Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li i biste li glasali za MOST?
Glasao sam i opet ću glasati za MOST 101 42.26%
Glasao sam za MOST i požalio sam to 28 11.72%
Nisam glasao za MOST, ali sada ću 36 15.06%
Nisam i neću glasati za MOST 74 30.96%
Glasovatelji: 239. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 06:19   #9801
Ovo je tema o mostu. O HNS-u smo davno rekli na njegovoj temi ono što zavrijeđuje.

I ne, nije isto, kad smo kod toga.

HNS je jako dobro unovčio svoje koalicije (i niti jednom ga nisu prevarili) a Molitvena je prevarena. Dvaput.

To poprilično govori o njima.

Kao što smo rekli, nakupina podkapacitiranih poluobrazovanih nesposobnjakovića blislik crkvi.
Smotani2 is offline  
Old 09.11.2017., 06:25   #9802
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post

Kao što smo rekli, nakupina podkapacitiranih poluobrazovanih nesposobnjakovića blislik crkvi.
Tako što su za premijera postavili konačno čovjeka iz privatnog sektora koji je zasmetao svim uhljebima? Ja mislim da su time pokazali veće kapacitete od bilo koje druge stranke. Podkapacitetni su ispali jedino Karamarko,Milanović,ispast će i Vrdoljak,mislim srušili su lidere dviju najjačih stranki a na idućim izborima će i Vrdoljaka i kompletnu stranku koja je bila spojka HDZu. Tko ima kapacitete za to,ima i kapacitete za vlast u budućnosti stavljanjem nestranačkih ljudi na pozicije ministarstva kao što je bio slučaj sa Oreškovićem.
Detektor is offline  
Old 09.11.2017., 10:25   #9803
Quote:
niqueclyde kaže: Pogledaj post
Mostaja tocno jest da su bili pritisci i lomljenja sa svih strana ali istine radi predsjednik Mosta je na svoju ruku odlucio da ne moze sa SDPom sto je sasvim razumljivo kad mu se vidi podrijetlo.... i to isu vecer nakon sto je milanovic predriblo karabatka. Kad je postalo jasno da je Most postao mostobran za ostanak "komunjara na vlasti" ....
A kako je to izveo i kojim metodama je "uvjerio" ostatak ekipe je za jedan triler... a meni se iz ove perspektive okreće želudac zbog te metode...
Vid' sad ovog... pa valjda Mostaja, kao "običan glasač" zna bolje

Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Tako što su za premijera postavili konačno čovjeka iz privatnog sektora koji je zasmetao svim uhljebima?
Oni su postavili? Koga ti zajebavaš? Nas?
Većina Most-ovaca je dala svoj potpise čovjeku kojeg nije ni vidjela. Božo je porazgovarao s njim i u roku 2 sata, na temelju svog bogatog stručnog i političkog iskustva zaključio da će čovjek biti dobar premijer i tadaaaa... dobili smo premijera.
Ljudi više vremena potroše na odabir predstavnika kućnog savjeta i više znaju o njemu nego Mosto-vicu o "čovjeku kojeg su postavili".
Neodgovorne budale.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 09.11.2017., 12:07   #9804
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Neodgovorne budale.
Zato je tu HNS kao stranka Narodne koalicije je jako odgovorna skupa sa bivšim predstavnikom iste koji ne zna niti koaliciju namjestiti za što si i glasala. Jako je važno napomenuti iz kojeg kluba dolaze kritike Mostu,ne vide slona u frižideru. Mislim,kritizirati Most koji ne vlada a ne spomenuti da je ovo vlada birača Narodne i HDZa nije sadržajno. Da ne spominjemo kako napadi dolaze od pristaša stranke koja je omogućila Todoriću najveći uzlet za vrijeme Račana a i Linić se isprsio koji je bio ministar bivšeg lidera. Most je oporbena stranka,prema tome kritizirajte ono za što ste glasali.
Detektor is offline  
Old 09.11.2017., 15:14   #9805
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Božo je porazgovarao s njim i u roku 2 sata, na temelju svog bogatog stručnog i političkog iskustva zaključio da će čovjek biti dobar premijer i tadaaaa... dobili smo premijera.
Nije trebalo Boži niti ikome iz Mosta duže od 2 minute razgovora i 3 izmjenjene rečenice da sa 100%-tnom sigurnošću utvrde da je Orešković 10 puta kvalitetnije rješenje od njegovog prethodnika Milanovića.

Šokantno je i zabrinjavajuće, čak i stravično i vrlo neodgovorno što su zastupnici SDP-a podpomognuti još nekima za predsjednika prošle vlade izabrali Milanovića.

Čovjeka su znali, bio im predsjednik, a opet su tako gadno pogriješili i izabrali ga, čini se, za predsjednika najgore vlade u hrvatskoj povijesti.

Tako da nije garancija to da poznajete čovjeka da će on dobro obavljati svoj posao.
analitikos is offline  
Old 09.11.2017., 16:45   #9806
Upitan smatra li da je ipak pretjerao u raspravi kada je premijeru rekao da dopušta da ga predsjednik Europske komisije Jean-Claude Juncker "štipa za stražnjicu", Bulj uzvraća kazao je da je krivo shvaćena njegova izjava.

- On je naš premijer i mora se ponašati državnički, a ne se hvaliti dobrim odnosima, štipkanjima, grljenjima, on sam to komunicira, ja sam štitio instituciju premijera. On je premijer RH i pred kamerama se treba lijepo ponašati, njihovi me odnosi ne zanimaju. Ne smije si dozvoliti da ga "briselski činovnik" štipa – tvrdi Bulj. 
------


hehehe, čuj Bulja
DJTcro is offline  
Old 09.11.2017., 18:35   #9807
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Nije trebalo Boži niti ikome iz Mosta duže od 2 minute razgovora i 3 izmjenjene rečenice da sa 100%-tnom sigurnošću utvrde da je Orešković 10 puta kvalitetnije rješenje od njegovog prethodnika Milanovića.

Tako da nije garancija to da poznajete čovjeka da će on dobro obavljati svoj posao.
Cak ni toliko, a ono da rendom izvlacis premijera iz bilo koje skupine građana osim saborskih zastupnika dobio bi vjerojatno bolji izbor od Milanovića
__________________
Ma stari moj... Neki HDZ-ovac može biti ratni profiter, lažni branitelj, kriminalac u pretvorbi ili običan; izdajnik nacionalnih interesa, plagijator, lokalni šerif, lažov, lopov, seljačina, nasilnik, licemjerni lizač oltara, općenito muljator, neznalica, provokator ili uhljab vulgaris... sve pet... ali ono... nemoj mu reći da se jebe!

Ivan Kovačić 25. travnja 2016. "Neka se j e b u"
niqueclyde is offline  
Old 09.11.2017., 18:53   #9808
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Nije trebalo Boži niti ikome iz Mosta duže od 2 minute razgovora i 3 izmjenjene rečenice da sa 100%-tnom sigurnošću utvrde da je Orešković 10 puta kvalitetnije rješenje od njegovog prethodnika Milanovića.

Šokantno je i zabrinjavajuće, čak i stravično i vrlo neodgovorno što su zastupnici SDP-a podpomognuti još nekima za predsjednika prošle vlade izabrali Milanovića.

Čovjeka su znali, bio im predsjednik, a opet su tako gadno pogriješili i izabrali ga, čini se, za predsjednika najgore vlade u hrvatskoj povijesti.

Tako da nije garancija to da poznajete čovjeka da će on dobro obavljati svoj posao.
Quote:
niqueclyde kaže: Pogledaj post
Cak ni toliko, a ono da rendom izvlacis premijera iz bilo koje skupine građana osim saborskih zastupnika dobio bi vjerojatno bolji izbor od Milanovića

Daj mi molim vas recite kaj je to Mr Građevina točno napravio da bi nama svima bilo bolje. Odlepršao je i uzeo lovu i to je vama dobar premijer...
Zato nam i je država u banani kad ljudi nisu politički pismeni
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Old 09.11.2017., 19:17   #9809
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post

Daj mi molim vas recite kaj je to Mr Građevina točno napravio da bi nama svima bilo bolje. Odlepršao je i uzeo lovu i to je vama dobar premijer...
Zato nam i je država u banani kad ljudi nisu politički pismeni
ne znam sto ti nije jasno. kolege su samo konstatirali da je milanovic bio katastrofalan izbor i da je nevjerojatno da su ga sdp i ekipa stavili za premijera. kolege kazu da bi gotovo svatko bio bolji od milanovica.

i zato prije nego pocnete napadati most i njihove odluke, vidite sto su radili sdp i ostali na pozicijama moci zadnjih 20 godina.
plavi pas is offline  
Old 09.11.2017., 19:30   #9810
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
ne znam sto ti nije jasno. kolege su samo konstatirali da je milanovic bio katastrofalan izbor i da je nevjerojatno da su ga sdp i ekipa stavili za premijera. kolege kazu da bi gotovo svatko bio bolji od milanovica.

i zato prije nego pocnete napadati most i njihove odluke, vidite sto su radili sdp i ostali na pozicijama moci zadnjih 20 godina.
A da ti prestaneš interpretirati što je netko drugi htio reći?
Osim toga, kad tvrdiš da si od nekoga bolji, kao što to Most čini, onda ti nije opravdanje stalno trubiti kako su drugi bili ovoliko ili onoliko loši. Onda radiš nešto dobro..., a kod Mosta je ono dobro ostalo tek na ideji...
A kad nešto i čine, onda ispadne ovako:
Petrov pomogao Gazdi
__________________
MCR
ball is offline  
Old 09.11.2017., 19:43   #9811
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
A da ti prestaneš interpretirati što je netko drugi htio reći?
Osim toga, kad tvrdiš da si od nekoga bolji, kao što to Most čini, onda ti nije opravdanje stalno trubiti kako su drugi bili ovoliko ili onoliko loši. Onda radiš nešto dobro..., a kod Mosta je ono dobro ostalo tek na ideji...
A kad nešto i čine, onda ispadne ovako:
Petrov pomogao Gazdi
da nije mosta, milanovic bi jos bio aktivan politicar. samom tom cinjenicom most je za hrvatsku napravio jako puno.

petrov odlican i vrlo kompetentan. ostali mostovci vrhunski. samo neka tako nastave i vise nikad sdp nece doci na vlast, a hdz ce tesko moci sam slozit vecinu. a to je odlicno za sve hrvate i hrvatsku.
plavi pas is offline  
Old 09.11.2017., 19:53   #9812
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
da nije mosta, milanovic bi jos bio aktivan politicar. samom tom cinjenicom most je za hrvatsku napravio jako puno.

petrov odlican i vrlo kompetentan. ostali mostovci vrhunski. samo neka tako nastave i vise nikad sdp nece doci na vlast, a hdz ce tesko moci sam slozit vecinu. a to je odlicno za sve hrvate i hrvatsku.
Petrov je odličan za ministranta, za političara valaj nije...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 09.11.2017., 19:54   #9813
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
ne znam sto ti nije jasno. kolege su samo konstatirali da je milanovic bio katastrofalan izbor i da je nevjerojatno da su ga sdp i ekipa stavili za premijera. kolege kazu da bi gotovo svatko bio bolji od milanovica.

i zato prije nego pocnete napadati most i njihove odluke, vidite sto su radili sdp i ostali na pozicijama moci zadnjih 20 godina.
da to je vise nego tocno, istinski tocno, ono u sridu

samo si jedno zaboravio spomenuti, da bi Bero trebao izbaciti sve koje jos dan danas, zagovaraju Milanovica,

nisi valjda zaboravio šalabahter,

trader7 is offline  
Old 09.11.2017., 20:05   #9814
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
da nije mosta, milanovic bi jos bio aktivan politicar. samom tom cinjenicom most je za hrvatsku napravio jako puno.

petrov odlican i vrlo kompetentan. ostali mostovci vrhunski. samo neka tako nastave i vise nikad sdp nece doci na vlast, a hdz ce tesko moci sam slozit vecinu. a to je odlicno za sve hrvate i hrvatsku.
kompetentan za - što?
ostali vrhunski

a trebamo ti vjerovati na riječ :klap:

to ko Mujo kod kartanja sa gentelmanima
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 09.11.2017., 20:05   #9815
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Petrov je odličan za ministranta, za političara valaj nije...
hvala dragom bogu da o tome odlucuju hrvatice i hrvati na izborima. da se pita samo tebe, on ne bi bio politicar, da se pita mene bio bi premijer. davno su prosla vremena jedne partije i jednog sustava.

petrov i most su buducnost, a neki su proslost samo to jos ne znaju
plavi pas is offline  
Old 09.11.2017., 20:10   #9816
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
kompetentan za - što?
ostali vrhunski

a trebamo ti vjerovati na riječ :klap:

to ko Mujo kod kartanja sa gentelmanima
kompetentan za biti saborski zastupnik. nakon sto je u prvom mandatu usao i pokazao sto zna i moze (gore napisao o cemu se radi), hrvatice i hrvati ga ponovno izabrali u parlament. tako ce biti i iduce izbore. pita se sve hrvate koji onda odlucuju tko je za sto kompetentan i sposoban.

ako si dobar, biraju te ponovno (vidjeti gore detaljnije), ako si nesposoban i nekompetentan, hrvati ce to shvatit i nece te ponovno birat.
plavi pas is offline  
Old 09.11.2017., 20:12   #9817
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
kompetentan za biti saborski zastupnik. nakon sto je u prvom mandatu usao i pokazao sto zna i moze (gore napisao o cemu se radi), hrvatice i hrvati ga ponovno izabrali u parlament. tako ce biti i iduce izbore. pita se sve hrvate koji onda odlucuju tko je za sto kompetentan i sposoban.

ako si dobar, biraju te ponovno (vidjeti gore detaljnije), ako si nesposoban i nekompetentan, hrvati ce to shvatit i nece te ponovno birat.
Čudno kako istu "logiku" ne primjenjuješ i na Freda Matića recimo...

I sada će jasno postati očito kakav si trolololo...
McAucliffe is offline  
Old 09.11.2017., 20:30   #9818
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Čudno kako istu "logiku" ne primjenjuješ i na Freda Matića recimo...

I sada će jasno postati očito kakav si trolololo...
predrag nije tema. al i za njega vrijedi isto. ako je ljudima predrag prihvatljiv, neka im. izbori su jedino mjesto gdje se ljude nesto pita.

i zato mislim da most ima buducnost. hdzsdp ce sve teze to pratit.
plavi pas is offline  
Old 09.11.2017., 20:34   #9819
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Nije trebalo Boži niti ikome iz Mosta duže od 2 minute razgovora i 3 izmjenjene rečenice da sa 100%-tnom sigurnošću utvrde da je Orešković 10 puta kvalitetnije rješenje od njegovog prethodnika Milanovića.

Šokantno je i zabrinjavajuće, čak i stravično i vrlo neodgovorno što su zastupnici SDP-a podpomognuti još nekima za predsjednika prošle vlade izabrali Milanovića.

Čovjeka su znali, bio im predsjednik, a opet su tako gadno pogriješili i izabrali ga, čini se, za predsjednika najgore vlade u hrvatskoj povijesti.

Tako da nije garancija to da poznajete čovjeka da će on dobro obavljati svoj posao.
Ali taj isti Milanović je Mostu ponudio funkcije koje se ne odbijaju .. al Most je .
I onda ih je hdz naguzio dva puta ..
I sada se izmišljaju epiteti za Milanovića ali je MOST heroj .
Nagužen i razbijen od hdz ..
fakat treba biti blesav pa napraviti tako nešto.
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Old 09.11.2017., 21:10   #9820
Petrov: Most će imati svog kandidata na predsjedničkim izborima

http://www.seebiz.eu/petrov-most-ce-...ima/ar-165584/
-------------

Samo Petrov može biti kandidat za predsjednika države.
DJTcro is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.