Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 12:23   #41
Zašto za redizajn ako nisi zadovoljan ovim?
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:27   #42
Ispravit ću se - voziš PREPAKIRANOG Golfa iz 2012. godine.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:36   #43
Quote:
dellel kaže: Pogledaj post
Zašto za redizajn ako nisi zadovoljan ovim?
Imam dobru ponudu.
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:38   #44
Onda pošteno Jel prelaziš na 1.5 TSI?
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:39   #45
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ispravit ću se - voziš PREPAKIRANOG Golfa iz 2012. godine.
A ti voziš prepakiranog Leona iz 2008. To te muči ili?
BTW. kolega koji je počeo temu piše upravo o tom "prepakiranom" Golfu kojeg trenutno vozim pa sam shodno tome i komentirao.

A svrha tvog komentara je?
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:42   #46
@dellel

Na žalost nemam m.da za to. Idem na ono što je koliko toliko provjereno i što ću lakše prodat.
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:47   #47
Mene isto svrbi benzinjara, ali ipak će biti 2.0 TDI DSG ako se neke stvari poslože

Radim oko 20 000 km godišnje.
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:05   #48
Quote:
Unstable kaže: Pogledaj post
A ti voziš prepakiranog Leona iz 2008. To te muči ili?
BTW. kolega koji je počeo temu piše upravo o tom "prepakiranom" Golfu kojeg trenutno vozim pa sam shodno tome i komentirao.

A svrha tvog komentara je?
Ti si počeo pizdit kak Audi više nije Audi, bla, truć, melj ... Ti ni ne voziš Audi - čemu onda čuđenje?

I FYI vozim prepakiranog Golfa 5
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:43   #49
@CDRW
A razlika između Leona iz 2008 i Tvog Golfa iz 2008 je koja? Osim "čahure" i plastika u unutrašnjosti? Zašto nisi kupio jeftinijeg Leona? Mislim ovakva komunikacija je u najmanju ruku smiješna.
Svima je poznato da su Leon, Golf i A3 po pitanju mehanike (motora i popratnih stvari) isti auti, da je Leon najjeftiniji među njima a A3 najskuplji. Dal' je opravdano ili ne neka svatko procjeni za sebe.
Tu spamamo čovjeku temu zbog čega? Ti smatraš da A3 nije Audi a ja mislim da je. Audi nije samo mehanika nego je i "pakiranje", cijeli komplet. Prodaje se pod Audijevom značkom i kao takav bi
trebao biti u skladu s renomeom te tvrtke.
I dalje ne vidim smisao tvog posta. Vozio sam Q5 određeno vrijeme i znam što je Audi. Moje mišljenje je da ono što nudi ne vrijedi tih novaca. Isto mislim i za BMW. Precijenjene pokretnine rezervirane za one koje imaju viška novaca. Iako mislim da je BMW bolji od Audija, barem po pitanju mehanike.

PONAVLJAM!... moje mišljenje na temelju MOG iskustva.

I daj mi reci koja je razlika u panoramskom krovu između AUDIJA A3, Q7, Q5? Ili po tvome Golfa VII, Audija Q5 i Q7?! Osim u veličini.

Zadnje uređivanje Unstable : 24.11.2017. at 13:58.
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:54   #50
Quote:
dellel kaže: Pogledaj post
Mene isto svrbi benzinjara, ali ipak će biti 2.0 TDI DSG ako se neke stvari poslože

Radim oko 20 000 km godišnje.
To je već pristojna motorizacija. Po meni bolja opcija nego 1.5 TSI.
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:21   #51
Quote:
Unstable kaže: Pogledaj post
@CDRW
A razlika između Leona iz 2008 i Tvog Golfa iz 2008 je koja? Osim "čahure" i plastika u unutrašnjosti? Zašto nisi kupio jeftinijeg Leona? Mislim ovakva komunikacija je u najmanju ruku smiješna.
Svima je poznato da su Leon, Golf i A3 po pitanju mehanike (motora i popratnih stvari) isti auti, da je Leon najjeftiniji među njima a A3 najskuplji. Dal' je opravdano ili ne neka svatko procjeni za sebe.
Tu spamamo čovjeku temu zbog čega? Ti smatraš da A3 nije Audi a ja mislim da je. Audi nije samo mehanika nego je i "pakiranje", cijeli komplet. Prodaje se pod Audijevom značkom i kao takav bi
trebao biti u skladu s renomeom te tvrtke.
I dalje ne vidim smisao tvog posta. Vozio sam Q5 određeno vrijeme i znam što je Audi. Moje mišljenje je da ono što nudi ne vrijedi tih novaca. Isto mislim i za BMW. Precijenjene pokretnine rezervirane za one koje imaju viška novaca. Iako mislim da je BMW bolji od Audija, barem po pitanju mehanike.

PONAVLJAM!... moje mišljenje na temelju MOG iskustva.

I daj mi reci koja je razlika u panoramskom krovu između AUDIJA A3, Q7, Q5? Ili po tvome Golfa VII, Audija Q5 i Q7?! Osim u veličini.
Puno ti zujiš al malo meda daješ.

Blebnuo si da Audi više nije Audi
Blebnuo si to na temelju potpuno pogrešne pretpostavke da ti voziš Audija.

Šta sad hoćeš da ti kažem? Da si u pravu?
Ako hoćeš da odemo u tehničku stranu - moja PQ35 platforma je kurac po pitanju torzione čvrstoće. Dokažem to bilo kome.
Tragično je da MQB koji je uz veliku pompu nasljedio PQ35 (i 25 i 46 i ....) nije ništa bolji, neki će čak reći da je gori.

I sad me ti veleučeno pitaš zašto neki prozor funkcionira na "većim" platformama a na MQB ne. Jer je MQB smeće od platforme PRVENSTVENO napravljneo za low-cost modele i na silu ugurano u premium segment. Ili wannabe premium, kako te volja.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:41   #52
CDRW, ovi jači modeli imaju multilink jel tako?
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:01   #53
Meh .... vid novi Polo. 200 ks i polukruta iza. To bu nekaj.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:05   #54
Sve iznad 120ks ima multilink, lose podeseni.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:16   #55
@CDRW, posto si ocito dobro tehnicki potkovan, koji je onda po tebi najbolji izbor u kompaktnoj klasi, mislim na kvalitetu izvedbe, platforme i sl.? Ne mislim na fauve grupu, nego sve kompakte?
aligator1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:40   #56
Pa Octavia dizel!
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:05   #57
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Puno ti zujiš al malo meda daješ.

Blebnuo si da Audi više nije Audi
Blebnuo si to na temelju potpuno pogrešne pretpostavke da ti voziš Audija.

Šta sad hoćeš da ti kažem? Da si u pravu?
Ako hoćeš da odemo u tehničku stranu - moja PQ35 platforma je kurac po pitanju torzione čvrstoće. Dokažem to bilo kome.
Tragično je da MQB koji je uz veliku pompu nasljedio PQ35 (i 25 i 46 i ....) nije ništa bolji, neki će čak reći da je gori.

I sad me ti veleučeno pitaš zašto neki prozor funkcionira na "većim" platformama a na MQB ne. Jer je MQB smeće od platforme PRVENSTVENO napravljneo za low-cost modele i na silu ugurano u premium segment. Ili wannabe premium, kako te volja.
Tko je rekao da panorama funkcionira na "većim" platformama?

E, neda mi se...
Unstable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:45   #58
Đaba vam neznam kakav ovjes kad se vozite na sava eskimo..
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:13   #59
Na znam zašto se pojedinici ljute kada se kaže nešto "protiv" Audia Politika VW-a je gotovo uvijek bila takva da se van pusti nešto što nije isprobano, a kada se vidi da ne funkcionira, onda se kupi par novinara koji će to hvaliti u nadi da će garancija isteći, pa da će ljudi sami plaćati popravke. Očito prolazi u Europi, Africi, Kini, ali Amerika i Kanada zahtjevaju prava, a onda ih i dobiju. A obzirom da je Audi, jednako kao i Seat, Škoda i ostali samo ime na papiru unutar VW-a, logično je da i kod njih ima kvarova. Dio ekipe mi se smijao kada sam prije cca 5 godina rekao da će VW-u sve sjesti na naplatu u jednom trenutku, a evo sada se polako događa. Logično je, ako se sve radi na jednoj platformi i sa jednim motorom, jedna greška zahvaća sve modele.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:59   #60
Ha čuj - staro je pravilo da ko jebe jednom i najebe. Samo to je problem današnjih "managera" - boli njega kurac ako se za 2, 5 ili 10 godina nešto dogodi. Njegov bonus je za prošlu godinu.

Politika: poslije mene - potop.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.