Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 22:20   #861
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
Da si bio prošlu jesenu hotelu Westin na predavanju o medicinskoj konoplji kad su bili dr. stručnjaci iz ovog dijela evrope onda bi znao točno što i na koji način uništava tumorske stanice i što im poslje toga podiže imunitet. Za tvoje saznanje samo da ti kažem da je THCsamo nositelj ljekovitih canabioda do tumorskih stanica. Pročitaj naj noviju knjigu dr Marka Sircusa.
Što se tiče Marte Gold onda je ti slobodno tuži za krivo predstavljanje na TVu pred cijelom Hrvatskom javnosti. Biljka 112 kod mene pomalo gubiš kreditibilitet!! svojim nadobudnim izjavama.
Kako se zove knjiga, tko ju izdaje? Vjerujem da ce I ostale zanimati..

lp,jenki zj
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 22:46   #862
Quote:
tongaa kaže: Pogledaj post
Kako se zove knjiga, tko ju izdaje? Vjerujem da ce I ostale zanimati..

lp,jenki zj
Vjeruj mi da te neće zanimati jer autor nije nikakav doktor iako se predstavlja kao doktor orijentalne i pastoralne medicine.
Taj fakulteta sigurno nije vidio.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:19   #863
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da te neće zanimati jer autor nije nikakav doktor iako se predstavlja kao doktor orijentalne i pastoralne medicine.
Taj fakulteta sigurno nije vidio.
Sircus je vrlo stručan čovjek i iz njegovih tekstova se može dosta naučiti. Sumnje o njegovoj naobrazbi su insinuacije.
Na njegove tekstove se može i pretplatlti (besplatno), pa onda dobiješ sve ono što kasnije obuhvati u knjizi.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:56   #864
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Sircus je vrlo stručan čovjek i iz njegovih tekstova se može dosta naučiti. Sumnje o njegovoj naobrazbi su insinuacije.
Na njegove tekstove se može i pretplatlti (besplatno), pa onda dobiješ sve ono što kasnije obuhvati u knjizi.
Ipak nebi.
Ponavljam, šarlatan koji vjeruje da se rak liječi sodom bikarbonom.
Možda bi moglo i ptičjom kakicom...dosta je alternativno.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 14:07   #865
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ipak nebi.
Ponavljam, šarlatan koji vjeruje da se rak liječi sodom bikarbonom.
Možda bi moglo i ptičjom kakicom...dosta je alternativno.
Imaš čudno razmišljanje. Ne slažeš se s njegovim tezama, pa onda pribjegavaš vrijeđanju i negiranju naobrazbe. Zašto uopće čitaš njegove radove?
Rak će se daleko prije izliječiti sodom bikarbonom nego kemoterapijom.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 15:43   #866
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Imaš čudno razmišljanje. Ne slažeš se s njegovim tezama, pa onda pribjegavaš vrijeđanju i negiranju naobrazbe. Zašto uopće čitaš njegove radove?
Rak će se daleko prije izliječiti sodom bikarbonom nego kemoterapijom.
Daj nemoj pisati pizdarije.
Slučajno mi je nešto njegovo palo u ruke, krenuo sam čitati i shvatio da je čovjek prodaje maglu.
Da se karcinom može izliječiti sodom bikarbonom medicina bi propala, nebi se ulagalo u onkologiju.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 17:03   #867
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da te neće zanimati jer autor nije nikakav doktor iako se predstavlja kao doktor orijentalne i pastoralne medicine.
Taj fakulteta sigurno nije vidio.
Nisi u pravu za dr. Marka Sirkusa ier je dr konvenciionalne medicine sa fakultetskom diplomom ni jednom svojom ruiiječju nije spomenu u knjizi koju je izdao LJEKOVITOST MEDICINSKE KONOPLJE sodu bikarbonu a kniga ima točno 310 stranica. Naperavio si veliki tipfeler a ljepo sam te zamolio ljudski da ne komentiraš ono što neznaš i nisi siguran PREVIŠE SERENDAŠ U TEMAMA KOJE NISU TVOJ FAH. Omalovažavaš i stručne medicinske studije poznatih i priznatih biokemičara. Kada moram da budem nekulturanKurčinu bi i glupi hrvati priznali ljekovitost ulja canabisa da to nije istinito i znanstveno dokazano. Čak ga sada prizna i naj veći stručnjak u hrvata Slavko Sakoman za kojeg je to 40 godina bila droga a ostali farmaceutski otrovi lje. Nikome se više nemogu farbati oči. tebe su svi dr. prof. sc. koji komentikajju stručne analize pojedinih priznatih ssvjetskih sveučilišta laici i lažovi Bog te jebo bahatiJA DA ZBOG SVOG INVALIDITETA NETIPKAM SA JEDNIM PRSTOM NAVEO BIH TI PEDESETAK POZNATIH I PRIZATIH SVJETSKIH STRUČNJAKA OD 64 GODINE NA DALJE KOJI SU PROUAVALI LJEKOVITOST INDIJSKE KONOLJE.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 25.05.2016. at 18:22. Reason: quote
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:33   #868
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Daj nemoj pisati pizdarije.
Slučajno mi je nešto njegovo palo u ruke, krenuo sam čitati i shvatio da je čovjek prodaje maglu.
Da se karcinom može izliječiti sodom bikarbonom medicina bi propala, nebi se ulagalo u onkologiju.
Onkološki bolesnici su najisplativiji za farmaceutsku industriju. Od sode bikarbone nema zarade, a od citostatika itekko ima. Ulaganje u citostatike, kakvi danas postoje, je ulaganje u ljudsku glupost.
Srećom, mnogo se već ljudi izliječilo sodom. Nadam se da i tebe to veseli.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:36   #869
Vjerojatno se soda dijeli besplatno.
A "liječenje" istom je svakako glupost.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:59   #870
@jenki zj, kao prvo meni je iskreno žao zbog tvog zdravstvenog stanja i iskreno se nadam da će biti bolje.

Što se pak dotičnog Sircusa tiče, kao što sam napisao, on nije klasični liječnik već nekakav doktor orijentalne i pastoralne medicine.
Znam da je pisao i o medicinskom kanabisu no nije napisao ništa novo, ništa što se već nije znalo i prije.
Za tvoju informaciju Jack Herer je bio puno ozbiljniji od tog šarlatana.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 21:10   #871
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Vjerojatno se soda dijeli besplatno.
A "liječenje" istom je svakako glupost.
Pa, soda je skoro badava. Liječenje sodom vjerojatno nikada nisi pratio, ne znaš kakvi se ishodi događaju, pa nisi baš ni mjerodavan za zaključke po tom pitanju.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 00:21   #872
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Pa, soda je skoro badava. Liječenje sodom vjerojatno nikada nisi pratio, ne znaš kakvi se ishodi događaju, pa nisi baš ni mjerodavan za zaključke po tom pitanju.
Ishodi poput dvije mrtve pacijentice koje je Simoncini previše alkalizirao?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 12:13   #873
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Pa, soda je skoro badava. Liječenje sodom vjerojatno nikada nisi pratio, ne znaš kakvi se ishodi događaju, pa nisi baš ni mjerodavan za zaključke po tom pitanju.
Svakako. Vjerojatno ti jesi.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 13:23   #874
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Svakako. Vjerojatno ti jesi.
Kada već prozivaš trebao bi znati čime se čovjek profeionalno bavi više desetaka godina i koliko je takvih javnih članaka objavio a ne samo na ovom forumu koji nema nikakvu težinu konstantno ga podcjenjuješ a sigurno nije neki šarlatan jer nebi pokupio toliko javnih nagrada i priznanja od pametnijih od mene i tebe frende. Nikad iz nekog nicka neznaš tko stoji.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 13:29   #875
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
Kada već prozivaš trebao bi znati čime se čovjek profeionalno bavi više desetaka godina i koliko je takvih javnih članaka objavio a ne samo na ovom forumu koji nema nikakvu težinu konstantno ga podcjenjuješ a sigurno nije neki šarlatan jer nebi pokupio toliko javnih nagrada i priznanja od pametnijih od mene i tebe frende. Nikad iz nekog nicka neznaš tko stoji.
Znam. Međutim, ne kuži se u medicinu, a bome ni u štošta drugo. To nije podcjenjivanje, svi vidimo što se piše.

Now, back to komoplja...
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:35   #876
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Znam. Međutim, ne kuži se u medicinu, a bome ni u štošta drugo. To nije podcjenjivanje, svi vidimo što se piše.

Now, back to komoplja...
JBGAti se kao kužiš a i dalje forsiraš cjepiva koja nisu zdrava za djecu, onih tisuće intelektualaca koja nedaju svoj djecu trovati se isto nekuže ili su ne informirani ili glupi jeli. Bog te hebo zbog vas specijalaca koji sve znate u konvencionalnoj medicini ja imam transplantiranu jetru svi dr.prof. sc. pa i oni slučajno pogrešili dok su pinku od farmaceuta trpali u svoj džep i slikali Singapur sa šedesetog kata kupajući se u bazenu na vrhu nebodera moj frende znamo mi puno ali nemamo kome reći mžda smo i mi malo svijeta prošli ali od svog rada ne pinke. pre mlad si da bi znao da nikada u životu nesmiješ čovjeka podcjeniti jer neznaš o njemu ništa. iskusio na svojoj koži i naučio bar ja
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:43   #877
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
JBGAti se kao kužiš a i dalje forsiraš cjepiva koja nisu zdrava za djecu, onih tisuće intelektualaca koja nedaju svoj djecu trovati se isto nekuže ili su ne informirani ili glupi jeli. Bog te hebo zbog vas specijalaca koji sve znate u konvencionalnoj medicini ja imam transplantiranu jetru svi dr.prof. sc. pa i oni slučajno pogrešili dok su pinku od farmaceuta trpali u svoj džep i slikali Singapur sa šedesetog kata kupajući se u bazenu na vrhu nebodera moj frende znamo mi puno ali nemamo kome reći mžda smo i mi malo svijeta prošli ali od svog rada ne pinke. pre mlad si da bi znao da nikada u životu nesmiješ čovjeka podcjeniti jer neznaš o njemu ništa. iskusio na svojoj koži i naučio bar ja
Imaš temu o cjepivu, slobodno nastavi tamo.

A o razlozima za transplantiranu jetru možemo samo nagađati. Zbog medicine je i imaš. Inače bi odavno bio pod zemljom.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 21:37   #878
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Imaš temu o cjepivu, slobodno nastavi tamo.

A o razlozima za transplantiranu jetru možemo samo nagađati. Zbog medicine je i imaš. Inače bi odavno bio pod zemljom.
Uvjek vi medicinari nagađate od kad znam za vas šezdeset i kusur godina . Ako i pomnnije čitao moje postoje jedine dvije specijalizacije koje oduvjek branim su kirurgija i transplantacija
drugo farmaceutski otrovi su mi uništili jetru ka otrove su prepisali specijalci kao što si i ti kad ih braniš
a treće nije meni medicina vratila tuđu jetru nego moje Dojče marke krvavo zarađene, jer nije niko poklonio jetru i transplantaciju kumek bez markuna. ZARAZITE I ONDA LJEČITE to mi od nekud poznato hahaha
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:05   #879
Sve pet. Medicina je zlo, sve ostalo je rješenje.

A zamisli sad s koliko lijekova te natrpa anesteziolog, s koliko kirurg, a ako ti nešto transplantiraju, drmaš lijekove neminovno cijeli život. But hey, hejtanje radi hejta je isto legitiman stav.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 13:09   #880
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Sve pet. Medicina je zlo, sve ostalo je rješenje.

A zamisli sad s koliko lijekova te natrpa anesteziolog, s koliko kirurg, a ako ti nešto transplantiraju, drmaš lijekove neminovno cijeli život. But hey, hejtanje radi hejta je isto legitiman stav.
Frende zaš li ti kolikosam imao problema od anestezuije kad mi nisu dali intravenoznu anesteziju nego spinalnu sa šest uboda i jednom puknutom iglom je imam ankilozni spodilitis i okoštene pršljenove. boloveskoro nisam osjetio pslje transplantacije a bolove u lumbalnoj kralježnici i više od desetak dana. Da sam bar u to vreme imao ulja canabisa bilo bi izdržlivo. Sada kad su mi anputirali nogu nisam niti jedan analgeti uzeo uz pametnog neurologa i promućurne nesteziologe prošao sam sve bolove samo uz pomoć moga ulja a ti pričaj što god želiš. Vjeruj ili nemoraš vjerovati. IMAM OD PRIZNATE NEUROLOŠKE NJEMČKE BOLNICE PISMENI NALAZ DA MOGU KORISTITI ULJEZA BOLOVE Što na moju sreću prizna i moj neurolog a ponjemu ću ovih dana dobiti i od njega jer će naše povjerenstvo i te indikacije priznati.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.