Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2007., 14:41   #21
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Istina, bilo je to smeće od rakete. Ali to nema veze sa ovim o čemu se tu govori.
Ako nema veze, zašto si onda napisao?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 14:50   #22
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Ako nema veze, zašto si onda napisao?
Nisam ja nego ti.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:01   #23
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Nisam ja nego ti.
Ne pravi se blesav. Zašto si napisao taj post ako nije važno? Pokušavaš me u dogovoru s nekim sjebati? Ma da samo riječ krivo kažem, nešto što nije administratorski uredno, skočili bi na mene kao hijene.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:03   #24
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Ne pravi se blesav. Zašto si napisao taj post ako nije važno? Pokušavaš me u dogovoru s nekim sjebati? Ma da samo riječ krivo kažem, nešto što nije administratorski uredno, skočili bi na mene kao hijene.
ne. Ja samo kažem da smeće iz letjelice nije isto to što su astronauti vidjeli na površini mjeseca. Čak mislim da nije ni isti let.

Ne budi paranoičan.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:51   #25
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Pardon, nisam sve pročitao, my bad.
Inače, znaš li možda što je s onim objektima koji su pratili jednu od Apollo misija (možd ai više?)? Smeće od rakete/modula, no raširilo se kao nešto specijalno važno. Koja je to misija bila, i gdje je brod bio kad je to javljeno?
Haj. Radi se o misiji Apollo 11 i o izjavama Buzza Aldrina koje su bile razvikane na americkom Science kanalu uz zakljucke naratora koji ocito nisu bili u skladu s Buzzovim misljenjem.

Transkript je ovdje;

http://hostanje.net/~transfer/uforad...apollo11update

Cijela prica je razrijesena u nedavnom gostovanju Buzza Aldrina u CNN talk showu "Larry King Live" gdje je eksplicitno rekao da se radilo o odbacivanju raketnih panela (koji se odbacuju prije izlaska komandnog modula iz rakete nosaca zbog spajanja sa Lemom).

CNN transkript je ovdje:

http://hostanje.net/~transfer/uforad...pollo11explain

Pozdrav
uforadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:32   #26
Znači hoax. Kako onda netko može ovo plasirati kao istinu Imaju li ljudi više uopće dostojanstva.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 03:03   #27
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Znači hoax. Kako onda netko može ovo plasirati kao istinu Imaju li ljudi više uopće dostojanstva.
dobro pitanje mislim da bi trebalo napravit temu hoax..svi hoaxi koji su bili i zasto to ljudi rade..ali realno kad nesto ljudi zele vjerovat zapakiras i prodas im ..ekonomija
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.