Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2004., 11:35   #1
Ormari - ugradbeni / samostojeći / kutni

trebam napraviti neke ormare ugradbene..

jel znate nekoga stolara ko radi, da je okej i da nije skup?
ako netko zna, pliz posaljite mi podatke na pm.
thanks
Sun
SunGöttin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 13:18   #2
Re: trebi mi stolar

Quote:
SunGöttin kaže:
trebam napraviti neke ormare ugradbene..

jel znate nekoga stolara ko radi, da je okej i da nije skup?
ako netko zna, pliz posaljite mi podatke na pm.
thanks
Sun
I meni treba ista stvar, ne bas ugradbeni ali do stropa i desna strana do zida....ako imate broj moze i meni pliz
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 16:13   #3
Eto, ja radim namjestaj i nisam skup. Ne radim ugradbene ormare, tj. ormare koji nemaju ni pod ni strop ni stranice i kojima vrata klize na podu i u stropu jer za to moraju strop i pod biti savrseno ravni i paralelni. Radim kompletne ormare, klizna ili obicna vrata (od poda do stropa ako treba), koji se naprave tocno na mjeru da ti pasu u odredjeni prostor pa i tako dobijes ugradbeni ormar koji jednog dana mozes odnijeti negdje drugdje ako ti pase po dimenzijama. Posalji mi okvirno sta zelis, oblik, dimenzije, sta sve zelis u ormaru (ladice, vjesalice...) pa ti ja okvirno dam i cijenu. Ja sam u ZG.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 22:47   #4
klizna vrata i ugradbeni ormari

Bio u Eduru u Zagrebu, Lijepo, al pakleno skupo.Zna li tko kakve alternativne firme koji dobro rade svoj posao?
Kishon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 16:05   #5
akron u berislavichevoj...
ja ih imam doma i nebi za nishta na svijetu mijenjala...ali ne znam kakve su cijene u odnosnu na eduro, oni su nekada bili ista firma ali su se odvojili. u svakom slučaju toplo preporučam.
__________________
....contemplating thinking about thinking...
super ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 14:08   #6
uff za sam start i najjeftiniju varijantu na webu okinu oko 10.000Kn... meni se to nekak čini previše
__________________
blonde inside
azuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 16:02   #7
cijena...

Jednoj mojoj frendici je obični stolar napravio ormar (veeeeeeeelki, s hrpom gadgets unutra) za 6000 kn.
Pussy Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 20:34   #8
Toplo preporučam SOGAL (Zagrebačka cesta 51).

Akron i Eduro su nam dali ponude koje su se razlikovale za otprilike 400kn, a Sogal je bio jeftiniji čak 3000 kn (ipak bi trebalo uzeti u obzir da je bio na snazi sajamski popust u doba Ambijente).

Posao su odradili brzo (rok isporuke je mislim 3 tjedna - nisu kasnili ni dana), a ugradnja je bila brza i uredna.
Zaista ih mogu samo pohvaliti (ne reklamiram ih - ja sam samo zadovoljan kupac koji je prošao puuuuno jeftinije, da ne bi bilo zabune )
FridaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 14:04   #9
Napravio sam ormar od zida do zida u furnir za par 000 kn i izgleda odlično.

Dečki su ga isprojektirali po mojim zamislima, dali su mi još neke ideje i super je.

Sogal je dobra firma ali je za prosječnog čovjeka malo skupa, kao i Eduro.

dvajstri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2004., 13:09   #10
Quote:
dvajstri kaže:
Napravio sam ormar od zida do zida u furnir za par 000 kn i izgleda odlično.

Dečki su ga isprojektirali po mojim zamislima, dali su mi još neke ideje i super je.

Sogal je dobra firma ali je za prosječnog čovjeka malo skupa, kao i Eduro.

jebi ga, nede biti jebeni i pošteni!!!Nažalost!!!
Kishon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 12:54   #11
Question Ugradbeni ormari u Ri

Trebam ormar. Ne mora nuzno biti ugradbeni, ali od ovih gotovih mi svi imaju "presiromasnu" unutrasnjost i malo varijacija. Pa sam mislila mozda onda radje ici na varijantu da to napravim po mjeri, onako kako mi pase, i sa kliznim vratima obavezno.

Imate li iskustva s firmama po Rijeci? Koje sve postoje? Znam za Eduro i znam za Izi-mobili. Dalje?

Tnx
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 13:04   #12
imaš kod briko centra jednu firmu....ne sjećam se kako se zove
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 14:25   #13
Znam za nju, al ni ja ne znam kako se zove

A nemam puno vremena za obilazenje bas svake , pa bi mi forumaski savjet super pomogao
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 14:29   #14
Moja susjeda je prije mjesec dva dana postavila ormar i kabinu...prekrasni su i sa svim onim inox kolicima, ladichicama, vjeshalicama...ma


Firma se zove AKRON a nalazi se u Ulici Ive Marinkovica (iznad Guvernerove palache)
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 14:53   #15
Eeee... za tu firmu sam se pitala kako se zove. Super Magic, tnx... oni imaju i web i izracun cijena odmah na webu
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 12:42   #16
Lei, jesi našla šta?...ja razmišljam da stavim ugradbeni ormar u predsoblje pa sam zvala broj te firme Akron , koji sam našla na netu i ništa! , javlja mi "nepostojeći broj"
nema više te firme na toj adresi (Ive Marinkovića 2a) ili šta?

postoji u Strossmayerovoj 13b Eduro, oni se isto bave ugradnjom samo su mi cijene nepoznanice....otići ću do njih ovih dana

molim te mi reci ako si našla "povoljnu" firmu i koje su im cijene

unaprijed hvala!
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 15:06   #17
Fish, vici ako sto nadjes

Ja radim tek "preliminarna" ispitivanja, jer kad uhvatim slobodnog vremena za obilazak ducana, imat cu svega par dana na raspolaganju

Za Akron nemam pojma.... znam da je bila firma kraj Guvera, ali na nijhovom webu (od Akrona, jel) uopce ne pise da imaju podruznicu u Rijeci?

Eduro mi izgleda odlican, ali vjerojatno su im i cijene takve. Za razliku od Izi-mobili koji pak (meni bar) ne izgleda bas nesto. A vjerojatno je i nesto jeftiniji.

Ne znam kakva je ona firma kraj Briko-centra, nemaju weba
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 22:43   #18
pitat cu vam ja sutra susjedu broj i adresu


a dok ne saznam, probajte

EDURO
Rijeka, Strossmayerova 13b
tel: 051 377 317
fax: 051 377 318



inache u Ive Marinkovica su zajednichki prosor imali Eduro i Akron.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 08:50   #19
hvala na informacijama!
jučer bila do edura.....prekrasna riješenja imaju....ima ih na webu www.eduro.hr, ali je "uživo" još lijepše ...ali...sve što je kvalitetno i lijepo, na ovim prostorima, puno košta ....tip nam je sračuna ormar dubine 50cm...visine(do stropa) 260cm....i dužine 140cm....oko 6600kn ( unutra četiri police za cipele od žice...dvije police sa odlaganje stvari i dvije poprečne šipke za vješanje odjeće)
to je previše za mene , ipak je to SAMO ormar u predsoblju
tražim dalje i javljam se sa izvješćem
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 10:49   #20
Istina je, grozno su skupi. Meni je predracun za ormar 3 x 1m (kutni) visine cca 2.5m dosao oko 25.000kn. Skoro sam se izvrnuo. Kasnije sam cijelu spavacu sobu (sa kutnim ormarom istih dimenzija) kupio za 15000kn.
mestar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.