Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2014., 00:46   #21
mene konkretno zanima gdje nabavljaju robu ovi koji prodaju iskljucivo markiranu preko facebooka, znaci ne posrednici za ebay vec oni koji imaju robu kod sebe, kako to prodje?!
atidorfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 04:48   #22
Monika funkcionira na nacin da ti posaljes link njima i oni ti naruce- znaci nema nikakvih skladista iz hrvatske itd itd pa da od tuda krece roba-to su mislim i naglasili

ja ne narucujem vise preko e baya ni satove, torbe isto vise ne,kistove za sminkanje , ma ni odjecu jer jednostavno su sve slike zamaskirane -fotošopane

narucis obicne crne kistove i onda otkrijes da su Mac- na slikama se ne vide jer su okrenuti na drugu stranu

Sat je danas lutrija -narucis geneva dodje kors, torbe s oznakama itd itd- meni se osobno ne igra s tim stvarima i nije mi stalo do toga da mi pise dizajnersko ime.

Na krpicama je toliko fejkova da ja zbilja ne znam otkuda dolaze i u kolikim kolicinama- ukuca li se kors - vidjeti ce se o cemu pricam, i torbe se krecu po prilicno visokim cijenama 350 kn na dalje

Adidas trenirke- 80% fejkovi

Ljudi koji danas narucuju starke preko ioffera itd itd itekako riskiraju i toga moraju biti svjesni, ako je osobi A proslo - nece i osobi B

Zadnje uređivanje melps : 04.03.2014. at 05:05.
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 07:39   #23
Quote:
melps kaže: Pogledaj post

narucis obicne crne kistove i onda otkrijes da su Mac- na slikama se ne vide jer su okrenuti na drugu stranu

Sat je danas lutrija -narucis geneva dodje kors, torbe s oznakama itd itd- meni se osobno ne igra s tim stvarima i nije mi stalo do toga da mi pise dizajnersko ime.
al čekaj, ako ja na linku na ibeju NISAM vidjela da piše oznaka jer je zamaskirana zar ja svejedno mogu biti u problemu?(meni se to desilo sa satom, naručila sam sat i NITI na jednoj slici nije pisalo michael kors nego sam se iznenadila kad je stigao)

jer ja tu nisam svjesno išla naručiti fejk
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 08:18   #24
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
al čekaj, ako ja na linku na ibeju NISAM vidjela da piše oznaka jer je zamaskirana zar ja svejedno mogu biti u problemu?(meni se to desilo sa satom, naručila sam sat i NITI na jednoj slici nije pisalo michael kors nego sam se iznenadila kad je stigao)

jer ja tu nisam svjesno išla naručiti fejk
cure.žmozete se uvijek tuzit sa zastupnikom (odvjetnickom kucom) samo neznam da je itko ikad iso tako daleko
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 08:19   #25
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
Monika funkcionira na nacin da ti posaljes link njima i oni ti naruce- znaci nema nikakvih skladista iz hrvatske itd itd pa da od tuda krece roba-to su mislim i naglasili

ja ne narucujem vise preko e baya ni satove, torbe isto vise ne,kistove za sminkanje , ma ni odjecu jer jednostavno su sve slike zamaskirane -fotošopane

narucis obicne crne kistove i onda otkrijes da su Mac- na slikama se ne vide jer su okrenuti na drugu stranu

Sat je danas lutrija -narucis geneva dodje kors, torbe s oznakama itd itd- meni se osobno ne igra s tim stvarima i nije mi stalo do toga da mi pise dizajnersko ime.

Na krpicama je toliko fejkova da ja zbilja ne znam otkuda dolaze i u kolikim kolicinama- ukuca li se kors - vidjeti ce se o cemu pricam, i torbe se krecu po prilicno visokim cijenama 350 kn na dalje

Adidas trenirke- 80% fejkovi

Ljudi koji danas narucuju starke preko ioffera itd itd itekako riskiraju i toga moraju biti svjesni, ako je osobi A proslo - nece i osobi B
iz bosne
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:22   #26
Quote:
lukinjo kaže: Pogledaj post
Ja sam imala već neugodna iskustva s naručivanjem lažnjaka pa me zanima kako oni mogu legalno reklamirati,prodavati i naručivati lažnjake a registrirani su obrt.
Kod njih nigdje nije navedeno da dovode kupca u prekršaj ukoliko se zaplijene starke.
Sve je kod njih opširno navedeno, ali ti ne čitaš ili tražiš način da odgovornost prebaciš na njih. Vrlo jasno na njihovoj stranici piše:
*Uvoz kopija poznatih marki nije dozvoljen te je moguće spaljivanje takvih proizvoda od strane carine.

Može li netko kao primjer navesti link gdje to oni reklamiraju prodaju lažnjaka?
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:40   #27
Vecina satova im je MK.. Na nekima je natpis zamagljen, a na ovom se bas vidi
http://www.monika-posredovanje.hr/ka...t-16802-detail

To je ovako nabrzaka..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:43   #28
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
al čekaj, ako ja na linku na ibeju NISAM vidjela da piše oznaka jer je zamaskirana zar ja svejedno mogu biti u problemu?(meni se to desilo sa satom, naručila sam sat i NITI na jednoj slici nije pisalo michael kors nego sam se iznenadila kad je stigao)

jer ja tu nisam svjesno išla naručiti fejk
da, i mene to zanima. ja mislim da ti onda nisi kriva ako nisi svjesno kupila fejk.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:47   #29
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
al čekaj, ako ja na linku na ibeju NISAM vidjela da piše oznaka jer je zamaskirana zar ja svejedno mogu biti u problemu?(meni se to desilo sa satom, naručila sam sat i NITI na jednoj slici nije pisalo michael kors nego sam se iznenadila kad je stigao)

jer ja tu nisam svjesno išla naručiti fejk

To je upravo ono sto se dogadja sve vise , kupis naizgled najobicniji sat po 5 $ i paf ; eto korsa.

U clanku na jednom nasem portalu prije godinu dana receno je da je kupac taj koji je kriv i snosi sve troskove iako nije znao
Mozes se tuziti na sudu i tvrditi da nisi znala- ali nisan cula za puno slucajeva.

Sto se mene tice ; za podosta torbi i satova koji su sad popularni fejkovi ljudi i ne znaju da je rijec o markama. Ne znaju svi za Kors, Mac, Proenza S., Mullbery itd.

Kao sto je vec netko ranije napisao : ne znaju ni svi da je Naked paleta brend.
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:52   #30
evo konkretno ovja link

http://www.ebay.com/itm/131061518989...84.m1439.l2649

čak slike ni ne izgledaju fotošopirano/zamagljeno
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 14:53   #31
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post

kako to mislis? mozes li objasniti?
Mislim na to da to nije nikakva legitimna stranica niti sigurno nekakvo monika posredovanje (ili kako se već zove) nije uvoznik u RH za Converse i slične brendove... Ako netko želi kupiti starke, zna se koji dućani u RH ih drže i koji su zastupnici. I to je kraj priče. Drugo je sve nepouzdano i kockanje. Također zna se koje web stranice poznate prodaju brendirane stvari i znaš da ako sa tih stranica naručuješ, da je to original. To se btw uvijek vidi i po cijeni, prije svega, a zatim i po hrpi ostalih stvari.
__________________
Blog: Fashion in the air
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 15:12   #32
Ja ne kužim- pa lijepo sam naziv kaže Monika posredovanje. Znamo svi što znači posredovati, dakle pomoć pri kupnji određene robe. Oni apsolutno nemaju nikakvu odgovornost, nego krajnji kupac. Vi samo platite troškove proizvoda kojeg želite i proviziju i vrlo jednostavno, oni naručuju na vašu adresu. Naravno njihovo ime se ne spominje nigdje, pa ako na carini zapnu fejk konversice kriv je kupac a to ste u ovom slučaju vi.
Ne radi se o tome da prodaju oni lažnjake-oni ne prodaju ništa, već samo posreduju to jest olakšavaju kupnju onima koji nemaju kako naručiti. To isto mogu i ja. ili bilo tko drugi. Kupovati za druge uz proviziju. Oni će vama narulčiti i one starke koje su fejk po 20 dolara ali i one koje su original po 80 dolara-stvar je u tome što kupac želi u ovom slučaju.
Dakle, oni će pomoći nekome da kupi određenu stvar bila ona fejk ili original, bila skupa ili jeftina.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 15:21   #33
Da, ali ja svakom napomenem da bi mogli imat problema ako naruce starke/sat/torbu, ako imaju nekakav natpis.. Ne vjerujem da oni to napomenu. A na njihovim slikama se vide natpisi ili su zamagljeni, i trebali bi ljudima reci da bi mogli imat problema.

Ne znam jel govore ili ne, al to im je obaveza, ako zele imat iskrenu suradnju.
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 15:34   #34
kako brkate loncice
monika ne uvozi nista (moze odgovarat ako uvozi)
ona posuduje svoj racun (paypal)
to je kao da uzemes u prijatelja 100kn i onda odes i kupis u dilera travu i sad bi ti frend trebao odgovarati za to!?!?
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 15:48   #35
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim- pa lijepo sam naziv kaže Monika posredovanje. Znamo svi što znači posredovati, dakle pomoć pri kupnji određene robe. Oni apsolutno nemaju nikakvu odgovornost, nego krajnji kupac. Vi samo platite troškove proizvoda kojeg želite i proviziju i vrlo jednostavno, oni naručuju na vašu adresu. Naravno njihovo ime se ne spominje nigdje, pa ako na carini zapnu fejk konversice kriv je kupac a to ste u ovom slučaju vi.
Ne radi se o tome da prodaju oni lažnjake-oni ne prodaju ništa, već samo posreduju to jest olakšavaju kupnju onima koji nemaju kako naručiti. To isto mogu i ja. ili bilo tko drugi. Kupovati za druge uz proviziju. Oni će vama narulčiti i one starke koje su fejk po 20 dolara ali i one koje su original po 80 dolara-stvar je u tome što kupac želi u ovom slučaju.
Dakle, oni će pomoći nekome da kupi određenu stvar bila ona fejk ili original, bila skupa ili jeftina.
da, to je sve jasno, to vecina nas i zna da oni samo posreduju. ali da li bi smjeli oglasavati prodaju fejka? tj.posredovati u kupnji toga?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 15:55   #36
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Vecina satova im je MK.. Na nekima je natpis zamagljen, a na ovom se bas vidi
http://www.monika-posredovanje.hr/ka...t-16802-detail
Ovo je solidan primjer i tu doista Monika posredovanje plešu na ozbiljnom rubu regularnosti. Ime u opisu proizvoda nije naznačeno pa ga tražilice po opisu ne mogu naći. Možda bi se oni mogli vaditi na Ebay, da nisu znali. Otprilike kao ove forumašice koje pišu da ne znaju što kupuju... tako ni Monika ne zna što prodaje.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 16:16   #37
ma znaju cure itekako dobro sta kupuju, ne vjerujem 99% kad kazu da su naivno mislili da je orginal
samo svatko bi nesto pokusao kad je u pitanju puno novca
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 16:28   #38
Quote:
Seppina kaže: Pogledaj post
ma znaju cure itekako dobro sta kupuju, ne vjerujem 99% kad kazu da su naivno mislili da je orginal
samo svatko bi nesto pokusao kad je u pitanju puno novca
ne mislim da su naivno mislile da je original, nego da nisu znali da je fejk i da uopste ima natpis odredjenog brenda.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 22:24   #39
http://www.monika-posredovanje.hr/ka...ka-0040-detail

Evo primjer fake starki,koje se reklamiraju na njihovom web shopu,jasno vidljiv znak i ako prođe prođe a ukoliko carina zaplijeni onda kupac sam snosi troškove uništenja a oni su se ogradili opaskom u općim uvjetima. Naravno da ne naglašavaju sto je fake jer im je u interesu zaraditi. Ove starke na aliexpressu koštaju 20 $ tako da monika nema bas proviziju od 5 kuna. Ovo su jedne od povoljnijih na njenom webu. Da li ona uopće moze posredovati sa fake robom ili se pravi da ne zna da je to fake.
lukinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 22:27   #40
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim- pa lijepo sam naziv kaže Monika posredovanje. Znamo svi što znači posredovati, dakle pomoć pri kupnji određene robe. Oni apsolutno nemaju nikakvu odgovornost, nego krajnji kupac. Vi samo platite troškove proizvoda kojeg želite i proviziju i vrlo jednostavno, oni naručuju na vašu adresu. Naravno njihovo ime se ne spominje nigdje, pa ako na carini zapnu fejk konversice kriv je kupac a to ste u ovom slučaju vi.
Ne radi se o tome da prodaju oni lažnjake-oni ne prodaju ništa, već samo posreduju to jest olakšavaju kupnju onima koji nemaju kako naručiti. To isto mogu i ja. ili bilo tko drugi. Kupovati za druge uz proviziju. Oni će vama narulčiti i one starke koje su fejk po 20 dolara ali i one koje su original po 80 dolara-stvar je u tome što kupac želi u ovom slučaju.
Dakle, oni će pomoći nekome da kupi određenu stvar bila ona fejk ili original, bila skupa ili jeftina.
Mogu oni pomoći da kupe al mislim da ne smiju reklamirati fake proizvod i jos u svom web shopu,to je prodaja i reklama a onda nastupa posredovanje.
Bas me zanima što bi rekli zastupnici Conversa na sve to s obzirom da plijene starke svake godine.
lukinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.