Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2015., 18:05   #341
Bilo je više provrta. Tako je bio onaj 1,3 sa 1289 ccm i drugi sa 1301 ccm, sve Fiatovi motori, koje su kasnije proizvodili i u Rakovici u ZCZ. Razlika je bilo u stepenu kompresije. Bilo ih je sa 8,8 i 9,2 za 1116 ccm. Slično je i kod 1289 ccm. Kasnije su u Yuge ili Juge kabriolet ugrađivali motore od 1301 ccm. Odlični motori...

EDIT

Evo pa proučavajte Lampredijeve motore u Fiatu http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_128_SOHC_engine
Pratio sam vas prije nekoliko dana i toliko je gluposti ovdje od mlađih napisano da mi se nije dalo odgovarati. Evo vam sad historijat u Wikipediji. Nisam siguran jesu li baš sve pogodili, mrsko mi čitati, ali evo onako ugrubo kako je išlo. Odrastao sam na ovim autima. Fakat su bili ispred svog vremena, praktično prvi moderni kompakt na planeti... http://en.wikipedia.org/wiki/Zastava_Skala
EDIT EDIT: Evo u zadnjem linku je potvrda onih vrijednosti kompresije: 8,8 i 9,2... Sjećam se kad sam upoređiva prospekte iz 1979 i 1989/90... Onaj Stojadin Skala 65 je imao 5 brzina...
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 02.03.2015. at 18:21.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:46   #342
*
Quote:
wagen kaže: Pogledaj post
podaci su u jednom katalogu koji je u supi negdje.
sjećam se otprilike stojadin 1.1 55 konja max brzina 135 ubrzanje oko 17 sekundi

stojadin 1.3 65 konja max brzina mislim oko 145km, ubrzanje nisam siguran.

za verzije 1.1 64 konja i 1.3 73 konja nisam nikad vidio podatke,
ali ovdje je netko stavio speciala 1.1 da je max brzina 146km

ja bih i dalje volio doći do tih podataka pa ako tko ima neka napiše
a ne shvaćam što će tebi ovi podaci koje sam imao i kako ćeš ti to uspoređivati.
ne trebaju mi tvoja vlastita mjerenja već tvornički podaci iz kataloga
o maximalnoj brzini i ubrzanju stojadina u verzijama 1.1 64 konja i 1.3 73 konja (54 kw mislim)

wonder mi je napisao da su slabije verzije radi tog što imaju katalizator
ali to bi značilo da svi stojadini 55 imaju katalizator
Nisu imali nikakav katalizator.Njihovi motori su imali stara ležišta ventila koja nisu podnosila bezolovni benzin.U nkega se je stavljao aditiv umjesto olova i iz istog razloga su francuzi prestali sa proizvodnjom r4 .Zastario motor kaj se nije moglo preči na bezolovni sa katalizatorom.Srbi su 101 i dalje radili za tržišta bez katalizatora tek kasnije su nekaj sa francuzima kombinirali motore od pežoa.
55 ks je imao obični 1100.65 KS je imao model super sa duplim weberom a 73 ks je imao 1300 special sa duplim veberom i posebnom usisnom granom.To su bile modifikacije na motorima.Ta 1300 special je bio prilično dobar auto.
Tamo na kraju modela comfort oko 82 godine su radili i jedne stojadine comfort 1300 sa 64 ks isto kao super ali u comfort opremi.Ko da bi bio special bez alu felgi i posebne usisne grane samo sa duplim karburatorom.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 19:34   #343
Quote:
robndi kaže: Pogledaj post
*
Nisu imali nikakav katalizator.Njihovi motori su imali stara ležišta ventila koja nisu podnosila bezolovni benzin.U nkega se je stavljao aditiv umjesto olova i iz istog razloga su francuzi prestali sa proizvodnjom r4 .Zastario motor kaj se nije moglo preči na bezolovni sa katalizatorom.Srbi su 101 i dalje radili za tržišta bez katalizatora tek kasnije su nekaj sa francuzima kombinirali motore od pežoa.
55 ks je imao obični 1100.65 KS je imao model super sa duplim weberom a 73 ks je imao 1300 special sa duplim veberom i posebnom usisnom granom.To su bile modifikacije na motorima.Ta 1300 special je bio prilično dobar auto.
Tamo na kraju modela comfort oko 82 godine su radili i jedne stojadine comfort 1300 sa 64 ks isto kao super ali u comfort opremi.Ko da bi bio special bez alu felgi i posebne usisne grane samo sa duplim karburatorom.
Oooo griješiš, griješiš, bilo je Yuga korala 60 i 65 sa katalizatorima još od 1989...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:00   #344
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Oooo griješiš, griješiš, bilo je Yuga korala 60 i 65 sa katalizatorima još od 1989...
da sad se sječam,nešto su eksperimentirali zbog jugo amerika.ali nije bilo kod nas puno tih modela.tek za uzorak.To su bili motori sa ajnšpricom inače sa karburatorom to ne ide.Efi ili tako nekako su imali naziv.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:21   #345
Vidim da je Rally Monte Carlo 2015 (historic) vozila jedna Zastava 101sc, drajver: Stanislaw Postawka, PL
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:53   #346
Ja sam imao 101 comfort tamno zelenu.Bio je dobar auto.Nakon 6 godina nije bilo hrđe.Motor je radio super.Jedino lamelu sam mijenjal na 60 tisuča i to doma u garaži sa običnom dizalicom od auta.Lamelu sam kupio na benzinskoj pumpi.Na crpkama su imali gotovo sve dijelove za stojadina.Mogao si kupiti kondenzator paljenja,vilice,volanske zglobove,kablove,čak i nutranju ručicu za otvaranje vrata i konzolu za radio.Regler ,ležajeve za kotače.Sve
Onda sam prodao comfort i kupio polovnu gtl.Poslije sam kupio 128 cl.I 90 te godine se riješio zastave i prešao na zapadne aute.I sad imam bmw 530 d automatik,auto je ko nov ali nije toliko gušta kao kod onih zastava.Najradije bi kupil 101 special i vozio se s njime.Ona unutrašnjost iako za današnje vrijeme skromna,je toliko lijepo dizajnirana,da nemam riječi.Imao je umjesto pepeljare instrumente za ulje i vodu i na sredini je bila centralna konzola koju ostali stojadini nisu imali tvorničko.
I ne da se usporedit onaj dobar fiatov motor sa raznim škodama i ladama.Škoda godišta93 je imala slabiji motor nego zastava 101 godište 72.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:47   #347
Quote:
-Cortez- kaže: Pogledaj post
Nov auto za 5-6-7000 DEM, to je kao da ti sad netko ponudi novi auto za 5-6-7000€ što si sa prosječnom godišnjom plaćom može dosta ljudi priuštiti, ali treba uzeti u obzir da su troškovi života dosta veći, gorivo je skuplje nekoliko puta, hrana jednako tako, a da ne kažem koliko je ritam života skuplji jer nije bilo 200 kuna mjesečno za mobitel, 200 za internet, pa samo kad zbrojiš vrijednosti svih mobitela i računala koje si platio unatrag 10-15 godina mogao bi već solidan auto kupiti.
I dok je prosječna zastava koštala 5-6-7000 DEM njemački golf je koštao 25 000 DEM, malo bolji modeli i 30-35 000, oko 30 000 DEM se vrtio i fiat tipo tds.

Za drugi dio posta si skroz u pravu.

Nego što se tiče zastave, sjećam se jedino dugačkih putovanja i kako sam kao klinac gledao asfalt kroz rupu u podu promjera 2-3 cm
Tko može od PROSJEČNE plaće danas staviti sa strane do 7000 eura u godinu dana? Ili dobiti beskamatni kredit za auto?

Si svjestan kaj si gore napisao?


I drugo, brkaš kruške i jabuke i njemačke aute uvlačiš u priču. Reci mi, koliko je TAS-ov Golf u to doba koštao? Ili buba?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:54   #348
U jugoslaviji je koštal stojadin ponekad samo 3000 maraka.Cijena je bila u dinarima i onda si sačekao,da dinar padne i zato su ljudi uplatili auto prije nek su ga dobili.Poslije si sačekao par mjeseci i imal si nov auto za male pare.Ja sam jednom uplatio jugo 55 3900 maraka i poslije par dana su dignuli cijenu opet na 7 tisuča.Jako malo ljudi je kupilo zastavu za više od 5000.Jedino možda onda kad je bila markovičeva reforma ali onda su radničke plate porasle i do 1500dem tako ,da opet zastava jeftino.
Imal sam r4 i bil je star dvije godine.Prodal sam ga za 3900 maraka i kroz jedan tjedan uplatil novoga za 3500dem jer je bila hiperinflacija i ak si imal marke je bilo super.R4 nije bilo treba čekat ko zastavu,dobil si ga odma.
To je bila politika kaj smo ju mi doživjeli.Prodaš 2 godine starog stojadina i sačekaš tjedan dva da dinar padne za 50 posto i promijeniš marke i uplatiš pred promjenu dinarske cijene novoga i još ti ostane.
To znaju malo stariji.Mladi neče razumijet.
A 7 tisuča i više su davali za zastave samo oni nesposobni.
Moj stari je imal vezu u kranju kod zastava auto i za iste pare su mu nudili 101 comfort i 101 special i on pametan nije htio special.A redovna cijena za speciala je bila skoro dupla.

Zadnje uređivanje robndi : 04.03.2015. at 21:36.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:29   #349
meni je zanimljivo da je novi stojadin koštao otprilike kao novi traktor imt 539. 30 godina poslije, taj traktor ne vrijedi više kao stojadin već kao 15 godina mlađi audi. što ti je držanje vrijednosti
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:33   #350
Pa gle, ako gledaš njuškalo, sve što ima svrhu koja nije samo prijevozno sredstvo, većinom cijenu drži dosta bolje. Traktori, kamioni, terenci(pravi, ne suv) drže cijenu i nakon 20 godina starosti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:40   #351
Dečki nije bila cijena stojadina fiksna.Koštal je od 3000 do 10 tisuča maraka.Sve je zavisilo od kursa marke prema dinaru.I ak si imal vezu u kojoj trgovini si mogao uplatit bilo koju zastavu po staroj cijeni koja je bila sitnica.Bila je takva inflacija,da su svaki mjesec za 80 posto trebali dizat cijene.
Ja sam po godinu dvije vozil auto i prodal ga na sajmu i kroz nekoliko dana kupil novog i još mi je ostalo.Zato smo mijenjali stojadine svaku godinu dvije.
Jedino ovjes je bil tak slabi,da smo mijenjali vilice svake pola godine.Koštale su ko dvije kutije malbora.A one italijanske su bile skuplje i nije ih trebalo mijenjati godinama.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:09   #352
Quote:
robndi kaže: Pogledaj post
Dečki nije bila cijena stojadina fiksna.Koštal je od 3000 do 10 tisuča maraka.Sve je zavisilo od kursa marke prema dinaru.I ak si imal vezu u kojoj trgovini si mogao uplatit bilo koju zastavu po staroj cijeni koja je bila sitnica.Bila je takva inflacija,da su svaki mjesec za 80 posto trebali dizat cijene.
Ja sam po godinu dvije vozil auto i prodal ga na sajmu i kroz nekoliko dana kupil novog i još mi je ostalo.Zato smo mijenjali stojadine svaku godinu dvije.
Jedino ovjes je bil tak slabi,da smo mijenjali vilice svake pola godine.Koštale su ko dvije kutije malbora.A one italijanske su bile skuplje i nije ih trebalo mijenjati godinama.
ovo je fenomenalno,izvanredno objašnjena bivša država.

što bi tebi netko plaćao 2 g starog stojadina za novce ako se s tim novcima moglo kasnije kupiti novo.pa nije nijedan čovjek glup da kupi 2 g staro za novce s kojima može kupiti novi auto.

i onda si sam dao odgovor-neki su imali "vezu", vjerojatno i "podmazanu"
pa su za njih vrijedila povoljnija pravila!

ovo nemoj shvatiti kao kritiku, dapače cijenim tvoj doprinos što si nam dosta objasnio ovo oko najjačeg stojadina
ali si nam izvanredno objasnio funkcioniranje bivše države

bilo je povoljno,pogodno ali ne za svakoga što se danas zna prikazivati.

inače,ja sam tad bio mali,
sjećam se stojadina 65 dosta
a 73 konja special sa takvim instrument tablama nisam nikad vidio
ali mi je u maglovitom sjećanju da je poznanik staraca imao
stojadina od 73 konja ali u običnijoj verziji a ne ovoj sportskoj.
možda i griješim, teško je biti siguran nakon toliko vremena
wagen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:13   #353
Nisi dovoljno velik,da bi to razumio.Kad je stojadinu pala cijena nije ga mogal svatko uplatit.Ak si imal u trgovini zastava auto nekog poznatog bilo je bez problema.
.I nikad nije trebal mito za to vjeruj.
To vi sad ne kužite.Ja sam uvijek kupil novi auto ispod 4000 dem.Jedino ladu nisam htel jer nije valjala ništa.
Special je bio najbolji.Oni 60 i 65 su bili bez veze.
evo sliku.Imao je i sredinsku konzolu i cromodore alu felge i specialni prednji ovjes.Inače izvana kao comfort.

Na primjer u češkoj si trebao bit maltene skoro ministar,da si mogao kupit 101 obični a 1300 special ni u snu.
Ja se sječam onih dana i imam sve u malom prstu.Moj 16 godišnji bratič je svom starom slupao godinu starog speciala.Nekoliko puta se izokrenuo sa njime.Mladost ludost.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:31   #354
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:36   #355
ne kritiziram i ne spočitavam ništa,
ti si imao čovjeka da ti uslugu napravi za ništa
i možda je tako bilo i u svim auto trgovinama
ali nije bilo u svemu ostalom tako, siva ekonomija je
bila stil života jer su plaće od negdje početka 80tih
do markovića bile nikakve i ljudi su živjeli od sive ekonomije,
fuša iliti dodatnog rada na crno itd.

nego,ovaj stojadin s 73 konja ima stvarno dobre perfomanse
za ono doba-tko ga je imao mora da je bio jack!?
jel postojala ikakva verzija od 73 konja bez tih instrumenata
znači taj motor u običnijoj veziji?
imam neko maglovito sjećanje da ga je imao jedan s 73 konja
a da nije imao te instrumente,dakle da nije bio taj special nego
običnija verzija mediteran,confort, ne znam

i još nešto,je li taj special 73 imao u ičemu
drukčiji ovjes ili je imao samo šire gume?

je li stojadin inače mogao pratiti u zavoju
zapadnu konkurenciju
jedan me frend svojedobno vozio brzo u njemu
i općenito ga je brzo vozio 55 verzija (starija četvrtasta svjetla)
da smo se uvijek ko ekipa pitali jel to serijski ovjes,
ili je netko nešto dirao bar oko kuta nagiba kotača,
ni on nije znao jer je to kupljeno staro,
ali ga je znao full brzo voziti!


ako možeš štogod na ovo
odgovoriti, nema se inače koga pitati
i svaki info je dobrodošao
wagen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:47   #356
Skoro svatko je imal kakvu vezu ,naravno onako prijateljsku.Nije bilo novčane korupcije.
73 konjski stojadin nije postojao bez ovih instrumenta.obrtomjer ,kazalo za temp vode i pritisak ulja.Bil je mediteran sa dvoja vrata 1300 73 konja i unutrašnjost je imao istu ali bez naslona za glavu.Armatura jednaka.Izvana je imal okrugla svjetla i obične felge.Motor isti sa duplim weberom i usisnom granom specialno napravljenom.
Bili su na kraju comfort 1300 ali samo 65 konja.Isto dalke koral i skala.
Special je imao drukčiju stabilizator stangu,baš ono kaj je bila bolest običnih 101.
Stojadin je bio godinama ispred konkurencije što se tiče ovjesa.U stvari več talijanski 128 69 te godine.Konkurencija je imala jako zastarjeli ovjes.128 je bio revolucija u držanju na cesti.101 su talijani napravili za sebe i zeznuli se kad ga nisu htjeli proizvodit.Dali su ga zastavi.Nekomu je smetao zadnji kraj a u stvari je bio poslije toga golf napravljen u tom stilu.Malo smiješno ali zastava je pionir modernog hatchbacka.Bilo jih je prije ali u zastarjelim konceptima.
A da vam još každm zašto ime 101.To je bilo tako.Ove aute su proizvodili dvije godine komplet u tvornico miriafiori u italiji.Cijeli 101 je bil tamo napravljen a srbi su na kraju samo stavili trepča akumulator.Ćak i gume na prvim su bile michelin i pireli.I tako su rekli 100 dijelova u italiji i jedan u jugoslaviji.Šefovi su mu dali ime 101.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:57   #357
Quote:
robndi kaže: Pogledaj post
Skoro svatko je imal kakvu vezu ,naravno onako prijateljsku.Nije bilo novčane korupcije.
73 konjski stojadin nije postojao bez ovih instrumenta.obrtomjer ,kazalo za temp vode i pritisak ulja.Bil je mediteran sa dvoja vrata 1300 73 konja i unutrašnjost je imao istu ali bez naslona za glavu.Armatura jednaka.Izvana je imal okrugla svjetla i obične felge.Motor isti sa duplim weberom i usisnom granom specialno napravljenom.
Bili su na kraju comfort 1300 ali samo 65 konja.Isto dalke koral i skala.
Postojao je, desno je bila temp vode i razina goriva, jedan cajger okrenut lijevo drugi desno i nekve signalne zaruljice, jedna skoro sigurno za previsoku temperaturu za drugu se ne sjecam. Imala je volan s dva tanja kraka i crvenu kvadratnu "trubu" na kojoj je pisanim slovima pisalo zastava.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 23:01   #358
Quote:
m.k kaže: Pogledaj post
Postojao je, desno je bila temp vode i razina goriva, jedan cajger okrenut lijevo drugi desno i nekve signalne zaruljice, jedna skoro sigurno za previsoku temperaturu za drugu se ne sjecam. Imala je volan s dva tanja kraka i crvenu kvadratnu "trubu" na kojoj je pisanim slovima pisalo zastava.
Imaš gore sliku od mediterana 1300 unutrašnjost.Ista je ko na specialu osim naslona za glavu.Vozio sam sve modele i sve kaj je bilo drukčije nije original.
Ona slika unutrašnjosti je baš od mediterana.Sjećam se ga ko da je bilo danas.
Jedino natpis na trubi je iz fiata 128 sport.Taj koji je slikao je promijenil volan.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 23:12   #359
Quote:
robndi kaže: Pogledaj post
Imaš gore sliku od mediterana 1300 unutrašnjost.Ista je ko na specialu osim naslona za glavu.Vozio sam sve modele i sve kaj je bilo drukčije nije original.
Ona slika unutrašnjosti je baš od mediterana.Sjećam se ga ko da je bilo danas.
Jedino natpis na trubi je iz fiata 128 sport.Taj koji je slikao je promijenil volan.
Vidim, garantirano je bila 101 s 1300 motorom i garant je sve bilo original unutra, nije imao brojac okretaja vec su tam bila dva instrumenta, mislim da bila proizvedena '78, pitat cu.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 23:18   #360
Quote:
m.k kaže: Pogledaj post
Vidim, garantirano je bila 101 s 1300 motorom i garant je sve bilo original unutra, nije imao brojac okretaja vec su tam bila dva instrumenta, mislim da bila proizvedena '78, pitat cu.
Nešto ne štima.Prvi special i 1300 stojadin je proizveden 1979 godine.Godinu prije je izašal van 101 super sa 65 konja ali 1100 kubika,sa onim pilotskim sjedalima i bez lajsna od comfotra izvana.Taj nije imal one cagere obrtomjer i ulje voda.Valjda si ti mislil toga.To je bilo 1978 godine.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.