Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 17:49   #1941
Je li vam bolja Clean Phase pjena za umivanje ili gel? Idem sutra u Bipu po nešto od tog dvoje...
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:27   #1942
mene je pjena dosta isusivala.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:34   #1943
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
mene je pjena dosta isusivala.

Onda ostajem vjerna gelu
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 23:34   #1944
Ja iz nove ljubičaste linije koristim serum i odličan mi je! Jako sam zadovoljna.
Razmišljam uzeti i kremu kad potrošim Bocassy koju sad imam.
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 23:39   #1945
Kupila sam hidratantnu kremu od kamilice i naravno bacila omot, jel se smije ona mazat oko ociju ili treba izbjegavati to podrucje?
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 00:17   #1946
Ja ju stavim i oko očiju.

Inače, vidjela sam danas hrpu novosti od Afrodite iz SPA linije, izgleda baš super sve . Uzela sam uljno-solni piling, lavadna. Super je .

Nema još slikica na netu.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 01:50   #1947
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Ja ju stavim i oko očiju.

Inače, vidjela sam danas hrpu novosti od Afrodite iz SPA linije, izgleda baš super sve . Uzela sam uljno-solni piling, lavadna. Super je .

Nema još slikica na netu.
nisam još vidjela novitete. gdje si kupila piling i koliko košta? napiši i neke dojmove kad isprobaš
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 08:52   #1948
Quote:
tiinkivinki kaže: Pogledaj post
Kupila sam hidratantnu kremu od kamilice i naravno bacila omot, jel se smije ona mazat oko ociju ili treba izbjegavati to podrucje?

Ne pise da se mora izbjegavati podrucje oko ociju. Ja ju mazem i oko ociju i prodjem i po kapcima, nije mi nikad nista bilo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 10:45   #1949
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nisam još vidjela novitete. gdje si kupila piling i koliko košta? napiši i neke dojmove kad isprobaš
U Celju i velikom Mercatoru sam vidjela te nove stvarčice, a uzela sam samo ovaj piling .



Super je, tak fino izgladi kožu, a ipak je manje mastan nego onaj šečerni, tako da .

Mislim da su još dva moussa za tijelo (ko ovaj jagoda mousse), jedan je lavanda, za drugog nisam sigurna, a ima još i 4 ili 5 novih mazalica iz SPA linije - sve na pumpicu. Negdje oko 5-5,5 € košta su ovi novi svi ak sam dobro zapamtila (uglavom cijene ko iz kod ove postoječe SPA linije).
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 01:25   #1950
hej cure, je li itko isprobao trake za čupanje obrva? kako se to koristi uopće? u dm-u nisam nikad naišla na njih...
__________________
I'm a hexagon. All my hecks are gone.
like a boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:54   #1951


Ovo sam danas uzela u Afroditi, taj Cinnamon&Honey za sebe (taj stvarno divno miriši, imaju iz te kolekcije još Choco&Chili, i još jedan nisam zapamtila), ovo drugo za prijateljicu (iz te kolekcije je još vanilija - ta mi grozna, jako teška; i još neki roza - taj mi je isti miris ko onaj gel iz garden kolekcije, ne znam dal magnolia ili orchid ).

EDIT:ne znam zašto je slika okrenuta.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:01   #1952
Vidjela sam jucer set mislim sweet vanilla&safran, jesi mirisala, kakav je taj?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:44   #1953
Koju Afrodita kremu bi mi preporucili, mjesovita dehidrirana 36 g? Kamilica mi ok ali bi nesto drugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 19:50   #1954
Ima ovaj set i s limunskom travom/limunom, tako nešto!

milkica 4D collagen za mješovitu kožu
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:32   #1955
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Vidjela sam jucer set mislim sweet vanilla&safran, jesi mirisala, kakav je taj?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Mislim da mi je taj isto bio OK, ali bolji mi je Choco&Chilli i ovaj Honey&Cinnamon.

Sinoč sam testirala taj set i miris gela se dosta razgubi pod tušem, a i mlijeko nježnije miriši. Iako mama je rekla da cijeli hodnik po toj Afroditi miriši.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 15:24   #1956
kakvo li je ovo za bradu

http://www.kozmetika-afrodita.com/cr...ega/men-beard/
__________________
kakav pirinac, riza!
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:44   #1957
Kupila sam Afrodita collagen kremu za suhu kožu. Zadovoljna sam, ali miris je toliko (pre)intenzivan, kao da stavljam parfem na lice, iako je zadnji na popisu sastojaka Može li netko reći tko se malo više razumije u sastav, kako mu se čini?

Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:55   #1958
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Kupila sam Afrodita collagen kremu za suhu kožu. Zadovoljna sam, ali miris je toliko (pre)intenzivan, kao da stavljam parfem na lice, iako je zadnji na popisu sastojaka Može li netko reći tko se malo više razumije u sastav, kako mu se čini?

jako komedogeno, voštano i zaglađujujuće skoro ko primer. vjerojatno ostavlja neki ugodniji film na koži, jer nemam dojam da je tekstura masna, te ima potencijal da vizualno bore učini manje vidljivima. ima i određene anti-age sastojke u drugoj polovici popisa. osim samog parfema dodanog sintetičkog na dnu i benzyl alcohola, koji je isto primarno za miris, i pojedini drugi sastojci na popisu utječu na miris, npr. ricinusovo ulje prvi vrhu. mene osobno izluđuju proizvodi koji imaju ricinus pri vrhu sastojaka.

na znam što bih ti rekla na kraju. meni se ovo ne sviđa previše jer mi se čini da je sve u zaglađivanju i zabrijavanju kako koža bolje izgleda, a od neke konkretne njege nema tu baš puno.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 21:39   #1959
Pozdrav! Zanima me jel ko koristija kreme od bombaza i svile il od aloe vere? Tila bi da mi bude nekako "vodenasta" i lagana krema, jer svaka koju kupin mi bude masna, a lice mi je samo od sebe masno, al dehidrirano :'(
minion. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 21:43   #1960
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Kupila sam Afrodita collagen kremu za suhu kožu. Zadovoljna sam, ali miris je toliko (pre)intenzivan, kao da stavljam parfem na lice, iako je zadnji na popisu sastojaka Može li netko reći tko se malo više razumije u sastav, kako mu se čini?

Koristim tu kremu vec dugo i ona meni sluzi iskljucivo da zakljuca sve sto stavim odispod. U sastav se ne razumijem previse. I masna je, nije silikonasta. Ali uzmi u obzir da meni ništa ne izaziva komedone i imam jako suhu kozu i suzene pore. Miris mi ne smeta.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.