Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 12:29   #961
I majica ako opet želite nesto naručiti slobodno mi se javite
Bez problema napravim dvije narudžbe i izbjegnem carinu!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
lunazona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:44   #962
pa naravno da je stvar dogovora....nikad ne idem u nešto in generall, a da ne dogovorim s drugom stranom i ne odvagnem rizik i mogućnosti...to fakat nije za propitivanje)
hvala lunazona, baš ti hvala*!!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:53   #963
Upravo naručila Aquarius, Frick n frack i Lyin king. Ak mi ne budu dobri, prodavat cu ih na forumu :-) Sad mogu mirno ici kuhat rucak
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:27   #964
mhm, Frick n frack bi mogao zavrnut u mom smjeru....:Đ
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:02   #965
Djevojke malo sam vas upratila u zadnje vrijeme jer si mislim pokloniti nešto od Colourpopa za Božić
Vidjela sam na njihovom Instagramu da ce na 48 h imati free shipping iznad 30 $ worldwide. Eh sad zanimaju me vaša iskustva s njima i black fridayom. Ne znam dal da čekam neki bolji deal(po mogucnosti free shipping na sve cifre pa da si podjelim narudžbu na dva dijela i izbjegnem carinu)

Bacila sam oko na:
Paletu You had me at hello
Ultra satin ruzeve : dopey i alyssa
Super shock shadow u nijansi wattles (zamislila sam ju kao nesto za nabacit preko cijelog kapka i to je to)
I korektor o kojem rejvaju po yt već neko vrijeme
Što vas je oduševilo, a što razočaralo od Colourpopa? Nekako strahujem isprobati ultra matte lipstick
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:10   #966
Quote:
softplaytime kaže: Pogledaj post
Djevojke malo sam vas upratila u zadnje vrijeme jer si mislim pokloniti nešto od Colourpopa za Božić
Vidjela sam na njihovom Instagramu da ce na 48 h imati free shipping iznad 30 $ worldwide. Eh sad zanimaju me vaša iskustva s njima i black fridayom. Ne znam dal da čekam neki bolji deal(po mogucnosti free shipping na sve cifre pa da si podjelim narudžbu na dva dijela i izbjegnem carinu)

Bacila sam oko na:
Paletu You had me at hello
Ultra satin ruzeve : dopey i alyssa
Super shock shadow u nijansi wattles (zamislila sam ju kao nesto za nabacit preko cijelog kapka i to je to)
I korektor o kojem rejvaju po yt već neko vrijeme
Što vas je oduševilo, a što razočaralo od Colourpopa? Nekako strahujem isprobati ultra matte lipstick
Evo ovak; ja sam do sad naručivala: sjenila u panu, ruževe, highlightere.

Što se tiče sjenila u panu - jako sam zadovoljna, pigmentirana su i lako se blendaju. Trajnost nije fantastična ali za taj cjenovni rang i više nego dobro. S tim da sam ja naručivala neke jače nijanse, crvenkaste, senfaste, jer te su mi falile.

Ruževe imam svakojake, većinom ultra matte. E sad, ne znam iz kojeg razloga, ali kao da formula u svima nije ista. Većina mi je odlična, dovoljan je jedan nanos, dugo drže, malo isušuju ali trajnost je vrhunska. Kod nekih sam imala problem da su preisušujući pa već nakon nanosa osjećam zatezanje i brzo se počnu grudati ako slučajno nanesem deblji sloj. Imam i nude i tamnije nijanse (fuksija, crvene, smećkaste, ...) i sve su jednako dobro pigmentirane.
Imala sam i jedan metalik, isto mi je bio vrhunski - pigmentiran, predivan metalik finiš, čak i relativno trajan s obzirom na drugačiju formulu od mat ruževa.

Kaj se tiče highlightera, fulala sam nijansu pa nisam bila zadovoljna. Formula mi je super, definitivno za nanošenje prstima jer je nešto između praškaste i kremaste, famozno. Taj koji sam ja naručila imao je dosta glittera i fakat mi je bio too much pa sam ga proslijedila dalje. Sad namjeravam uzeti neki suptilniji.

Za početak fakat preporučujem highlighter, jer su jako jaaako hvaljeni. A iz mog iskustva mat ruževi su lutrija

P.S. isto sam škicala ovu paleticu na koju ti ciljaš
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:14   #967
Quote:
softplaytime kaže: Pogledaj post
Djevojke malo sam vas upratila u zadnje vrijeme jer si mislim pokloniti nešto od Colourpopa za Božić
Vidjela sam na njihovom Instagramu da ce na 48 h imati free shipping iznad 30 $ worldwide. Eh sad zanimaju me vaša iskustva s njima i black fridayom. Ne znam dal da čekam neki bolji deal(po mogucnosti free shipping na sve cifre pa da si podjelim narudžbu na dva dijela i izbjegnem carinu)

Bacila sam oko na:
Paletu You had me at hello
Ultra satin ruzeve : dopey i alyssa
Super shock shadow u nijansi wattles (zamislila sam ju kao nesto za nabacit preko cijelog kapka i to je to)
I korektor o kojem rejvaju po yt već neko vrijeme
Što vas je oduševilo, a što razočaralo od Colourpopa? Nekako strahujem isprobati ultra matte lipstick
Ja imam i ultra matte i ultra satin, i uvijek bih prvo izabrala satin. Ugodniji je za nošenje, malo se preslikava, ali lakše ga je popraviti. Matte je dosta suh i ako ga ne popraviš oprezno, riskiraš da ti se okruni s usana. Trajan jest, ne razmazuje se (osim Creepera, kojeg nikako da prežalim) ali satin mi je puno bolji. Dopey je divan, i Alyssa. Ne znam koji mi je bolji zapravo. Mislim da nećeš pogriješiti ni sa jednim.

Meni je yes please također odlična, i jedva čekam neki popustić da si ju uzmem.

Što se tiče čekanja nekog boljeg deala, ja bih na tvom mjestu čekala. S 30 dolara riskiraš carinu, a za black friday tko zna kad će ti stići paket - zadnji put kad sam ja naručivala, neke cure koje su naručile poslije mene su dobile paket prije, tako da ono. Doduše, nema nekog pravila, valjda kako te zadesi sreća.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 14:58   #968
I ako se sjećam pričalo se da na kutiju nisu zalijepili sniženu cijenu već originalnu, treba paziti na to.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:44   #969
Ja sam se zadnji put opekla sa carinom kad su imali 50% na sve, ili tako nešto, i od tad više ne naručujem.
I sjenila i ruževi su mi super, obožavam ih, ruževa imam najmanje 15, ali mislim da sam gotova s CP. najviše od svega me smeta kako se lako oguli dizajn sa pakiranja, kužim da su pristupačne cijene i sve, ali i WnW ima jeftine ruževe pa se to ne događa. Baš ružno izgledaju tako oguljeni
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:51   #970
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Ja sam se zadnji put opekla sa carinom kad su imali 50% na sve, ili tako nešto, i od tad više ne naručujem.
I sjenila i ruževi su mi super, obožavam ih, ruževa imam najmanje 15, ali mislim da sam gotova s CP. najviše od svega me smeta kako se lako oguli dizajn sa pakiranja, kužim da su pristupačne cijene i sve, ali i WnW ima jeftine ruževe pa se to ne događa. Baš ružno izgledaju tako oguljeni
istina, s ruževa se sve oguli. al tipa nakon 2 korištenja, a ne nakon 6 mjeseci nošenja u torbi i prebacivanja.
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:36   #971
I ja sam od tog zadnjeg s carinom koja je ispala onoliko koliko sam i platila samu narudžbu odustala od naručivanja od njih. Nema smisla, niti su to neki najbolji ruževi niti išta. Zaista postoji još dosta toga što je u rangu colourpopa.

Meni se nije ogulio dizajn samo s limited edition ruževa, a ostali su toliko ružni da mi bude ponekad i neugodno izvaditi ga takvog iz torbice :/
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:45   #972
E upravo to. Šta im nije u interesu da dizajn ostaje što dulje? Da se vidi brand na njemu.

Meni je dizajn samo na mini Vintage setu ostao, i nigdje drugdje.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:26   #973
Kad su zadnji put imali free shiping?
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 00:07   #974
Za majčin dan ja mislim.
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:08   #975
Narudžba od 13.11. mi do danas ima ovaj status:

In-Transit
November 18, 2017 at 9:51 am
ARRIVED
NEW YORK, UNITED STATES

Da li i vama kasne paketi? Da li bih trebala kontaktirati customer care?
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 18:25   #976
Tak je i meni tjednima pisalo da je u Los Angelesu, javila sam im se i vratili su mi pare. A onda je nekim kanalima paket došao do mene još par tjedana kasnije
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:13   #977
Digli su cijene tekucim ruzevima za 0,50$
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 11:21   #978
Od kud se najviše isplati naručivati Colourpop?

Da li kad na službenoj stranici imaju free shipping worldwide bez obzira na iznos narudžbe?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 11:26   #979
Mislim da zapravo i nemaš neki drugi izbor osim službene stranice.

I nisam ni ja skužila kako su dosad davali free šiping. Bio je bez obzira na iznos ili iznad neke cifre?
Nekakva akcija je znala biti, ali ne znam točno kaj.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 11:47   #980
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Mislim da zapravo i nemaš neki drugi izbor osim službene stranice.

I nisam ni ja skužila kako su dosad davali free šiping. Bio je bez obzira na iznos ili iznad neke cifre?
Nekakva akcija je znala biti, ali ne znam točno kaj.
Ma, našla sam neku stranicu makeupmart, ali shipping je 9 funti, a i nema svih proizvoda.

A vidim da ima nešto i na ebayu i amazonu, ali isto mislim nije povoljan shipping.

Tu je pisalo da su na službenoj stranici za Božić imali free shipping worldwide iznad 30 USD, ako je to točno. A to što su imali free shipping za majčin dan ne znam da li je bilo vezano uz iznos.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.