kod njih. Tako da je vjerovatno od strane PBZa ona provizija..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 06:27   #494
Pa jel pisalo na ekranu? Sve provizije uvijek pišu i nudi ti se mogućnost da odustaneš.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 15:46   #495
Ne piše. Barem ne kod mene u vž-u na PBZ bankomatima. Jedino nudi "garantiranu konverziju" ili "nastavi sa nepoznatim tečajem"
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 15:50   #496
Naravno, moraš nastaviti s nepoznatim tečajem. Sve dalje je stvar Payoneera, njima se trebaš obratiti za bilo kakve dodatne naknade.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 16:35   #497
Da, uvijek koristim nepoznati tečaj, znam da je ovaj "garantirani" muljaža, javit cu se danas payoneeru na chat support..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2019., 16:53   #498
Inače, Payoneer provizija je 3,5% na iznos + $3.15/€2.50/£1.95 fiksno po podizanju.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2019., 16:09   #499
Povukla bih s Payoneera nekih 250 dolara, ali na poslovni račun, ne na Payoneer karticu. Jel zna tko po čemu bi mi kartica bila povoljnija s obzirom na naknade. Svakako moram platiti porez na zaradu tako da mi to ne igra ulogu...
Rade li banke dvostruku konverziju, prvo iz dolara u eure pa u kune?
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2019., 15:17   #500
Može li se sa Payoneera otići u banku, ovdje kod nas u hr, i isplatiti keš, dakle ne na bankomatu već na pultu u banci..
Jel pokušao tko tako?
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.