Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2014., 15:13   #421
Quote:
draganabg kaže: Pogledaj post
Zdravo svima!

SFI ima jednostavno resenje za sve one koji zele da rade od kuce ,a pri tom nemaju dovoljno znanja da otpocnu svoj biznis.Ova kompanija nam nudi obuku i treninge ,da bi usmerili nase vestine i znanje na podrucja koja donose zaradu na duge staze.Kurs je pazljivo osmisljen za postepeno napredovanje u sferi poslovanja i reklamiranja preko interneta, i zahteva jedino vase vreme.Pored besplatnih lekcija vi dobijate i gotove linkove,oglase ,flajere,alate i jos mnogo toga za otpocinjanje sopstvenog posla.Za ovakav kurs i obuku vi morate na drugim mestima da platite,ovde je besplatno.
Detalji o kompaniji:
https://www.sfimg.com/Reference/AboutSFI
Kompenzacioni plan:
https://www.sfimg.com/Reference/CompPlan

Ukoliko ste zainteresovani da mi se prikljucite i zaplovite u neverovatnu online avanturu ,kliknite na link:

http://www.sfi1.biz/12959139
Ne samo u pravilima već i u više postova u ovoj temi se spominje da su referal linkovi zabranjeni!

No neki ljudi su vrlo ograničeni ili ljeni da čitaju pravila!
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 10:26   #422
Besplatne dionice.
Registrujte se na novu društvenu mrežu u razvoju Globallshare i dobijate besplatne dionice, za svako ulogovanje (jednom dnevno) dobijate po jednu dionicu. Ne morate ni biti mnogo aktivni.
Zamislite da imate sad dionice u mreži facebook!!!
Sajt za registraciju:
https://www.globallshare.com/en/1655130.html
Poslije registracije dobijate svoj sajt koji šaljete dalje, a i ne morate.
Oprobajte, ništa ne košta.
Periodično dobijate izvještaj o vrijednosti vaših dionica, kao i procijenjenu dividendu za vaše akcije.
Meni izgleda super, oprobajte.
staka1951 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 10:29   #423
Quote:
staka1951 kaže: Pogledaj post
Besplatne dionice.
Registrujte se na novu društvenu mrežu u razvoju Globallshare i dobijate besplatne dionice, za svako ulogovanje (jednom dnevno) dobijate po jednu dionicu. Ne morate ni biti mnogo aktivni.
Zamislite da imate sad dionice u mreži facebook!!!
Sajt za registraciju:
https://www.globallshare.com/en/1655130.html
Poslije registracije dobijate svoj sajt koji šaljete dalje, a i ne morate.
Oprobajte, ništa ne košta.
Periodično dobijate izvještaj o vrijednosti vaših dionica, kao i procijenjenu dividendu za vaše akcije.
Meni izgleda super, oprobajte.
Referal linkovi su zabranjeni. A možeš mislit da će ti poklanjat dionice i onda ti kasnije plaćat za njih! Ne budi naivan/naivna!
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 21:53   #424
Evo, s obzirom da je postalo ''popularno'' praviti recenzije programa, da napravim i ja svoju.
Zarada u Penny maytrixu u siječnju je bila 188 $ kao što možete vidjeti ovdje: http://i1103.photobucket.com/albums/...ryEarnings.jpg

Primjetit ćete da se zarada malo smanjila.
Mislim da je to bilo i očekivano, objasnit ću zašto.
Cijeli koncept ovog businessa je vrlo dobro zamišljen, i s humanitarne strane, i medijske i marketinške.
No, kada su u pitanju organizacije od više tisuća pa i milijuna ljudi, jednostavno nije moguće njihovo uključivanje organizirati u kratkom roku, od mjesec, dva.
To nije realno ni u jednom businesu.
Dakle, po informacijama koje imam, već je više desetaka tisuća ljudi preko humanitarnog projekta True Vision već ušlo u ovaj business, ali na levelima znatno višim od nas, tako da spilover od njih još jedno vrijeme nećemo vidjeti.
Ovog mjeseca kreće TV show o ovom businessu, i na američkoj i filipinskoj tV, što će znatno pomoći kredibilitet ovog businessa.

No, ključna točka cijelog ovog business projekta bilo je i ostalo koliko će brzo Tracy Davison uspijeti zaposliti i obučiti 10 000 marketinških agenata u Pinoyu, koji su zaduženi da nam kroz svoj rad ispunjavaju ordere za referale tj. pune naš matrix.
Rekao bih da je Tracy tu napravio jerdnu pogrešku jer se u početku ograničio samo na ljude s filipina, a pokazalo se da je njihov Engleski jako loš i da se, bar neki od njih, ne snalaze najbolje u ovom poslu.
Izgubljeno je vrijeme no već mjesec, dva Tracy bez ikakvog ograničenja zapošljava ljude iz cijerlog svijeta i napredak je već vidljiv.
Dok su prije imali 30-40 ispunjenih ordera za referale po danu, sada su došli do razine 120-150 po danu, što je već respektabilna brojka i pokazuje da ovaj koncept pokaszuje rezultate i ima budućnost.

Naravno, nekim ljudima koji su se uključili i samo čekaju taj veliki spilover, i nemaju nikakve želje sami nekoga uključiti i pomoći sebe i druge, već čekaju da drugi naprave posao za njih, oni su već nakon par dana ili tjedana, čim nisu vidjeli da im se uključilo bar par tisuća ljudi u matrix, odustali i prestali plaćati.

No, ne brinem se zbog njih, čim budu vidjeli promjene u svom matrixu, da im se povećava zarada, vratit će se i nastaviti plaćati, slično kao Kiki.
Dobra je stvar u Penny matrixu da je pozicija u matrixu stalna i nikada se ne gubi, pa se ljudi mogu uključiti, prestati plaćati članarinu ako nisu u profitu, i nastaviti plaćati i zarađivati, kada budu u profitu.
Super stvar!

S obzirom da su svi najveći orderi u Pinoyu od 100 i 500 ljudi već ispunjeni, i ostalo je puno malih ordera za referale od 2, 6 i 12, sada će ispunjavanje ordera ići puno brže i očekujem da moj order za 20 referala biti ispunjen relativno brzo, za par tjedana, a to će dosta pomoći ne samo meni već i mojem timuz u Peny matrixu.

Kako se brzina ispunjavanja ordera bude povećavala, tako će i matrixy b iti sve brže popunjavan, ljudi će vidjeti da i se matrix puni i opet će nastaviti plaćati članarinu, te početi zarađivati.

Što se mene osobno tiče, pomogao sam svima, koji su mi se javili u svezi ovog businessa, koliko sam mogao, tako da svakome mogu pogledati u oči.
Neki od mojih referala, kao Kiki, već zarađuju ozbiljne novce ovdje, i to već neko vrijeme.
Neki od mojih referala, koji su poslušali moje savjete i radili u ovom businesu i uvodili nove ljude i širili svoju organizaciju, kao lostboy, EDCC, već imaju malu zaradu u programu, a ostalima sam savjetovao da prestanu plaćati članarinu i pričekaju spilovr i pvu zaradu prije nego što nastave s plaćanjem članarine.

Svima sam cijelo vrijeme bio na raspolaganju i odgovarao na sva pitanja, objašnjavao što ih je zanimalo u svezi businesa a veliki broj ljudi koji mi se javio na pp i koji su bili zainteresirani za ovaj business, nisam uključio ispod sebe već sam ih poslao svojim direktnim referalima, da im pomognem da što prije izgrade svoju organizaciju u ovom businessu i počnu zarađivati.

Svi koji su slušali moje savjete nisu na gubitku ovdje jer ili već imaju pun myatrix i zarađuju, ili sam im poslao referale da izgrade svoju organizaciju pa već nešto zarađuju.a zbog pravila 100 $ matching bonusa zarađivat će i puno više kad ih dotakne spilover, ili po mojoj uputi trenutno ne plaćaju mjeečnu članarinu, i čekaju na spilover da bi nastavili plaćati, tako da nisu na gubitku.
Većinu takvih ljudi sam i osobno spnzorirao u ovaj program.

Sada sam već izgradio svoju organizaciju i u drugom, top businessu trenutno na nedtu, mMO cashout i već sam jedno dijelu svojih ljudi uspio pomoći oko referala, a trudit ću se pomoći i dalje, koliko mogu.
Vjerujem u timski rad i pomaganje svih članova svoje orgasnizacije jr organizacija gdje samo jedna osoba na vrju ima koristi i zarađuje od drugih, a drugi su prepušteni sami sebi, takva je organiztacija osuđena na propast.

Dakle, na cijelu stvar gledam dugoročno i smatram da pomažući drugima pomažem i sebi, tako da sbvi zajedno možemo ostvariti uspšjeh na Internetu.
Tko god se želi uključiti u moj tim, neka mi se javi na pp.
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 23:00   #425
odličan post, mislim da smo svi malo klonuli duhom u zadnje vrijeme u vezi PM, ali ovo me je malo motiviralo

meni je od prošli mjesec zarada 99.9$, eto baš nije htijela preko 100

budem postao payment proof 12. kada sjedne isplata no povećanje zarade u odnosu na prošli mjeseci (mislim da je bilo oko 85$) se može pripisati i tome što mi je pred kraj mjeseca istekla kazna pretpostavljam, jer su mi se za neke osobe u matrixu isplaćivalo 0.15$ a za neke 0.3$

vidjeti ćemo kako ću ovaj mjesec proći kada mi je kazna u potpunosti ukinuta
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 14:12   #426
I tema potiho umrla...
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:07   #427
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
I tema potiho umrla...
Nije umrla, nema potrebe pisati dok nešto novo ne iskrsne!
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:55   #428
12. su isplate pa je oživim
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 20:37   #429
Nisam pobornik pisanja samo radi pisanja.
Javit ću se kad bude novih, konkretnih novosti
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 19:13   #430
Evo, s obzirom da je početak godine, da napravim malu ''rekapitulaciju'' svojih internetskih poslova i zarade, sa konkretnim dokazima o isplati novca.
Na ovom internetskom forumu postoji velika količina ''negativne'' energije i jako puno provokacija, napada pa i otvorenog vrijeđanja kada netko pokuša pomoći drugima sa konkretnim savjetima o tome kako zaraditi na internetu, te kada se dijele neka pozitivna iskustva.

Čini mi se da ljudi vole pričati ''u prazno'' i raspravljati o razlici piramide i mlm-a da li je nešto legalno i legitimno ili prevara a u biti nikad ništa nisu napravili ili bilo što zaradili na Internetu, no ovdje se pokazuju kao nekakvi ''samozvani stručnjaci'' koji sve znaju i koje drugi moraju slušati.

Oni već znaju da je sve što dolazi sa Interneta prevara i da ne može biti ništa drugo nego prevara, i da ne treba ništa ni pokušavati ni raditi, a ako netko podijeli neka pozitivna iskustva odmah ga popljuju i napadnu iz svih oružja, pa danas veliki broj pametnih i inteligentnih ljudi, koji već zarađuju konkretno na Internetu, jednostavno bježi sa ovog foruma i ne želi više pisati na njemu, i tako se izvrgavati ''virtualnoj agresiji'' i napadima bez argumenata i činjenica.

No, za svrhu i dobrobit onih koji iskreno traže izlaz iz svoje teške financijske situacije, i razmišljaju svojom glavom, te su spremni raditi i truditi se, donosim ovdje svoja trenutna iskustva, sa konkretnim dokazima i činjenicama, ne da bih se hvalio i pobrao neke lovorike, nego da pomognem ljudima da uspiju i da također nešto zarade na Internetu.

Oni koji me znaju, i s kojima sam do sada surađivao, znaju da sam do sada pomogao mnogima, i da sam npr. u mLM programima maximalno pomagao drugima, slao im ljude koji su mi se osobno javljali, i tako pomagao da dođu do referala i tako svjesno išao na svoju štetu (odricanjem od tih referala i svoje zarade) no sa ciljem da što veći broj ljudi napravi tzv. ''breakthrough'' i uspije na internetu jer nije mi cilj pomoći samo sebi već i drugima, koliko sam to u mogućnosti.
Mnoge sam ljude i osobno sponzorirao u Penny matrix i MMO, ne tražeći ništa zauzvrat.

Kod MMO-a na žalost neki ljudi su to i zloupotrijebili, pa iako su primili od mene 10 $ na STP jednostavno su mi se prestali javljati nakon toga i uopće se nisu uključili u mMO.
Mogao bih ih javno imenovati ovdje, da se malo crvene ako imaju stida ali neću, nisam takva osoba.
Neki ljudi koji su mi obećali uključiti se ispod mene (i čak sam im našao i referale i dodatno im pomogao) nisu to na kraju učinili no nema veze, idemo dalje, nema ništa od živciranja i ljutnje.

Bez obzira što su neki ljudi iskoristili i zloupotrijebili moju spremnost za pomoć, ipak sam i dalje spreman pomoći drugima, koliko mogu, i sa savjetima, i sponzorstvom, i referalima koje ću im dobrovoljno prepustiti, i na svaki drugi način.
Slobodno mi se javite, tu sam da pomognem.

A sada kratka analiza mojih trenutnih aktivnih internetskih projekata, s konkretnim dokazima zarade, da ne bi ispalo da se hvalim bez pokrića i pričam bez veze.

Trenutno najviše zarađujem u Penny matrix programu. Dokaz o zadnjoj zaradi, za siječanj,188$ je ovdje: http://i1103.photobucket.com/albums/...ryEarnings.jpg
Ako pratite ovaj topic onda već sve znate o ovom programu pa neću sve ponavljati.
Bitno je spomenuti da dodatnu vrijednost ovom programu daje to što ga je Tracy Davison odabrao kao svoj prvi MLM program, u kojem će svojim klijentima izgraditri MLM organizaciju preko organizacije od 10 000 marketinških agenata koje upravo zapošljava i obučava u Pinoy Recruitsu. Iako se rezultati ovog uistinu jedinstvenog i ogromnog pothvata, do sada nezabilježenog u internet industriji, još ne vide na nižim razimama matrixa, do sada je već ispunjeno gotovo 3 000 ordera za referale, a taj se broj svakim danom sve više ubrzava i povećava.
Očekuje se da naši orderi, na nižim razimama matrixa, dođu na red u nekoliko idućih tjedana, a tada će se i mnogi skeptici uvjeriti da ovaj sistem uistinu funkconira i donosi dobit onima koji se uključe.
Dosadašnja zarada isključivo je rezultat timskog rada mene, mojih sponzora i ljudi u mojem timu.
Nakon toga, po istom principu, ući će se i u mnoge druge internetske mLM projekte, i ponovno će Pinoy marketinški tim izgraditi naše mLM organizacije, samo što će se to događati u puno kraćim vremenskim intervalima a bit će uključeno puno više internetskih programa.
Dodatni kredibilitet ovom businessu daje i humanitarna strana projekta kroz True Vision PR, koji je već pomogao na tisuće siromašnih obitelji, humanitarnih organizacija, crkava, a u suradnji sa Ujedinjenim narodima ponaže Haiti, Ugandu i druge zemlje.
Uskoro kreće i TV show posvećen ovom business projektu, na filipinskoj i američkoj TV.

Drugi MLM projekt, u kojeg sam se tek uključio, je MMO. Iako je program tek startao, i još je rano donositi neke zaključke, a naravno nakon samo tjedan dana još nema ni prvih isplata, par činjenica me je ponukalo da ga ipak spomenem ovdje.
Prije svega, radi se o vrlo ozbiljnom business projektu, koji će, kada iz pre launch faze krene u punu launch fazu i kada sve komponente programa budu 100 % funkcionalne, biti vodeća internetska platforma za video igrice, a s obzirom da je populacija ljudi koji igraju on line višemilijunska, i da se samo par postotaka njih uključi ovdje, to bi značilo par milijuna igrača, koji bi plaćali mjesečnu članarinu samo da igraju igrice, što i inače rade.
Dakle, radi se o vrlo ozbiljnom business projektu sa konkretnim i vrlo popularnim proizvodom, koji je vrlo tražen, a mogućnosti zarade, kada program starta 100 5, bit će ne samo od mlm komponente već i od zarade od igrica, profit sharinga, prodaje virtual itemsa, beta testinga...
Već sada, nakon samo tjedan dana, u program je uključeno već 10 000 ljudi što je fantastičan rezultat!
Moja trenutna zarada, nakon samo tjedan dana, je već 10 $ a može se pogledati ovdje: http://i1103.photobucket.com/albums/...rko911/MMO.jpg

Slijedeći program, koji bih želio predstaviti, a u kojem sam također ovaj mjesec ostvario i podigao značajniju zaradu je neobux.
Mnogi ljudi su skeptični prema PTC programima i sumnjaju da je ikakva ozbiljna zarada moguća u njima. Uglavnom i je tako i bez prave strategije, i plana, ljudi uglavnom klikaju i zarađuju male, beznačajne iznose, ili, ako ne znaju što točno rade i nemaju dovoljno iskustva i znanja, iznajme ili kupe referale i završe u gubitku. Sa PTC programima treba biti vrlo oprezan, ima dosta scamova i lažnih obećanja, no ako se pazi i radi se po točno određeno planu i promišljeno, moguća je i značajnija zarada.
Moja zarada ovaj mjesec je 82 $ i podigao sam je preko Neteller mastercard pre paid kartice a dokaz o zaradi se može pogledati ovdje: http://i1103.photobucket.com/albums/...buxpayment.jpg
Naravno, osobne informacije sam morao izbrisati.

Na kraju bih spomenuo konkretan i ozbiljan administrativan posao na internetu tvrtke Lionbridge.
Posao je administrativne prirode, Lionbridge ima ugovor sa Google-om i naš je posao, kao administratora za hrvatsko govorno područje, da pregledavamo rezultate google pretraživanja za hrvatski jezik, koje nam google dostavi, i da po određenim parametrima ocjenjujemo njihovu kvalitetu i relevantnost.
Google naše ocjene koristi da poboljša svoje algoritme i da njegovi budući rezultati pretraživanja za hrvatski jezil budu kvalitetniji i relevantniji.
Plaća se 8,73 eura po satu rada, na početku rada automatski se uključi timer koji bilježi kliko se dugi radilo.
Isplata je redovita, direktno na bankovni račun.
Jedini je problem ovdje što se nikada ne zna kada će biti raspoloživih taskova za rad, pa treba često provjeravati i gledati, što ja baš i ne stignem, zbog redovnog posla i brojnih drugih obveza. Zbog toga mi je zarada koju sam ostvario, od 48 Eura, a koja se može pogledati ovdje. http://i1103.photobucket.com/albums/...Lionbridge.jpg
mogla biti i puno veća, samo da sam imao više vremena raditi taj posao.
Vjerujem, kada bih bio u mogućnosti ovaj posao raditi full time, da bih mogao zaraditi vjerojatno i 150, 200 eura, bez problema.
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 19:13   #431
Dakle, ovdje sam vam predstavio svoje top načine internetske zarade ovaj mjesec. kao što možete vidjeti, u nekoliko programa zaradio sam svoju cijelu mjesečnu plaću, a uskoro očekujem da će se ta zarada znatno i povećati.
Jako je teško uspijeti na Internetu sam, bez pomoći i savjeta drugih, ''iskusnijih'', koji su već sve prošli i znaju što funkcionira a što ne.
Kroz svojih 13, 14 godina rada na Internetu već sam zaista sve prošao i sada već znam, na temelju vlastitog iskustva, što ''ide'' a što ne, i spreman sam pomoći svima koji mi se jave i zamole za pomoć, bz ikakvih uvjeta, da moraju biti moji referali negdje, nešto mi platiti ili mi uzvratiti na bilo koji drugi način.
Uvijek mi je drago ako nekome mogu pomoći, direktno ili indirektno, da uspije i nešto zaradi na Internetu.
Svi znamo koliko je situacija teška danas za posao, i svaka zarađena kuna odlično dođe

Jasno, da bi se ostvario uspjeh i zarada na Internetu, kao i u svakom drugom poslu, potrebno je uložiti određeni napor, trud i rad, bez toga jednostavno ne ide.
Ako se zaposlite u nekoj firmi i onda ne dolazite na posao ili dolazite na posao ali ništa ne radite, dobit ćete otkaz i nećete ništa zaraditi.
isto vrijedi i za internetske poslove. Ako ste zaista ozbiljni i želite nešto zaraditi,tada se morate angažirati, širiti svoju organizaciju, raditi na svom businessu...
Nikakav rezultat neće doći ako ništa ne radite.
To svima treba biti jasno.

Svima, koji se žele potruditi i raditi, spreman sam pomoći.
Slobodno mi se javite na pp i pomoći ću vam koliko mogu.
Vaš uspjeh je i moj uspjeh
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 20:46   #432
Lionbridge je odličan

samo eto kak čujem malo je teže upast

neobux bez golden membershipa ništa..
znači bez uloga se ne isplati, gubljenje vremena..

PennyMatrix i MMOCashout smo već dosta recenzirali u ovoj temi
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 00:04   #433
Ako vam netko kaže da trebate učiniti konkretne korake,
1. 2.. i 3., kako biste zaradili 3.000kn ili 5000kn i neograničeno više pasivnih (rezidualnih) prihoda, hoćete li vi to učiniti?

pogledajte video i upisite se sa doljne strane za dodatne informacije

http://pasivna.zaradaposaointernet.com

Dobit ce te sve moguce informacije, webinare, video tutorijale, E-knjige i mi smo tu da bi vam pomogli u vasem uspijehu!
dvideko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 00:15   #434
Mene isto fascinira kolko su neki ljudi odvratni i sto su spremni uciniti da bi zaradili 7$...isto sam uplatio jednom clanu koji se poslije vise nikad nije javio....ko zna,mozda je ista osoba s vise accounta?!
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 09:58   #435
Quote:
supergirl37 kaže: Pogledaj post
Mene isto fascinira kolko su neki ljudi odvratni i sto su spremni uciniti da bi zaradili 7$...isto sam uplatio jednom clanu koji se poslije vise nikad nije javio....ko zna,mozda je ista osoba s vise accounta?!
Da, ne bih se iznenadio da se radi o istoj osobi.
Na žalost, u takvom svijetu živimo, da i kad hoćeš nekome pomoći, ljudi to često zloupotrijebe, a onda još dođu na forum i ''napadaju'' svaki vid internet zarade jer eto, oni nisu u ničemu uspjeli.
Na takav, nepošteni način, nikada i neće uspijeti.
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 09:59   #436
Hvala svima za veliki broj upita na pp.
Svima je odgovoreno!
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 18:19   #437
@tino

a sad dalje

rekao sam stavit dokaz isplate pa evo ga

http://img545.imageshack.us/img545/8788/w24z.png

98.45$ za siječanj, ranije sam digao 94.1$

http://i.imgur.com/PXyfStM.png

dakle to je zasad moja zarada u PennyMatrixu

ovaj mjesec sam zasad tek na 35.4$
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 19:33   #438
Ako vam netko kaže da trebate učiniti konkretne korake,
1. 2.. i 3., kako biste zaradili 3.000kn ili 5000kn i neograničeno više pasivnih (rezidualnih) prihoda, hoćete li vi to učiniti?

pogledajte video i upisite se sa doljne strane za dodatne informacije

http://pasivna.zaradaposaointernet.com

Dobit ce te sve moguce informacije, webinare, video tutorijale, E-knjige i mi smo tu da bi vam pomogli u vasem uspijehu!
dvideko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 11:46   #439
Je li pocelo ovo sa 10000 crkava i 270 miliona potencijalnih sto ce uci u PM. Evo februar je pri kraju. A je li onih 10000 agenata uspjelo da popuni prvih 50 narudzbi od ukupno 4000 kome su uredno uzeli novac?
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 14:44   #440
Quote:
EDCC kaže: Pogledaj post
Je li pocelo ovo sa 10000 crkava i 270 miliona potencijalnih sto ce uci u PM. Evo februar je pri kraju. A je li onih 10000 agenata uspjelo da popuni prvih 50 narudzbi od ukupno 4000 kome su uredno uzeli novac?
Nije, niti nikada neće, kada sam ja to u startu napisao jer uvijek imam informacije prije od naivaca, onda sam bio glup i poticao na svađu.
Kao što ni nikad neće biti emisije na tv-u jer tv kuće ne žele raditi popularnost osobama koje su povezane za pranje novca, a da pritom tv kuće nemaju veće koristi. 10 000 agenata nikada nije niti zaposleno, PM pada iz dana u dan, i sve je točno kako sam ja rekao, uključite se odmah i kupite lovu dok ide, sada morate imati jako jako jako puno sreće da uspijete povratiti uložene novce.
I moja recenzija će uskoro, pošto je cijela na engleskom jer kao što sam rekao radim na jednom stranom poznatom portalu, pa dok je ne napišem na hr. jeziku.
Znam da sam rekao da će biti sredinom ovog mjeseca, ali nikud mi se ne žuri, ubiti briga me, ali želim naivcima otvoriti oči da znaju ubuduće kako gledati na neke stvari.

I to ću napraviti zasebnu temu tako da onaj tko ima vremena i želje prouči i pročita sve da zna u što ide.
Sada kada se većina uvjerila u realnost stvari neka pogleda moje postove od mog početka ulaska u PM shvatit će kako u buduće prepoznati internet posao.

Sljedeći na redu je MMO Cashout koji isto neće zaživjeti no to je za sljedeću temu o kojoj još nisam odlučio pisati, ali kao i uvijek imam puno "skrivenih" informacija o svakom novom "wanabe popularnijem" poslu koji već je ili će biti online.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.