Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2012., 14:31   #41
hm... ako i takav tip lokala, nazovimo ga zalogajnica, snack bar, bistro il whatever, NIJE restoranČIĆ, a kaj je onda točno?

ne znam, po meni neki ugostiteljski uzusi i norme lepog ponašanja trebaju, da ne kažem moraju, biti prisutni uvijek i svugdje.
o kom god i čem god se radilo, neovisno o veličini, toplini, dojmu itd.. ugostiteljstvo je ugostiteljstvo, no matter what.

u kontekstu rezervacija, mogu reći samo - ok. ili imaju ili nemaju. ali o tom trebaju odlučiti unaprijed i toga se držati prema svima podjednako, a ne mijenjati ploču kako vjetrić pirne..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 14:36   #42
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
hm... ako i takav tip lokala, nazovimo ga zalogajnica, snack bar, bistro il whatever, NIJE restoranČIĆ, a kaj je onda točno?

ne znam, po meni neki ugostiteljski uzusi i norme lepog ponašanja trebaju, da ne kažem moraju, biti prisutni uvijek i svugdje.
o kom god i čem god se radilo, neovisno o veličini, toplini, dojmu itd.. ugostiteljstvo je ugostiteljstvo, no matter what.

u kontekstu rezervacija, mogu reći samo - ok. ili imaju ili nemaju. ali o tom trebaju odlučiti unaprijed i toga se držati prema svima podjednako, a ne mijenjati ploču kako vjetrić pirne..
Ma nema zbora da je ovaj slučaj s DB gadarija.Naravno da jest i to se ne smije dogoditi nigdje,neovisno o tipu lokala.

Ovaj lokal je registiran kao bistro (piše na Jelovniku) i meni je ok - sviđa mi se i odlazit ću tamo i dalje na nekaj toplo za ručak za 30-40tak kuna.Sigurno neću svaki dan jesti kolač,jer to niti inače ne radim.
Pojedem jedan kolač tjedno,ako i toliko.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:31   #43
štima.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:50   #44
Baš uzbudljivo

Ja isto ne stignem uvijek skuhati i rado ću dati 80kn za opisano. Iz nekog razloga vjerujem Dlapeku na riječ. Intersantan je taj stav prema Ani. Osobno me zaboli jel ona ali mi se sviđa kocept i idem još ovaj tjedan ako stignem.

Da se meni deslio to sa Butkovićem bilo bi sranja. Zbilja sramota
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:54   #45
ovo sa čekanjem od pola sata je dovoljno da nikad ne odem tamo,
a još konobarski ispad sa Butkovićem... ako mi neko spomene da bi išao tamo, reći ću mu ovu priču
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:00   #46
Bogme i mene je ovo zabezeknulo. Odvratno. Zbog gastro nakarade se iživcirati, nije vrijedno.
Ono što je mene počelo kopkati u toj mjeri da mi dođe da odem u Kutić i pitam Anu what's the problem su cijene. I u Dobroj hrani su objavljene krive cijene - pašteta ne košta 30 kuna kao što piše na gastro blogu Sjedi i jedi i u Dobroj hrani. Ana je cijene većine jela digla za 5 do 10 kuna. I to me jako ljuti. Jebote u tjedan dana koliko radi, ona diže cijene kao da radi pola godine. Te ciganske fore mi kao ne idu u uz nju, ali ja ionako imam medijsku sliku Ane - topla i draga i bla.
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:03   #47
Bila sam nedavno u Malom baru i prilicno se razocarala. Rizoto sa skampima i sparogama sam cekala 40 minuta ili cak vise. Po meni je to puno predugo za bistro u kojem u tom momentu nije bila guzva i ima svega tri jela na meniju. Mislim da bi to trebalo funkcionirati puno brze. Cijena za rizoto je bila 70 kn, sto i nije bas malo. Kada je jelo doslo bilo je ukusno, ali po meni premalo. Nije da jedem puno, ali kolicina je bila kao da se radi o predjelu. Mislim, ipak je to 70kn!? Osim toga, moja frendica je zamolila da rizoto bude bez skampi. Dobila je ionako malu porciju rizota s pola sparoge (dakle, nije bilo vise sparoga kada vec nema skampi) i uredno su joj to naplatili 70kn.
tonibaloni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:09   #48
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ovo sa čekanjem od pola sata je dovoljno da nikad ne odem tamo,
a još konobarski ispad sa Butkovićem... ako mi neko spomene da bi išao tamo, reći ću mu ovu priču
ma,zakaj?
Ja nisam čekala ni minute.
I moram priznati,da je meni Butke tak uletil nema šanse da bi se sel za stol koji ja čekam pol sata.
Ali mislim da je to nemoguća situacija jer nema toga stola kojeg bi ja toliko čekala.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:16   #49
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
ma,zakaj?
Zbog odnosa konobara prema gostu
Ako konobari prolaze 20 minuta pored gosta koji stoji i čeka, već je to samo po sebi alarmantno
a uvaljivanje Butkovića i instant uvlačenje u dupe Ako ne postoje rezervacije, onda prednost ima onaj koji je prije došao.
tek su otvorili a već rade sranja
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:18   #50
Quote:
Ja nisam čekala ni minute.
I moram priznati,da je meni Butke tak uletil nema šanse da bi se sel za stol koji ja čekam pol sata.
Ali mislim da je to nemoguća situacija jer nema toga stola kojeg bi ja toliko čekala.
Ista stvar kod mene. Mislim da se za sve jedan ugostiteljski objekt može naći netko sa sličnom ako ne i istom pričom.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:20   #51
Ja mislim da se tu radi o nekom dealu Baloković-Ugarković-Karijola, u kojem će se Ani i Karijoli pružati topnička (medijska) potpora (koja je, BTW, već počela).

Međutim, nema lokala koji je opstao na tom konceptu, pa čak ni Marcellino kojeg je Butković počesto dizao u zvijezde i koji mu je bio stalno na peru. Tako se i u Baltazaru zadnjih godina tanje kaki otkako nema Sanadera, Barišića i ostale bratje koja su tamo trošila našu lovu za derneke s N sljedova i biranim vinima visokih cijena...

Što se Aninih cijena tiče, neki su spomenuli 80 kuna ukupno (mislim, pa toliko ostavite u Karijoli za pizzu i cugu), u to gotovo nisam mogao vjerovati, jer s tim cijenama teško da imaju bilo kakvu računicu. Pitanje je koliko im računica stoji i sa ovim novim cijenama koje ljudi navode.

Ono što mislim je da postoji velika razlika između kuhanja, dobrog, pa čak i vrhunskog i vođenja restorana. To su dva potpuno različita područja. Gotovo svakog se može naučiti da dobro kuha, ali ne i da to svaki dan radi za više od pet ljudi i moje je mišljenje da Ana jednostavno nema tu vještinu. Sada, da li će uzeti kuhara (pomoćnika) koji ju ima - to je druga priča.

Želio sam navratiti, jer mi je to blizu i jer sam znatiželjan, ali koliko se digla medijska pompa pretpostavio sam da bi moglo biti gužve i gnjavaže, a to je stvar koju uopće ne želim kada idem u lokal.
NafNaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:45   #52
Prijateljica je bila u subotu i nakon sto je zvala i htjela rezervirati rekli su joj da ne treba, a nakon sto je pitala da li je 22,30 prekasno za doc nesto pojest, receno je naravno da nije

Kad su se pojavili u 22,30 rečeno im je da kuhinja radi do 23 (a bar do 2) i vecinu onog sto su htjeli naruciti nije vise bilo pa su jeli nesto sasvim deseto
I bila je jos poprilicna guzva u lokalu

Fali im ocito jos dosta organiziranosti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:19   #53
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Nismo se baš razumjele,čini mi se.
To nije restoran di ideš radi nekog urnebesnog gastro doživljaja i isprobavanja novih okusa.To je zalogajnica u koju odeš pojesti nešto toplo,svježe i dobro pripremljeno.
Takvih mjesta Zagrebu nedostaje i bit će uvijek publike za njih.Kao u Ribicama ili kod Martine ili u Palmetu...
Ja u to doba dana ne mogu "replicirat" ništa.
Kako se nismo razumjele?
Tebi je to dobro potrosenih 80 kuna, ja toliko ne bi dala za juhu, komad pite i komad rolade.
Ja bi taj iznos dala samo ako se radi o hrani koju doma ne mogu replicirat kao sto je nesto kinesko ili japansko.

A za rizoto dat 70. Kakva je to riza? Iz svemira jebote da tolko kosta?
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:24   #54
pa s obzirom da ana duguje svoje medijsku sliku upravo tom istom butkoviću i bakaloviću, ne čudim se što se konobar isplazio na pod pred njim
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:41   #55
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Kako se nismo razumjele?
Tebi je to dobro potrosenih 80 kuna, ja toliko ne bi dala za juhu, komad pite i komad rolade.
Ja bi taj iznos dala samo ako se radi o hrani koju doma ne mogu replicirat kao sto je nesto kinesko ili japansko.

A za rizoto dat 70. Kakva je to riza? Iz svemira jebote da tolko kosta?
a ne znam di mozes u zgb puno jeftinije pojest, a da nije nesto na bazi gableca u nekoj polubirtiji pogotovo u centru, mislim tri jela i pice???
Pretpostavljam, a i nadam se da je i kvaliteta sastojaka na razini

Zena je ipak neko ime, bez obzira kome se svidja, kome ne,...

A ovakvo ponasanje prema gostima je nazalost uobicajeno u vecini restorana/zalogajnica cega god.Jako cesto se svede da nekog trebas znat da bi dobio nesto sto bi trebala biti normalna ponuda

Ja bi joj ipak dala sansu da preboli baby bolesti pa onda sudila
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:56   #56
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
a ne znam di mozes u zgb puno jeftinije pojest, a da nije nesto na bazi gableca u nekoj polubirtiji pogotovo u centru, mislim tri jela i pice???
Ne znam, jako rijetko jedem po restoranima

Pogledala sam ovu temu jer su me zanimale cijene buduci da znam da je zenska imala neke svoje emisije (pa sam pretpostavljala da ce bit pomalo napuhano ) a i zanimalo me sta nudi na meniju buduci da joj je dobar dio jela, bar u vrijeme kad sam ja gledala te emisije bilo nesto sto se kuha satima ili za sto sastojke trebas imat znoru na placu kod kumice koja uzgaja posebno bucine cvjetice za prodat i tak

Vidla sam cijene, prokomentirala. Meni je puno. Nekom nije.
Nema tu neke velike filozofije. Svaka roba nade svoga kupca, pa ce tako i njezina klopa. Predmnijevam.

Kome je prihvatljivo platiti 70 kuna za tanjur rizota - nema problema. Sto se mene tice moze platiti taj isti tanjur 250 kuna ako taj netko misli da taj tanjur toliko vrijedi Ja pisem samo svoje misljenje.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:10   #57
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Kako se nismo razumjele?
Tebi je to dobro potrosenih 80 kuna, ja toliko ne bi dala za juhu, komad pite i komad rolade.
Ja bi taj iznos dala samo ako se radi o hrani koju doma ne mogu replicirat kao sto je nesto kinesko ili japansko.

A za rizoto dat 70. Kakva je to riza? Iz svemira jebote da tolko kosta?
Receno je da je rizoto bio sa skampima i sparugama, a ni skampi ni sparuge (divlje) nisu jeftini pa je, po meni, cijena i realna. Ne znam koliko je bilo tog rizota u tanjuru, pa se eventualno na kolicinu moze dati prigovor.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 23:08   #58
Svakako bi joj trebalo dati malo vremena da se sve to sinkronizira, prođe prva euforija..... a Naf-Naf ima potpuno pravo: jedno je dobro, pa čak i vrhunski kuhati (što vjerujem, gospođica Ana -zna), a drugo je voditi restoran.
Vjerojatno je to u pitanju.... vidjet ćemo!
julia & julie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 08:57   #59
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Kako se nismo razumjele?
Tebi je to dobro potrosenih 80 kuna, ja toliko ne bi dala za juhu, komad pite i komad rolade.
Ja bi taj iznos dala samo ako se radi o hrani koju doma ne mogu replicirat kao sto je nesto kinesko ili japansko.

A za rizoto dat 70. Kakva je to riza? Iz svemira jebote da tolko kosta?
Nismo se razumjele u smislu da onaj tko radi u centru grada,ako ne želi svaki dan za ručak žvakati sendviče rado će platiti 20 kuna tanjur juhe i 25 kuna povelik komad tople pite s kozjim sirom.
Netko je već rekao da su sastojci za recimo tu pitu skupi - kozji sir i prava panceta nisu jeftine namirnice.
Topli ručak u centru ne možeš platiti manje.
Da mi koji smo na poslu od 8-17,a često i dulje imamo taj stav o "repliciranju" svaki dan bismo jeli neki sendvič ili one grozote iz pekarni.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 10:20   #60
Mala Ana

Nakon jučerašnjeg iskustva s Anom, Malim barom, pristupom ugostiteljstvu moja topla preporuka: IZBJEGAVATI u širokom luku. U trenutku dolaska bili smo JEDINI gosti unutar bistroa, naručili smo pitu od poriluka-slasno i paštetu od jetrica-jedva dočekanu. Nakon 45 minuta konobarica mrtva hladna priđe stolu uz komentar da paštetu trebamo čekati još 5 minuta jer je Ana želi još hladiti! Nakon dodatnih 20 minuta i upita konobaru,on se našao prozvan komentirati da je njihov bar zamišljen kao mjesto za opuštanje, pijuckanje, grickanje. Odgovorila sam da uz njihovu uslugu mogu grickati jedino vlastite NOKTE. I šećer na kraju uz plaćanje računa (inače cijene su 15-25% više od početnih) konobar pita da li smo jako ljuti?????
linda5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.