Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2016., 21:41   #61
Čovjek nije spreman da na pravi način sazna zbilju oko sebe doklen je god ograničen na tri dimenzije isključivo materijalnog poimanja...
Zbog toga nemojte me pitati više ništa u svezi ovoga...ionako čete svi sve saznat i doznat kad budete spremni, a bićete...
Širite LJUBAV ljudi, to je najvažnije u ovome vremenskom procjepu.
Kako ne znate tko su "oni" jebi ga?!
Pa bar sam ja o tome drobio ovdje tko zna koliko...
Ovaj gospon rocky neka pojasni što je htio reć, ja nemogu tu ništa povezati.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 10:45   #62
jel ovo opet neka tema o iluminatima koji su iskvareni a ljudi pre primitivni da više ne vide "boga i njegovu ljubav prema svojim uradcima i sinovima"...
ako je nek se prebaci na religiju.
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 11:58   #63
A gdje si pak to isčitao?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 22:49   #64
iz postova Bad spensera...ne samo ovdje
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 00:08   #65
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
iz postova Bad spensera...ne samo ovdje
Nešto te zagolicalo kad pratiš moje pisanije..
Reći ću ti ja što je to. ISTINA sinak koju nosiš u dubini duše (i svatko od vas) i koju osjetiš kad se prezentira
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 01:00   #66
lol....
zagolicala me gomila neznanja i neraspoznavanja znanosti od vjerovanja i legendi.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:14   #67
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Nešto te zagolicalo kad pratiš moje pisanije..
Reći ću ti ja što je to. ISTINA sinak koju nosiš u dubini duše (i svatko od vas) i koju osjetiš kad se prezentira
Ja otkako sam otkrio tebe ja sam doživio neku vrstu prosvjetljenja tvoj sam veliki fun, sad znam što je istina... veliko hvala, nastavit ću te pratiti na forumu.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:26   #68
Quote:
DrGordonFreeman kaže: Pogledaj post
Ja otkako sam otkrio tebe ja sam doživio neku vrstu prosvjetljenja tvoj sam veliki fun, sad znam što je istina... veliko hvala, nastavit ću te pratiti na forumu.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 01:18   #69
Meni je samo fascinantno kako su se odmah neki uhvatili da neka autor teme dokaže da svemir ne postoji.
A kad je riječ o postojanju Boga, onda kažu da je teret dokaza na onome koji tvrdi da nešto postoji, a ne na onome koji tvrdi da nešto ne postoji jer se i ne može dokazati nepostojanje.
E pa onda, tom logikom, ako svemir postoji, onda bi oni koji tvrde da postoji trebali to dokazati, a ne tražiti od autora dokaze da ne postoji!
Eto toliko!
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 11:39   #70
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Meni je samo fascinantno kako su se odmah neki uhvatili da neka autor teme dokaže da svemir ne postoji.
A kad je riječ o postojanju Boga, onda kažu da je teret dokaza na onome koji tvrdi da nešto postoji, a ne na onome koji tvrdi da nešto ne postoji jer se i ne može dokazati nepostojanje.
E pa onda, tom logikom, ako svemir postoji, onda bi oni koji tvrde da postoji trebali to dokazati, a ne tražiti od autora dokaze da ne postoji!
Eto toliko!
Sve je moguče,moguče je svašta

Mislim, ako je dobri stari svemir simulacija ili nepostoji nikako
odakle onda dolaze svemirci koje snime kako prolete velikom brzinom sa tanjurima fijuzzzzzziiippppp i odlete?

Moje osobno mišljenje je da nemam konačan odgovor
Ali mislim, moje skromno mišljenje, da je prije sve to
ustvari stvarni svemir, sto posto ako ne i deveset posto, u kojem ima svega i svačega.
A da je simulacija možda bi bio bijel
jer je lako održavati simulaciju. A crni svemiri i ne vidi se pa se ne treba krečiti
Kho bi to sve okrečio
Možda nas samo ovdje na zemlji simuliraju, ne možda nego sigurno nas simuliraju kroz tv, internet, filozofiju, reklame, teorije i još druge načine.

Ako je ipak dobri stari svemir nepostoječi il ti ga simulacija onda on oponaša isti a pravi svemir koji nije simulacija ili hologram. To možemo zvati i imitacija.

A sjetim se naprimjer kako je lijep osječaj kad uzmeš kist i naslikaš sliku rukom pa se umrljaš bojama ili sam napraviš kuču na drvetu pa se osječaš sjajno, a ne da to uradiš na kompijuteru i slomiš leđa na stolici. Tako ja mislim da Stvoritelj više uživa da stvori realno nego da simulira. To je i kvalitetnije i realniji je doživljaj.
Ipak u svemiru ima nekih čudnih čuda. I na zemlji ima.
Nemam konačan odgovora možda i znam samo ne znam da znam ili znam da znam a mislim da ne znam
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 01:27   #71
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Meni je samo fascinantno kako su se odmah neki uhvatili da neka autor teme dokaže da svemir ne postoji.
A kad je riječ o postojanju Boga, onda kažu da je teret dokaza na onome koji tvrdi da nešto postoji, a ne na onome koji tvrdi da nešto ne postoji jer se i ne može dokazati nepostojanje.
E pa onda, tom logikom, ako svemir postoji, onda bi oni koji tvrde da postoji trebali to dokazati, a ne tražiti od autora dokaze da ne postoji!
Eto toliko!
Pa i oni koji tvrde da nešto postoji a nisu to dokazali neka dokažu da postoji, recimo ti planete ne vidiš sa zemlje a oni tvrde da postoje jer ih vide iz satelita, sateliti su samo izlika za tu laž.
Quote:
morskigolub kaže: Pogledaj post
Sve je moguče,moguče je svašta

Mislim, ako je dobri stari svemir simulacija ili nepostoji nikako
odakle onda dolaze svemirci koje snime kako prolete velikom brzinom sa tanjurima fijuzzzzzziiippppp i odlete?

Moje osobno mišljenje je da nemam konačan odgovor
Ali mislim, moje skromno mišljenje, da je prije sve to
ustvari stvarni svemir, sto posto ako ne i deveset posto, u kojem ima svega i svačega.
A da je simulacija možda bi bio bijel
jer je lako održavati simulaciju. A crni svemiri i ne vidi se pa se ne treba krečiti
Kho bi to sve okrečio
Možda nas samo ovdje na zemlji simuliraju, ne možda nego sigurno nas simuliraju kroz tv, internet, filozofiju, reklame, teorije i još druge načine.

Ako je ipak dobri stari svemir nepostoječi il ti ga simulacija onda on oponaša isti a pravi svemir koji nije simulacija ili hologram. To možemo zvati i imitacija.

A sjetim se naprimjer kako je lijep osječaj kad uzmeš kist i naslikaš sliku rukom pa se umrljaš bojama ili sam napraviš kuču na drvetu pa se osječaš sjajno, a ne da to uradiš na kompijuteru i slomiš leđa na stolici. Tako ja mislim da Stvoritelj više uživa da stvori realno nego da simulira. To je i kvalitetnije i realniji je doživljaj.
Ipak u svemiru ima nekih čudnih čuda. I na zemlji ima.
Nemam konačan odgovora možda i znam samo ne znam da znam ili znam da znam a mislim da ne znam
Svemirci su laž.

nisu ga krečili, jer ne postoji, ja nisam rekao da ne postoji sunce i mjesec, već drugi planeti u sunčevom sustavu, uključujući i svemir i onaj magellanov oblak. Dakle ima nebo koje mi vidimo sa tla nebitno kad dali kroz prozor sa 3 ili 7 kata ili sa klupe u parku dok jedemo vreli i masni burek koji smo kupili u Šubićevoj npr i pijemo redbull, dakle nebo je bijelo i sunce sija i grije nas osjetili smo ga, dakle postoji, oblake vidimo kiša pada mokri smo dakle stvarna je, nocu je mrak i vidimo mjesec i zvijezde. Misterija je u tome da svemir kakav vidimo u enciklopedijama, i učimo u školama je notorna laž.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 20:43   #72
Ali ako postoji ta kupola, onda je moguće da je netko okrečio u bijelo pa preko dana stavi tu bijelu podlogu, bijelo-plavu, kako kad, a preko noći crnu. I da nam sipa vodu kroz neke otvore u toj kupoli. Ali prije toga uvijek upumpaju sive neprozirne oblake da ne bi vidjeli što se gore događa. Sad za sunce i mjesec ne znam. Za sunce čak i vjerujem da bi moglo postojati, a mjesec možda isto jer kome bi se dalo premještati svako malo te lopte po kupoli.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 15:49   #73
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Ali ako postoji ta kupola, onda je moguće da je netko okrečio u bijelo pa preko dana stavi tu bijelu podlogu, bijelo-plavu, kako kad, a preko noći crnu. I da nam sipa vodu kroz neke otvore u toj kupoli. Ali prije toga uvijek upumpaju sive neprozirne oblake da ne bi vidjeli što se gore događa. Sad za sunce i mjesec ne znam. Za sunce čak i vjerujem da bi moglo postojati, a mjesec možda isto jer kome bi se dalo premještati svako malo te lopte po kupoli.
Ovo je tipično razmišljanje čovjeka ograničenog na tri dimenzije. Ali to je zdravo razmišljanje! Za razliku od sotonskih barljezgarija matrix "stručnjaka" ovo je zdravorazumsko ljudsko razmišljanje!
Dijete drago bit ćeš fascinirana ljepotom Božjega stvaranja i funkcionisanja bezbrojnih njegovih svijetova.. ali sve u svoje vrijeme.
Sad je najvažnije za vrijeme materijalna bitstva da se boriš svaki dan da ostaneš ČOVJEK i da ti ne ugase plam LJUBAVI nikad!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 18:57   #74
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ovo je tipično razmišljanje čovjeka ograničenog na tri dimenzije. Ali to je zdravo razmišljanje! Za razliku od sotonskih barljezgarija matrix "stručnjaka" ovo je zdravorazumsko ljudsko razmišljanje!
Dijete drago bit ćeš fascinirana ljepotom Božjega stvaranja i funkcionisanja bezbrojnih njegovih svijetova.. ali sve u svoje vrijeme.
Sad je najvažnije za vrijeme materijalna bitstva da se boriš svaki dan da ostaneš ČOVJEK i da ti ne ugase plam LJUBAVI nikad!
Kad sam počeo citati tvoje postove mislio sam da nisi zdrav tj da si lud .
Potpuno sam promjenio mišljenje

Ove poruke širite ljubav je jedina stvar koja povezuje sve religije i vjerojatno najispravnije razmišljanje i samim time smisao života

Širite ljubav jer ljubav je sve
Desaparecido is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:52   #75
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
@zecopas: nisi na pdf-u Prirodne znanosti, tako da nemoj očekivati isti način rasprave ovdje kao i tamo. Pogotovo na temi "Svemir ne postoji". Probaj s filozofskim pristupom.
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Bud puno toga zna ali ne barata istom terminologijom kao ti. Moraš čitati sa razumijevanjem i razmišljati nekonvrncionalno
Ja alternativu citam samo kad sam zesce naduvan,i zbilja pomaze
Inace,Bud je legenda alternative,i iako ima malen broj postova,njegove teze uvijek rasplamsaju moju mastu koja je sa godinama zakrzljala.
Naravno,vrijedi samo kad sam naduvan
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 08:43   #76
Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post
Kad sam počeo citati tvoje postove mislio sam da nisi zdrav tj da si lud .
Potpuno sam promjenio mišljenje

Ove poruke širite ljubav je jedina stvar koja povezuje sve religije i vjerojatno najispravnije razmišljanje i samim time smisao života

Širite ljubav jer ljubav je sve
Ljubav je najveća vrlina od svih. Ona je stjecište svih ostalih vrlina. Samo što su je vrazi izvrgi ruglu i obezvrjedili...
Sa aspekta matrice ja jesam lud jer ih udaram u središnjicu živčana sustava. Ima nas još puno
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 20:46   #77
ravna ploča?
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 22:02   #78
ja mislim da je svemir cijeli jedna životinja. Vjerojatno sisavac. zvijezde su stanice, planeti su stanični elementi, a mi smo nekakve vrste bakterija skupa sa ostalim živim bićima.
__________________
kakav potpis?
mrmlj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:25   #79
Obavezno pogledati, veličina svemira. Prejebeno:

https://www.youtube.com/watch?v=GoW8Tf7hTGA
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 12:10   #80
Quote:
9009 kaže: Pogledaj post
ravna ploča?
svemir ne postoji.
zemlja je ravna ploča,
sunce se vrti oko zemlje,
a holivud napravio sve ostalo
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.