Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2012., 20:10   #81
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Je Nalc a ja kaj tu skrećem levega za Pušću da se jabem - od kad je to skretanje prema Pušći sporedna i moram gurnut auto skroz napred, zapravo proći križanje, jer apsolutno ne vidim ko mi dolazi iz smjera Pojatnog. Jučer nisam videl cjelog dostavnjaka, ugledaš ga kad je on već u križanju.
Živa jebenica skrenut tamo od kad je nova regulacija. A tek obratno - ralice nagurale snijeg i kad ideš iz Pušće nema apsolutno nikakve šanse vidjet jel ko dolazi iz Pojatnog. Neizvedivo .... nanos snijega toliki da ti se šleper sakrije.
taj komad su zajebali vrsni prometnjaci kaj su delali cestu u ko zna koje doba...kad dolaziš gore, ne vidiš niš dok se ne najdeš na onom "trokutu" kak ga ja zovem, a ista priča i kad ideš za pušću...o snegu da ne pričamo, očito je poanta "očistit" a to ak bu koja prometna, ah kaj sad... da je taj spoj pojatno-pušća samo malo niže prema zaprešiću, 20 metri bi bilo dost, bolje bi bilo...

a da je onaj zavoj pri dnu zajeban, oh, uh znalo se skupit nadobudne ekipe u onom jarku
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 21:01   #82
Quote:
crvek2 kaže: Pogledaj post
najgore se oslonit na mišljenje da ljudi to znaju, pa se samo sletit poprek ja rađe svaki put malo usporim...lakše to neg posle vodit borbu s limom
Ma usporim i ja jer ne vjerujem nikome... Đaba svi oni znakovi o promjeni regulacije prometa...

Quote:
crvek2 kaže: Pogledaj post
taj komad su zajebali vrsni prometnjaci kaj su delali cestu u ko zna koje doba...kad dolaziš gore, ne vidiš niš dok se ne najdeš na onom "trokutu" kak ga ja zovem, a ista priča i kad ideš za pušću...o snegu da ne pričamo, očito je poanta "očistit" a to ak bu koja prometna, ah kaj sad... da je taj spoj pojatno-pušća samo malo niže prema zaprešiću, 20 metri bi bilo dost, bolje bi bilo...

a da je onaj zavoj pri dnu zajeban, oh, uh znalo se skupit nadobudne ekipe u onom jarku
Zato i je graba popločena, da ne moraju svako malo prekapati...
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 21:10   #83
hahahaha, to nisam znal da je graba popločena, ne obraćam baš pažnju na to, više se koncentriram da kad se spuštam ne odem u suprotnu traku, il me ne izvrti, sad kak je mokro, sklizavo, lišće, a kad idem gore da uspijem speljat, i opet, da ne prejdem v jarek
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:08   #84
pa dobro, a kaj je trebalo?
imam frenda s kojim sam prolazil tim pregibom par puta u zadnje vrijeme i nijedanput ne propusti komentirati kak je to loše. a što to?

da su cestu po kojoj ide 70% prometa (zaprešić- pojatno) učinili glavnom cestom?
nego kaj? trebali su ostaviti da cesta za pušću bude glavna?
kak god okreneš, vidljivost je slaba. pa svejedno išel tu ili tam, sudari su česti i bit će dok se ne sanira cijelo raskrižje. za sudare je svejedno koja je glavna ali je logično da cesta po kojoj ide glavnina prometa bude glavna.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 22:17   #85
opće nije problem koja je glavna, neg konfiguracija raskrižja, a po novom i regulacija prometa, jer tam je godiiinaaamaaaa bila glavna zaprešić-pušća, i ljudima treba neko vrijeme da se naviknu...apropo toga, videl sam znakove nove regulacije prometa, al nisam nigde zapazil da stoji tabla sa oznakom prednosne ceste, što bi dobro došlo, za one koji prvi put tam idu, a i za podsjetit one koji su prošli već tisuću puta tam. tri znaka im ne bi izbila bubrege.
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 01:10   #86
Čekajte, jel onda zagorska magistrala pokraj west gate-a otvorena ili zatvorena, tj. može li se doći od izlaza s autoceste za westgate do npr. Luke po toj cesti ili se mora ići kroz Pojatno? Na HAK-u se spominje samo zatvoreni segment ceste koji se nalazi poslje Oroslavlja .
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 09:11   #87
Quote:
crvek2 kaže: Pogledaj post
opće nije problem koja je glavna, neg konfiguracija raskrižja, a po novom i regulacija prometa, jer tam je godiiinaaamaaaa bila glavna zaprešić-pušća, i ljudima treba neko vrijeme da se naviknu...apropo toga, videl sam znakove nove regulacije prometa, al nisam nigde zapazil da stoji tabla sa oznakom prednosne ceste, što bi dobro došlo, za one koji prvi put tam idu, a i za podsjetit one koji su prošli već tisuću puta tam. tri znaka im ne bi izbila bubrege.
a kaj je trebalo? mjesec dana pripremnog razdoblja kada bi sisate hostese oralno upućivale ljude na pravu cestu?

levati koji ne prate znakove ionak nebi trebali sudjelovati u prometu pa ih nije ni šteta. ostali koji prate znakove, njima je i tak svejedno, jer prate znakove.
Quote:
Fitz kaže: Pogledaj post
Čekajte, jel onda zagorska magistrala pokraj west gate-a otvorena ili zatvorena, tj. može li se doći od izlaza s autoceste za westgate do npr. Luke po toj cesti ili se mora ići kroz Pojatno? Na HAK-u se spominje samo zatvoreni segment ceste koji se nalazi poslje Oroslavlja .
neide tak.
iza WG-a ideš van ili na pojatno ili na jablanovec. stara zagorska magistrala je još uvijek zatvorena.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 09:21   #88
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
a kaj je trebalo? mjesec dana pripremnog razdoblja kada bi sisate hostese oralno upućivale ljude na pravu cestu?
Svakako popularnije metoda nego znak, a da ne govorimo kako bi pala i nezaposlenost
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 21:02   #89
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
Mislim da je nema više. Maknuli su sve
Jučer je nije bilo, ali je znak zabrane iznad 5,5 t.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 21:42   #90
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Jučer je nije bilo, ali je znak zabrane iznad 5,5 t.
di di ? da kad prolazim da malo očešem znak
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 21:43   #91
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
di di ? da kad prolazim da malo očešem znak
Pa tam ti je gdje je i visinska rampa (bila). Rampe više nema, ali je znak ostao.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 23:24   #92
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
di di ? da kad prolazim da malo očešem znak
Nemoj, jesi lud? Kovina i Meltal su blizu, za pivu (il par njih) bude izišlo....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 16:10   #93
Zna li tko u kojoj je fazi obnove i koji dio je do sada pušten u promet?
Može li se krenuti njome od Zaboka?
__________________
By all means let's be open-minded, but not so open-minded that our brains drop out. (Richard Dawkins)
jfutach is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 16:13   #94
Quote:
jfutach kaže: Pogledaj post
Zna li tko u kojoj je fazi obnove i koji dio je do sada pušten u promet?
Može li se krenuti njome od Zaboka?
Možeš do od V. Trgovišća do ZG i obratno. Kroz koji tjedan bude u promet puštena cijela dionica, barem tako izgleda, s obzirom da je asvaltiranje pri samom kraju.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 16:15   #95
Znači ne mogu se uključiti u Zaboku nego u Trgovišću? Sjećam se da je taj dio od zaboka bio obnovljen ili mi se nešto pomiješalo...
__________________
By all means let's be open-minded, but not so open-minded that our brains drop out. (Richard Dawkins)
jfutach is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 17:10   #96
Quote:
jfutach kaže: Pogledaj post
Znači ne mogu se uključiti u Zaboku nego u Trgovišću? Sjećam se da je taj dio od zaboka bio obnovljen ili mi se nešto pomiješalo...
Mislim da su nekaj prčkali pred cca. 10 godina.

Tako je, ideš kroz Gubaševo i u Trgovišću se uključiš. Možeš kod Ribića ili u centru kroz ulicu Stanka Pinjuha.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 17:15   #97
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post

Tako je, ideš kroz Gubaševo i u Trgovišću se uključiš. Možeš kod Ribića ili u centru kroz ulicu Stanka Pinjuha.
Joza, nikako ovo zadnje, postoji znak koji zabranjuje skretanje iz Trgovisca prema magistrali po onoj uskoj cesti,...



Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
zac2005@gmail.com is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 17:28   #98
Gdje se onda na kraju uključujem i da li je otvoreno sve do West Gatea?
Ako moram skroz okolo po onim elendrama, više mi se isplati autocesta, makar je cestarina puno prevelika...
__________________
By all means let's be open-minded, but not so open-minded that our brains drop out. (Richard Dawkins)
jfutach is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 19:07   #99
Možeš se priključiti kod Ribiča i dalje se prema Zagrebu sve normalno vozi.
Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 20:22   #100
Quote:
Joza, nikako ovo zadnje, postoji znak koji zabranjuje skretanje iz Trgovisca prema magistrali po onoj uskoj cesti,...



Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
Mislim da je samo za kamione, tj. iznad 7.5 t. Obilazak je označen prema ribiču.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.