Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 20:39   #41
ma samo tebi. evo na temi odmah pored ove ljudi slave
https://www.forum.hr/showthread.php?t=929999&page=2
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 23.03.2016., 09:55   #42
I meni se prikazuje identična poruka:

zlakraljica, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Kada ćete to popraviti?
zlakraljica is offline  
Old 24.03.2016., 23:32   #43
Očito nikad
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Old 28.03.2016., 11:27   #44
Quote:
PepsiTwist kaže: Pogledaj post
Sad su produzili, prvotno je stajalo until 28.02.
28.3
Ko kad čekaš MOST-ove reforme
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 30.03.2016., 23:48   #45
Postalo je više nego iritantno, ajmo ekipa
Bibii is offline  
Old 31.03.2016., 00:40   #46
Ja nemogu vidjeti svoje postove što je veliki minus jer je forum dosta veliki pa se nesjećam na kojoj temi sam zadnji puta pisao i na kojem podforumu.

Quote:
vBulletin poruka
SAS, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
Log Out Home
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is online now  
Old 31.03.2016., 16:16   #47
Jučer je stajalo until 31.03. sad je 30.04., malo pretjerujete stvarno...


https://www.forum.hr/announcement.php?f=106&a=527
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Old 31.03.2016., 23:21   #48
veliki minus ali gle, ja sam na forumu minimalno 50% manje u odnosu na recimo prije godinu dana. a za godinu dana sumnjam da ću biti uopće tu više.

i nije to neka prijetnja... ili štajaznam. jednostavno, sve ljude možeš je*at u zdrav mozak neko vrijeme. neke ljude možeš j.u.z.m. svo vrijeme... ali, ne možeš sve ljude j. svo vrijeme!

što čini ovaj forum sjajnim su korisnici... prvo pojedinci, nekih 1% korisnika koji su produktivni, korisni, zanimljivi... zatim svi ostali, koji si pomažu, komuniciraju, pametuju, zezaju.

forum nije sjajan zbog svojih kvaliteta, dapače, već zbog korisnika. samo čekajte da malo po malo vam ode ovih jedan posto. pa povuku za sobom neke druge (manje ali isto) sjajne korisnike. pa ostanu samo trolovi i manchildovi, te povremeni preletači. i onda, malo po malo, ostane nitko, forum totalno umre.

iskreno, jedva čekam da se to dogodi. dakako falit će mi neke stvari, ali pojavit će se bolji forum ili okupljalište, normalnije i bez bugova na dnevnoj razini.

forum hr ostat će samo ružna uspomena.
BramaFix is offline  
Old 01.04.2016., 01:29   #49
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Ja nemogu vidjeti svoje postove što je veliki minus jer je forum dosta veliki pa se nesjećam na kojoj temi sam zadnji puta pisao i na kojem podforumu.
Svima nam je tako, pa pogubi se čovjek
Bibii is offline  
Old 01.04.2016., 03:47   #50
i mene ovo zivcira
Hope is offline  
Old 02.04.2016., 10:02   #51
Dajte barem vratite opciju novi postovi
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 02.04.2016., 13:35   #52
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Ja nemogu vidjeti svoje postove što je veliki minus jer je forum dosta veliki pa se nesjećam na kojoj temi sam zadnji puta pisao i na kojem podforumu.
Quote:
BramaFix kaže: Pogledaj post
ja sam na forumu minimalno 50% manje u odnosu na recimo prije godinu dana. a za godinu dana sumnjam da ću biti uopće tu više.
ovo dvoje moram potpisati.
ali valjda je to normalno.
da svemu jednom dođe kraj, jel...
My Name Is... is offline  
Old 02.04.2016., 15:56   #53
Zar svi stalkate nekog kad hoćete taj search nazad?
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 02.04.2016., 16:01   #54
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Zar svi stalkate nekog kad hoćete taj search nazad?
Kak da pratim teme u kojima sam sudjelovao. Ako tokom jucerasnjeg dana ostavim postove u 20 razlicitih tema, dodem danas i hocu vidjet jel pisano kaj novo, kak da pamtim sve topice?

Kaj da si natrpam browser sa sto bookmarkanih tema?
Henryj is offline  
Old 02.04.2016., 16:09   #55
Ma zezam se.. i ja ostavim par komentara i onda se do boga ne mogu sjetiti u kojim temama sam ih ostavio. Iritantno.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 02.04.2016., 16:44   #56
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Kak da pratim teme u kojima sam sudjelovao. Ako tokom jucerasnjeg dana ostavim postove u 20 razlicitih tema, dodem danas i hocu vidjet jel pisano kaj novo, kak da pamtim sve topice?



Kaj da si natrpam browser sa sto bookmarkanih tema?


Pa namijesti si da te automatski pretplati na temu u kojoj si pisao (tako ja imam).
Mephisto is online now  
Old 06.04.2016., 22:26   #57
a ja sam mislio da sam ja nešto z..... kada se očekuje normalizacija?
Dam Vuk Medo is offline  
Old 06.04.2016., 23:12   #58
Quote:
Dam Vuk Medo kaže: Pogledaj post
a ja sam mislio da sam ja nešto z..... kada se očekuje normalizacija?
Prvo je bilo do kraja 2 mjeseca, pa do 13.3., pa do 31.3., sad je već na 15.4. obavijest ako se ne varam..

Ne nadaj se.
maruskamasa is offline  
Old 15.04.2016., 23:12   #59
Nevezano za ovu temi ali počeli su mi se prikazivati neki glupi prozorčići nasred foruma,za neku glupu igricu. Molim vas riješite to,ne želim mislit i svaki put slučajno stiskat na taj link
Lost-soul is offline  
Old 17.04.2016., 14:16   #60
Evo i ja vam se pridružujem nemogu da vidim svoju statistiku.
__________________
Bok svima
oni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.