Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2015., 06:48   #681
Daj ne budali. Di u materini je aluminij na 170 verziji a da nije na 160 verziji? Da nije blok možda aluminijski? Jedina bitna razlika je ajšpric (što je i normalna krivulja razvoja - sve je počelo sa 1050 pa 1350 pa 1600 pa 1800 pa 2000 da bi idući bio 2200 bara "step") -no TEHOLOGIJA je ista (solenoidi). I aktuator wastegate-a je električni a ne pneumatski. Asti napretka, eno ga u 1.2 TSI već godinama.

2.0 i 1.6 (od Opela) nemaju ali NIKAKVE veze jedan s drugim. Više zajedničkog imaju 1.0 L3 i 1.6 dizlo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 16:33   #682
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ajde ne budali - to je u osnovi JTD motor koji ima 20 godina. Ova nova 170 varijanta ima neke minorne razlike u odnosu na "staru" 160 ks verziju. Fiatov 2.0 ima 175 ks već godinama.
Najveća razlika je novi sistem ubrizgavanja do 2000 bara sa 10 impulsa u jednom ciklusu.

Mislim da je zapravo veća razlika u mjenjaču a ne u motoru - izgleda da sad i u 1. i 2. može iskoristit punih 400 Nm.
CDRW pošto vidim da si dosta stručan, a i voziš sličan auto, znaš li koliko Nm podnosi manualni mjenjač na Insigniji s 140ks i 350 Nm mašinom (ili di mogu provjeriti)?

Nastavno na isto, s obzirom na isti broj Nm u jačoj varijanti i da li bi preporučio chipanje 140 ks -> 170ks? Konkretno nije problem nešto ranije izmijeniti lamelu, gume, kočnice, ali bi bio turbinu, brizgaljke, DPF i sl...

Hvala ti.
xtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 00:54   #683
Na ovom linku se opisuje princip rada pomocu kojeg 2.0 CDTI ostvaruje EURO6 normu. Pa kaze:

Novi motor 2.0 CDTI uz Opelov sustav selektivne katalitičke redukcije (SCR) BlueInjection radi jednako čisto kao benzinski motor. Taj sustav osigurava usklađenost s emisijskim standardima Euro 6.

BlueInjection je naknadna intervencija kojom se uklanja dušikov oksid (NOx) iz ispušnih plinova motora. U tijek ispušnog plina, ispred SCR-ova katalizatora i iza dizelskog filtra za čestice čađe (DPF-a), ubrizgava se mala količina tekućine AdBlue® koja se sastoji od ureje i vode. Ta se otopina odmah pretvara u amonijak (NH3) koji apsorbira SCR-ov katalizator. Dušikov oksid (NOx) u prolaznom ispušnom plinu tada se selektivno u kemijskoj reakciji s amonijakom reducira u bezopasni dušik i vodenu paru.

Otopina AdBlue koja je dostupna na benzinskim postajama i u Opelovim prodajnim salonima čuva se u spremniku koji se prema potrebi može nadopuniti putem cijevi koja se nalazi uz poklopac spremnika s gorivom.


Moze li mi neko zdravoseljacki objasniti o cemu je tu rijec? Zvuci komplicirano i error prone (kao i svaki drugi DPF-related sustav). Koje su prednosti/mane u odnosu na recimo DPF sustav na 2.0 TDI-u...ili je sve to isto sranje? Prva mana je ocigleda a to je da se ta otopina mora kupovati i nadolijevati u odgovarajucim intervalima...a navodno i nije bas jeftina...
arel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 15:16   #684
a ne vidiš da na opelu postoji i DPF i SCR?

DPF uklanja čestice čađe iz ispušnih plinova.
nakon prolaska plinova kroz DPF, ubrizgava se ad-blue koji u SCR katalizatoru pretvara NOx-e (koji su štetni) u dušik i vodu.

kužiš?
dva odvojena sustava. ne piše da SCR zamjenjuje DPF nego ga nadopunjava i čini ispuh čišćim nego da ima samo DPF.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:37   #685
Kuzim, hvala.
Dakle SCR smanjuje emisiju NOx plinova i nema veze s DPF-om i emisijom CO2. Lijepo, pohvalno, svidja mi se - sa svjetonazorske razine.
No, zasto vecina aktualnih modernih motora ne koristi AdBlue? Zato jer nemaju SCR? Ili pomocu nekog drugog principa/tehnologije smanjuju emisiju NOx-a?

Konkretno, zasto nova octavia 2.0 TDI nema taj adblue sustav? Je li razlog taj sto ne udovoljava EURO 6 normi vec samo EURO 5?
arel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:44   #686
Quote:
arel kaže: Pogledaj post
Kuzim, hvala.
Dakle SCR smanjuje emisiju NOx plinova i nema veze s DPF-om i emisijom CO2. Lijepo, pohvalno, svidja mi se - sa svjetonazorske razine.
No, zasto vecina aktualnih modernih motora ne koristi AdBlue? Zato jer nemaju SCR? Ili pomocu nekog drugog principa/tehnologije smanjuju emisiju NOx-a?

Konkretno, zasto nova octavia 2.0 TDI nema taj adblue sustav? Je li razlog taj sto ne udovoljava EURO 6 normi vec samo EURO 5?
Euro 5 se bez problema na NEDC testu (lab test) prolazi bez SCRa ili NOx trapa, a na Euro 6 većina imaj i SCR. Npr. Mazda sa svojim novim dizelom nema SCR, a opet uspijeva proći Euro 6 normu.

Dugoročno, veći dizeli će imati SCR, a manji Lean NOx trap (najbolji oba sistema).

Euro 5 auti se mogu prodavati do 09/2015.
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:14   #687
Vozio sam neki dan Insigniu. Naprijed kao vozaču sve supe,r ko svemirski brod. Fino ide, dobra zvučna izolacije.
Ne daj bože vožnje u rikverc, ima valjda 20 cm2 vidljivog polja kroz šajbu. A sjediti pozadi ikome sa više od 180 cm je spoj akutne klaustrofobije i spondiloze vratnih kralježaka. Izvana tako velik i prostran, a unutra skučeno ko u ruskoj podmornici.
Naslon za glavu može po visini podesiti samo putnik u sredini, dok ostala 2 trebaju molit boga da se ne dogodi kakav nalet otpozati jer ako ne stuku glavu od c nosač sigurno će slomit vrat preko naslona.
Iza masivnih petih vrata i ogromne šajbe krije se procjep omanje puškarnice:
[IMG][/IMG]
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:01   #688
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Euro 5 se bez problema na NEDC testu (lab test) prolazi bez SCRa ili NOx trapa, a na Euro 6 većina imaj i SCR. Npr. Mazda sa svojim novim dizelom nema SCR, a opet uspijeva proći Euro 6 normu.

Dugoročno, veći dizeli će imati SCR, a manji Lean NOx trap (najbolji oba sistema).

Euro 5 auti se mogu prodavati do 09/2015.
Zanimljivo da recimo Opelov 1.6 CDTI (100kw) u Zafiri koristi AdBlue, a u Astri ne... A "isti" motor... Euro VI.
tbickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:11   #689
Quote:
xtreme kaže: Pogledaj post
CDRW pošto vidim da si dosta stručan, a i voziš sličan auto, znaš li koliko Nm podnosi manualni mjenjač na Insigniji s 140ks i 350 Nm mašinom (ili di mogu provjeriti)?

Nastavno na isto, s obzirom na isti broj Nm u jačoj varijanti i da li bi preporučio chipanje 140 ks -> 170ks? Konkretno nije problem nešto ranije izmijeniti lamelu, gume, kočnice, ali bi bio turbinu, brizgaljke, DPF i sl...

Hvala ti.
Vjeojatno F32 mjenjač - dakle 350. Sumnjam da su i tamo utrpali F40 koji trpi 400.

@Franuski. Da, da, ako nemaš karavana netko visok iza ne stane. A o puškarnici neću - da vidiš kak tek s karavanom ide. I što je još tragičnije tek u MY14 imaš tvorničku kameru za vožnju nazad ... neshvatljivo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 19:09   #690
Quote:
tbickle kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da recimo Opelov 1.6 CDTI (100kw) u Zafiri koristi AdBlue, a u Astri ne... A "isti" motor... Euro VI.
Vidis, to mi je stvarno interesantna informacija, hvala
Imas li link za to?

Rekao bih da Astra zamalo prolazi NEDC test, a Zafira zamalo ne (pa su morali staviti SCR).
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 01:28   #691
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Vjeojatno F32 mjenjač - dakle 350. Sumnjam da su i tamo utrpali F40 koji trpi 400.

@Franuski. Da, da, ako nemaš karavana netko visok iza ne stane. A o puškarnici neću - da vidiš kak tek s karavanom ide. I što je još tragičnije tek u MY14 imaš tvorničku kameru za vožnju nazad ... neshvatljivo.
Uspio sam izguglati o F40 mjenjaču, ali nigdje ne mogu naći koji se ugrađuje u koju Insigniju. Sad kad gledam na Opel stranicama ispada da je 103 kW = 142 ks, ne kužim je li to neki marketinški štos. Također vidim da za taj motor (koji imam ja) piše Nm 350 - 370 (ovo je valjda overboost) pa se onda valjda ugrađuje ipak F40!?

Što se tiče kamere imam je i opet nekako više koristim retrovizore + senzore kad je čupavo, ali možda se treba navići na nju, ja dosad nisam. Iako je prikaz sasvim dobre kvalitete nekako mi previše izobličuje sliku (mala fokusna udaljenost) pa nemam dobar osjećaj prostora kao na retrovizore. Osim toga ako se želiš brzo parkirat nema šanse da istovremeno gledaš natrag, oba retrovizora, senzore (vizualna indikacija u tri smjer i 4 razine + zvučna) i još i kameru. Odnosno možeš, ali se parkiraš brzo kao kilava baba s dioptrijom +3! S druge strane 1,000 KN doplate vrijedi

P.S. Mislim da je Opelova politika ponuda 2.0 dizel motora od 110, 120, 130, 140, 163, 170 i 195 ks prilično retardirana, mislim svi ovi motori su u cjeniku i stvarno ne vidim svrhu! Nema 1.6 motora i nema šestaka kojeg bi trebao imat najjači model u ponudi, nego najjači dizelski motor ima ubrzanje do 100ke 8.7s
xtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 09:35   #692
Quote:
xtreme kaže: Pogledaj post
... najjači dizelski motor ima ubrzanje do 100ke 8.7s ...
Nije to problem motora nego mase... Insignija je jednostavno preteska....
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 11:16   #693
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Vozio sam neki dan Insigniu. Naprijed kao vozaču sve supe,r ko svemirski brod. Fino ide, dobra zvučna izolacije.
Ne daj bože vožnje u rikverc, ima valjda 20 cm2 vidljivog polja kroz šajbu. A sjediti pozadi ikome sa više od 180 cm je spoj akutne klaustrofobije i spondiloze vratnih kralježaka. Izvana tako velik i prostran, a unutra skučeno ko u ruskoj podmornici.
Često oko ovoga sporim sa svojim frendovima, koji se nešto i kuže u aute.
Meni to jednostavno nije auto koji bi ikada kupio, i pun je kufer danas takvih na tržištu. Ja imam 187 cm visine, i možda spadam u desni dio gaussove krivulje, no imati auto od tonu i pol, 200 k kn, i 5 metara, a da ne mogu povesti ljude sa sobom je koma. Insignia je po tom pitanju očajna. Čak sam se uspio uglaviti nekako u Audi A5 Sportback otraga (iako je i to shit).
Neki kompakti su tu sjajni, kao Golfovi 5, 6 i 7. Čak u novu Mazdu 3 stanem glavom otraga, a u 6-icu ne (ogavan osjećaj). Renault Laguna također pre mala, dok u Passat limuzinu stanem, Audi A4 limo na knap, stara BMW trojka koma (dok je jedinica za glavu ok, za koljena koma), itd..
Za moj ukus bi i u kompakte i u srednju klasu trebali stati komforno i viši ljudi.
FED is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 11:17   #694
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Vidis, to mi je stvarno interesantna informacija, hvala
Imas li link za to?

Rekao bih da Astra zamalo prolazi NEDC test, a Zafira zamalo ne (pa su morali staviti SCR).
Nemam neki konkretan link/usporedbu, ali imam Astru s tim motorom i nema spomena AdBlue-a. A prije nego sam ju naručio, malo sam istraživao o tom tada novom motoru, prvo je išao u Zafiru Tourer, i svugdje se spominjao AdBlue i kako ga treba nadolijevati itd itd...

Evo koliko vidim niti u Merivi se ne koristi, a spominje se težina kao razlog za SCR/AdBlue u ZT:

The nitrogen oxide reduction required by Euro 6 has been achieved by using a Lean Nitrogen Oxide Trap (LNT). An LNT catalyst captures the NOx, and when the storage capacity is used up, the engine management system automatically begins regeneration. The LNT system is maintenance-free. In the Zafira Tourer, the same engine requires the urea solution AdBlue (and therefore a tank to be topped up) for emissions purposes, which Vauxhall notes is due to the vehicle's additional weight compared to the Meriva.

http://www.just-auto.com/analysis/va..._id143139.aspx

Zadnje uređivanje tbickle : 05.03.2015. at 11:18. Reason: typo
tbickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 18:10   #695
Osobno me ne zivcira taj AdBlue shit. Za ovaj novi motor od 170 KS navode da je tank kapaciteta 8l te da traje od 7 do 10 tisuca km (negdje drugdje navode (12 - 15). 10 litara AdBluea se na Ininim pumpama prodaje za 65 kn. Stavis rezervnu kanticu u gepek i no big deal.

Ne zivcira me ni to sto je tako nepregledna odozada. Iskreno govoreci, ni drugi auti nisu puno bolji (upravo sam se vozio u Renault Laguni i situacija nije puno bolja). Uz zvucne i graficke signale parking senzora te straznju kameru s tim se da lako zivjeti.

Ne zivcira me ni to sto je niski krov pozadi. Za djecu ce bit dobar, odrasle vozim iza svega par puta godisnje - neka trpe

No ono sto me zivcira je to sto Opel gura 18" alu felge u skoro sve pakete opreme. Prakticki ne mozes kupiti auto bez njih (doduse uvijek se moze traziti da stave manje, ali radije bi onda nizu cijenu). Ne znam zasto to rade kad vecina ostalih automobila srednje klase to ne radi...Davat 1000 eura za novi set guma svakih 4-5 godina...je suludo (zimske bi naravno bile naravno - 16").

Inace, sve ostalo mi se na autu bas svidja...
arel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 19:19   #696
Quote:
arel kaže: Pogledaj post
Osobno me ne zivcira taj AdBlue shit. Za ovaj novi motor od 170 KS navode da je tank kapaciteta 8l te da traje od 7 do 10 tisuca km (negdje drugdje navode (12 - 15). 10 litara AdBluea se na Ininim pumpama prodaje za 65 kn. Stavis rezervnu kanticu u gepek i no big deal.

Ne zivcira me ni to sto je tako nepregledna odozada. Iskreno govoreci, ni drugi auti nisu puno bolji (upravo sam se vozio u Renault Laguni i situacija nije puno bolja). Uz zvucne i graficke signale parking senzora te straznju kameru s tim se da lako zivjeti.

Ne zivcira me ni to sto je niski krov pozadi. Za djecu ce bit dobar, odrasle vozim iza svega par puta godisnje - neka trpe

No ono sto me zivcira je to sto Opel gura 18" alu felge u skoro sve pakete opreme. Prakticki ne mozes kupiti auto bez njih (doduse uvijek se moze traziti da stave manje, ali radije bi onda nizu cijenu). Ne znam zasto to rade kad vecina ostalih automobila srednje klase to ne radi...Davat 1000 eura za novi set guma svakih 4-5 godina...je suludo (zimske bi naravno bile naravno - 16").

Inace, sve ostalo mi se na autu bas svidja...
Auto izgleda glupo sa 16" kotačima. Sorry al ko ima za insigniu ima i za 18" gume...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 19:24   #697
Quote:
arel kaže: Pogledaj post
.... Za ovaj novi motor od 170 KS ....
No ono sto me zivcira je to sto Opel gura 18" alu felge u skoro sve pakete opreme. .....Davat 1000 eura za novi set guma svakih 4-5 godina...je suludo (zimske bi naravno bile naravno - 16").
Na 170ks ti je minimum 17". Tako da računaš na to...
marin01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 19:34   #698
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Nije to problem motora nego mase... Insignija je jednostavno preteska....
debela svinja.
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 22:30   #699
Quote:
arel kaže: Pogledaj post
Osobno me ne zivcira taj AdBlue shit. Za ovaj novi motor od 170 KS navode da je tank kapaciteta 8l te da traje od 7 do 10 tisuca km (negdje drugdje navode (12 - 15). 10 litara AdBluea se na Ininim pumpama prodaje za 65 kn. Stavis rezervnu kanticu u gepek i no big deal.

Ne zivcira me ni to sto je tako nepregledna odozada. Iskreno govoreci, ni drugi auti nisu puno bolji (upravo sam se vozio u Renault Laguni i situacija nije puno bolja). Uz zvucne i graficke signale parking senzora te straznju kameru s tim se da lako zivjeti.

Ne zivcira me ni to sto je niski krov pozadi. Za djecu ce bit dobar, odrasle vozim iza svega par puta godisnje - neka trpe

No ono sto me zivcira je to sto Opel gura 18" alu felge u skoro sve pakete opreme. Prakticki ne mozes kupiti auto bez njih (doduse uvijek se moze traziti da stave manje, ali radije bi onda nizu cijenu). Ne znam zasto to rade kad vecina ostalih automobila srednje klase to ne radi...Davat 1000 eura za novi set guma svakih 4-5 godina...je suludo (zimske bi naravno bile naravno - 16").

Inace, sve ostalo mi se na autu bas svidja...
Apsolutno. Ja imam sada 17" zimske alu felge i nekako izgledaju male. 18" s kojima je dosla su taman. S obzirom da se auto moze naručiti i sa 20" felgama to nije neobicno.

Takva je politika Opela, mislim da je slicno i sa ostalim modelima.
xtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 00:11   #700
To su lobiji proizvođača guma i autoindustrije. Insignia s 16" felgama (samo niži rangovi opreme) izgleda ko shit.
MORA biti 18" ili iznad. Jednostavno GM radi na autima velike rupe zbog lobija s proizvođačima guma i manje gume izgledaju loše na autu. Pa i Astra s 16" izgleda socijalno, teko solidno s 17".
Iskreno i Passat s 16" je jadan, Mazda 6 isto. Teko Mazda s opremoom Evolution Pro i 19" izgleda kako spada.
Eli Vance is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.