Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2012., 13:34   #61
Quote:
markec1 kaže: Pogledaj post
nalc kak je sad na tom potezu prema jakovlju,idem u ponedeljak s jankeca u eurocabel na istovar,pa kud i kak do njih?
Nisam bil sad nakon ovog nažalost. Al do ponedjeljka bi trebali to srediti. Makar najavljuju opet padaline za ponedjeljak, al u manjim količinama...
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 15:32   #62
pozdrav,

danas bi htio iz Zagreba do termi Jezercica. Kako mi je najbolje? da li je cesta otvorena na tom dijelu ili?

trebao bih brzi odgovor jer idem za kojih 1h

tnx
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 16:57   #63
a joj ljudi jesam se napatio sa šleperom po onom obilazku.
istovario u jakovlju,i reko,idem sad na autocestu pa prema zagrebu i kad ono prema zaboku,obilazak kod velikog trgovišća,i onda po nekim malim puteljcima prekrivenim ugaženim snijegom,došao van u oroslavju kod inine pumpe i onda prema autocesti i prema zagrebu.
sve u svemu užas za obilazak za kamione napravljen.
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 09:56   #64
Quote:
markec1 kaže: Pogledaj post
a joj ljudi jesam se napatio sa šleperom po onom obilazku.
istovario u jakovlju,i reko,idem sad na autocestu pa prema zagrebu i kad ono prema zaboku,obilazak kod velikog trgovišća,i onda po nekim malim puteljcima prekrivenim ugaženim snijegom,došao van u oroslavju kod inine pumpe i onda prema autocesti i prema zagrebu.
sve u svemu užas za obilazak za kamione napravljen.
Šef, kak si to uspel? Jer Oroslavlje i Veliko Trgovišće su na suprotnim stranama.... Da bi iz Trgovišća došel do Oroslavlja, moraš ispod autoceste proći.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 13:14   #65
da, to je i meni nejasno, kak u oroslavlju van, ak je kod eurocablea prešel prek...da je samo po novom komadu spičil do ribiča, popel se na trgovišće i pičil tak do zaboka, tam se skinul dole, prek rotora na drugu stranu ispod autoputa, to bi bilo to. il jednostavno okrenut nazad pa prek pojatnog na wg, pa onda na zaobilaznicu dalje.
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 14:45   #66
Hahahahaha, to su ovi naši varaždinci. Ono kaj nikome ne uspije, njima uspije.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:51   #67
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Šef, kak si to uspel? Jer Oroslavlje i Veliko Trgovišće su na suprotnim stranama.... Da bi iz Trgovišća došel do Oroslavlja, moraš ispod autoceste proći.
Pa iz Jakovlja vjerojatno ne mogu kamioni po onoj cesti kaj bi kod 2 fontane došel van. Pa je moral starom cestom prema Oroslavlju ...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 16:49   #68
Mislim da sad dopuštaju, pa dela se o manje od 2 km dobre ravne ceste, za razliku od onih zavoja prema Krušljevom selu, pa i dalje kroz Oroslavlje i Mokrice do ulaza na autocestu.... Jedino nemre kroz most kod Ribiča jer je preniski (zapravo može ak hoće kabrio dalje voziti ), al sad je tak i onak tam otvorena Stara zagorska, kod Dvije fontane van, pa more onda do Trgovišča, kod Kovine nutra i dalje kroz Jezero (nekad dopuštaju, nekad ne, evo jučer Kokoš stepli kod Preberine (nemam pojma čiju, nisam tablice gledal), a prije toga ih mjesec dana nije bilo za videti u Jezeru!) ili okrenut prema Zagrebu pa na Pojatno i kod Inkera van..... Al glavno da se naš Markec snašel ida nije zalutal s lavonjom....

Eh da, moram malo off, jučer mali plavi patuljci imali neki poseban razlog da ih je bilo na cesti više nego šodra i soli zajedno, ili tek tak im se diglo pa krenuli na friški zrak??
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 16:51   #69
pa južina došla, otoplilo...
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 17:31   #70
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
pa južina došla, otoplilo...
Da, bit će..... Al boga mi, imaju pamćenje ko zlatna ribica. Zaustavi me s kombijem, vraćam se za 10 minuta i hop, opet lizika, isto mjesto, ista ekipa, kontra smjer.... al me pustil dalje kad je skužil da nas "pozna"....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 18:00   #71
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Mislim da sad dopuštaju, pa dela se o manje od 2 km dobre ravne ceste, za razliku od onih zavoja prema Krušljevom selu, pa i dalje kroz Oroslavlje i Mokrice do ulaza na autocestu.... Jedino nemre kroz most kod Ribiča jer je preniski (zapravo može ak hoće kabrio dalje voziti ), al sad je tak i onak tam otvorena Stara zagorska, kod Dvije fontane van, pa more onda do Trgovišča, kod Kovine nutra i dalje kroz Jezero (nekad dopuštaju, nekad ne, evo jučer Kokoš stepli kod Preberine (nemam pojma čiju, nisam tablice gledal), a prije toga ih mjesec dana nije bilo za videti u Jezeru!) ili okrenut prema Zagrebu pa na Pojatno i kod Inkera van..... Al glavno da se naš Markec snašel ida nije zalutal s lavonjom....

Eh da, moram malo off, jučer mali plavi patuljci imali neki poseban razlog da ih je bilo na cesti više nego šodra i soli zajedno, ili tek tak im se diglo pa krenuli na friški zrak??
Nemreš sa kamionom kraj kovine jer je visinska rampa. Skida se samo kad kamioni kovine voze. Skida ju kovinin viličar. Za kamione je obilazak kroz Gubaševo
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 18:10   #72
Ozbiljno? Bil sam dolje prije mjesec dana, nemam pojma kud sam gledal.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 18:11   #73
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Bil sam dolje prije mjesec dana, nemam pojma kud sam gledal.....
Tam ti je rampa gdje počne suženje ceste, poslije M metala


A ako ideš iz smjera Trgovišta prema kovini dada odmah kod skretanja sa glavne ceste na Sl. Pinjuha imaš znak za visinsku rampu. Ni maxi kombi ne može kad je rampa.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 22:35   #74
Moram pronjuškati.... Onda dobro da bosanca s TGA i kipericom nisam poslal dolje, nego kroz Družilovec pa kod Guze van.... A tam bi trebal samo jedan tegljač s kipericom - niska kabina i nastavci na kiperici, ode rampa....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 22:43   #75
Mislim da je nema više. Maknuli su sve
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 22:54   #76
ovak je bilo ljudi
idem ja iz eurocabela van i na magistralu i reko sad idem prema dolje,kao prema zaboku,i tak vozim cca par km kad ono kraj zabrana i sad tu je bilo skretanje za v.trgovišče i stoji znak zabrane za 3,5 t,pa okrenul na drugu stranu znači supotno od trgovišča,i ono vidim ja onak vide se naplatne,pa reko ok,predem tu kroz selo i evo kod njih.a kad tamo gore dole gore dole ,pa usko i tak završil u oroslavju.
a i onaj obilazk kod west gate,da ih jebem,tam došel pored inkera van i još sam se zatiral gore jer sam bil s 23tone na šlepi i sreča da nije bilo nikoga pa nisam trebal stati,a mogel sa lijepo kroz grad odma na zaprešić van,a nisam se htel tud vračat jer me malo zabrinjavala ona nizbrdica kad se prođe van zaprešića,pa nisam štel prazan tud,a na kraju prošel jednako sjebano....
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 00:19   #77
Normalno, kad je sve označeno tak da se sav promet tjera na autocestu! Samo oni koji znaju (ili imaju sreće pa pogode) idu lokalnim cestama. Samo je sad tu caka ovih s lizaljkama, kak se njima digne. Evo velim, u Jezeru ih nije bilo više od mjesec dana, i onda u petak poplava.......
Veliš Markec ono "brdašce" u Pojatnom? Sa zavojem? Cool breg, nema kaj Al su barem privremeno stavili da je na vrhu ravno glavna cesta, pa ne moraš h bregu stati.... Jer tam je po mokrom i s autom srenje krenut.... Al dobro, još malo pa gotovi radovi
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 11:38   #78
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Normalno, kad je sve označeno tak da se sav promet tjera na autocestu! Samo oni koji znaju (ili imaju sreće pa pogode) idu lokalnim cestama. Samo je sad tu caka ovih s lizaljkama, kak se njima digne. Evo velim, u Jezeru ih nije bilo više od mjesec dana, i onda u petak poplava.......
Veliš Markec ono "brdašce" u Pojatnom? Sa zavojem? Cool breg, nema kaj Al su barem privremeno stavili da je na vrhu ravno glavna cesta, pa ne moraš h bregu stati.... Jer tam je po mokrom i s autom srenje krenut.... Al dobro, još malo pa gotovi radovi
Je Nalc a ja kaj tu skrećem levega za Pušću da se jabem - od kad je to skretanje prema Pušći sporedna i moram gurnut auto skroz napred, zapravo proći križanje, jer apsolutno ne vidim ko mi dolazi iz smjera Pojatnog. Jučer nisam videl cjelog dostavnjaka, ugledaš ga kad je on već u križanju.
Živa jebenica skrenut tamo od kad je nova regulacija. A tek obratno - ralice nagurale snijeg i kad ideš iz Pušće nema apsolutno nikakve šanse vidjet jel ko dolazi iz Pojatnog. Neizvedivo .... nanos snijega toliki da ti se šleper sakrije.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 13:20   #79
Ma znam, ja sam se radije spustil pa "kroz šumicu" opet gore.... Al to je samo privremeno.... Križanje je gadno samo po sebi nevezano za regulaciju prednosti.... Tam fali par špigli, al špigli veličine klijeti, a ne ovih standardnih....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 20:05   #80
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Normalno, kad je sve označeno tak da se sav promet tjera na autocestu! Samo oni koji znaju (ili imaju sreće pa pogode) idu lokalnim cestama. Samo je sad tu caka ovih s lizaljkama, kak se njima digne. Evo velim, u Jezeru ih nije bilo više od mjesec dana, i onda u petak poplava.......
Veliš Markec ono "brdašce" u Pojatnom? Sa zavojem? Cool breg, nema kaj Al su barem privremeno stavili da je na vrhu ravno glavna cesta, pa ne moraš h bregu stati.... Jer tam je po mokrom i s autom srenje krenut.... Al dobro, još malo pa gotovi radovi
najgore se oslonit na mišljenje da ljudi to znaju, pa se samo sletit poprek ja rađe svaki put malo usporim...lakše to neg posle vodit borbu s limom
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.