Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2015., 12:06   #41
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
Ah jbg sad..kad uzimas rabljeno onda je tesko da pogodis bas sve da je po zelji...volio bih i ja da je velika navigacija,ali sad sta je tu je...
pa taj i nije bas nesto jeftin.
http://suchen.mobile.de/auto-inserat...LEATHER&noec=1

http://suchen.mobile.de/auto-inserat...LEATHER&noec=1

http://suchen.mobile.de/auto-inserat...LEATHER&noec=1
 
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 14:24   #42
dao si linkove za njemacku,ja govorim za austriju
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 19:44   #43
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
Dakle,poštovani narode,došlo je vrijem da se riješim svoje stare E60-ice i nabavim nešto novije.
Moj stari bmw ima preko 280tkm i vrijeme da se ga polako riješim i uzmem nešto novije.
Jer zbog spleta okolnosti ne mogu više voziti ČK tablice već moram slijedeći auto kupiti u inozemstvu,bolje rečeno u Austriji....

Dvojim se između ova dva modela iz naslova,pošto često putujem na relaciji HR-AT i pravim relativno veliku kilometražu treba mi i dalje malo veći i pouzdani auto...
Pošto sam do sad bio zadovoljan sa starim BMW-om ja bih opet nesto takvo,ali sa 525 motorom,a žena je zagrijana za A5,tu bi dakle u obzir dosao 2.7 tdi ili eventualno 3.0,ako bi se naslo nesto u jefiniji.....
Ima li neko iskustva sa jednim od ovih vozila,koje se više preporučuje,na šta treba pripaziti prilikom kupnje i ostalo....
Svaki prijedlog,kometar je dobro došao....

P.S Za svoj stari E60 530d imam ponudu od 8000e,jel to ok cijena ili sam prejeftin......Auto je bio odlicno odrzavan,full oprema...284tkm...

edit: radi se o godistima 2010 do 2011 i o budeztu do 25000 ojra
a5 je auto niže klase od bmw petice.
Za e60 530d nisi prejeftin jer je to jako dobar auto.Održavanje nije skupo i ima ga jako malo.Ako ga središ mimo ovlaštenog servisa auto je za male pare ko nov,jedino ako nije bio dobro karamboliran,onda je sve bez veze.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 18:14   #44
Gledam i ja 525 ili 520 2011 sa m opremom ako uspijem nać povoljno nisam se jos odlučio ima dosta dobrih primjeraka. Ako sam dobro izračunao davanja su 50000 kn za ovaj 525. Računam na oko 35000 € ili manje ako uspijem da me sve izadje, pa ne znam koliko je to izvedivo sve skupa ali valjda cu uspjet nesto nać da uguram u taj iznos.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Tu sam da ti promijenim budućnost!
gladni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 20:04   #45
nova mecka e
kojiglupnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:52   #46
Samo da vas obavijestim da sam uzeo dotično vozilo.. Danas sa njime napravio nekih cca700 km...
Ste reci, ja sam fasciniran... Napravio pickerl tj tehnički pregled i nije nađena ni jedna jedina greškica na autu...
Sutra pokupim nove tablice i picim za lijepu našu, dok sve obavim slijedi fotoshoting, i nabacim koju sličicu
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:55   #47
Nek je sretno!
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 21:11   #48
čestitam
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 11:00   #49
Čestitam! Ajde malo daj detalja kad stignes koliko si platio auto i koliko te na kraju sve skupa izašlo sa porezom. Puno sretnih kilometara


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Tu sam da ti promijenim budućnost!
gladni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:27   #50








Eto i slicica,njie da se hvalim,ali da nebi ispalo da sam trolao
Dakle čovjek ga je cijenio 23000 e,uspio sam ga spustiti na 23000 i i centa nize nije htio ići...Prijava auta me koštala 185e+pickerl,tj.tehnički pregled 52e i to je sve..
Osiguranje sa djelomičnim kaskom me izlazi 179e mjesecno....
Sve u svemu,do sad sam natukao ova dva dana preko 1000km sa njim,i ja sam oduševljen,udoban,tih,mala potrošnja.....
Neznam...pitajte ako nekog nesto zanima....

Zadnje uređivanje zdenis83 : 11.03.2015. at 14:42.
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 18:28   #51
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post








Eto i slicica,njie da se hvalim,ali da nebi ispalo da sam trolao
Dakle čovjek ga je cijenio 23000 e,uspio sam ga spustiti na 23000 i i centa nize nije htio ići...Prijava auta me koštala 185e+pickerl,tj.tehnički pregled 52e i to je sve..
Osiguranje sa djelomičnim kaskom me izlazi 179e mjesecno....
Sve u svemu,do sad sam natukao ova dva dana preko 1000km sa njim,i ja sam oduševljen,udoban,tih,mala potrošnja.....
Neznam...pitajte ako nekog nesto zanima....
16 000kn?
Imao sam E60 i mislim da je full kasko bio oko 8k kn + obvezno osiguranje.
Tad je bio star 2-3god.
Kakav je sport mjenjač u odnosu na obični?
Inače, sretno s autom
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 19:57   #52
Cestitke, to je jedini BMW koji mi se trenutno svidja
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 21:25   #53
Quote:
16 000kn?
Imao sam E60 i mislim da je full kasko bio oko 8k kn + obvezno osiguranje.
Tad je bio star 2-3god.
Kakav je sport mjenjač u odnosu na obični?
Inače, sretno s autom
Sad mi se ne traže papiri da ti bas slikam i pošaljem,da vidiš da je tako...i ja sam očekivao veću svotu ali eto,na sreću sam se prevario...
Kod pretjecanja skoro pa uvijek koristim sportski mjenjač,jer je daleko brzi od obićnog...jos dok se prebaci u sport ili cak sport mode,pa samim time bolje reagira na papučicu gasa... osmijeh mi je bas tesko skinuti sa lica

Quote:
Cestitke, to je jedini BMW koji mi se trenutno svidja
Hvala!
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 00:09   #54
Kako misliš veću svotu? Čovjek se čudi ovih 180 eura mjesečno.. pa nekima je tu toliko godišnje osiguranje. Naravno, ne na takvom autu.
Inače, puno sretnih kilometara želim, lijep auto.
__________________
Ma svi ste vi T R O L L O V I
Brandauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 17:00   #55
Tako je, cifra mi je malo

Inače, kakav je F10 u odnosu na E60?
Imao sam F10 par mj. star na nekoliko dana i nije mi baš nešto po pitanju kvalitete, sve do jedne tipke imaju lufta i armatura mi se čini nekako šuplja i plastična, što na E60 nije bio slučaj. Tamo je sve bilo čvrsto i kvalitetno.
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 18:54   #56
Jako lijep auto, baš po mom ukusu.

Čestitam i sretno!
_garo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 09:53   #57
Quote:
Tako je, cifra mi je malo

Inače, kakav je F10 u odnosu na E60?
Imao sam F10 par mj. star na nekoliko dana i nije mi baš nešto po pitanju kvalitete, sve do jedne tipke imaju lufta i armatura mi se čini nekako šuplja i plastična, što na E60 nije bio slučaj. Tamo je sve bilo čvrsto i kvalitetno.
Jsa bih rekao baš suprotno....na E60 se na svakom večem pregibu čulo škripuckanje armature,dok sad sa ovim na tim istim mjestima toga škripanja i cviljenja nema..I meni sveukupan dojam unutrašnjjosti ostavlja puno bolji dojam....Jedino mi fali tih nekoliko PS-a koliko je F10 slabiji od E60..jer ovaj ima 204 ps a stari je imao remapiranjem nekih 260..
ali dobro,mogu preći preko toga....

Quote:
Jako lijep auto, baš po mom ukusu.

Čestitam i sretno!
Hvala!
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 09:58   #58
Čestitam, super autić, sam nek dobro služi.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 09:47   #59
...hvala...da to i ja kazem...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 13:18   #60
Zakaj ja priznajem zadnjega pravoga bmw model e39.Mislim,da zato jer je zadnji kaj ima bmw armaturu.Kad se sjednem u e61 ili f10 imam osječaj,da se vozim sa nekim novodobnim kineskim autom.Ona unutrašnjost nije od bmw pa nek reče ko kaj hoče.I baš zato sam si kupil staru kantu ali bez hrđe i cvrčaka u kabini.I sad ova stara kantica kod mene je u prvom planu za vozit.A ova dva druga nek vozi ko hoče.
Jest istina,da mi troši 8,5 litara nafte a f 10 dva litra manje ali se sa guštom odpeljam sa tim starim.
Pa i malo manje se kvari.Ovaj noviji je stalno nekaj čudan.
Na e 61 je stvarno rasklimano dosta toga.Ja krivim to,da imam gevinde i kotače straga 275/30/19 i sprijeda 245/35/19 i makina se je po balkanskim rupama rasklimala ali zašto se nije razklimal e39.
No jedno je pak istina.F10 je puno sličniji pravom bmw.E60 ili 61 bogme nije to.
Ili pak sa mnom nekaj ne valja.Valjda sam staroga kova.
robndi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.