Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 18:15   #1
Manjak moderatora na PDF Gospodarstvo

Nisam dugo bio na ovom dijelu foruma, ali sam sad morao reagirati. Smatram da na podforumu Gospodarstvo nedostaje neki aktivniji moderator. Količina ponavljajućih tema, reklama, spamanja a ponajviše trollanje koje se sve više i više otima kontroli jer upravo nitko ne reagira.
Ovo nije kritika postojećim modovima somied i zabotinski (jedina 2 moda tamo) jer kad su tu, onda korektno odrade svoj posao. Problem je u tome što uglavnom nisu tu, nit moderiraju nit su pretjerano aktivni u komentiranju. Pretpostavljam da imaju drugog posla pa kao što sam naveo, nije kritika na njih.
Ako pogledate Gospodarsvo, možete na prvoj stranici odmah vidjeti raznih tema, od upita koje su najbolje turske sapunice do toga da netko reklamira prodaju lažiranih putovnica i sličnog spama. Bude tu i tema otvorenih sa isključivim ciljem trollanja. No ajde, i to se nekako da ignorirati, jednostavno ne otvoriš temu i to je to. Najgore je što kvalitetne teme dobiju svoju dozu trollova, zbog kojih su mnogi ljudi napustili ili temu, podforum pa čak i sam forum.

Uglavnom, mislim da nije potrebno dalje objašnjavati mada bih mogao naći još svakakvih primjera, poanta je tu. Treba nam 1-2 aktivan mod na podforumu Gospodarstvo.

Hvala na čitanju
Quorgyle is offline  
Old 24.11.2017., 16:49   #2
Zar nisam mogao dobiti nekakav odgovor u ova 2 tjedna? Pa čak i "ne može". Bilo što, čisto da znam da je ovo netko od nadležnih i pročitao.
Quorgyle is offline  
Old 24.11.2017., 18:20   #3
Joj, oprosti. Da, znamo da tamo nedostaje moderatora, radimo na tome da pojačamo tim. Do tada molim te da prijaviš na trokutić eventualna kršenja pravila, a ako nema reakcije slobodno pošalji poruku moderatorima, supermoderatorici Smart_Bitch ili meni.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 24.11.2017., 19:42   #4
Ok, hvala na odgovoru.
Quorgyle is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.