Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 26.12.2002., 10:43   #1
Starije kolege...

Osobno nemam nishta protiv njih i razumijem ih... dosta im je svega... dosadno im je na poslu... smatraju da zbog svojih titula ne trebaju vishe radit... i da smo mi mladi ti koji trebaju hrmbat... sve je to ok... ALI...

stvar je u tome da je nas posao vezan uz kompjutere i visoko sofisticirane mashine... posao je odavno prestao bit rutina i trazi stalno uvodjenje novih metoda i stalnu potrebu za usavrshavanjem... informiranjem...

ja to shvacam, stalo mi je do toga i zelim zadrzat svoj posao... i iako se doslovno ubijam od posla... popizdim kad shvatim da te babe zaziru od svega novog...

a stvar je onda i u tome da sam ja ta koja mora bit uz njih nonstop jer one nisu u stanju shvatit kako se obicna przilica koristi... pa cak ni kako se obican file sejva...

i ja onda nemam vremena za svoju edukaciju i svoj napredak...

a da ne govorim kako me iz cistog komoditeta opstruiraju i doslovno ne daju da ista novo uvedem jer to znaci vishe posla za njih... vise naprezanja mozga... manje vremena za gablec, kavu, tracheve, slaganje pasijansa... kaj ja znam...

i nitko im nishta ne moze.... otkaz nece nikad dobit... do penzije imaju josh 10 godina... najmanje...

a ja ako hocu napravit sve onako kako smatram da treba i da bi bilo dobro... trebam 24 sata bit na poslu... i jos im titrat...

nemojte mi samo reci da sam jedina s ovim problemom... pliiz...
zanima me kako se drugi nose s tim...
ja sam recimo otishla u anoreksiju...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.