Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2016., 12:50   #61
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Ja se ponadao da se radi o nekoj altruističnoj mladoj dami, novoj miljenici forumskog puka.

Kad ono...
Tetak koji će pružanjem oralnog zadovoljstva zatvoriti ozonske rupe
Pozdrav!

Mislim da ti naslov teme govori: ''podložan''
Nisam jezikoslovac ali mislim da može proći pod muški rod.
Kratak je naziv teme i dobar, sveobuhvatan.

Ako me transformiraju u ženu morat ćemo možda izmijeniti i naziv!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 13:46   #62
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Imam dojam da si ti zapravo jako nacisto sam sa samim sobom sto zelis i kako.
Znaci ostaje pitanje tehnikalija, gdje naci muskarce koje zelis i kako ostvariti svoje mastarije na siguran i zadovoljavajuci nacin za sve aktere.
Za pocetak moras sam sa sobom rascistiti gdje su ti granice, postoji masa ljudi koji vole ekstremne stvari tipa full dominacije, ponizavanja, kontrole itd… i trebas pazljivo odabrati partnera kojem ces predati kontrolu i ....

Po svemu ti si idealan materijal za cijeli niz scenarija i mastarija lol i u biti tebi ne treba diskusija nego tip sa kojim ce ti biti dovoljan njegov pogled da znas sta on zeli i kako i da to uradis pogotovo ako to znaci ujedno da ces biti ponizen kao musko i doslovno rasturen na kraju kao bonus .

Sretno!

Hehe...m m m muškarci...

Pa nisam na čisto što želim, nisam siguran, ali ti si možda iskusniji pa vidiš i znaš i osjećaš...

Ja i trebam valjda nekoga tko će sve te stvari odlučiti umjesto mene?
Koji će me postaviti kako on želi. Koji zna po svom iskustvu i stavovima - što mi treba?

Mislim da bi me trebalo možda najprije zaključati u čim manji cock chastity device.
Da li bi mi to ikako pomoglo?

O tome pričam.

Plaši me tvoj post.
Pun je energije. Previše energije i testisa.
Srce mi lupa kao ludo!
Plaši me ovo ''doslovno rasturen''
Neću a ni ne mogu pomišljati što to uopće znači.
Volio bi čuti sad neke umirujuće riječi...
Doista bi...

Hvala za ''Sretno!''
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 13:50   #63
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Mislim da ti naslov teme govori: ''podložan''
Nisam jezikoslovac ali mislim da može proći pod muški rod.
Kratak je naziv teme i dobar, sveobuhvatan.

Ako me transformiraju u ženu morat ćemo možda izmijeniti i naziv!
To je bila samo mala doskočica na tvoje trolanje. S tobom mi je naime, degradirajuće ulaziti u bilo kakve daljnje razgovore.
(da ne bude zabune)

Ne mogu vjerovati da ovo još uvijek nije zaključano...
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 14:02   #64
Exclamation

Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
To je bila samo mala doskočica na tvoje trolanje. S tobom mi je naime, degradirajuće ulaziti u bilo kakve daljnje razgovore.
(da ne bude zabune)

Ne mogu vjerovati da ovo još uvijek nije zaključano...

Rekao sam već da nisam trol ili nečija kopija.
Niti što slično.

Molim moderatore da sankcioniraju ovakve upade i doskočice koje nemaju veze s vezom.

Više se ne može nigdje niti voditi rasprava u Hrvatskoj i normalno pisati - a da netko ne upada i ne spama temu!

Ako ti se ne sviđa - zaobiđi.

Zadnje uređivanje Curious One : 14.11.2016. at 14:21.
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 14:12   #65
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


Ako nista drugo, ambiciozan je.
Tema je vrlo široka...


Eto, izuzev spamanja i neprimjerenih upadica, uglavnom drago mi je da ste se javljali.
Svima sam odgovorio, postavio vam pitanja i nastojat ću odgovarati i u buduće.
Ako sam koga zaboravio, napomenite.

Ostajte mi dobro!
Pusa!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 23:24   #66
Ako ne trolaš, ja se samo nadam da ljudima ne pristupaš s ovakvom naivnošću IRL jer em bi te zgazili i da si hetero takvog, a kamoli što si gej. Odi se malo ponudi tim tvojim krasnim macho muškarcima pa vidi reakcije. Nije ti ovo Zapad. Što misliš koliko bi te tih muškarčina ozlijedilo recimo, jesi razmišljao o tome? Lijepo je gledati ružičasto na svijet, ali daj se malo osvrni prvo gdje živiš, a onda kalibriraj svoja očekivanja. Ako si gej, probaj si stvoriti neki krug gdje ćeš biti prihvaćen jer budeš li se ovako nudio, najebat ćeš. Nije cijela Hrvatska Zagreb.

Iako vrlo vjerojatno trolaš. Ne bi me čudilo i da si zapravo homofob koji na ovaj način iživljava svoje nekakve porive. Da neka ženska otvori ovakvu temu, poslali bi je na psihijatriju. Prvo bi joj, doduše, napunili inbox.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 03:19   #67
@ex anais

Hvala na upisu!

Ne trolam. Zato molim vas svedite svoje upise na pametne stvari koje se tiču teme - a ne na konstantno dosađivanje, paranoju i izmišljanje nepostojećega:
Da li trolaš, da li si kopija itd.
Sigurno trolaš, sigurno jesi ovo ili ono.
Te konstrukcije su samo u vašim glavama - uočite to.
Ako na ovom Forumu i je na primjer svaka druga tema trolerska - ova uvjeravam vas, neće biti.
Što se mojih upisa tiče. Njih dakle kontroliram i mogu ih kontrolirati.
(Ostalo je na moderatorima.)

Tema je vrlo jasna.
Ako nekome nije jasna i ne zna što će sam od sebe i svojeg jada - onda neka ne dolazi ovdje. Istovjetno se događa i u stvarnom vanjskom životu, vrlo često. Ljudi ne znaju što će sami od sebe pa onda sipaju svoje frustracije, konstrukcije i zagađuju okoliš.

Ima muškaraca koji su došli i koji će doći.
Valjda i žena. (Malo mi je um pun ''m'' ''m'' ''m'' pa mi nemojte zamjeriti)


Hajmo ovako...

Eto nastojat ću biti fino mlak i kao i obično glupast pa te upitati za interesantniji dio tvojeg upisa iz tvog posta:

1.Kakve misliš da bi bile reakcije macho muškaraca na mene?
Misliš da bi me htjeli prisiliti i iskoristiti me možda u seksualnom vidu ili me istući ili nešto drugo?

2.Zašto bi me kao hetero zgazili u stvarnom životu i tko to i kako?

3.Zašto bi me kao gaya zgazili u stvarnom životu i tko to i kako?

4.Kako će me te muškarčine ozlijediti i zbog čega?
(Možda si mislila da će me pokušati prisiliti na pušenje ili analnu penetraciju ili?)

5.Budem li se ovako nudio najebat ću - kako točno i zbog čega?
(Možda si mislila da neki od njih imaju prevelike penise pa ću zato najebat ili nešto? Pa jest, veličina može biti problem.)

6. Što točno misliš pod: ''Nije ti ovo Zapad''?

7.Pojasni mi što misliš pod: ''Nije cijela Hrvatska Zagreb''?

Nikad nisam bio homofob.

Nisam ranije ulazio u ovo područje. Otud i tema. Za fine i pametne priče.

Možeš odgovoriti ovdje a možeš i privatnom porukom.

He he to bi zbilja bilo super slatko da odem van i pitam redom muškarce - da li hoće da im popušim ili nešto već?
Mislim da bi vrlo brzo bio na televizoru - iako možda u nekom kasnijem terminu hihihi...
(dakako - možda bi mogao stradati od strane homofoba i ostalih loše nastrojenih ljudi)

P.S. Kako ti se sviđa moj potpis?

Zadnje uređivanje Curious One : 15.11.2016. at 03:45.
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 10:41   #68
Ništa, ništa, ja to 'nako, ne daj se ti smesti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 11:12   #69
U Alkatraz moraš
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 12:53   #70
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
Spavao sam i razmišljao o ovom tvojem postu, dodatno.
Ovo je dakle moj drugi, dodatni quote tvojeg posta.

@dobrota i naivnost
Mislim da je bad boy-u potrebno nakon sexa pružiti zagrljaj i jako dugo ga grliti, ako je moguće. Tako bi barem ja vjerujem imao potrebu raditi. Pokazati mu koliko ti znači što je učinio.
Ako se sexaš s njime, onda kad je to moguće, njemu treba posvetiti ''pažnju'' i navečer i rano ujutro. Oralni sex i sve ostalo.
Umiriti ga nekako. Dati mu to što želi. Zato i postojimo.
Konačno, pitati ga i razgovarati s njime u čemu je stvar...
Ljudi imaju potrebe, puni su testosterona, energije...i to je slatko.
Naučiš se nositi sa time.

Ali iskreno jako se varaš ako misliš da i najveći i najjači muškarci na ovom planetu ne dođu u period kad ih ljubav i dobrota i naivnost drži iznad vode!

Zašto će mi trebati puno sreće?
Pa trebace ti puno srece jer si u denialu.

Mislim da je tvoja internalizirana homofobija (ono kad mislis da je nesto jako lose usprkos tome sto to jako zelis) toliko jaka, da je po onome sto si izrekao na temi - mozes pobijediti iskljucivo ukoliko se samoubijedis da radis nesto sto je vece od samog tebe, iliti da se pripremas na seksualni odnos s drugim muskarcem iz nista manje nego - altruizma!

To je naravno bizarna ideja kojom ces privuci manipulativne primjerke homo-populacije. Iskoristice te i odbaciti i osjecaces se jos losije nego sada.

Slobodno skini masku spasitelja Big boy-eva. Oni su posljednji koje bilo ko treba spasavati.

Gay is ok. Ne moras kontemplirati glory-hole da bi se osjecao relativno dobro. Ne moras biti poput psica pored necijih nogu da bismo primijetili (a ni Big Boys) da ti je samopostovanje klimavo. Tvoji postovi vriste samo time, usprkos poetskoj semantici istih. Good news je da mozes biti ono sto jesi, to je jedini put da nadjes autenticnog muskarca koji ce te razumjeti i eventualno zavoljeti.

Nama nije potrebna tvoja predstava. Ona je samo za tvoje oci. Cuvaj se, ovo mislim najozbiljnije.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 12:55   #71
Ja potpuno razumijem autora zašto ga privlače muškarci. Muškarci su milina od stvorenja. Penis je divna stvar. Tko ih ne bi volio.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:01   #72
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ništa, ništa, ja to 'nako, ne daj se ti smesti.
Lijepo sam ti postavio pitanja...pa te molim da uhvatiš malo vremena i napišeš što i kako si mislila. Kako bi mi stvari bile jasne.

Gledaj, bio naivan ili ne - na primjer kad izađeš van na cestu može te netko: jebat, ubit hladnim oružjem, opljačkat na cesti, otrovat, možeš nekome popušiti, može te zgazit pijanac, može ti netko kuću opljačkati...
(Vrag nalazi posla besposlenim rukama.)
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:07   #73
Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
U Alkatraz moraš
Zatvor ili...?
Objasni...
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:20   #74
Ovakva subverzivnost zaslužuje samo pohvale.

Kako bi se postavio pred traženjem da se ti isprazniš u tijelo radnika?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:34   #75
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Pa trebace ti puno srece jer si u denialu.

Mislim da je tvoja internalizirana homofobija (ono kad mislis da je nesto jako lose usprkos tome sto to jako zelis) toliko jaka, da je po onome sto si izrekao na temi - mozes pobijediti iskljucivo ukoliko se samoubijedis da radis nesto sto je vece od samog tebe, iliti da se pripremas na seksualni odnos s drugim muskarcem iz nista manje nego - altruizma!

To je naravno bizarna ideja kojom ces privuci manipulativne primjerke homo-populacije. Iskoristice te i odbaciti i osjecaces se jos losije nego sada.

Slobodno skini masku spasitelja Big boy-eva. Oni su posljednji koje bilo ko treba spasavati.

Gay is ok. Ne moras kontemplirati glory-hole da bi se osjecao relativno dobro. Ne moras biti poput psica pored necijih nogu da bismo primijetili (a ni Big Boys) da ti je samopostovanje klimavo. Tvoji postovi vriste samo time, usprkos poetskoj semantici istih. Good news je da mozes biti ono sto jesi, to je jedini put da nadjes autenticnog muskarca koji ce te razumjeti i eventualno zavoljeti.

Nama nije potrebna tvoja predstava. Ona je samo za tvoje oci. Cuvaj se, ovo mislim najozbiljnije.
Vidiš, konačno opet jedan zanimljiv post.
Nebih rekao da sam homofob. Nisam to nikad bio.
No nije mi to u vezi gayeva ulazilo baš u glavu.
Odnosno, je, ulazilo mi je ali ne posve!
Taj tvoj pasus je za dublje razmišljanje.

Dakle, da ti pojasnim - postoji neki strah u meni i neopuštenost a onda opet s druge strane - privučen sam.

Altruizam je možda samo dio ideje iako vjerojatno uopće nisam niti pomislio na taj naziv a niti tu činjenicu u svom prvom postu.

Usput, ovo nije niti isključiva priča o spašavanju bad boy-eva.
Njih smo se samo dotakli jer si ih ti sama prva početno izričito spomenula.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...5&postcount=47

Ovo nije nikakva predstava, samo ugodna rasprava.

Da li mi je samopoštovanje klimavo i zašto?
Hm...
Ne znam...zaista ne znam...

Čuvam se...

No stalno se valjda (makar podsvjesno) nadam da ću možda naći svoje mjesto ispod penisa pa da me on čuva?
Nebi li to bilo slatko? A zauzvrat ga pušim i lickam i grickam kao lizalicu!
M m m m
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:39   #76
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja potpuno razumijem autora zašto ga privlače muškarci. Muškarci su milina od stvorenja. Penis je divna stvar. Tko ih ne bi volio.
Zaista me potpuno razumiješ?

Zašto su oni milina od stvorenja?
Zašto je penis divna stvar?
Zašto ti voliš muškarce?

Možeš pretpostavljam napisati koju rečenicu uz moja pitanja.

Pozdrav i tebi!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:53   #77
Lightbulb

Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ovakva subverzivnost zaslužuje samo pohvale.

Kako bi se postavio pred traženjem da se ti isprazniš u tijelo radnika?
Pojasni mi pojam subverzije, ako možeš.
Što točno ovdje na temi pod time smatraš?
I zašto je to za pohvalu?

https://en.wikipedia.org/wiki/Subversion

Pražnjenje u tijelo radnika. Ne! Žene to ne rade, zar ne - a i kako će?
Trebam se pretvoriti odnosno transformirati valjda...

Čudi me donekle da pasivni gayevi ne žele postati žene?
Ili možda i žele ali ne pričaju o tome...
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 14:00   #78
A zasto ti toliko filozofiras oko svega toga?
Da je svatko toliko filozofirao, valjda bi jos pola svijeta nevino bilo.

Seks je nekad samo seks, nebitno na kakav nacin, uvijek je na nacin koji konkretnim partnerima pase, mozda da ta pitanja kako i zasto ostavis za nakon sto se zadovoljis? Mozda ti se neke stvari iskristaliziraju u glavi
Na kraju krajeva, mozda skuzis da ti se neke stvari zapravo i ne svidjaju, a neke druge svidjaju. Dobro su ti rekli da se pazis, ima svakakvih ljudi, ali za tebe bi bio najbolji za pocetak obicni gay sex - sto je, pretpostavljam, i samo po sebi malo teze naci...
Ove price "iz supljeg u prazno" ti nece bas puno pomoci s obzirom da si zapravo samo jako napaljen sto se vidi iz tvojih postova (uvijek se vracas na to da nam zapravo opisujes svoje mastarije)

Na kraju krajeva, sve to stoji ako nisi trol (morala sam)
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 14:11   #79
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
Pojasni mi pojam subverzije, ako možeš.
Što točno ovdje na temi pod time smatraš?
I zašto je to za pohvalu?

https://en.wikipedia.org/wiki/Subversion

Pražnjenje u tijelo radnika. Ne! Žene to ne rade, zar ne - a i kako će?
Trebam se pretvoriti odnosno transformirati valjda...

Čudi me donekle da pasivni gayevi ne žele postati žene?
Ili možda i žele ali ne pričaju o tome...
Hm... Recimo to ovako... Budući da si iskren, a ljudi tvrde da si trol ili se ne snalaze tvojim orijentirima unutar seksualnosti što nekada izaziva i zgražanje... Da, nazvao bih to subverzivnim. Iako je nestaštvo uvijek bilo, na neki način, poželjno - ljudi obično nemaju hrabrosti za takvo djelovanje. Pogotovo u ovome, seksualnom, slučaju gdje će se tvoj način života nazivati eskapadom at its purest. Zato pohvala.

No, dobro... Nije ti baš fora ako bih ja kao moćan radnik došao s posla, a ti ne bi udovoljio mojim zahtjevima. Drugim riječima, ispraznio se u meni. Tvoje su granice - što se tiče ugađanja radniku - ustaljene, definirane, niske; da ne kažem, klasične (untar ne toliko klasične pederastije).
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 14:24   #80
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
A zasto ti toliko filozofiras oko svega toga?
Da je svatko toliko filozofirao, valjda bi jos pola svijeta nevino bilo.

Seks je nekad samo seks, nebitno na kakav nacin, uvijek je na nacin koji konkretnim partnerima pase, mozda da ta pitanja kako i zasto ostavis za nakon sto se zadovoljis? Mozda ti se neke stvari iskristaliziraju u glavi
Na kraju krajeva, mozda skuzis da ti se neke stvari zapravo i ne svidjaju, a neke druge svidjaju. Dobro su ti rekli da se pazis, ima svakakvih ljudi, ali za tebe bi bio najbolji za pocetak obicni gay sex - sto je, pretpostavljam, i samo po sebi malo teze naci...
Ove price "iz supljeg u prazno" ti nece bas puno pomoci s obzirom da si zapravo samo jako napaljen sto se vidi iz tvojih postova (uvijek se vracas na to da nam zapravo opisujes svoje mastarije)

Na kraju krajeva, sve to stoji ako nisi trol (morala sam)
Prvo pročitaj temu od početka.
Shvati ju.
Svi ljudi nisu isti. Neki filozofiraju i um im je glupast a nekima nije.
Ti drugi već od rođenja sve odmah znaju i umiju.

Nisam trol - pojasnio sam nekoliko puta.
Priče nisu iz ''šupljeg u prazno''

Kako i zašto ću evo ostaviti za kasnije - a zadovoljit ću se sam?
A obični gay sex je da te citiram: '' ...i samo po sebi malo teze naci... ''

Nitko nije zabranio da vi temu proširite i pametno nešto upisujete?

(imam još preko nekoliko upitnika iznad glave - molim pametno pišite)

Hvala i tebi na upisu. Nastojat ću shvatiti i tebe.

Javim se kad uhvatim vremena.

Pusa svim pametnim upisivačima!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger