Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 07:02   #3821
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Meni je neki prosjek dva tjedna, nekad stigne i za 10 dana a bilo je i 20. Sad su vec pocele guzve pa si racunaj da moze i kasniti. Ja sam narucila 15.11 a tek 18.11 je poslano pa javim kad stigne.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ja sam jucer narucila dva paketa. I poslani su mi nocas/ sinoc. :klap:
Miss Nice is offline  
Old 24.11.2017., 13:10   #3822
cure, kad kupujete i plaćate bilo karticom bilo paypalom, obavezno pogledajte da li vam u url traci piše https i pojavi se znak lokota kada plaćate.
ovaj "s" je jako bitan, to znači da je sve što ukucate kriptirano i na taj način sigurno, koliko može biti.
naši su web shopovi isto relativno sigurni koliko i strani. često znaju imati npr. veliki znak ssl certifikata.

sa svih stranica, ali sa svih, se uvijek izlogiravajte, nemojte samo kliknuti gore desno "x", čak i sa foruma npr.

nemojte koristiti opciju "save password" nikada.
meni je npr. ebay account povezan s paypal accountom - ali ne na način da je memorirana lozinka, nego me prebaci na paypal stranicu, gdje moram ukucati mail (namjerno različit ) i password (isto različit, naravno).

najsigurniji su linkovi koje ste same našle, pa si ih i bookmarkirajte
u nešto što vam je stiglo na mail i linkom vas vodi na neku stranicu ne ukucavajte password.
čak i ovi reklamni banneri koji vam iskaču sa strane mogu biti navlakuše (ne iHerb, kao što meni sad prikazuje, ali neki noname dućani da).

sretno
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Old 24.11.2017., 13:47   #3823
Ciao cure, kratak upit.

Jel znate možda s koje stranice, osim pink pande, ću moći naručiti MUR?

Tražim onaj Pro Illuminator highlighter
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Old 24.11.2017., 16:39   #3824
Quote:
marina101 kaže: Pogledaj post
Ciao cure, kratak upit.



Jel znate možda s koje stranice, osim pink pande, ću moći naručiti MUR?



Tražim onaj Pro Illuminator highlighter


Notino, tambeauty
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 24.11.2017., 18:01   #3825
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Notino, tambeauty
Ne znam jel već bilo pitano, no prvi put bih nešto naručila s tambeauty pa me zanima za koliko dođe i da li je dobro zaštićen sadržaj paketa
BellaMare is offline  
Old 24.11.2017., 20:11   #3826
Curke,
naplacuje li se kod notina placanje pouzecem?
molanie is offline  
Old 24.11.2017., 21:22   #3827
ne
charlizeos is offline  
Old 25.11.2017., 18:35   #3828
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Ne znam jel već bilo pitano, no prvi put bih nešto naručila s tambeauty pa me zanima za koliko dođe i da li je dobro zaštićen sadržaj paketa
Cca tjedan i pol, dva je meni bilo. Sve je jako dobro zaštićeno u 7 km trake sa mjehurićima iako dođe u vrećici. Nikada mi se ništa nije polupalo, a naručila sam cca 5 puta od njih
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 26.11.2017., 11:14   #3829
Koliko se čeka s Lijepa.hr?
Jednom davno sam naručivala, ali ne sjećam se koliko sam čekala.... trebam nešto za poklon i trebalo bi doći do sljedećeg ponedjeljka najkasnije, ali ne želim riskirati....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 26.11.2017., 11:50   #3830
Za koliko vam stižu paketi s Victoriahealth? Čekam paket koji je shippan 14.11.
wakarimasen is offline  
Old 26.11.2017., 13:12   #3831
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Koliko se čeka s Lijepa.hr?
Jednom davno sam naručivala, ali ne sjećam se koliko sam čekala.... trebam nešto za poklon i trebalo bi doći do sljedećeg ponedjeljka najkasnije, ali ne želim riskirati....
Ako narucis danas doci ce ti sigurno do petka
charlizeos is offline  
Old 26.11.2017., 13:28   #3832
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Cca tjedan i pol, dva je meni bilo. Sve je jako dobro zaštićeno u 7 km trake sa mjehurićima iako dođe u vrećici. Nikada mi se ništa nije polupalo, a naručila sam cca 5 puta od njih
Hvala
BellaMare is offline  
Old 26.11.2017., 15:55   #3833
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Ako narucis danas doci ce ti sigurno do petka
Hvala....
(vidim da piše 2-4 radna dana, pa se i ja nadam da će doći do petka... )
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 28.11.2017., 13:16   #3834
Feelunique naruceno 19.11., stiglo danas. Paket neostecen i neotvaran! Citajuci vasa iskustva u zadnje vrijeme sam se bas bojala.
Iako, narucila sam dostavu u firmu, pa mozda zbog toga.

Notino Naruceno 26.11. i stiglo danas! Odusevljena sam!

Danas mi je kao Bozic. Sve paketi stizu (i to jos u firmu. sva sreca na portu, pa kolege ne vide. ).
molanie is offline  
Old 28.11.2017., 13:53   #3835
Meni dpd falio adresu pa paket stiže sutra. XD
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 28.11.2017., 14:27   #3836
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Feelunique naruceno 19.11., stiglo danas. Paket neostecen i neotvaran! Citajuci vasa iskustva u zadnje vrijeme sam se bas bojala.
Iako, narucila sam dostavu u firmu, pa mozda zbog toga.

Notino Naruceno 26.11. i stiglo danas! Odusevljena sam!

Danas mi je kao Bozic. Sve paketi stizu (i to jos u firmu. sva sreca na portu, pa kolege ne vide. ).
ma notino je definitivno zakon !!
obožavam kod njih kupovati, zadnji paket naručen u nedjelju navečer, u utorak ujutro kod mene. i što mi se sviđa, tako dobro zapakiraju proizvode da nema šanse da se nešto razbije ili prolije
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 28.11.2017., 16:48   #3837
meni je prošlo 9 dana od narudžbe do isporuke na notinu, ali sam stvarno super zadovoljna, upakirano da mu ni bomba ništa ne može
charlizeos is offline  
Old 28.11.2017., 17:20   #3838
Meni je danas stigao paket s Fragrance Direct narucen 22.11. i sa Asosa narucen 21.11.
Cekam jos tri paketa sa Feela i Looka narucena 24.11. i 26.11. i dva paketa sa Douglasa narucena jucer.
Drzim fige da mi sve stigne do Bozica

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
malinica is offline  
Old 28.11.2017., 17:28   #3839
Quote:
malinica kaže: Pogledaj post
Meni je danas stigao paket s Fragrance Direct narucen 22.11. i sa Asosa narucen 21.11.
Cekam jos tri paketa sa Feela i Looka narucena 24.11. i 26.11. i dva paketa sa Douglasa narucena jucer.
Drzim fige da mi sve stigne do Bozica

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Meni još nije ni shippan paket s Looka naručen na BF. Imala sam i narudžbu s Asosa, poslano u ponedjeljak. Sad čekam E da, još čekam i Iherb.
uppsala is offline  
Old 28.11.2017., 17:49   #3840
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Meni još nije ni shippan paket s Looka naručen na BF. Imala sam i narudžbu s Asosa, poslano u ponedjeljak. Sad čekam E da, još čekam i Iherb.
Meni je s Looka poslan paket narucen 24.11. dok je ovaj od 26.11. jos u obradi

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
malinica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.