Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 22:03   #81
Vidim spocitava se ciganima sto nisu isli u Istanbul, realno koj ce k tamo, da je pameti kod svih grupa iz Evrope da se bojkotuje taj Istanbul i jasno da do znanja onim pederima iz UEFE da Turska nije Evropa.
Spocitava se se i Napolitancima sto su bezali od turaka sa cakijama, ajde da vidim te mudonje koje ce stati...koja je alternativa ako se ode tamo, da se vatreno ljudi naoruzaju i prospu mozak prvom crnom idiotu koji potegne noz..ili da se ide ko ovce na klanje.
prolom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 22:29   #82
nisi u pravu, kakva Evropa, ljudi idu na gostovanja u Gruziju, Azerbejdzan, Kazahstan i Izrael u europskim takmicenjima, zasto ne bi u Tursku/Istanbul

nego delije nisu otisle, pa hajmo naci neko opravdanje, tako ispada.

i ti napolitanci isto bodu nozem koga stignu, a najvise debele pijane Engleze, izbodu ih po 5-6 uvijek kad igraju sa njima, nego su sad naisli na sebi ravne i osramotili se...zabari huligani u stoun ajlendu i fred periju, misle da su zajebani, a natamburalo ih 10 Turaka u spicastim cipama i bijelim strukiranim kosuljama.
baš vala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 23:35   #83
na utakmicu nemaju sanse da udju, a tursku granicu posle ovih desavanja tesko da bi presli. da se neko jebava i trosi pare koje nema svaki put kad se igra u istanbulu a to je 3-4 puta godisnje na basketu, a da zna da ni granu verovatno nece preci radi nekih pluseva na internetu, kao ono probali smo, je apsurd.
dovoljno su im se u navijackom smislu popisali prosli put, nemaju kome sta da dokazuju.
zamisli da ti neka srpska grupa prodefiluje krug i lomi naokolo pred punim maksimirom/poljudom,e to se desilo u istanbulu
https://www.youtube.com/watch?v=O-aeEHUGQ4I
__________________
Uzivamo dok mozemo, necemo jos dugo...
tralalalah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 23:38   #84
Pred 2 tjedna dogovoreni susret Ferencvarosa(36) i Debrecena(25) sa top ljudima,Debrecenovi su ih probali uhvatit nespremne ali su se preračunali te ih je desetak u startu pobjeglo dok su ostali završili na podu,posljedica prijašnjih manjih sukoba i lova jedni na druge.Par dana kasnije 60 Fradijevih ljudi dolazi u Debrecen i traže livadu od domaćih koju su ovi odbili jer nisu mogli skupiti ljude zbog zadnjeg susreta.

Fradi u Debrecenu
https://pp.vk.me/c604426/v604426393/...NKggndA94I.jpg

https://pp.vk.me/c604426/v604426393/...jEk-xWFbcw.jpg
GNLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 23:45   #85
Quote:
tralalalah kaže: Pogledaj post
na utakmicu nemaju sanse da udju, a tursku granicu posle ovih desavanja tesko da bi presli. da se neko jebava i trosi pare koje nema svaki put kad se igra u istanbulu a to je 3-4 puta godisnje na basketu, a da zna da ni granu verovatno nece preci radi nekih pluseva na internetu, kao ono probali smo, je apsurd.
dovoljno su im se u navijackom smislu popisali prosli put, nemaju kome sta da dokazuju.
zamisli da ti neka srpska grupa prodefiluje krug i lomi naokolo pred punim maksimirom/poljudom,e to se desilo u istanbulu
https://www.youtube.com/watch?v=O-aeEHUGQ4I
o kakvom pisanju ti pricas, pa momak im izgubio zivot dole? jesi ti dobar?
baš vala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 00:16   #86
Quote:
baš vala kaže: Pogledaj post
o kakvom pisanju ti pricas, pa momak im izgubio zivot dole? jesi ti dobar?
koliko nemocan i zbog te nemoci isfrustriran moras da budes da ti jedini odgovor i otpor na svo ovo orgijanje po sopstvenom gradu bude bodenje decka sa ledja od strane coveka koji moze da mu bude otac po godinama.
__________________
Uzivamo dok mozemo, necemo jos dugo...
tralalalah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:18   #87
Quote:
tralalalah kaže: Pogledaj post
koliko nemocan i zbog te nemoci isfrustriran moras da budes da ti jedini odgovor i otpor na svo ovo orgijanje po sopstvenom gradu bude bodenje decka sa ledja od strane coveka koji moze da mu bude otac po godinama.
najbolji moguci odgovor. niti cete vi ikad vise pokusati "orgijati" po turskoj niti cete se ponosit tim zadnjim "orgijanjem" jer vam je clan izgubio zivot. a ovo o razlici u godinama sta da ti kazem
zwmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 17:01   #88
Quote:
zwmo kaže: Pogledaj post
najbolji moguci odgovor. niti cete vi ikad vise pokusati "orgijati" po turskoj niti cete se ponosit tim zadnjim "orgijanjem" jer vam je clan izgubio zivot. a ovo o razlici u godinama sta da ti kazem
Prosto je neverovatno, sta su sve ljudi spremni da napisu, samo da bi potcenili nekog ko je svetlosnu godinu daleko od njih. Sacuvaj Boze ....
Zamisli da neko napise kako HZ vise nikad nece orgijati po Listici? Kakav bi to mozak morao da bude, da stane na stranu 'ludih' Listicana i potceni HZ, koji su pojam u tim vasim krajevima.
Uzas
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 17:53   #89
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
Prosto je neverovatno, sta su sve ljudi spremni da napisu, samo da bi potcenili nekog ko je svetlosnu godinu daleko od njih. Sacuvaj Boze ....
Zamisli da neko napise kako HZ vise nikad nece orgijati po Listici? Kakav bi to mozak morao da bude, da stane na stranu 'ludih' Listicana i potceni HZ, koji su pojam u tim vasim krajevima.
Uzas
moja teza stoji! javi mi se kad budete orgijali u istanbulu.

i meni si naso pricat ko su i sta su HZ. odvadi malo jarane
zwmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 17:58   #90
Quote:
zwmo kaže: Pogledaj post
moja teza stoji! javi mi se kad budete orgijali u istanbulu.

i meni si naso pricat ko su i sta su HZ. odvadi malo jarane
Javljam ....
https://youtu.be/gGtRB4F7Rhs
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 18:01   #91
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
ti si decko debilan. necu ti objasniti zasto. nisi vrijedan
zwmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:19   #92
Quote:
zwmo kaže: Pogledaj post
ti si decko debilan. necu ti objasniti zasto. nisi vrijedan

Nije on debilan nego ti i slicni tebi, kao i ovaj iznad kojem treba crtati sto znaci doci u tudji grad bez pratnje do dvorane i tuci se s narodom.

Da imate gram mozga razmislili bi sto pisete a ne da srbi ispadaju navijacka avangarda pored vasih gluposti sto pisete po internetu.
captagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:56   #93
Quote:
captagon kaže: Pogledaj post
Nije on debilan nego ti i slicni tebi, kao i ovaj iznad kojem treba crtati sto znaci doci u tudji grad bez pratnje do dvorane i tuci se s narodom.

Da imate gram mozga razmislili bi sto pisete a ne da srbi ispadaju navijacka avangarda pored vasih gluposti sto pisete po internetu.
Aha,kao ostali navijaci to ne rade.
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 00:02   #94
Znači ubuduće tko god upadne u nečiji grad i pošteno ga izdominira zaslužuje da mu se ubije bar jednog navijača? Kakvih sve gmazova i izroda od ljudi ima ovdje ja nemogu vjerovat!? I to turska gamad koja se poslije i slikala na grobu jadnog dečka i stavljala po netu slike. FUJ!
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 08:51   #95
Quote:
captagon kaže: Pogledaj post
Nije on debilan nego ti i slicni tebi, kao i ovaj iznad kojem treba crtati sto znaci doci u tudji grad bez pratnje do dvorane i tuci se s narodom.

Da imate gram mozga razmislili bi sto pisete a ne da srbi ispadaju navijacka avangarda pored vasih gluposti sto pisete po internetu.
da, bas ispadaju avangarda radi forum.hr
zwmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:00   #96
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
ne shvacam poantu.Na Turska-Hr bili 7 dana tamo,pili,pjevali,kurvali se,nosili dresove...nes ti
ratwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:14   #97
Thumbs up

Quote:
zwmo kaže: Pogledaj post
ne zasluzuju svi, samo srbi
navijačka svijest
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:41   #98
Quote:
SD369 kaže: Pogledaj post
navijačka svijest
izmedju sebe se rokaju svaku noc al kad uleti neko sa strane onda to nije uredu, samo picke bodu itd itd...osvjestite me vi veliki mega ultra hoolsi
zwmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 12:35   #99
Quote:
zwmo kaže: Pogledaj post
izmedju sebe se rokaju svaku noc al kad uleti neko sa strane onda to nije uredu, samo picke bodu itd itd...osvjestite me vi veliki mega ultra hoolsi
ne znan kako se možeš veselit smrti bilo kojeg navijača koji je poginija u navijačkom neredu bija on srbin, balija ili kinez, isto se tebi može dogodit jednog dana, tj. dogodilo se nedaleko od tvog grada...
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:01   #100
Quote:
SD369 kaže: Pogledaj post
ne znan kako se možeš veselit smrti bilo kojeg navijača koji je poginija u navijačkom neredu bija on srbin, balija ili kinez, isto se tebi može dogodit jednog dana, tj. dogodilo se nedaleko od tvog grada...
vise mi zao srbina koji nije poginuo u navijackom neredu nego onog koji je,jer je ovaj drugi sigurno četo.
inace vidim po svim upisima ti si jedan od onih koji kad torcida viče za dom,mudro suti
ratwa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.