Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.09.2012., 03:53   #1
Arrow EPSO - zadaci, vježbe i sl. (obavezno pogledati prvi komentar)

Evo ja ću početi. Što se tiče Num. zadataka, meni se čini da je u prosjeku druga polovica zadataka u knjizi je puno lakša od prve polovice.....mnogo zadataka pita za jednostavnije postotke. Jel to još netko primijetio?

Zadatak broj 2 mi je ubojit. Zanimalo bih me koliko ovisite o pisanju na papir tijekom ovih num. zadataka? Meni nekad treba pola ispisane A4 stranice da dođem do riješenja (ok, rukopis mi je velik, ali ima tu i brojeva i jednadžbi!).

Kako se računa potencija na 15.? Nisam još pronašla taj zadatak :O

Verbalni zadatci su prva liga, stvarno zanimljivi. Osim oni o fizici, uraniju, etc. u kojima se i dalje redovito gubim.

Kako vam se čini Verbal broj 91? Mađar kaže da je točan odgovor A. Po tome zaključujem da bi fraze "his fourth election victory in a row" i "his fourth bid for election as president" trebale biti identične, no meni "victory" i "bid" nisu iste stvari. Zar nije lingvistički moguće da on "bida" recimo 6 puta, ali da "pobijedi" samo 4 puta za redom? Ili sam nešto predvidjela?





MODERATORSKA OBAVIJEST

Sukladno zahtjevima korisnika, otvorena je ova tema kao prikladnije mjesto za rasprave o zadacima i vježbama, a za tehnička pitanja i rasprave molim da koristite staru temu (EPSO - posao za Europsku Uniju - opća rasprava). Hvala na razumijevanju.
__________________
EPSO zadaci

Zadnje uređivanje drot13 : 20.09.2012. at 10:36. Reason: moderatorska obavijest
journey is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.