Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2011., 11:12   #4761
e da, znam da nešto moram pitat, tu je nedavno netko postao one šnale za kosu što imaju ono gore na šta se fiksira cvijet ili nešto, ne nađem to na e bayu..pa ako netko zna...
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 12:48   #4762
Nar predivne ruzice, ovaj prsten mi je najljepsi, ajme bas bas
micika nausnice su bas lijepe, mislim da kad stavis njih na usi nista vise od nakita ne trbea stvarno odlicne
__________________
moj diy nakit na FB-u mašnica mašnić stranicai Mašnica profil
MIMA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 13:40   #4763
evo da se i ja pridružim ovoj temi.....svi komentari dobrodošli

__________________
http://sandra-pahuljica.blog.hr/...10.9.2011...
sandrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 13:51   #4764


__________________
http://sandra-pahuljica.blog.hr/...10.9.2011...
sandrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 13:56   #4765
[IMG=http://img577.imageshack.us/img577/1675/100714174714.jpg][/IMG]

[IMG=http://img191.imageshack.us/img191/5941/100714174647t.jpg][/IMG]

[IMG=http://img833.imageshack.us/img833/3986/buketizavjencanjeruze8t.th.jpg][/IMG]
__________________
http://sandra-pahuljica.blog.hr/...10.9.2011...

Zadnje uređivanje sandrazg : 31.05.2011. at 14:06.
sandrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 14:46   #4766








__________________
http://sandra-pahuljica.blog.hr/...10.9.2011...
sandrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 14:54   #4767
Hvala, MIMA13!!!
sandrazg, da ne kvotam svaku sliku, nakit ti je prekrasan!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 16:48   #4768
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Za tkaninu se koristi posebno ljepilo i to posebno za svijetlu i posebno za tamnu tkaninu. E sad, ima više toga, no znam da postoje ljepila gdje se sve radi kao i decoupage na npr. kartonskim kutijama, ali se to kasnije fiksira peglom. Znam da Lumos ima takvo ljepilo.

I mislim kako se uz to koristi i onaj fantom flomaster kojim se prođe rub gdje dolazi salveta kako se ljepilom ne bi prošao taj rub jer se to vidi, ili tako nešto. Uglavnom, raspitajte se malo u hobby dućanima ili pogledajte po netu
Hvala puno na informacijama znam raditi na ostalim stvarima ali nisam nikada na tkanini pa me zanimalo, izgleda da ću se ovo ljeto time pozabaviti
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 16:59   #4769
hvala
__________________
http://sandra-pahuljica.blog.hr/...10.9.2011...
sandrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 18:49   #4770
Cure zna li netko gdje ima za kupiti probor za decoupage tehniku pa da bude kao poklon za rođendan (nešto kao kreativni paket)? Ili se mora zasebno kupovati ljepilo, salvete, kist?
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 20:30   #4771
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Cure zna li netko gdje ima za kupiti probor za decoupage tehniku pa da bude kao poklon za rođendan (nešto kao kreativni paket)? Ili se mora zasebno kupovati ljepilo, salvete, kist?
Nigdje nisam vidjela poklon paket tog tipa ali možeš pokloniti poklon bon u nekom hobby dućanu ili kupiti sve zasebno
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 21:48   #4772
okej, hvala
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 22:09   #4773
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
bas su lijepe..kako si ih radila i di si kupila ove velike dijelove?
hvala,sve sam naručila sa ebaya


Quote:
MIMA13 kaže: Pogledaj post
micika nausnice su bas lijepe, mislim da kad stavis njih na usi nista vise od nakita ne trbea stvarno odlicne
hvala,da to mi je i bilo u glavi kad sam ih radila da od nakita samo one budu jedine i dovoljne
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.
micikaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 22:26   #4774
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Jesi pogledala po hoby shopovima..? Imas ih i na netu, pa cist da vidis jel imaju slova u ponudi..

Druga opcija ebay.. Ne znam kako bi se to tocno zvalo.. Mozda "A pendant", "vintage letter" i tako nesto..
bila sam u hobby art ducanu kod drziceve i nemaju slova u ponudi, isto tako malo sam zujala ebayom i nisam nasla on sto tocno zelim, ali hvala na ideju budem jos netom potrazila u drugim habby ducanima u zgu =)

Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
pa ovako gledajući sliku i što mi prvo pada na pamet, možeš napraviti na par načina...
dakle: na najlon nanižeš te biseriće ili na memory žicu (krutu žicu koja ostaje u onom obliku-krugu kako ju staviš) a slovo A možeš staviti drveno, imam ja doma ali je dosta veliko pa ne znam koliko bi ti se to svidjelo (naručila sam preko interneta) ali imaš ih možda i u hobby shopovima i obojaš ga u zlatnu boju, probušiš i dole staviš perlice...međutim isto tako možeš i od fima napraviti to slovo (čak mislim da je ovo na slici upravo takvo), pa prije samog pečenja izbušiš rupice koje su ti potrebne i čačkalicom napraviš ove ureze po slovu - zapravo vrlo jednostavno

zapravo si mi upravo sada dala ideju da si napravim neku ogrlicu od tih slova koje imam doma...joj imam previše ideja a premalo vremena za to sve izvest
Memory zica? di to nadem?
I gdje nabavljate perlice , jer ova sto sam vidjela u hobbyju su masno skupe... 30 i nes kuna za mozda 10 perlica sto bi znacilo da si moram 3 paketa kupiti da mi ih bude dovoljno...
A slovo je vjerojatno od metala jer je to ogrlica Anne Boleyn iz 1530 i neke i tad je vjerojatno bila od srebra/zlata/bronce te pretpostavljam da bi ova kopija isto bila bar bizuterija a ne od fimo mase i slicno

I da odmah pitam jer je ocito da ja bas i nisam toliko kreativna dusa ima li tko tko bi bio voljan mi napraviti ovu ogrlicu?
Ponude na pp
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 22:51   #4775
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post

Memory zica? di to nadem?
I gdje nabavljate perlice , jer ova sto sam vidjela u hobbyju su masno skupe... 30 i nes kuna za mozda 10 perlica sto bi znacilo da si moram 3 paketa kupiti da mi ih bude dovoljno...
A slovo je vjerojatno od metala jer je to ogrlica Anne Boleyn iz 1530 i neke i tad je vjerojatno bila od srebra/zlata/bronce te pretpostavljam da bi ova kopija isto bila bar bizuterija a ne od fimo mase i slicno
memory žicu imaš za kupit u hobby shopu, ne znam cijenu, a perlice možeš kupit na ebayu ili u china shopu neku već gotovu ogrlicu za 20-tak kn pa ju razvališ i iskoristiš perlice, barem ja znam tako napraviti..
a za slovo ne znam, ne vjerujem da ćeš naći negdje od bižuterije toliko veliko slovo, tako da ćeš morat naći neku alternativu tipa fimo jer ti i fimo uvijek možeš obojat u broncu ako već hoćeš ili drvo...
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 23:10   #4776
curke, trebam ideje naime, kupila ja sebi crni fimo, da cu si napravit prsten.. ali mi se neda pocet radit dok ne smislim kaj s ostatkom fima.. dakle imam sam jednu boju, prihvacam sve ideje/savjete/tutorijale kak da ga najbolje iskoristim hvala lijepa!

i da, ne mora bit sam nakit moze bit i nekaj drugo sam da mi fimo ne propadne
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 23:20   #4777
Nar super su ružice, svaki put sve savršenije
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 23:22   #4778
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
curke, trebam ideje naime, kupila ja sebi crni fimo, da cu si napravit prsten.. ali mi se neda pocet radit dok ne smislim kaj s ostatkom fima.. dakle imam sam jednu boju, prihvacam sve ideje/savjete/tutorijale kak da ga najbolje iskoristim hvala lijepa!

i da, ne mora bit sam nakit moze bit i nekaj drugo sam da mi fimo ne propadne
Nece ti propast, samo ostatak zamotaj u onu srebrnu foliju za kolace/sendvice i spremi negdje. Tako sam ja znala, i kasnije ga mozes normalno koristit
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 00:24   #4779
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
memory žicu imaš za kupit u hobby shopu, ne znam cijenu, a perlice možeš kupit na ebayu ili u china shopu neku već gotovu ogrlicu za 20-tak kn pa ju razvališ i iskoristiš perlice, barem ja znam tako napraviti..
a za slovo ne znam, ne vjerujem da ćeš naći negdje od bižuterije toliko veliko slovo, tako da ćeš morat naći neku alternativu tipa fimo jer ti i fimo uvijek možeš obojat u broncu ako već hoćeš ili drvo...
Hvala na savjetima =)
Budem pogledala okolo po china shopovima sta imaju od perlica, mozda nadem i slova hehe
a ako nista ostaje mi onda fimo, samo sto sam s njim radila prije skoro 10 g zadnji put i stvarno nemam pojma kak to pecenje i co vise ide
Budem se informirala iako se jos nadam da ce se netko javiti i zaraditi radeci mi tu ogrlicu
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 17:02   #4780
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Cure zna li netko gdje ima za kupiti probor za decoupage tehniku pa da bude kao poklon za rođendan (nešto kao kreativni paket)? Ili se mora zasebno kupovati ljepilo, salvete, kist?
nešto ovakvo...iako nije opet sve u kompletu

http://www.hobbyart-chemaco.hr/katal...&lang=hrvatski
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.