Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2016., 18:52   #81
Ja sam isto veæ dosta stvari uzeo sa Factcool-a. Ali stvari su kao "jeftine" jer i imaju jako mali postotak pamuka ili su od 100% akrila štoo je nekvalitetna zamjena za pamuk.
Ta roba ustvari ni ne vrijedi 500 kn pa onda oni kao snize na 100 kn. Ta roba upravo toliko i vrijedi.
Jedino još nisam cipele uzimao. Ne znam kakve su one kvalitete.
Ne tvrdim da je roba loša ili tako nešto. Da se naæi roba i sa 100% pamuka. Ali je i skuplja.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 22:51   #82
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Kako misliš da sportsdirect ima tvornice u Kini?
Pa to je web koji drži zilijun brendova, a ti brendovi zasebno šiju robu gdje im se veæ šije. Obièno one povoljnije stvari nisu "prva liga", nego neke starije kolekcije ili ostaci kolekcija i sl. Ima i "prva liga" stvari, samo takve obièno i drže visoku cijenu kao i na ostalim stranicama.
Factcool ima njihovu ponudu, samo mi se boljim èini hvata flash sale na SD nego kupovati preko ovih prekupaca.
Dosta tih brendova je kupio Sportsdirect! Sigurno nekih 80% što imaju u ponudi! Sve se šije u istoj tvornici u Kini, èak se i etikete ne razlikuju po dizajnu osim što što piše ime brenda. I na svakoj slovima MADE IN CHINA
Tako je! Sve je to koliko para toliko muzike. Mada u iznimnim sluèajevima , naðe se jeftino a kvalitetno! Ja sam prije dobio Firetrap hoodicu, ono kvaliteta savršena, peri deri, 100% pamuk. Al ona sigurno i košta!
Factcool ima ponude npr neka majica bila 250 a sad je 100kn. A na sportsdirectu takva ista 50kn!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 12:21   #83
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Dosta tih brendova je kupio Sportsdirect! Sigurno nekih 80% što imaju u ponudi! Sve se šije u istoj tvornici u Kini, čak se i etikete ne razlikuju po dizajnu osim što što piše ime brenda. I na svakoj slovima MADE IN CHINA
Tako je! Sve je to koliko para toliko muzike. Mada u iznimnim slučajevima , nađe se jeftino a kvalitetno! Ja sam prije dobio Firetrap hoodicu, ono kvaliteta savršena, peri deri, 100% pamuk. Al ona sigurno i košta!
Factcool ima ponude npr neka majica bila 250 a sad je 100kn. A na sportsdirectu takva ista 50kn!
A recimo Puma,Nike...i te marke je isto SD ili...?
Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
Ja sam isto već dosta stvari uzeo sa Factcool-a. Ali stvari su kao "jeftine" jer i imaju jako mali postotak pamuka ili su od 100% akrila štoo je nekvalitetna zamjena za pamuk.
Ta roba ustvari ni ne vrijedi 500 kn pa onda oni kao snize na 100 kn. Ta roba upravo toliko i vrijedi.
Jedino još nisam cipele uzimao. Ne znam kakve su one kvalitete.
Ne tvrdim da je roba loša ili tako nešto. Da se naći roba i sa 100% pamuka. Ali je i skuplja.
Može se nać neka majica,džemper za 100kn da je sastav 100% akril a može se nać i za 100kn da je visok postotak pamuka.Ja recimo kupio ovo sa 60% pamuka.
https://www.factcool.hr/pierre-cardi...-55924403.html
EDIT:
Ovo sam kupio i isto je 60% pamuka ali tamniju verziju na kojoj se ne vidi da je sva čupava iznutra i pretopla jeto je jedina zamjerka.Piše da je runo podstava ali ja nisam čitao.
Odlična za hladnoću.
https://www.factcool.hr/tapout-lined...-53924925.html

Zadnje ureðivanje yopa1 : 07.03.2016. at 13:43.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 12:55   #84
Quote:
starman100 kaže: Pogledaj post
danas mi je stigla hoodica koju sam naruèio preko factcoola ali mi ne odgovara materijal pa bi želio napaviti zamjenu za drugu hoodicu...je li to moguæe ili se zamjena odnosi samo na zamjenu velièine robe?
Odnosi se samo na zamjenu velièine a ako ti se ne sviða,vratiš im a oni tebi uplate novce.Imaš na njihovoj stranici obrazac koji trebaš ispunit.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 19:56   #85
Evo, da se malo i ja javim...danas sam dobila traperice, odlicne su! Ali nazalost...su mi prevelike Ona tablica sa mjerama im je katastrofa, imaju velicine jeansa u nekakvim inchevima, a u zagradi pise UK broj-suvisno je reci da velicine u incevima nema nigdije na njihovim tablicama, a UK brojevi nemaju veze sa vezom sa nasim brojevima. Nesto sam trazila po drugim tablicama-ne po njihovim...ali svugdije razliciti rezultat. Razmisljala sam o prodaji, pa da si narucim iste samo manji broj, ali vidim da imaju i opciju da se vrati preko njihove kurirske sluzbe. Je li probao tko od vas?
__________________
smijeh je lijek
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 21:35   #86
Ja sam vraćao nekoliko puta.Ispuniš njihov obrazac i za dan-dva kurir dođe doma i pokupi paket,netrebaš nikuda ići.Samo su meni uplaćivali novce jer ili nije bilo brojeva za zamjenu ili meni nije odgovarala roba.
Naplatit će ti 22kn za tu uslugu,umanje ti prilikom uplate novca na račun.

Zadnje ureðivanje yopa1 : 07.03.2016. at 21:47.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 21:54   #87
Yopa1 hvala ti na odgovoru Pretpostavljam da si dobio mail kad ce ti doc kurir? Pa u mailu imas broj moba pa se dogovoris sa njime? Ja sam ispunila onaj obrazac da bi ih zamjenila za manji broj...vjerovatno ce mi poslati odgovor u roku od par dana.
__________________
smijeh je lijek
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 22:31   #88
Ima li netko da je narucio robu i placao po preuzimanju? Pitam jer logicno je da na taj nacin prilikom dostave mozes provjeriti narucenu robu pa ako nesto ne pase jednostavno ne platis i ne uzmes posiljku.
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 22:39   #89
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Ima li netko da je narucio robu i placao po preuzimanju? Pitam jer logicno je da na taj nacin prilikom dostave mozes provjeriti narucenu robu pa ako nesto ne pase jednostavno ne platis i ne uzmes posiljku.
Ja plaćam uvjek pouzećem ali nemožeš isprobavat pa vratit odmah nego moraš ispunit obrazac na stranici Factcool a dostavlja ti kurirska služba GLS.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 22:41   #90
Quote:
yopa1 kaže: Pogledaj post
Ja plaæam uvjek pouzeæem ali nemožeš isprobavat pa vratit odmah nego moraš ispunit obrazac na stranici Factcool a dostavlja ti kurirska služba GLS.
Hvala na brzom odgovoru
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 22:47   #91
Quote:
little plavusha kaže: Pogledaj post
Yopa1 hvala ti na odgovoru Pretpostavljam da si dobio mail kad ce ti doc kurir? Pa u mailu imas broj moba pa se dogovoris sa njime? Ja sam ispunila onaj obrazac da bi ih zamjenila za manji broj...vjerovatno ce mi poslati odgovor u roku od par dana.
Dobio sam obavjest sms-om i mailom kad æe doæ kurir.Jedini problem može bit ako nemaju na zalihi tu velièinu koju želiš a onda æe ti uplatit novce na raèun.Prilikom ispunjavanja obrasca se traži IBAN da ti mogu uplatit novce.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 23:53   #92
Ok yopa1 hvala ti na brzom odgovoru Jedna cura ce ih mozda kupiti -tako da mozda ih necu vracati nego samo naruciti nove-manje. Usparat cu si te 22 kn
__________________
smijeh je lijek
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 00:52   #93
Kada se vraća roba onda uzmu 22kn a kada se mijenja onda neznam jeli isto.😊

Poslano sa mog HTC Desire 310 koristeći Tapatalk
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 10:52   #94
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Dosta tih brendova je kupio Sportsdirect! Sigurno nekih 80% što imaju u ponudi! Sve se šije u istoj tvornici u Kini, èak se i etikete ne razlikuju po dizajnu osim što što piše ime brenda. I na svakoj slovima MADE IN CHINA
Kakve veze ima šta je nešto made in china, pa danas gotovo svi šiju tamo i u još par nekih državica. Ne znaèi da je automatski sva odjeæa iste kvalitete, istih materijala, kontrole proizvodnje i sl.
Na sd osim tih ima milijun drugih brendova koji nisu njihovi, tako da je zbilja raspon kvalitete i cijena raznolik.
Zna naletiti dobrih dealova, ali ima i zbilja smeæa, prastarih stvari po visokim cijenama i slièno.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 20:31   #95
Prije nekih mjesec-dva sam naruèio dvije majice sa Factcoola i zadovoljan sam. Znam za još nekoliko ljudi koji su naruèivali sa iste stranice i nitko nije imao problema s narudžbom.
Paket stigne za 7 dana u prosjeku.
Reacher is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 23:59   #96
Evo i ja sam napravila narudžbu prije nekih tjedan dana. Dajte mi molim vas samo napišite koliko prije dostave vam je stigao mail ili poruka kad će bit dostava, za sad nema nikakvih poruka osim one prve da je narudžba zaprimljena. S tim dostavljačima nikad ne znaš, jednom me zvao lik da će doć za 20 minuta i još se čudio kak ne mogu preuzet pošiljku, a bilo je oko podne i bila sam na poslu, isto je GLS u pitanju, al druga stranica.
__________________
Sanity and happiness are an impossible combination.
jaded-pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 01:48   #97
Quote:
jaded-pixie kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam napravila narudžbu prije nekih tjedan dana. Dajte mi molim vas samo napišite koliko prije dostave vam je stigao mail ili poruka kad æe bit dostava, za sad nema nikakvih poruka osim one prve da je narudžba zaprimljena. S tim dostavljaèima nikad ne znaš, jednom me zvao lik da æe doæ za 20 minuta i još se èudio kak ne mogu preuzet pošiljku, a bilo je oko podne i bila sam na poslu, isto je GLS u pitanju, al druga stranica.
Evo ja još imam spremljenu poruku. Poštovani,vrijeme dostave paketa s iznosom poduzeæa xxxxx je danas izmeðu 11:00 i 14:00 Kurir je dostupan na broju xxxxxxxxxx. GLS . Poruka je stigla ujutro u 8 . Lik me još nazvao 20 min prije nego što æe doæi.
Reacher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 18:01   #98
Naručio sam patike 10.03. Poslane su 17.03. Jutros su stigle. Dobio sam mail i SMS da kurir uskoro dolazi. Nakon 10 minuta zovu me iz GLS-a da stiže. Patike su super. Broj sam potrefio (UK 9, 43,5 EU). Jedina zamjerka je jako dugo čekanje od naruđbe do isporuke ali dobro.

Ove komentare za made in china ne kužim. SVE je made in china. Na stranici vam piše od kojeg je materijala roba. Ja kupujem samo pamuk. Ili barem 60% pamuk pa nema iznenađenja. Koliko para toliko muzike.
SavageFarmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 02:30   #99
Prije su bili brzi sa dostavom,uvjek ispod 10 dana a sad to traje malo vise a nebi znao koji je razlog.

Poslano sa mog HTC Desire 310 koristeći Tapatalk
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 02:54   #100
Quote:
yopa1 kaže: Pogledaj post
Prije su bili brzi sa dostavom,uvjek ispod 10 dana a sad to traje malo vise a nebi znao koji je razlog.

Poslano sa mog HTC Desire 310 koristeći Tapatalk
mozda veci broj narudbi, pa traje proces obrade podataka
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.