Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2012., 22:58   #21
Quote:
max2602 kaže: Pogledaj post
Ja sam se odlučio za Toyotu auris u Trcz-u.
Bili smo na pregledu,oni su mi jedini dopustili da odem u ovlašteni servis i s autom je sve u redu!Kilometraža je točna kako piše,servisna je uredna.
Tako da sam zadovoljan,dobio sam i popust jer plačam gotovinom.
Nema ni 5% prijenosa jer je auto u PDV-u tako da nemam više nikakvog troška osim registracije.
a sto mislis zasto ti ostali nisu dozvolili da odes autom na servis? da su dobri auti, svaki dobar trgovac koji prepozna pravog i ozbiljnog kupca, ako mu ne prodaje macka u vreci, dopustit ce mu odlazak u ovlasteni servis prije kupnje automobila
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 10:29   #22
Podjelim s Vama iskustvo da je TRCZ poprilicno solidan.
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 20:37   #23
horvat automobili

Quote:
stef1455 kaže: Pogledaj post
Evo, kao što naslov kaže, mole se ljudi koji imaju ''iskustva'' sa kupovinom rabljenog vozila u gore navedenim autokućama. Ili jednostavno oni koji su išli pogledat auto u AK pa su odustali zbog tog i tog razloga....
Neznam tipa AK Princip,Horvat,Erber i slični....
Nek se iznesu dojmovi, i slične pripadajuće stvari
hvala
p.s.nikog ne reklamiram nego me zanima jer bi kupio ''nov'' auto pa da vidim kako dišu te AK
pa eto kao prvo nemogu vjerovati da niko nije spomenuo horvat automobili u zaprešiću i zg,ovdje sam se prijavio da iznesem svoje iskustvo,naime radi se o tome da sam kupio auto od horvat automobila jedan ja a jedan buraz i iskesirali mu oko 25 000 eu osobno mislim da nije rijec o malo novca,ma kod covjeka dobivate sve ko u prava lopova mater mu koja ga je rodila,garancija original km sve dok ne platite,kao kod pravog lopova muz uzme lovu kad mu je dajes a kad nesto ne stima niti se javio nebi,obadva smo u kratkom roku iskipali oko 30000 kn na popravke cca par mjeseci govorim,da bi rijesili problem garancije,jer je kod njega garancija na riječ nemaš frke ako što rikne,ljudi ne pušite ta sranja,horvat automobili ni u ludilu izjebat ce vas na prvu lopov
jocko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:20   #24
I ti si se sad registrirao samo da bi pljunuo na tu auto kuću.
KrasnodarRora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:57   #25
Koji rečenični sklopovi, ccc
Nego zna li netko nešto o N.A.M automobili iz Sesveta? Frend se zagrijao za jedan auto iz njihovog dvorišta
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 15:03   #26
Pustite te autokuće neka rade svoj posao, ali se više maknite od njih, jednom za sva vremena! To su lopovi koji ništa drugo u životu ne znaju raditi, pa iskorištavaju naivan narod koji se ne razumije u aute.

Garancija? Ako nije pisana i ovjerena kod javnog biljažnika, ne vrijedi! Mislim da samo TRCZ ima smisla, jer se uglavnom zna čiji au to auti i nema vraćanja kilometraže. Ovo ostalo ja uopće ne gledam, niti me zanimaju takvi "auti".
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:02   #27
Al ste se ispljuvali na te autokuće da je to strašno. Ispada da su svi lopovi. A ovi koji najviše pljuju većina njih nije niti imala iskustvo neko s autokućama.
Normalno je da svaka autokuća ima loše i dobre aute. To uključuje i ovlaštene autokuće koje prodaju rabljene.
Mamke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:51   #28
Stvar je jednostavna, ako vam trgovac prije kupnje, ne dopusta odlazak s autom na servis (servis koji vi odaberete) ili stanicu za teh.pregled, to je 99% macak u vreci. Trazite to, makar i o svom trosku.
Pravi trgovac koji prodaje korektnu robu, pristati ce na takav pregled o svom trosku ako treba. Samo mu trebate pokazat novce i reci mu da ste ozbiljan kupac.

Preporucam autokuce ako uzimate auto iz Njemacke, jer osim sto dobivate racun, cesto daju i garanciju dulju i od proizvodjaca kad je auto nov...

Zadnje uređivanje Slavonac987 : 14.04.2014. at 22:56.
Slavonac987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:32   #29
Dobro je, nakon godinu dana je falio ovakav post u ovoj temi.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:34   #30
Quote:
Slavonac987 kaže: Pogledaj post
Preporucam autokuce ako uzimate auto iz Njemacke, jer osim sto dobivate racun, cesto daju i garanciju dulju i od proizvodjaca kad je auto nov...
issati, ovo je proser No. 1. ikada pročitan
__________________
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:38   #31
Quote:
Tulio kaže: Pogledaj post
issati, ovo je proser No. 1. ikada pročitan
Daju ti doživotnu garanciju i auto u pola cijene tako da ga nakon 5 godina i 150 tkm prodaš po istoj cijeni u Hrvatskoj.
Afla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:40   #32
Sta se cudis koju mater ko pile jajetu. Ozbiljne autokuce daju garanciju na mehaniku rabljenog vozila i to u trajanju od cak i nekoliko godina. Funkcioniraju po nacinu da dobijes garanciju od godinu dana po racunu, + jos dodatno jamstvo. Cak se moze i doplatiti. Znam to iz prve ruke, a 90% vas sto serete i pametujete niste nosom makli iz svoje šupe, a kamoli otisli u Njemacku.
Slavonac987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:40   #33
I ne samo to, sigurno ponude i 5 godina gratis održavanja.
__________________
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:45   #34
Quote:
Slavonac987 kaže: Pogledaj post
Sta se cudis koju mater ko pile jajetu. Ozbiljne autokuce daju garanciju na mehaniku rabljenog vozila i to u trajanju od cak i nekoliko godina. Funkcioniraju po nacinu da dobijes garanciju od godinu dana po racunu, + jos dodatno jamstvo. Cak se moze i doplatiti. Znam to iz prve ruke, a 90% vas sto serete i pametujete niste nosom makli iz svoje šupe, a kamoli otisli u Njemacku.
Bili ti na svoj rabljeni auto dao garanciju od nekoliko godina, govorimo o HR naravno?
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:10   #35
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Bili ti na svoj rabljeni auto dao garanciju od nekoliko godina, govorimo o HR naravno?
Zašto ne bi,pa ne vozi on Alfu i Fijata Valjda si čitao kakav plan ima sa vozilicom za pet godina,mislim da je tu sve jasno. Ali ovakve izvale koje je samo on vidio (a svi ostali duduci nikada nisu i niti neće) su stvarno područje humorističnog izražavanja. Mislim,čovjek unio auto iz Njemačke,pa jel vi znate šta je Švabo i Njemačka,krvi ti irudove i nedilje svete

Nekakvu garanciju i možeš dobit,ovisi naravno o starosti,stanju i cijeni vozila. Pa nije ni taj Mahmud el Shabab Gmbh veslo sisao da na "okaša" starog 16 godina daje garanciju od godinu dana. Ako je već i daje,onda se računa da je vozilo prošlo nekakav pregled,koji će naravno biti uračunat u cijenu,mada će svi trgovci tvrdit suprotno. Uostalom,kako su već neki naveli,pri kupnji rabljenog treba imati sreće i naravno rezervnog kapitala,jer kad ti ga tvoj ljubimac zabije do grla,jedino kvalitetna opravka pomaže,od mudrovanja nema kruva
__________________
Dobrodošao u Kiflastan. (preuzeto :D)

Zadnje uređivanje Šargija : 15.04.2014. at 00:21.
Šargija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:13   #36
Quote:
Slavonac987 kaže: Pogledaj post
Sta se cudis koju mater ko pile jajetu. Ozbiljne autokuce daju garanciju na mehaniku rabljenog vozila i to u trajanju od cak i nekoliko godina. Funkcioniraju po nacinu da dobijes garanciju od godinu dana po racunu, + jos dodatno jamstvo. Cak se moze i doplatiti. Znam to iz prve ruke, a 90% vas sto serete i pametujete niste nosom makli iz svoje šupe, a kamoli otisli u Njemacku.
vidim da si ti popio svu pamet svijeta što si jednom bio u Nemčiji, hoće to kod takvih..

BTW može neki link takve ozbiljne auto-kuće pa da vidimo to za jamstvo što pišu?
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:31   #37
Ne razumijem kako je nas narod Hrvata, sposoban popljuvati sve i svakoga. Ne govorim sad za sebe samo, to je opcenito za sve, posebno u sportu se vidi.
Da autokuce u Njemackoj daju garanciju na polovne automobile, naravno nece ti dati 5 godina jamstva na Mercedesa starog 15-20 godina, neces dobiti nikakvu garanciju na to, ali na auto star 5 godina, ako je u dobrom stanju i trgovac to zna, tada se moze pricati o visegodisnjem jamstvu, koliko god to Hrvatima i ostalim Balkancima bilo neshvatljivo.
Ne kazem da sam popio svu pamet svijeta, samo kazem kako stvari funkcioniraju kod civiliziranih drustava. Naravno to je neshvatljivo onima koji zive medju neciviliziranom gamadi kakiv smo mi u RH, gdje je najveca pamet kako nekog zajebat i uterat mu a pritom uzet sto vece pare.

@lujozg ja kad sam isao po auto dvoumio sam se izmedju DAT Autohaus iz Bremena, jedna od vecih kuća, Immelborn to je malo dalje od Leipziga, i Autogalerie Schwarzwald-Baar ali tamo daju garanciju samo na neka vozila i nema mogucnosti produzenja/trazenja garancije vec je sve fiksno, a i nisu imali sto sam trazio...
Ias kuca mali milijun i svaka profi kuca ima svoja pravila i daju garancije na svoja vozila, to ti je tamo skroz normalna stvar, kao da kupujes novi auto a ne rabljeni.
Slavonac987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:33   #38
Quote:
Šargija kaže: Pogledaj post
Zašto ne bi,pa ne vozi on Alfu i Fijata Valjda si čitao kakav plan ima sa vozilicom za pet godina,mislim da je tu sve jasno. Ali ovakve izvale koje je samo on vidio (a svi ostali duduci nikada nisu i niti neće) su stvarno područje humorističnog izražavanja. Mislim,čovjek unio auto iz Njemačke,pa jel vi znate šta je Švabo i Njemačka,krvi ti irudove i nedilje svete

Nekakvu garanciju i možeš dobit,ovisi naravno o starosti,stanju i cijeni vozila. Pa nije ni taj Mahmud el Shabab Gmbh veslo sisao da na "okaša" starog 16 godina daje garanciju od godinu dana. Ako je već i daje,onda se računa da je vozilo prošlo nekakav pregled,koji će naravno biti uračunat u cijenu,mada će svi trgovci tvrdit suprotno. Uostalom,kako su već neki naveli,pri kupnji rabljenog treba imati sreće i naravno rezervnog kapitala,jer kad ti ga tvoj ljubimac zabije do grla,jedino kvalitetna opravka pomaže,od mudrovanja nema kruva
A što da velim, mislim da je svaka riječ suvišna. Jamstvo od nekoliko godina na rabljeni auto, baš me zanima gdje je to, uzet ću ih odmah 10 i tako bit najpouzdaniji diler rabljenih u HR jer će sva moja rabljena vozila imati jamstvo od nekoliko godina.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:40   #39
Iskreno, RH ni ne zasluzuje nista bolje pored ljudi kakvi zive u njoj. Dapace, glede polovnih automobila, svi zasluzujete najveci drlog, zato se i dizu ruke od auta sa 100 000 km jer je to kao previse. Vjerujte mi ni 300 000 km nije previse ako je auto kvalitetan i odrzavan kaki je red.
Iskreno, drago mi je kakav je trenutni vozni park u RH, jer gradjani RH niti ne zasluzuju vise, obzirom na zatucani nacin razmisljanja koji imaju.

naravno, polovni auto s garancijom, ni u Njemackoj nije jeftin, cak stovice, skuplji je nego u RH, ali zato znas da nije macak u vreci, kakav je prakticki svaki 2. auto u RH, pogotovo ako je uvezen iz primjerice Italije...
Slavonac987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:47   #40
Jebemti, ovo mi je falilo prije spavanja. KAd ovako veselo zaspim, ni jutro nemože biti preloše
CAr
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.