Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 12:02   #341
Quote:
AA6 kaže: Pogledaj post
Jel to ST? Zvao sam za jednu Octaviu, lik je bio max neljubazan nakon dva tri postavljena pitanja i ono tipa kao svi su moji auti savršeni... ma fak of!
Auto leko/Split
Bježite od njih..
Konkretno za moj upit , autu skinuto 150000km, bio lupan itd
Onda prijetnje njegove meni i sve ostalo kad ih se prokuzi

Ljudi bježite u širokom luku
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:00   #342
Dali auto kuce rabljenih vozila nude garanciju, tj.dali ju imam pravo dobiti?
Zanimaju me iskustva Dante Gekon autokuce Osijek i Nippon Osijek, a moze i ostalih auto kuca u Osijeku ako ima koga, hvala
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:48   #343
Quote:
esseker32 kaže: Pogledaj post
Evo i mog iskustva sa jednom auto-kućom iz Zagreba,riječ je o Automobili Adipromet.....
....Ugl. da skratim, u oglasu pisalo jedno, kad je kupac došao vidio potpuno drugo.
Evo još jednog "pohvalnog" iskustva s Automobili Adipromet. Dakle, nalaze se u ulici oranice, Zagreb. Zovne me kolega stari da mu pogledam jednog Golfa, rekoh nema problema otići ću vidjeti. On se čuo s prodavačem koji je auto ishvalio, kao sve odlično sve 5. Ovo je oglas:

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-...oglas-24030075

Dođem ja ujutro, imam što za vidjet. Ne primijećujem nikoga od osoblja pa idem sam pogledati na šta liči auto. Odmah mi se na početku nije svidjelo što ogrebotine po autu nisu poslikane, a nije da se ne vide. Ajmo krenuti po fotografijama.


Dosta ogrebotina ispod desnog svjetla, nekako izbjegnuto kada ga se fotografiralo za oglasnik. Fali plastični poklopac s desne strane (kolega napomenuo poslije da je možda zbog vuče??), puknut branik s desne strane na spoju između dvije crne plastike te donji dio branika poprilično oštećen, na sredini puknut pa lijepljen. Na fotki ispod se bolje vidi


Vidi se lijepilo. Puknut na još jednom mjestu.


Evo da se malo bolje vidi pukotina na donjem dijelu. Iznad plastike za registraciju malo zinuo branik.


Ovdje počinju pravi problemi. Farbanje očigledno, loše napravljen posao. Na zadnjem dijelu se isto tako vidi da je fušareno. neki dijelovi auta kao da su novi, neki ofucani.




Malo se sagnem, kad vidi čuda, prag u odličnom stanju. S druge strane isto iskrivljen. Zadnji dio auta isto tako nije u nekom stanju, nisam mogao poslikati jer je bio blizu kontejnera.

Kolega koji me zvao uopće ne živi blizu Zagreba, već je mislio otići po auto pa bi imao što vidjeti. Nažalost kod nas i dalje ista priča, u oglasniku jedno, uživo drugo. Dobro dok je isti auto
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)

Zadnje uređivanje explorer 84 : 24.11.2017. at 21:43.
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:13   #344
Smetljari , da vidis po BiH sta se prodaje , sto je najtuznije proda se.

Samo se pitam , gdje zbave ta jeftina auta i koje su to sheme

Ps. Svi lete na dizele ko muha na govno, uvoz njemacka naravno , i onda ide kuknjava , gdje ima da se reparira pol auta

Kaze "ne valja kupljeno na ovim prostorima , samo njemacka"
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:31   #345
Znači golf 4 iz tamo recimo 1999. bi trebao biti kao novi bez ogrebotine?
Koliko se ja sjećam mk 4 ima maglenke unutar fara, ovo dolje ispod žmigavca. Vrlo praktično, ali ne i najbolje što si (ne) vidio
A onaj poklopac je skinut da se ušarafi oko za šlepanje.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:33   #346
Bome, ok ako je branik puknut. Al ovo ogledanje ogrebotinica na autu iz 1999.? Da nije malo pretjerano?


Ja živim nedaleko od tih šoderaša na Oranicama. I ne znam kaj očekujete kod njih, uredan auto?
Čast izuzecima
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:43   #347
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Znači golf 4 iz tamo recimo 1999. bi trebao biti kao novi bez ogrebotine?
Koliko se ja sjećam mk 4 ima maglenke unutar fara, ovo dolje ispod žmigavca. Vrlo praktično, ali ne i najbolje što si (ne) vidio
A onaj poklopac je skinut da se ušarafi oko za šlepanje.
Auto je 2003. godište. Ma ne, daleko od toga da se tražio auto bez ogrebotine, ali ono, ljudski je reći da auto izvana nije u tip top stanju nego da ima uobičajene tragove korištenja.

I meni je palo na pamet ovo za šlepu.

Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Bome, ok ako je branik puknut. Al ovo ogledanje ogrebotinica na autu iz 1999.? Da nije malo pretjerano?

Ja živim nedaleko od tih šoderaša na Oranicama. I ne znam kaj očekujete kod njih, uredan auto?
Čast izuzecima
Ogrebotine su normalne, teško je očuvati auto toliko, ali treba reći da ih ima.
Fishkal druže, čovjek koji me zvao ne živi u Zg, otkud da on zna gdje su ti šoderaši i kako rade. Zato sam i išao pogledat.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:32   #348
Sve 5, sad znaš.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 07:52   #349
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Bome, ok ako je branik puknut. Al ovo ogledanje ogrebotinica na autu iz 1999.? Da nije malo pretjerano?
a
al su zato farovi čisti i prozirni ...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:12   #350
Quote:
explorer 84 kaže: Pogledaj post
Auto je 2003. godište. Ma ne, daleko od toga da se tražio auto bez ogrebotine, ali ono, ljudski je reći da auto izvana nije u tip top stanju nego da ima uobičajene tragove korištenja.
Jel me ti zajebavaš?
Kaj se za auto iz 2003 smatra neobično kaj ima"uobičajene tragove korištenja" Da valjda se treba napomenut da je bio vožen

A ti si kolko vidim još jedan pacijent koji kupuje auto po laku..
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:54   #351
Imao slučaj prije nekih pola godine kad su došli jedni ljudi pogledat auto kada sam prodavao i "genijalni" mehaničar zapravo jedan bolje da se ne izrazim "pošteno" rekao kod zadnjeg branika za par ogrebotina da je auto bio karamboliran i da treba skinut branik da se vidi u kakvom su stanju nosači... sekunda je falila da ga steram u 3 one krasne... Baš radi takvih kao i onih s prvim pitanjem koja je zadnja cijena odustao od prodaje. Ako ti cijena ne govori što možeš očekivat od auta onda nemoj zvat i poštedi moje ali i svoje živce.

A što je najzanimljivije kod ovih prvih, samo su limariju gledali. Motor ajde malo nešto ali unutrašnjost ništa. :klap:
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:46   #352
Quote:
Bozy kaže: Pogledaj post
Jel me ti zajebavaš?
Kaj se za auto iz 2003 smatra neobično kaj ima"uobičajene tragove korištenja" Da valjda se treba napomenut da je bio vožen

A ti si kolko vidim još jedan pacijent koji kupuje auto po laku..
Aj molim te budi glup negdje drugdje. Hvala

I nauči čitat da znaš o čemu se radi.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:29   #353
Nesto mi je zapalo za oko , 2017 godina i pored toliko finih i mladjih automobila gleda se G4 pumpa dizna naravno
Mamac za prevarit i podvalit srot od auta
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:11   #354
Četvorka s linka prodana....
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:28   #355
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Četvorka s linka prodana....
Eto haha
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 23:01   #356
Netko postao bajo naselu. Žena mere bit sasela al auto ništa kontra Dojčland.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 23:57   #357
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 00:22   #358
Auto na koje se pazi pa makar da je iz 1985. ne bih trebao imati ogrebotina.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:12   #359
Quote:
ISB123 kaže: Pogledaj post
Auto na koje se pazi pa makar da je iz 1985. ne bih trebao imati ogrebotina.


Probaj taj dio na ZG parkingu... Bočne udarci i provlačenja između auta s košarama, torbama...
Na poslu, u slijepoj ulici, su mi parking majstori izgrebali branik i cca 2 mjeseca iza odvalili retrovizor...
Nakon toga sam nabavio kameru...

Da je meni 5min vlasti


Sent from my iPad using Tapatalk
KoSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:38   #360
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Znači golf 4 iz tamo recimo 1999. bi trebao biti kao novi bez ogrebotine?
Koliko se ja sjećam mk 4 ima maglenke unutar fara, ovo dolje ispod žmigavca. Vrlo praktično, ali ne i najbolje što si (ne) vidio
A onaj poklopac je skinut da se ušarafi oko za šlepanje.
Mene fascinira ekipa koja kupuje skoro pa punoljetne aute i traže ogrebotine, a tek pitanja tipa jel bio farban...

Kod takvih raga je najbitnije da pali i ide, ali nažalost kod nas takvima koji gledaju na ogrebotine možeš podvaliti ulickan primjerak sa razraubanim motorom dok kažeš keks, najbitnije je da je jeftin i da izvana lijepo izgleda da susjed vidi.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.