Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2016., 23:10   #21
Malo me brinu ovi problemi koje navodite sa korištenjem kartice. Je li to bio samo izolirani slučaj, recimo jedan dan, ili je i dalje nemogućnost korištenja? Imam neke novce na kladionici i sad me strah isplatiti na Skrill ako neću moći isplatiti putem bankomata ili koristiti karticu za plaćanje.
__________________
Sqwat
Le Wat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 17:42   #22
Pozdrav,
registrirao sam se na Skrill, otvorio račun, ali ne znam koji mi je broj računa, kako bi uplatio 10eura, te kako mogu uči u svoj račun. Unaprijed hvala na odgovoru.
giants is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 17:28   #23
da li itko zna da li se na skrill račun može dodati i s njom uplatiti kartica sa istim prezimenom i adresom,ali drugo ime (npr.brat,sestra,itd..)...za paypal znam da može,pa da vidim da li možda može i za skrill..
suz333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 19:25   #24
kad sa skrila ocu povuci lovu mogu samo na bankomat? i uvijek mi uzima 1.8% ? ili postoji nacin kako gratis da povucem lovu na neki racun? i znaci dnevno mogu uzeti samo 250e?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 14:33   #25
Pozdrav, zna li netko kako mogu 10eura prebacit sa skrilla na paypal?
awascro1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:04   #26
Quote:
awascro1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zna li netko kako mogu 10eura prebacit sa skrilla na paypal?
Postoje exchangeri ali evo meni treba na skrill 10 eura pa ti ja mogu prebaciti na paypal ako ti odgovara...a ti meni na skrill
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:46   #27
zna li netko stranicu za net zaradu,koja isplacuje na skrillu? hvala
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 18:50   #28
Quote:
eilee kaže: Pogledaj post
zna li netko stranicu za net zaradu,koja isplacuje na skrillu? hvala
Clixsense,Neobux.....ima još dosta njih
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 11:04   #29
Danas sam htio dići novce sa Skrillovog računa koji je u Eurima u kunama na Erste bankomatu, računali su mi tečaj po 6.79kn/E.
Onda sam u lopkalnoj trgovini kupio neki silikon, tamo je obračunat tečaj po 7.19kn/E. Ima li negdje bolji tečaj za isplatu gotovine ili plaćanje SKrillovom Prepaid Mastercardom?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 17:11   #30
Pozdrav,
imam 50-ak $ na Skrillu i njihovu Mastercard ,ali kad odem na bankomat i pokušam isplatiti piše da je stanje 0 kn.
Jel tko zna u čemu je problem i kako da dođem do novca? Hvala
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:42   #31
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam 50-ak $ na Skrillu i njihovu Mastercard ,ali kad odem na bankomat i pokušam isplatiti piše da je stanje 0 kn.
Jel tko zna u čemu je problem i kako da dođem do novca? Hvala
Jesi aktivirao karticu? Nisam imao još takav slučaj tj. imao sam na Skrillu novce al kada sam isao platit pisalo mi je 0 jer nisam bio aktivirao karticu..

Al ako si vec prije isplacivao onda stvarno neznam
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:42   #32
Quote:
mrElrey kaže: Pogledaj post
Jesi aktivirao karticu? Nisam imao još takav slučaj tj. imao sam na Skrillu novce al kada sam isao platit pisalo mi je 0 jer nisam bio aktivirao karticu..

Al ako si vec prije isplacivao onda stvarno neznam
Aktivirana je kartica. Nisam prije isplaćivala,ovo mi je prvi put da imam takvu karticu,pa stvarno neznam u čemu je problem.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:02   #33
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Aktivirana je kartica. Nisam prije isplaćivala,ovo mi je prvi put da imam takvu karticu,pa stvarno neznam u čemu je problem.
Jedino možda da probaš na nekom drugom bankomatu, iako nevjerujem da to uopće ima veze od bankomata do bankomata.. Meni normalno sve radi..
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2018., 17:35   #34
Zanima me isplata u EUR valuti direktno sa bankomata.

Naime, imam račun u EUR na skrillu, i njihovu MasterCard karticu, ali na Zabinom bankomatu na trgu u ZG koji navodno isplaćuje eure nikako da podignem lovu jer piše da bankomat nije u funckiji.

Zna li itko neki drugi EUR bankomat u Zagrebu ili HR, odnosno je li itko uspješno izvukao eure iz bankomata uz pomoć skrill prepaid kartice?


Vrijedilo bi napomenuti kako sam 2 puta u razmaku od 3 tjedna išao na spomenuti Zaba bankomat, koji je djelovao kao da radi sve po PS-u, čak me tražio i pin, i tek kada bih ga upisao, bankomat kaže da nije trenutno u funkciji.. što je jako sumnjivo s obzirom na to da sam prije ovog posta tražio po forumu i našao sličan problem s istim bankomatom, a post je pisan prije 2 godine. Izgleda kao da bojkotiraju Skrill.


Čitao sam nešto o Euronet bankomatima (koji su kod nas relativno novi), ali navodno uzimaju 4% provizije na MasterCard kartice.

Svaka pomoć je dobrodošla, pogotovo info o osobnom iskustvu povlačenja eura kod nas. Hvala dobri ljudi
trancelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2018., 17:47   #35
Zar taj bankomat na trgu ne radi samo sa Zabinim karticama? Barem je tako bilo kad je tek postavljen prije par godina (link). Inače, mislim da u Hrvatskoj ne postoji drugi bankomat koji isplaćuje strane valute. Kad bi postojao, gotovo sigurno bi uzimao poveću proviziju (tako je više-manje svuda po svijetu).

Preporučam da se odvezeš do Slovenije i tamo digneš.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 14:36   #36
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post

Preporučam da se odvezeš do Slovenije i tamo digneš.

Da, palo mi je na pamet s obzirom da nemam drugih mogućnosti kako se čini.

Kolike sam sreće, kad dođem u Sloveniju bankomat će mi reći da izbacuje samo Tolare
trancelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 20:14   #37
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Aktivirana je kartica. Nisam prije isplaćivala,ovo mi je prvi put da imam takvu karticu,pa stvarno neznam u čemu je problem.
Imam potpuno isti problem, ali drugi iznos....
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2018., 14:30   #38
minael, post ti je prebačen u paypal temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=524126
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2019., 14:07   #39
Nešto me zanima. Imam račun na Skrillu koji uvijek prikazuje stanje u kunama u aplikaciji.
Skrill kartica je koliko znam u eurima (sjećam se da mi je nudilo eure i dolare).
Kada podignem gotovinu sa Skrill kartice ili kad plaćam nešto u kunama, da li Skrill vrši neke konverzije (HRK u EUR pa opet u HRK?)
Pitam zato jer Skrill ima očajan tečaj (oko 7,8 kn za euro) i još 3.99% naknade za konverziju?

Kako to točno ide?
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2019., 10:14   #40
upit?

Htio bih pitati cjenjene forumaše s ove teme,da li je netko putem maila
od Skrilla dobio nekakve naputke o daljnjim smjernicama istog glede
posljedica Brexita.
Molim ako netko može detaljnije objasniti stvar.
minael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.