Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 00:33   #41
Još je Zrinjski kažnjen, jer je napustio utakmicu. Šta su trebali čekati?

Ovdje samo "sreća" što se radilo o dvije "hrvatske" ekipe, pa nije bilo političkih prepuvanja, ali da su kojim slučajem druge ekipe bile upleten, pa haos bi bio.
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 00:34   #42
Pa tu je sve čisto
:živi u fantazijama:

nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:08   #43
Quote:
#PEJKO# kaže: Pogledaj post
Evo našao sam ja. Krađa stoljeća!

http://www.youtube.com/watch?v=dl4fPFJbxL0
Sjecam se toga. Katastrofa:

Evo nesto svjezije:
http://www.sportal.hr/sportal/sporta...52132/index.do

Ovo je najbolje: ...Čelik je kažnjen s 4500 KM za lošu organizaciju utakmice, a njegovi čelnici Mujezinović, Bajrić i Torlaković kažnjeni su sa po 300 KM...
__________________
Malo nas je al smo govna!
kernie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:16   #44
Putnici u Evropu dogovoreni



takve stvari su sasvim normalne u nas, pa se raje ne opterecava vise, sve se svodi na zajebanciju i smijeh...smijesno je da se to desava u danasnjem fudbalu hehe samo u BIH to moze proc nekaznjeno
par puta se desilo da se igraju utakmice dok domacin ne dadne gol, pa tako se znalo da ga zabije u 100.toj - ovo pogotovo u ovim nizim ligama
los_govornik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:27   #45
ne
hendrixFCB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 11:46   #46
Ivan Katalinić preuzeo Posušje.
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:29   #47
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
Ivan Katalinić preuzeo Posušje.
A isusa ti oće bit sranja! U govnima su do grla (ako je tako)!
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 20:27   #48
Modrica pobijedila mislim da ce oni osvojiti
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 20:49   #49
kad se serie A namješta zašto ne i Premier () Liga BiH...
ja gdje igram,a to je 2 Liga FBiH(sve ukupno treća) i nema toliko štimaljki,koliko popuštanja zbog susjednih odnosa..
npr. prošle godine NK Fis Vitezu je trebao bod kod nas tj. Busovače da uđe u 2 ligu...predsjednici se posvađali i mi dobismo 3-1....
Na naš teren redovno dolaze ekipe Čelika i Širokog da bi igrali ko' neke pripremne utakmice..i znate sta se nama mladim igračima nudi...pare da malo jače startamo na igrače Širokog odnosno Čelika na pripremnim utakmicama....
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 15:37   #50
Quote:
r.kO kaže: Pogledaj post
kad se serie A namješta zašto ne i Premier () Liga BiH...
ja gdje igram,a to je 2 Liga FBiH(sve ukupno treća) i nema toliko štimaljki,koliko popuštanja zbog susjednih odnosa..
npr. prošle godine NK Fis Vitezu je trebao bod kod nas tj. Busovače da uđe u 2 ligu...predsjednici se posvađali i mi dobismo 3-1....
Na naš teren redovno dolaze ekipe Čelika i Širokog da bi igrali ko' neke pripremne utakmice..i znate sta se nama mladim igračima nudi...pare da malo jače startamo na igrače Širokog odnosno Čelika na pripremnim utakmicama....
heh ko je to zamislio stvarno smo seljaci
a ovaj gore je napisao da smo predzadnja liga u EU a samo da mi je znati ko je to gori od nas
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 15:41   #51
Quote:
#PEJKO#;
[url
kaže:
http://www.youtube.com/watch?v=dl4fPFJbxL0[/url]
ma ovo nema nigdje na svijetu jebote zalosti
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 17:02   #52
jel bude kad dvica u toj ligi?
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 17:32   #53
jedan prigodni , nadam se da se modovi nece ljutit

Koji su prvi glasnici proljeća?
bosanci na bausteli



naravno da ne pratim bosansku (premier??? ) ligu. kao sto rece netko prije mene , uz HNL to bi bio mazojizam.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 19:27   #54
Moćnici iz klubova, ali i N/FS BiH, koji dolaze iz hrvatskog i srpskog "korpusa" sve su dogovorili ...
Njihovi će klubovi Široki, Zrinjski i Modriča u Evropu, a Bošnjaci će se boriti između sebe i izvisiti. Uz Žepče, najvjerovatnije će ispasti jedan bošnjački klub - Travnik ili Velež - izjavio je jedan čelnik N/FS BiH, koji je zamolio za anonimnost.

Naš sagovornik dodatno je pojasnio svoje sumnje u namještaljke u završnici Premijer lige.

- Predstavnici klubova iz Hercegovine i RS danima se dogovoraju. Zna se da su imali nekoliko sastanaka na kojima su dogovorili kako u triler završnici skrojiti tabelu po kojoj bi dva hrvatska i jedan srpski klub izašli u Evropu. Dakle, Modriča će biti prvak, Zrinjski bi trebao osvojiti Kup, a Široki kao drugi ide u Kup UEFA -e. Da bi se to ostvarilo, iz Premijer lige bi ispao Travnik ili Velež. Ni Jedinstvo nije sigurno - tvrdi izvor San-a.

Zašto Orašje ne bi moglo ispasti, raspored im nije najpovoljniji?

- Kada bi Orašje u preostalih sedam kola igralo sa Manchesterom, Arsenalom, Chelseajem i Liverpoolom, pobijedilo bi, najmanje u četiri utakmice. Jednostavno, tako je određeno. U posljednjim kolima, pazit će se ko je gdje sudija, ko kontrolor... Tu ne smije biti greške.

Kakve su onda šanse Sarajeva, Čelika, Slobode da izbore Evropu?

- Sportski gledano, jednake kao i kod ostalih. Međutim, u našoj ligi nema logike. Politika, kladionice, biznis određuju ko će u Evropu, a ko ispasti. Ko igra pošteno, nema šanse. Bošnjački klubovi bi se dogovarali, a ne znaju kako, boje se odmazde navijača. Kako će Sarajevo tražiti bodove u Bihaću, kada su Jedinstvo izbacili iz lige. I Željo je posljednjih godina spašavao Žepče, a ispadao je, recimo Travnik. Nemaju strategiju. Evo, godinama se priča kako će Željo i Sarajevo dogovoriti, ja vas uvjeravam da je to nemoguće. Niti će ikad biti.

Još je sedam kola, koja je utakmica ključna?

- Presudna je utakmica u narednom kolu između Slavije i Širokog. Slavija je prilično lako došla do bodova u Travniku, kao i Modriča u Posušju. Sve će se znati nakon utakmice u Istočnom Sarajevu, gdje su u igri sva tri znaka, a najrealnija je pobjeda gostiju - prognozira čelnik jedne komisije u N/FS BiH, koji iz razumljivih razloga nije želio da mu otkrijemo identitet.

Odluka na Koševu

Čelik i Sarajevo igraju posljednje kolo na Koševu. Moguće da taj susret bude šansa za Intertoko kup, nekom od klubova. Za oba tima, remi bi bio najgori rezultat. Pobjeda Sarajeva, ne bi značila plasman u Kup UEFA, dok bi gostima u nekim računicama mogla pomoći za izlazak na evropsku scenu. Sloboda i Zrinjski nemaju povoljan raspored, pa će oba kluba šansu za izlazak u Evropu tražiti preko Kupa. Već sada je nastala borba za sudije. Navodno će mečeve finalistima suditi sudije iz RS.

Naravno, Sloboda nije sigurna u prolazak, jer Željo ima aktivan rezultat (1:1) uoči revanša. Na Grbavici su uvjereni da na Tušnju mogu ponoviti igru kakvu su pružili protiv Čelika i plasirati se u finale i osvojiti Kup. Sve su ovo računice, koje i ne moraju imati osnova, ali sudeći po domaćinskim pobjedama, i ponekom "čudnom" gostujućom, sasvim je izvjesno da je prvenstvo davno skrojeno.
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 19:37   #55
Quote:
techno_maniac kaže: Pogledaj post
hajd neznam sto mi obrisase temu "Koju je ligu najljepse gledati preko TV-a" valjda nece ovu druga sto je izbrisana uredu to sam se zajebavo. Neznam dali znate ali kod nas je gusto sedam kola prije kraja prvi osam timova imaju sanse za svajanje pa ako neko prati sto cisto sumnjam, sta misli ko ce osvojiti.
Usput cestitke za Dinamo mislim da su trenutno najjaci klub na balkanu i ocekujem i iduce godine da budu u samom vrhu.
Super liga, posljednoplasirani bude neporažen kod kuće...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 20:00   #56
bila je danas dvica sirokog protiv slavije..al to se znalo, raja je pricala, slavija proslo kolo pobjedila travnika kojem trebaju bodovi za opstanak...

prije dva dana je bila emisija na jednoj TV (hayat) gdje sudija koji je napustio savez prica o namjestanju, najjace je bilo kad je reko 'nek dovedu colinu il markus merka u orasje pa nek sudi posteno ako orasju trebaju bodovi, pa da ga vidimo ko ce osudit posteno u orasju'
prico kako u savezu traze od sudija pare da budu na nekim tim A listama, ako ne dadnu pare ne sude 4 kola, a po pravilu trebali bi sudit u 4 kola barem 2 puta..zanimljivih stvari iznio, al jbg ovi iz saveza kriminalci sve negiraju, kako on laze..

a evo jos jedan sudija progovorio
Milorad Dodik "naredio" svojim poslušnicima da Modriča mora biti prvak!
dio teksta iz clanka
"Nakon te utakmice nazvao me Marjan Jelić i rekao; Novo je dosudio nepostojeći penal za Široki. Znaš li da je trebalo biti neriješeno. Ili ćeš mu dati slabu ocjenu ili ćeš ići "pod led". Nisam ga poslušao. Paniću sam dao 8.4."
los_govornik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 21:30   #57
http://www.sportal.hr/sportal/sporta...62964/index.do

__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 21:34   #58
Kako su to uspjeli otkriti

Još jedan dokaz da novinari špijuniraju forum.hr, posebno Nogomet
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 22:34   #59
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Kako su to uspjeli otkriti

Još jedan dokaz da novinari špijuniraju forum.hr, posebno Nogomet

jaoooo riki martinee

ali ti bosanci , stvarno nemam riječi . U Srbiji se to radilo prije 10 godina , sad dolazi na vidjelo (Arkan - Oblić onaj ).
umjesto da nauce nesto iz toga
debili naprave isto u drzavi do
pa jeboteživot
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 22:42   #60
hmm.. isprobano u okruženju (i istok i zapad ), a sad vrijeme za bosnu.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.