Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 15:30   #1641
što nema više onih 10% popusta za registraciju?
ili ga ja nemogu naći
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:22   #1642
Ja prodajem ovu cvjetnu haljinu, ako ce netko

Ne stoji mi kako sam zamislila, zapakirana s etiketom... Samo sam je probala

LINK


__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:47   #1643
Kosuljce i hlace su po 50 kn hoce netko narucivati da se mozda skupimo?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:09   #1644
Dobila sam jucer mail da rasprodaja u Mangu traje jos par dana. Kad onda ta kolekcija jesen/zima dolazi u Outlet krajem ljeta ili?
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:59   #1645
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Dobila sam jucer mail da rasprodaja u Mangu traje jos par dana. Kad onda ta kolekcija jesen/zima dolazi u Outlet krajem ljeta ili?
Tako je,većinu stvari će prebaciti u outlet tek ujesen,ali nisam sigurna rade li tako sa svim stvarima ili samo zimskima. Npr.ulovila sam sad haljinu iz ljetne kolekcije koja nije bila snižena ljetos jer je bila new...za takve stvari je moguće da ranije dolaze u outlet.
Možda netko ima pouzdaniju info,ali zar nije sniženje trajalo prošlih godina i dulje?
kovrča is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:12   #1646
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Kosuljce i hlace su po 50 kn hoce netko narucivati da se mozda skupimo?
Ja bih jedne hlače ako netko naručuje
beatrixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 17:22   #1647
Došla mi je ova vesta u rozoj boji, broj M, no ne odgovara mi pa ću je vratiti idući tjedan u dućan... ako je netko želi, može mi se javiti prije nego je vratim jer je OOS.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:31   #1648
Zaboravila pitati, vi koje ste već vraćale u dućan, da li moram imati i karticu sa kojom sam plaćala online kod sebe ili oni već imaju sve podatke pa je ne trebaju provući za povrat?
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:35   #1649
Ne treba ti kartica, samo račun i to je to.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:38   #1650
https://shop.mango.com/hr/zene/hlace...escuento;70/90


Ima li ih itko, kakve su, kakve su veličine?

hvala
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:28   #1651
Obzirom da hlace izgleda nitko nema, vidim da su se neke cure patile s povratom, koliko mi je sigurnl naruciti vise velicina pa vratiti sto nije dobro? Koliko im treba za povrat ako odnesem nazad u trgovinu?
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:29   #1652
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
Ne treba ti kartica, samo račun i to je to.
Hvala ti na brzom odgovoru.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 23:26   #1653
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Obzirom da hlace izgleda nitko nema, vidim da su se neke cure patile s povratom, koliko mi je sigurnl naruciti vise velicina pa vratiti sto nije dobro? Koliko im treba za povrat ako odnesem nazad u trgovinu?
Ja sam naručila jučer crvene, tek će mi stići za koji dan... ali imam stvarno brdo hlača od Manga (barem 10 pari) i sve su mi do sada bile realne veličine, tako da vjerujem da će i ove biti isto.
Ako platiš karticom i vraćaš u dućan, mislim da ne bi trebala imati problema. Ja sam se s njima dugo natezala kad sam vraćala haljinu koju sam platila pouzećem, par tjedana je trajalo dok su "uspješno" zaprimili podatke kartice. Tek kad sam im počela pisati po fejs zidu su reagirali..
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 08:10   #1654
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila jučer crvene, tek će mi stići za koji dan... ali imam stvarno brdo hlača od Manga (barem 10 pari) i sve su mi do sada bile realne veličine, tako da vjerujem da će i ove biti isto.
Ako platiš karticom i vraćaš u dućan, mislim da ne bi trebala imati problema. Ja sam se s njima dugo natezala kad sam vraćala haljinu koju sam platila pouzećem, par tjedana je trajalo dok su "uspješno" zaprimili podatke kartice. Tek kad sam im počela pisati po fejs zidu su reagirali..
hvala, naručila i ja crne u dvije veličine pa isprobam platila karticom, dostava u trgovinu, drugačije onda ni ne ide
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 09:54   #1655
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Obzirom da hlace izgleda nitko nema, vidim da su se neke cure patile s povratom, koliko mi je sigurnl naruciti vise velicina pa vratiti sto nije dobro? Koliko im treba za povrat ako odnesem nazad u trgovinu?
Ako si platila karticom i vraćaš u dućan, povrat je prejednostavan, meni uvijek u roku od 2 dana na računu vraćeno
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:21   #1656
Molim recenzije, ako tko ima, jesu li jwftine izgledom i kakvi su modeli, jer sam medubroj:
https://shop.mango.com/hr/zene/cipel...9&busqref=true
https://shop.mango.com/hr/zene/cipel...9&busqref=true
fely is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:25   #1657
Quote:
fely kaže: Pogledaj post
Molim recenzije, ako tko ima, jesu li jwftine izgledom i kakvi su modeli, jer sam medubroj:
https://shop.mango.com/hr/zene/cipel...9&busqref=true
https://shop.mango.com/hr/zene/cipel...9&busqref=true
Ove druge sam probala. Također sam međubroj (38/39) i 38 su mi bile male, a 39 ok, iako imam nekoliko Mango kožnih štikli broj 38.
Učinile su mi se i dosta uske, ali možda sam tada imala debele čarape (ne sjećam se više) pa to uzmi s rezervom.
Ali lijepo izgledaju, dobro napravljene. Nisam ih kupila jer su bile tada po punoj cijeni, a sada isto razmišljam da ih uzmem iako mi ne trebaju
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:40   #1658
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Ove druge sam probala. Također sam međubroj (38/39) i 38 su mi bile male, a 39 ok, iako imam nekoliko Mango kožnih štikli broj 38.
Učinile su mi se i dosta uske, ali možda sam tada imala debele čarape (ne sjećam se više) pa to uzmi s rezervom.
Ali lijepo izgledaju, dobro napravljene. Nisam ih kupila jer su bile tada po punoj cijeni, a sada isto razmišljam da ih uzmem iako mi ne trebaju
Kao da sebe slusam hahah! Hvala!
fely is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 08:07   #1659
Hoće neka ovaj kaput u crnoj boji i M veličini?
https://shop.mango.com/us/women/coat..._71033006.html
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:40   #1660
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
hvala, naručila i ja crne u dvije veličine pa isprobam platila karticom, dostava u trgovinu, drugačije onda ni ne ide
javi bas me zanima kakve su. ako ih bude jos u prodaji dok dodju
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.