Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 19:50   #61
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Hocu make up masinu iz Petog elementa.
Koja je to bila dobra reklama za Chanel...!
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 19:52   #62
hocu kreme od wellede (perla, htjela jucer kupiti od ruze, kaze teta da niej za moju kozu nego za zrelu) i onu torbicu od ysl, i kremu od annayakea protvi prvih bora s nekim cudom iz pustinjei meteorite i la mer
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 21:54   #63
Quote:
Angel's devil kaže: Pogledaj post
E sad ste me zbunili, vidla sam da ima takva tema na modi, pa sam pomislila da bi je mogli i tu otvorit, slučajno sam stavila krive slike(njih sam mislila stavit na modu, a tu druge), sorry, malo sam zbunjena, sam pogledaj broj postova i sve će ti bit jasno!!!
aha a dobro

nego, ja bi taaako htjela probati ysl efekt laznih trepavica maskaru, toolko je svi hvale po forumima, a opet ima previse podvojenih misljenja, ili je nekom koma ili predobra, nema sredine a meni zao dati pare samo da isprobam
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 02:10   #64
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
aha a dobro

nego, ja bi taaako htjela probati ysl efekt laznih trepavica maskaru, toolko je svi hvale po forumima, a opet ima previse podvojenih misljenja, ili je nekom koma ili predobra, nema sredine a meni zao dati pare samo da isprobam
pa dođi u neki dućan i probaj ju...u svakom normalnom dućanu imaju testere...moraju imat....ako prvi put nisi sigurna...dođi još jednom pa se odlučiš....
tanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 02:49   #65
jel tko probavao maskare u osijeku? inace me gledaju kao da sam pala s marsa kad god pitam negdje za testere, a ovo mi je full cudno probavat maskaru , pa da meni ne bude neugodno, ako je tko isprobavao, nek se javi i nek javi gdje je isprobavao
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:11   #66
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
hocu kreme od wellede (perla, htjela jucer kupiti od ruze, kaze teta da niej za moju kozu nego za zrelu) i onu torbicu od ysl, i kremu od annayakea protvi prvih bora s nekim cudom iz pustinjei meteorite i la mer
Te tete mene nisu vidjele, pa znaš da nisam ja kupovala...
Ma, imam iznad 25, pa valjda je za mene..
Preoduševljena sam noćnom kremom, onom za koju si me pitala...
Dnevna je dobra, lijepo hidrira kožu i dobra je podloga..
Uzela sam onu koja je za normalnu do masne..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 20:37   #67
hoću balzam za usne Lip lime od Lusha
Voljeni rekao da će idući tjedan ići po njega
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 23:51   #68
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
hoću balzam za usne Lip lime od Lusha
Voljeni rekao da će idući tjedan ići po njega
neću to
bili smo jučer u lushu i osim što sam se skoro stropoštala na pod od onih mirisa, pogledala sam taj tester za lip balm i totalno me razpčarao. nekako je sav jadan, ne razmazuje se lako i (iako sam ga razmazala po ruci) i uopće na ostavlja dojam da fino hidratizira usne...
prošla me volja...
srećom da ga Voljeni nije išao kupiti bez mene! bilo bi to bačenih 48 kuna (za 10 ml!)
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 14:35   #69
Shopping lista

Sto sve morate kupiti ovaj tjedan ili ovaj mjesec?
Sto sve zelite kupiti?

Moja trenutna shopping lista izgleda ovako:

L'oreal pink blush

Pupa lip gloss - maca



Kistovi za rumenila



Inace, ja si uvijek radim nekakve popise i liste koje rasijem posvuda i onda kad napokon odem bilo preko granice ili u neki veci shopping kupujem stihijski. Tako i se dogodi da kupim najvise onog sto mi ne treba a gotovo nis od onog sto sam si zacrtala kupiti
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 14:55   #70
ohoho topik bas za mene...carica sam popisa!

ovo loreal rumenilo imam i odlično je..pri kraju mi je

inače u planu mi je novo deborah rozo rumenilo s nekim šljokicama i svačime
dobaaar crni tuš

uh zasad je to to
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:05   #71
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
Pupa lip gloss - maca

Ovo
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:06   #72
joj,ja si uvijek nakon razgledavanja dućana&parfumerija radim liste želja pa onda samo križam cijeli mjesec od kozmetike želim ovo:

versace crystal noir:

neutrogena pure glow krema:

sephora set za mješovitu-masnu kožu:
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:31   #73
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
neutrogena pure glow krema:

što je ovo????!!!

neeeeću, neeeeću više živjeti u ovoj ušljivoj hrvatskoj di nema pola stvari kupiti!!!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:34   #74
a što se tiče popisa, tu sam C A R I C A !!!
ja za apsolutno SVE radim popise - od kozmetike, robe, hrane, kućnih potrepština, putovanja, pozivanja prijatelja na večeru, tuluma... I could go on and on and on... i uvijek imam miljun popisa o istim stvarima pa se ne mogu snaći... još mi samo fali da ih počnem i na internet keljiti...

i u većini slučajeva kad se radi o kozmetici i odjeći imam "nerealne planove" pa onda velika većina popisa ostane neprekrižena... sanjam o danu kad ću si sve sa popisa moći priuštiti...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:42   #75
tako i ja ali sam mislila da tu stavljamo neke vise manje realne popise pa onda mozemo same sebe qoutat kad si kupimo nesto s liste
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:46   #76
Meni treba neki concealer. Tj trebala bi mi paletica sa tamnijim i svjetlijim nijasama. Ima li takvo što kod nas?
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:55   #77
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
tako i ja ali sam mislila da tu stavljamo neke vise manje realne popise pa onda mozemo same sebe qoutat kad si kupimo nesto s liste
e, a kaj sa guerlanovim puderom?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:55   #78
[QUOTE=anything_but_angel;9988225]
što je ovo????!!!

hm,nisam vidjela ali mislim da ima u mülleru ta krema.probala sam ju kod kume i nisam mogla vjerovati,ni od jedne druge kreme mi koža nije bila mekša,i tako fiiino miriši .. a sad ne znam je li ju kupila ovdje ili negdje vani,ona često putuje..pogledat ću a inače je krema za normalnu/mješovitu kožu,za hidrataciju i zdravi sjaj..
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:58   #79
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
e, a kaj sa guerlanovim puderom?
on je trenutno malo nerealan i ne prijeko potreban iako, sutra idem u Douglas pa cu vidjeti...tko zna, mozda ga i kupim
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 16:09   #80
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
on je trenutno malo nerealan i ne prijeko potreban iako, sutra idem u Douglas pa cu vidjeti...tko zna, mozda ga i kupim
ides u douglas

mrzim te

p.s. ne zapravo , sjeti me se ako budu maskare od poznatijih firmi po 4 €, kao sto su bile dok sam ja isla u douglas i glupaca nisam kupila
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.