Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2011., 21:38   #81
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Ma užas, oni će samo navedenu hranu posluživat???
Pa šta te čudiš, jesi ikada bila u KFC-u?

Kao ekipa koja se žali na McDonalds da je nezdrava hrana..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:06   #82
Nisam nikad bila, al sam prema njihovoj internetskoj stranici mislila da imaju neku zdraviju alternativu, piletina s grilla, povrće, salate.
Ako to u praksi nije tako, šteta.
Ako samo kod nas tako neće biti, bezveze.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 00:55   #83
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Ma užas, oni će samo navedenu hranu posluživat???

A ja se nadala grilanoj piletini i, ajmo reć, ''zdravijim'' stvarima, a tu nude samo pohano i prženo. Prilozi od povrća? Samo pomfrit.

Ako će biti stvarno tako, sramota.

pa ima pod /salate/ 5 vrsta salata, i ovo je sigurno bolje od McKatastrofe jer se ovdje sve radi od komada piletine za razliku od McKatastrofe gdje sve od "piletine" rade od poultry paste
šteta da nije bliže gradu

Zadnje uređivanje Krkimir : 08.12.2011. at 01:39.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 01:13   #84
cijeli menu se sastoji od pohane piletine pržene u dubokom ulju

zaobilazim
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 03:20   #85
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
cijeli menu se sastoji od pohane piletine pržene u dubokom ulju

zaobilazim

ne znam zasto se cudite po pura dreku pa to je Kentucky Fried Chicken
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 08:28   #86
Meni se čini da će izbor hrane biti dosta velik - a bome imaju i pivo ....sad kako će to bit prihvaćeno među našom rajom, tko zna

Znam da ću sigurno otići probat neku od salata ili menija, ali ne planiram tamo češće obitavat...
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 09:19   #87
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Nisam nikad bila, al sam prema njihovoj internetskoj stranici mislila da imaju neku zdraviju alternativu, piletina s grilla, povrće, salate.
Ako to u praksi nije tako, šteta.
Ako samo kod nas tako neće biti, bezveze.
Mislim da su sasvim dobro procjenili sto ce kod nas ici

Nadam se da coleslaw bude dobar
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 09:21   #88
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

pa ima pod /salate/ 5 vrsta salata, i ovo je sigurno bolje od McKatastrofe jer se ovdje sve radi od komada piletine za razliku od McKatastrofe gdje sve od "piletine" rade od poultry paste
šteta da nije bliže gradu
Apsolutno, bar je konkretan komad mesa

Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
ne znam zasto se cudite po pura dreku pa to je Kentucky Fried Chicken
Ni ja ne znam
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 00:23   #89
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
ne znam zasto se cudite po pura dreku pa to je Kentucky Fried Chicken
pa zato jer na njihovoj stranici ima puno veći izbor...ovo što namjeravaju kod nas posluživati je najlošije što imaju u ponudi...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 12:05   #90
Pretpostavljam da im je to basic ponuda, isto kao kad je McDonalds dosao.. imali su hamburger, cheesburger i BigMac otprilike
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 12:56   #91
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
pa zato jer na njihovoj stranici ima puno veći izbor...ovo što namjeravaju kod nas posluživati je najlošije što imaju u ponudi...
sad bi oni u fazi testiranja trzista trebali u drzavici s 3.5mil stanovnika imati ponudu ko u americi s 312mil

i to nije najlosije, nego je osnovno.
a sve s aspekta kojeg gledas na prehranu, mislim da bi se sve kod njih kao i kod mcd moglo okarakterizirati kao najlosije (po zdravlje)
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:22   #92
Ajmo ovak. Kaj se tiče zdrave i nezdrave prehrane:

Nalazim se u Importanne pothodniku (kak mu je već konkretno ime). Gladna sam i htjela bih nešto jesti. Što mogu jesti, a da je zdravo?
Sendviči? Ne. Postoje li sendviči od nebijelog kruha? Ne postoje. Kaj da si kupim??? Peciva, kolače? Ne. Postoji li igdje neka salatica za kupit? Da, al samo od povrća i mikronska je porcija i od toga se sigurno ne budem najela. Gdje da si nešto zdravije pojedem i ne potrošim hrpu novaca jer da sam htjela, otišla bih u restoran?

Odem u McDonalds i tamo uzmem ili Grčku salatu ili salatu s grill piletinom. Od preljeva ili ništa ne stavim ili uzmem bilo koji i stavim četvrtinu tek toliko da mi nije suho. One croutons od kruha ne jedem. I to je najzdravije što ja mogu dobiti, a da je na brzinu.

Zato da, nadala sam se da će u KFC-u biti nečeg boljeg i kvalitetnijeg. Nadala sam se grill piletini jer je to zdravo, nemasno i kak sami kažete, nije od poultry paste, za razliku od McD.

Ako imate bolju ideju gdje da pojedem neku poštenu porciju salate ili barem kvalitetnog sendviča s integralnim/raženim kruhom (al pravim, ne ofarbanim) i ne žutim sirom, samo mi slobodno recite. Dotad ću se držat McD i njihove salate jer koliko god ironično bilo, tamo bar znam kaj jedem i koja je nutritivna vrijednost toga!
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:40   #93
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Nadam se da coleslaw bude dobar
ne bude
dobro, barem meni nije.
ovdje kod mene u BP ima KFC, i bili smo par puta da kao probamo stvari...OK, piletina je malo manje umjetna nego drugdje, ali porcije su minijaturne, dosta je skupo - i zaista nije nešto fino;

@SweetHeart
zar nema više u Importanneu onaj sandwich place koji je imao masu vegetarijanskih sendviča, s povrćem, tofuom, sejtanom...?
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 19:19   #94
sutra se otvara Kfc (piše na fejs stranici )
kaj mislite, kolko će koštat one košare piletine ?
Poco Loco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:41   #95
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Ajmo ovak. Kaj se tiče zdrave i nezdrave prehrane:

Nalazim se u Importanne pothodniku (kak mu je već konkretno ime). Gladna sam i htjela bih nešto jesti. Što mogu jesti, a da je zdravo?
Sendviči? Ne. Postoje li sendviči od nebijelog kruha? Ne postoje. Kaj da si kupim??? Peciva, kolače? Ne. Postoji li igdje neka salatica za kupit? Da, al samo od povrća i mikronska je porcija i od toga se sigurno ne budem najela. Gdje da si nešto zdravije pojedem i ne potrošim hrpu novaca jer da sam htjela, otišla bih u restoran?

Odem u McDonalds i tamo uzmem ili Grčku salatu ili salatu s grill piletinom. Od preljeva ili ništa ne stavim ili uzmem bilo koji i stavim četvrtinu tek toliko da mi nije suho. One croutons od kruha ne jedem. I to je najzdravije što ja mogu dobiti, a da je na brzinu.

Zato da, nadala sam se da će u KFC-u biti nečeg boljeg i kvalitetnijeg. Nadala sam se grill piletini jer je to zdravo, nemasno i kak sami kažete, nije od poultry paste, za razliku od McD.

Ako imate bolju ideju gdje da pojedem neku poštenu porciju salate ili barem kvalitetnog sendviča s integralnim/raženim kruhom (al pravim, ne ofarbanim) i ne žutim sirom, samo mi slobodno recite. Dotad ću se držat McD i njihove salate jer koliko god ironično bilo, tamo bar znam kaj jedem i koja je nutritivna vrijednost toga!
heh, ako ovako jedeš jer imaš konkretni zdravstveni problem, onda oke, inače imaš opsesivno kompulzivni poremećaj prehrane, heh nisi jedina
apropo tvog pitanja, "zdravo" to je poprilčno relativan pojam.
Odi u Konzum kupi jabuku, bananu, par mrkvi, graham pecivo, 50g purećih prsa i recimo standard kefir, to ti je puno manje nego grill piletina u MCD.

Inače razlika između "zdravog" kruha i običnog bijelog peciva ti je skoro pa nikakva, nutricionistički, jedino šta pati je novčanik.


meni su te MCD salate oke, ali smeta mi što to nije "živi" komad mesa nego procesirano meso, nekakva mješavina ista kao ono nugget, zato mi je drago da će doći KFC sa "pravim" mesom.
probaj onu torilju od piletine, i salatu umjesto pomfrija i zero kolu. (tako ja uzmem). Sve je stvar kalorijskog unosa, na MCD hrani se može mršaviti

Duboko sam uvjeren da će KFCu ići jako dobro, naime svaki dan idem na ručak u jedan restoran sa domaćom hranom, uglavnom biram neka fina variva i komad mesa na naglo ili skuhan, a dok čekam zvjerlam okolo, ljudi uglavnom tamane pohano i pomfi.

E jeblo vas pohano!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 08:11   #96
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post

Inače razlika između "zdravog" kruha i običnog bijelog peciva ti je skoro pa nikakva, nutricionistički, jedino šta pati je novčanik.

probaj onu torilju od piletine, i salatu umjesto pomfrija i zero kolu. (tako ja uzmem). Sve je stvar kalorijskog unosa, na MCD hrani se može mršaviti
Ovo je potpuno nova konstatacija za mene da je razlika između "zdravog" i bijelog kruha nikakva

A onda opet kad vidim da je tebi sve do kalorijskog unosa, pretpostavljam da ti nema razlike niti izmedju obicne vode i cole zero, buduci obje imaju 0 kalorija

Ali bojim se da smo skrenuli s teme.
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 08:31   #97
Ajde ako netko bude na otvorenju danas lijepo dođe tu i opiše svoje iskustvo! Hvala
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 08:34   #98
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ajde ako netko bude na otvorenju danas lijepo dođe tu i opiše svoje iskustvo! Hvala
A neš ti iskustva...
Pa pisali ljudi koji su već bili - pohana piletina i amen.Malo manje umjetna jer se radi od konkretnih komada mesa,ali iznenađenja tu ne smije biti.
Kak drugdje tak i tu:konfekcjiska antibiotska piletina pohana u dubokom ulju.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 08:37   #99
Gle bila sam ja u KFC, ali voljela bih ipak čuti kaj ljudi misle o NAŠEM KFC-u. Kakve su cijene, kako je uređen restač, kakva ekipa radi, kakve su veličine menui itd....
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:44   #100
kakvi su toaleti...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.