Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 23:51   #81
Zasluženo real, kao što sam već napisao dvije su klase iznad.

Nas čeka još jedna mizerna sezona, nekakva borba za top 4 je maximum u ligi, a u LP bi se vrlo lako moglo izletit i u skupini.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:53   #82
Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Zasluženo real, kao što sam već napisao dvije su klase iznad.

Nas čeka još jedna mizerna sezona, nekakva borba za top 4 je maximum u ligi, a u LP bi se vrlo lako moglo izletit i u skupini.
Aj ne drami, izgubili smo superkup od Reala. Ne bi da smo popušili od Dinama.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:56   #83
I kad je United krenuo otvorenije, to je postala egal utakmica. Ovom Realu je poklon zabiti se u šesnaesterac, pa od koga se imao bojati kontre u prvom?
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:58   #84
da su od početka igrali martial i rashford na krilima, manča pobjeđuje, al eto ovaj debil svojim neznanjem tjera vodu na realov mlin
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:59   #85
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ronaldo godinama dobro pukne svaki 50. slobodnjak, ali nitko drugi ne smije pucati slobodni udarac dok je CR7 na terenu. Kakav frik
Preseravanje i to klasično.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:00   #86
Quote:
preatorian kaže: Pogledaj post
"Pena Madridista de Macedonia"... sad sam tek vidio

Bolje bi im bilo da drukaju za Vardar i Rabotnicki.
pa meni svi navijači reala izgledaju ko momče makedonče
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:00   #87
Otatz je double agent.
Nakon utakmice je u tajnosti Zizou priustio scenu kakvu je nekoc njemu izvjesni veleznalac Kljunoslav.
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:01   #88
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
I kad je United krenuo otvorenije, to je postala egal utakmica. Ovom Realu je poklon zabiti se u šesnaesterac, pa od koga se imao bojati kontre u prvom?
Ma to je samo privid. Opet bi Madrid pojačao ritam da je trebalo.

Rat se gubi na sredini terena, a nitko nema tako kvalitetne veznjake kao Madrid.
Isco je šlag na torti.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:01   #89
ako drogba vrijedi sto miliona messi vrijedi milijardu

pogba jebote
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:02   #90
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Aj ne drami, izgubili smo superkup od Reala. Ne bi da smo popušili od Dinama.
Nije to nikakva drama, nego gledajući pripremne i ovo danas, nevidi se nikakav pomak u odnosu na prošlu sezonu.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:04   #91
Smece od utakmice, nikakve impresivne atlete. I zbog ovog soccer sporta za slabije muske, smo fulali prijenos atletike
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:09   #92
Ako je vjerovat komentatoru Makedonci su potrošili 60 milj eura prije koju godinu i dobili stadion koji može organizirat ovakvu utakmicu.

I kad se sjetiš koja je lova zapaljena na Maksimirskom kabriolet stadionu zapitaš se gdje je DORH.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:14   #93
Dojam je da ni jedni ni drugi još nisu u punoj formi.

Zaslužena pobjeda iako to može puno bolje.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:17   #94
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Aj ne drami, izgubili smo superkup od Reala. Ne bi da smo popušili od Dinama.
Baš. Pa sve u svemu prolazna ocjena, ljudi kao da ne kuže da smo igali protiv najbolje ekipe u zadnje 3-4 godine koja je igrala s prvom postavom ako izuzmemo CRa. Je, očekivao sam hrpu posjeda i prilika. Realno oni su svemirski brod za sve ekipe iz EPLa i uigrana ekipa već godinama, mi to tek nastojimo postići. I oni su trošili milijune prije nego što su postigli ovo sada. Naravno, ne kažem da ćemo mi to postići prije nego što netko uobičajeno počne srati, ali neki ljudi očito malo previše briju.

Meni se čini da je prvi gol bio ofsajd, zericu ali je bio. No što sada, RM je zasluženo dobio, imali smo neke prilike no može to bolje. Šteta one šanse Rashforda. I fakat ne znam što je Otac čekao s trećom zamjenom, užasno me živcira tretman prema Martialu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:23   #95
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Baš. Pa sve u svemu prolazna ocjena, ljudi kao da ne kuže da smo igali protiv najbolje ekipe u zadnje 3-4 godine koja je igrala s prvom postavom ako izuzmemo CRa. Je, očekivao sam hrpu posjeda i prilika. Realno oni su svemirski brod za sve ekipe iz EPLa i uigrana ekipa već godinama, mi to tek nastojimo postići. I oni su trošili milijune prije nego što su postigli ovo sada. Naravno, ne kažem da ćemo mi to postići prije nego što netko uobičajeno počne srati, ali neki ljudi očito malo previše briju.

Meni se čini da je prvi gol bio ofsajd, zericu ali je bio. No što sada, RM je zasluženo dobio, imali smo neke prilike no može to bolje. Šteta one šanse Rashforda. I fakat ne znam što je Otac čekao s trećom zamjenom, užasno me živcira tretman prema Martialu.
Je, mene isto to s Martialom živcira. Pogotovo jer uopće ne rejtam Rashforda toliko koliko ga rejta većina Unitedovaca. Ona Rashfordova prilika je bila čisti zicer, ja gledam i ne vjerujem šta on radi sa pucanjem u drugi kut, a cijeli prvi kut otvoren, golman pliva. Samo je lijevom trebao oko golmana i bok. Lukaku isto debil. Fulao jednu zicerčinu, a drugu bi imao da nije ko kokoš bez glave uzimao loptu Herreri.

Po prilikama zapravo uopće nismo bili loši. Problem je bila realizacija i previše defanzivna igra. Mogli smo to i otvorenije. Kontam zašto je Mourinho išao zatvorenije, ali stvarno mislim da nije bilo razloga da se toliko povlačimo.

Volio bi da smo ovo dobili, ali ne tangira me previše niti poraz. Bitnije mi je da sezonu otvorimo dobro protiv WH-a ovaj vikend.

edit: Sad sam se sjetio da je Rashford imao još jednu situaciju gdje je samo iz prve trebao proslijedit loptu za Lukakua i ovaj bi izašo sam pred golmana, ali je počeo nešto petljat, puštat loptu da mu prođe u for pa da trči naprijed s njom ili tako neki kurac pa ju na kraju izgubio.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:30   #96
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Smece od utakmice, nikakve impresivne atlete. I zbog ovog soccer sporta za slabije muske, smo fulali prijenos atletike
Koji je bio na htv1
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:32   #97
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Je, mene isto to s Martialom živcira. Pogotovo jer uopće ne rejtam Rashforda toliko koliko ga rejta većina Unitedovaca. Ona Rashfordova prilika je bila čisti zicer, ja gledam i ne vjerujem šta on radi sa pucanjem u drugi kut, a cijeli prvi kut otvoren, golman pliva. Samo je lijevom trebao oko golmana i bok. Lukaku isto debil. Fulao jednu zicerčinu, a drugu bi imao da nije ko kokoš bez glave uzimao loptu Herreri.

Po prilikama zapravo uopće nismo bili loši. Problem je bila realizacija i previše defanzivna igra. Mogli smo to i otvorenije. Kontam zašto je Mourinho išao zatvorenije, ali stvarno mislim da nije bilo razloga da se toliko povlačimo.

Volio bi da smo ovo dobili, ali ne tangira me previše niti poraz. Bitnije mi je da sezonu otvorimo dobro protiv WH-a ovaj vikend.

edit: Sad sam se sjetio da je Rashford imao još jednu situaciju gdje je samo iz prve trebao proslijedit loptu za Lukakua i ovaj bi izašo sam pred golmana, ali je počeo nešto petljat, puštat loptu da mu prođe u for pa da trči naprijed s njom ili tako neki kurac pa ju na kraju izgubio.
Jbg i mene fakat ubija to što Fella i Lindgard igraju pored jednog Mate i Martiala, čak i kada ganjaš rezultat, bojim se da tu Otac nikada neće naučiti. Ali opet nije prvenstvo kao tekma protiv RM, pa se nadam da će ipak biti ofenzivnije barem u malim tekmama, ionako ne očekuje da nešto napravimo u LP jer je konkurencija ipak razina iznad. Početak je sezone i puno je važnija tekma u prvenstvu i da tu dobro startamo, kao što si rekao.

Ni meni Rashford nije tako dobar, pogotovo ne na krilu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:37   #98
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Jbg i mene fakat ubija to što Fella i Lindgard igraju pored jednog Mate i Martiala, čak i kada ganjaš rezultat, bojim se da tu Otac nikada neće naučiti. Ali opet nije prvenstvo kao tekma protiv RM, pa se nadam da će ipak biti ofenzivnije barem u malim tekmama, ionako ne očekuje da nešto napravimo u LP jer je konkurencija ipak razina iznad. Početak je sezone i puno je važnija tekma u prvenstvu i da tu dobro startamo, kao što si rekao.

Ni meni Rashford nije tako dobar, pogotovo ne na krilu.
Jebiga, vidno smo se digli nakon ulaska Fellainia. I ja sam srao po zamjeni, ali pomoglo nam je. I ja se nadam da ćemo smislit neki drugi plan B, barem neki plan C pa da ne moramo ovisit stalno o Felli, ali da je tip dobra opcija sa klupe se ne može negirat.

Problem koji ja sa njim imam zapravo leži dublje, a to je da nismo u stanju gradit napade kao normalan klub. Pojma nemam šta je s tim. Imamo dobre veznjake, ali Mourinho to ne može normalno uigrat. Kretanje igrača nije nešto i često moramo preskakat igru i gađat visoke igrače naprijed. Ne znam više uopće što da mislim o tome. Nekad izgleda perfektno, ali nekad je Bože sačuvaj.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 08:10   #99
očev problem je što je sa koncepcijom igre zapeo negdje u prošlosti, kao kada je vodio čelzi i igrao sa drogbom pa od jadnog lukakua hoće napraviti njegovu reinkarnaciju

a čak je i pep shvatio da je danas najuspješnija koncepcija uglavnom ona gdje se napadi dominantno igraju preko bekova i brzih krila-to radi real, radi juve, pokušava raditi barca

to malo drugačije izgleda kod bayerna i atletica, ali oni i trče i igraju na fizikalije više od svih ostalih a imaju i puno veće klase u napadu
__________________
This is the way
angrif is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 09:05   #100
Znači Otac i dalje uvodi Fellainija i nada se pogotku glavom.
albundyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.