Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 01:34   #81
Da.
__________________
Iza kuće metar drva...
Carhartt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 01:38   #82
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
brijem da nije on
on se javi kad ga neko prozove na forumu, ne vjerujem da se išel klonirat
Tocno tako.
Inace akcija od tovara je uspjela i tezak je udarac svim onima koji su bili i koji jesu bbb.
 
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 01:39   #83
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
Čisto da dobiješ dojam kakvo obrazloženje za zadržavanje članka 34.a (saznanja) ima ustavni sud.

http://sljeme.usud.hr/usud/praksaw.n...4?OpenDocument



I dalje misliš da se navijači mogu uspješno pozivati na ljudska prava?
Oni poznaju samo silu i silom im se treba odgovoriti.
Da ali tu zabranu na zahtjev policije mora donit sud , ovo što ja pišem je totalno drugačije ....
Nek sude pa nek dokažu na sudu zašto se treba dat kritičnima zabrana
__________________
Heroji ne plaču i kad gube pobjeđuju, heroji ne mole zube stisnu i prebole!
Onore agli assenti
jollyroger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 01:49   #84
Carhart..
Aj brate nemoj sad upadat s tim shemama molin te. Niti smo mi sve niti su oni.
Da jucer klub nije sta iza nas popusili bi i mi kitu. Neznan zasto u ovin trenucima imate neki potrebu nadjebavat se. Neki nasi postupci imaju vise odjeka jer trenutno imamo masu, a kod drugih je malo drugcije. Sto ne znaci da su jebivjetri. Da je nas kojim slucajem ogolilo na 200 ljudi sta bi. Stanje je takvo kakvo je i triba krenit iz sadasnje pozicije naprid. Jer ako cemo sad krenit ko je koga nozem, raketom, sacekuse, vauceri i sta ja znan popusit ce mo. I te price najaci smo ovo ono su ukurcu sada. Ja sam jedan put na ovome forumu napisa da s bbb nikad i nista zajedno. Al to je krivo. Jebiga triba nekad stat na balun i mucnit glavom. I kako se volimo busat u prsi visi cilj. Onda malo promislit sta to znaci. Ako vec i nemozemo pric priko nekih svojih ideja onda nemojmo bit zagaduri i jebat pricu vecini iz svojih grupa.
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 01:54   #85
Quote:
jollyroger kaže: Pogledaj post
Da ali tu zabranu na zahtjev policije mora donit sud , ovo što ja pišem je totalno drugačije ....
Nek sude pa nek dokažu na sudu zašto se treba dat kritičnima zabrana
Ja mislim da ako su u stanju opravdati neka nigdje definirana saznanja da će bez puno problema opravdati i popise.
Blut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 02:05   #86
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ako su u stanju opravdati neka nigdje definirana saznanja da će bez puno problema opravdati i popise.
Ja mislim da nisu u stanju opravdat zabranu od nekog kluba ili osobe , a da za to nije odlučio sud .....

možda sam u zabludi al...
__________________
Heroji ne plaču i kad gube pobjeđuju, heroji ne mole zube stisnu i prebole!
Onore agli assenti
jollyroger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 02:19   #87
Quote:
jollyroger kaže: Pogledaj post
Ja mislim da nisu u stanju opravdat zabranu od nekog kluba ili osobe , a da za to nije odlučio sud .....

možda sam u zabludi al...
Nisi nikad došao na ulaz nekog noćnog kluba i redar te odbio pustiti?

Sud ne zanima što se neka udruga sufinancira javnim novcima. Npr. pokušaj u č Močvari/Jedinstvu (znači radi se o udruzi koja je financirana javnim novcima i djeluje u prostoru koji je vlasništvo grada) održati okupljanje Hrvatskog Nacionalnog Fronta. Kakvom sudu se možeš žaliti što su te odbili?

Ne sviđaš mi se i ne želim te na događaju koji ja organiziram.
Ne sviđaš mi se i ne želim te u prostoru kojim ja upravljam.
...
Blut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 02:31   #88
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
Nisi nikad došao na ulaz nekog noćnog kluba i redar te odbio pustiti?

Sud ne zanima što se neka udruga sufinancira javnim novcima. Npr. pokušaj u č Močvari/Jedinstvu (znači radi se o udruzi koja je financirana javnim novcima i djeluje u prostoru koji je vlasništvo grada) održati okupljanje Hrvatskog Nacionalnog Fronta. Kakvom sudu se možeš žaliti što su te odbili?

Ne sviđaš mi se i ne želim te na događaju koji ja organiziram.
Ne sviđaš mi se i ne želim te u prostoru kojim ja upravljam.
...
u ovom slučaju je zabranila policija u suradnji s klubom
shvatio sam poantu koju želiš reć , al s određenim medijskim napadima i prosvjedima ko zna možda prođe
__________________
Heroji ne plaču i kad gube pobjeđuju, heroji ne mole zube stisnu i prebole!
Onore agli assenti
jollyroger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 03:15   #89
Quote:
jollyroger kaže: Pogledaj post
u ovom slučaju je zabranila policija u suradnji s klubom
shvatio sam poantu koju želiš reć , al s određenim medijskim napadima i prosvjedima ko zna možda prođe
Da je sve zakonski praktično čisto kao suza

Ako se nešto dogodi, prosvjedi i medijski napadi će biti samo jedan manji dio bitaka u ovom asimetričnom ratu koji se vodi na puno više razina.
Blut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 03:53   #90
Quote:
Carhartt kaže: Pogledaj post
Torcida se prvi put susrela s tim i izgurala to jako dobro (zasada)...
Podigla je prasinu i zbrku tako reci u cijeloj HR, dok su rekacije BBB-a na te iste liste u proslosti podigle prasinu oko same ekipe koja ''kuzi'', dva kvarta u zg-u, jednog i pol portala te je s vremenom je pala.
I tu se vidi po samom pocetku da je Torcida nesto VECE i SNAZNIJE...
da "podigla" je zbrku, jer Hajduk ko nogometni klub stoji iza vas, a tko stoji iza BBB? vi očito još niste shvatili kakva je klima u zagrebu po pitanju BBB, a i bolje da niste, da ste u koži navijača dinama ne bi prstom mrdali po nijednom pitanju, a ovakvi ko ti nadobudno mlate koprive tuđim kurcem. neću dalje, i neću ti odgovarat na repliku jer vidim da nisi dostojan neke "dublje" rasprave.
__________________
ne treba nam ćirilica u Vukovaru i RH, не треба нам ћирилица у Вуковару и РХ! :)
pieceOFme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 05:47   #91
Zakoni se takodjer mogu mjenjati. Sad kad je javnost zainteresirana okupiti pravne strucnjake i sto prije predloziti izmjene protuustavnih clanaka. Bez beda sad(hitno) mozemo dobiti podrsku etabliranih faca iz pravnih krugova a zbog predizborne kampanje i pozornost politicara. Ako neviskoristimo trenutak, sami smo si krivi.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 08:52   #92
Quote:
NorthSpirit kaže: Pogledaj post
Vaša prva ekipa. Još da te pitam nešto. Misliš li da bi vam bojkot u subotu uspio da su vam svi ljudi sa Lučkog prevezeni na Borongaj?
Uspija bi! Jer nisu određeni ljudi slučajno išli direkt na lučko, a ne u grad...
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 08:56   #93
bojim se da crne liste smiju sastavljati.
sve udruge u pravilu imaju neku vrstu disciplinske komisije, koja može ocijeniti jeste li se ogriješili o statut kluba i nanosite li štetu imidžu kluba itd., te vam jednostavno može izreći neku sankciju. sad hoće li to biti suspenzija nekih članskih prava, ukidanje članstva, zabrana pristupa udruzi ili novčana sankcija, ovisi o njima. tako je na žalost svugdje, bez obzira radilo se o privatnoj firmi ili udruzi građana.
(primjera imate koliko hoćete u državnim tijelima gdje šefovi uhljebljuju svoje ljude koji veze s vezom nemaju, druge struke i sl., pa kad se netko kvalificiraniji pobuni, završi na disciplinskoj komisiji. pa jednom dobije jednu kaznu, drugi put drugu i tako ga provociraju i čekaju da pukne, pa da ga pošalju u mirovinu. i nikom ništa. zakon je tako pisan i omogućuje pokazivanje mišića. govorim iz bliskih primjera.)

ono kaj je zanimljivije je pozadina tih crnih lista i protok informacija između kluba i policije. ima valsimot pravo, možda se može mijenjati zakon, ali isto tako crne liste treba shvatiti kao povod i sad kad se zakotrljalo udariti o stvarima koje, iskreno, najviše zanimaju građane, a to su financije. kako se financira dinamo, koji je status lokomotive, kako je ustrojen dinamo, zakaj se ne poštuju članska prava ni statut, pitanje mamićeve agencije, guranje podobnih u reprezentaciju, di je danas maleš, a di su osuđeni suci, izvršit pritisak na igrače, nek progovori netko o famoznim klauzulama na tv-u,...

sad treba bit naporan i na sva zvona razglasit sve i ne se žeštit i glupirat bezveze, za navijačke stvari će bit prilike. samo pametno, ljudi
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 09:25   #94
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Zakoni se takodjer mogu mjenjati. Sad kad je javnost zainteresirana okupiti pravne strucnjake i sto prije predloziti izmjene protuustavnih clanaka. Bez beda sad(hitno) mozemo dobiti podrsku etabliranih faca iz pravnih krugova a zbog predizborne kampanje i pozornost politicara. Ako neviskoristimo trenutak, sami smo si krivi.
To i ja govotim, treba sad maksimalno iskoristit situaciju i pozornost politike/javnosti.
Također ko papagaji ponavljat jednu tezu: ako smo mi na listama, zašto nisu Mamić,Šupraha i ostala ekipa sa dosjeima
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 09:32   #95
Trebalo bi sve. Samo nemojte da se netko slučajno sjeti zajedničkog prosvjeda ispred institucija. Ne, ovako je bolje ubit ćemo ih dopisima a mislim da im najteže padaju prijetnje preko foruma i čuđenje. Jebem ti mater, čudimo se već 5 godina, samo se čudimo.
NoviZagreb86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 09:52   #96
Quote:
Endsieg kaže: Pogledaj post
Tocno tako.
Inace akcija od tovara je uspjela i tezak je udarac svim onima koji su bili i koji jesu bbb.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:02   #97
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/1...suca-eura.html
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:04   #98
Quote:
fsquad kaže: Pogledaj post
To i ja govotim, treba sad maksimalno iskoristit situaciju i pozornost politike/javnosti.
Također ko papagaji ponavljat jednu tezu: ako smo mi na listama, zašto nisu Mamić,Šupraha i ostala ekipa sa dosjeima
Ne smije im se dati dva dana mira. Svako malo se netko treba javljati i jasit po idiotskom zakonu, crnin listama, podsjecat na sranja mamica, sirica i ostalih.jednostavno, sada je zlocin zasutjeti
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:06   #99
Na radiu kazu da suker nece bit na sjednici,vec da ce ju vodit prvi dopredsjednik zdravko mamic
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:07   #100
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
Na radiu kazu da suker nece bit na sjednici,vec da ce ju vodit prvi dopredsjednik zdravko mamic
šuker je marioneta, pravi gazda će vodit sjednicu. jasno ko dan
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.