Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 20:20   #361
Ja sam dobar dio poklona sredila naruceno je, jos samo da dodje do mene..
Za diy jos nisam sigurna, ali i to cu.
Mi ove godine kupujemo kolace u slasticarnici pa nema smisla da saljem to
Miss Nice is offline  
Old 24.11.2017., 21:12   #362
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Da li koristite sjenila/olovke/tuševe za oči? Ako da, kakve? Želite li probati nešto od toga?
sjenila, olovke i crni tuš na dnevnoj bazi, sjenila obožavam i imam previše s obzirom na kolekciju paleta koje skupljam i dalje mi nije dosta, trošim ko sumanuta i uvijek rado isprobam nekaj novo
maslelu is offline  
Old 24.11.2017., 23:39   #363
Ja sam za sada kupila "sitnice", a onaj THE POKLON cu danas - sutra, tj. ovih dana, na koji ce otici polovica iznosa božićnog darivanja. Malo s tim riskiram, ali nadam se da ce moja forumasica biti zadovoljna.
putovanježivota is offline  
Old 25.11.2017., 17:27   #364
S obzirom da je ovo već drugi put da je jedna od forumašica primjetila kako je djevojka koju ima za darivanje kupila određeni proizvod koji joj je pripremljen za Božićno darivanje moram reagirati.

Sve djevojke koje sudjeluju u Božićnom darivanju jako dobro znaju da trebaju tih mjesec dana NE kupovati kozmetiku, odnosno kupovati minimalno. Prije toga prijaviti na ovoj temi da mora kupiti npr. šampon za kosu jer ga više nema. S obzirom da se forumašice toga ne drže, kako one koje prvi put sudjeluju u darivanju ili još gore, one kojima je ovo već 3. ili 4. darivanje i jako dobro su upoznate s pravilima. Jedno je kupiti npr. dezić, a drugo je nagomilavati stvari koje su eto baš sad na akciji. To nije u redu. Štoviše, bezobrazno je.

Takve forumašice nisu se trebale prijaviti na Božićno darivanje. Ako je nešto na akciji i to želite isprobati ili ne propustiti tu akciju jer znate da vam taj proizvod odgovara uvijek možete po organizatorici (tj. meni) poručiti vašoj forumašici da to bude dio božićnog poklona. Isto tako, možete napisati ovdje da bi voljeli dobiti to i to i da ste vidjeli da je tamo i tamo na akciji.

Forumašice koje su se javile da su nešto kupile svojoj forumašici, pa onda vidjele na forumu da si je to ona sama uzela neka taj prizvod/proizvode OSTAVE KAO DIO SVOG BOŽIĆNOG POKLONA!

Pokušajte malo misliti na druge, kao se osjeća ta osoba koja je nešto kupila za nekoga i onda vidi da si je taj netko isto to kupio. Nije svaka od cura ovdje u mogućnosti taj proizvod zadržati za sebe, a za darivanje ponovno kupovati nešto drugo.
BoleynAnne is offline  
Old 25.11.2017., 18:25   #365
Ja još nisam kupila ništa ni svojoj forumašici, a nisam ni sebi od kad je počelo darivanje
Tolko sam dobra da ni jučer nisam ništa kupila, nit kozmetiku, nit odjeću, ništa. Ni online ni u dućanu.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 25.11.2017., 19:14   #366
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
...Zato tražite akcije, gledajte kataloge, kombinirajte, smišljajte i na poslijetku razveselite jedni druge. I naravno, onaj dio sa strane koji ne ulazi u tih 150kn jesu stvari od doma, vaša kozmetika koju ne koristite i sl. ...
Mene su neke frendice prozvale kraljicom popusta tako da se nadam da će poklon za moju curku biti dobar

Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Da li koristite sjenila/olovke/tuševe za oči? Ako da, kakve? Želite li probati nešto od toga?
Sjenila koristim, ali samo one nudaste zemljane nijanse.
Olovke i tuševe ne koristim nikada, probala jesam, nije za mene, nisam baš voljna ponovno pokušavati.

Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Ja sam dobar dio poklona sredila . naruceno je, jos samo da dodje do mene..
Za diy jos nisam sigurna, ali i to cu.
Ja sam iskoristila Black Friday i Krpice za svoju curku. Sebi nisam ništa kupila, niti od kozmetike niti od odjeće/obuće/bilošto.

Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
....

Pokušajte malo misliti na druge, kao se osjeća ta osoba koja je nešto kupila za nekoga i onda vidi da si je taj netko isto to kupio. Nije svaka od cura ovdje u mogućnosti taj proizvod zadržati za sebe, a za darivanje ponovno kupovati nešto drugo.
Uvijek se ovo ponavlja, nažalost. Ja ostavljam sve u poklonu što sam do sada pripremila, jedino ću micati/mijenjati ako u međuvremenu moja curka kaže da baš ne želi nešto do toga što sam kupila.


Pitanje: Koristite li tonike za lice? Otkrila sam jedan super tonik kojeg obožavam pa sad da vidim što moja curka kaže.
I još jedno pitanje - Bronzeri? Proizvodi za konturiranje? Da ili ne?

P.S. Moji odgovori - 1) Tonici - može, za mješovitu kožu sklonu aknama.. 2) Pokušavam ući u taj svijet i imam neke svoje favorite za sada, no mislim da mi ne trebaju novi takvi proizvodi.
iva2301 is offline  
Old 25.11.2017., 19:19   #367
Cure, ako nešto naručimo online, da li poštarina za to ulazi u budžet?

A što se tonika tiče - ja ih koristim, može to u poklonu.
Bronzere i proizvode za konturiranje baš i ne bi.
anđeo tame is offline  
Old 25.11.2017., 19:34   #368
Dakle, tonike za lice baš i ne koristim, no ako moja mrazica misli da bi mi se neki jako dopao, može i toner ili neka dekantira malo za probu.
Bronzere i proizvode za konturiranje ne bih.
crvenokosa112 is offline  
Old 25.11.2017., 19:40   #369
Moze tonik iako ga sad ne koristim

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
adry88 is offline  
Old 25.11.2017., 19:58   #370
Tonike ne koristim, a ako vec mrazica misli da bi mi se dopao,molim minimlnu kolicinu.

Bronzere i konturiranje ne radim, ako me bas uhvati volja imam paletu pa mi nije potrebno.
Miss Nice is offline  
Old 25.11.2017., 20:17   #371
Može i tonik, i bronzeri i konturiranje. Za konture trnutno imam samo jedan proizvod od Wet'n'wilda onaj stick, a bronzera imam dva i voljela bi probati još samo da nije shimmer.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 25.11.2017., 21:26   #372
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Cure, ako nešto naručimo online, da li poštarina za to ulazi u budžet?
Nop
iva2301 is offline  
Old 25.11.2017., 21:30   #373
Tonik mi osobno ne treba, a ovo ostalo iz pitanja sam napisala u upitniku. Ipak, ako moja forumasica misli da bi mi se nesto od toga svidjelo, bilo tonik neki ili nesto za konturu i sl., neka bude slobodna to ubaciti. Necu imati nista protiv.
putovanježivota is offline  
Old 26.11.2017., 07:34   #374
Što mislite o sjajilima za usne i metalic ruževima?

Baš gledam, ja nemam ni jedno sjajilo. Nakon srednje škole je to ispalo iz mode i nisu mi falila, no sad imam dojam kao da su se vratila. Nebi imala ništa protiv dobiti jedno.
Također metalic ruž, i to mi se čini da je dosta popularno ponovno.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 26.11.2017., 09:03   #375
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Što mislite o sjajilima za usne i metalic ruževima?

Baš gledam, ja nemam ni jedno sjajilo. Nakon srednje škole je to ispalo iz mode i nisu mi falila, no sad imam dojam kao da su se vratila. Nebi imala ništa protiv dobiti jedno.
Također metalic ruž, i to mi se čini da je dosta popularno ponovno.
Sjajila ne volim.

Ali metalik ruzeve jakoo, jedan Colourpop metalik ruz mi je najbolji ikad. I jedan jedini njihov koji imam, ali ono.
Miss Nice is offline  
Old 26.11.2017., 09:03   #376
Dnevni sam tip tako da radje nebi metalic stvari

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
adry88 is offline  
Old 26.11.2017., 09:55   #377
Ja ne bi ni sjajila ni metalik ruževe.
anđeo tame is offline  
Old 26.11.2017., 11:14   #378
Ne bih ni sjajila, ni metalik ruževe.
crvenokosa112 is offline  
Old 26.11.2017., 14:09   #379
tonik za lice - ne baš pošto ne koristim ništa osim mlijeka za skidanje šminke i lagane dnevne kreme , proizvodi za konturiranje može, imam 2-3 palete ali rado isprobam novo/drugo ... full me zanimaju više highliter stvarčice nego baš konturing

sjajila za usne, balzame, meleme itd volim dokle god su cruelty free tj bez lanolina, metalic ruževi su trend koji je ipak trebao umrijet 90-ih
maslelu is offline  
Old 26.11.2017., 14:56   #380
Tonike rijetko koristim ali može jer jako volim preparativu za lice.

Proizvode za konturiranje koristim ali imam već w n w i maybelline stick za konturiranje, essence i theBalm highligter,bahama mama bronzer i make up Revolution contour palettu. Premda uvijek volim probati novi dobar proizvod a highligtere obožavam

Što mislite o sjajilima za usne i metalic ruževima?

Imala sam ovo ljeto jedan metalic ruž i sviđao mi se jako tako da može. Sjajila baš ne koristim
danchi ri is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.