Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2007., 15:40   #341
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da razgovaram s nekim od konjanika koji nosi mračnu baklju u Hrvatskoj. Nisam navikao na takve stvari. Neki bi rekli da osjećam "negativnu energiju". Ne, ne osjećam negativnu energiju nego mi se želudac stegao od grozovitosti autoriteta koji promiče pseudoznanost.
Zato to i radim. Da se takvima kao ti diže želidac.

Quote:
Marton11, ti znaš da ti za ovo slijedi permaban. Ja ti ga neću dati, ali imam pravo, ako klonove počneš štancati. Koji ti je ovo? Treći, četvrti?
Ban za što?

Quote:
Poštivaj pravila forum.hr-a. Kad dobiješ ban, nema otvaranja klonova.
Ako mi ti daješ ban, neću poštovati nikakva pravila. Jer ti nisi kompetentan da prosuđuješ budući si bezobrazan i bijesan što ti se netko suprotstavlja.
Marton11 is offline  
Old 20.09.2007., 15:42   #342
Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
To je tvoje mišljenje. Imaš na to mišljenje pravo, ali emisija ide s tobom ili bez tebe. Neće se nitko obazirati na tvoje frustracije.
ne, to je misljenje svakog znanstvenika, pravoh, a ne neke new age pseudo seljacine koja se naziva znanstvenikom poput plecka.

Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
A možda je bolje znanstveno ratovati u iraku, mučiti zarobljenike, crpsti naftu i zagađivati okoliš?
da, a koji to znanstvenici rade? koja si ti seljacina.

Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
To je tvoje mišljenje. Ali znaš što? drago mi je što ta emisija pogađa takve kao ti.
stvarno? A CIJE BI DRUGO TO BILO MISLJENJE?????

Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
a jel ti shvacas zasto je uopce pokrenuta tema?
da, da se zaustave gluposti i smetche koje se propagira pod znanost.
Scar is offline  
Old 20.09.2007., 15:44   #343
Quote:
Scar kaže: Pogledaj post
ne, to je misljenje svakog znanstvenika, pravoh, a ne neke new age pseudo seljacine koja se naziva znanstvenikom poput plecka.
Plečko je magistar. Dakle može se reći da je znanstvenik. A ti?

Quote:
da, a koji to znanstvenici rade? koja si ti seljacina.
Vrijeđaš. Mogli bi te (sa zadovoljstvom) banati.

Quote:
da, da se zaustave gluposti i smetche koje se propagira pod znanost.
Neće, kao što vidiš. emisija ostaje. plači.
Marton11 is offline  
Old 20.09.2007., 15:45   #344
Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
Zato to i radim. Da se takvima kao ti diže želidac.
Dakle, nije ti cilj znanstvena istina, nego dizanje želudaca. Noted.

Quote:
Ban za što?
Ti si klon bannanog forumaša. To iziskuje trenutni permaban klona. Znaš ti dobro.

Quote:
Ako mi ti daješ ban, neću poštovati nikakva pravila. Jer ti nisi kompetentan da prosuđuješ budući si bezobrazan i bijesan što ti se netko suprotstavlja.
Samo naprijed. Ja nisam postavljao pravila foruma, ja ih slijedim. Jedno je kad ti potpis ima 4 reda ili kad krene chat, a drugo je onakvo odvratno ponašanje. Sve sam vidio.
Moderatori imaju pravo dijeliti ban samo na svom podforumu, dakle ja ne smijem. No klon baniranog korisnika je nešto drugo. Kad ti se ovaj permabana, otvori sljedeći i dat ću mu permaban. Moraš naučiti da postoje pravila.
Jedan forumaš opterećen brojem četiri, te tetraedrima, nije mogao podnijeti pravila i otišao je. Njegov izbor.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 20.09.2007., 15:48   #345
Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
Plečko je magistar. Dakle može se reći da je znanstvenik. A ti?
da magistar farmacije, jako znanstvenik, nije izdo nitijedan znanstveni rad nego cijelo vrijeme ide opravdavat misticne gluposti temeljem rekla-kazala i neverificiranim neponovljivim nepeihvacenim "dokazima", velik znanstvenik, nema sta, da je pravi imo bi vec doktorat sa tih pedestet godina koje ima. ali se on ne bavi znanostcu nego tlapnjama. "voda pamti"

Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
Vrijeđaš. Mogli bi te (sa zadovoljstvom) banati.
da, ali bi vrijedilo, divno je kako si izbjegao cijeli jedan odgovor u mom prijasnjem postu. svaka cast neznalico.

Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
Neće, kao što vidiš. emisija ostaje. plači.
da, ostaje, mora da se ponoshis sto se debilizmi i neistine propagiraju pod znanost, divan si, obozavam te, ti si moj idol.
Scar is offline  
Old 20.09.2007., 15:50   #346
Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
Onda nas gledaj. U utorak. Oboje smo sa Foruma.
Ma koga da gledam... sad mi pak nije ništa jasno???
B52 is offline  
Old 20.09.2007., 15:54   #347
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Dakle, nije ti cilj znanstvena istina, nego dizanje želudaca. Noted.
Takvima koji žele cenzuru-da. Notiraj koliko voliš.

Quote:
Ti si klon bannanog forumaša. To iziskuje trenutni permaban klona. Znaš ti dobro.
Nisam ja ničiji klon.

Quote:
Moderatori imaju pravo dijeliti ban samo na svom podforumu, dakle ja ne smijem. No klon baniranog korisnika je nešto drugo. Kad ti se ovaj permabana, otvori sljedeći i dat ću mu permaban. Moraš naučiti da postoje pravila.
A kako će se to ovaj banati? I kako ćeš znati koji je moj idući nick?

Quote:
Jedan forumaš opterećen brojem četiri, te tetraedrima, nije mogao podnijeti pravila i otišao je. Njegov izbor.
Ja neću. Dapače. Sad ću napraviti to da se tebe skine sa moderatorske dužnosti. I bit ćeš uklonjen jer se prijetiš, a samo zato što se netko ne slaže sa tobom. Pogledaj PKŽ.
Marton11 is offline  
Old 20.09.2007., 15:57   #348
Quote:
Marton11 kaže: Pogledaj post
Ja neću. Dapače. Sad ću napraviti to da se tebe skine sa moderatorske dužnosti. I bit ćeš uklonjen jer se prijetiš, a samo zato što se netko ne slaže sa tobom. Pogledaj PKŽ.
e, da mi je to vidjet
Scar is offline  
Old 20.09.2007., 15:59   #349
Quote:
Scar kaže: Pogledaj post
e, da mi je to vidjet
Već je učinjeno.
Marton11 is offline  
Old 20.09.2007., 16:01   #350
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Jedan forumaš opterećen brojem četiri, te tetraedrima, nije mogao podnijeti pravila i otišao je. Njegov izbor.
Jel to geza? Baš mi je žao što nisam s njim komunicirao. Pokušavam zamisliti debatu između njega i valentina-15
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 20.09.2007., 18:06   #351
Meni samo nije jasno kad ćemo već jednom vidjeti raspravu u kojoj se prepucavaju podržavatelji ideje da su alieni začeli život na Zemlji s podržavateljima ideje da je bog začeo život na Zemlji. Ili nešto tome slično. To bi bilo zanimljivo. Zašto se uvijek evolucija mora osporavati?
melkor is offline  
Old 20.09.2007., 18:25   #352
Ili kad će se recimo razviti rasprava između IDovaca koji vjeruju da je Zemlja stara 6000 godina i IDovaca koji vjeruju da je Zemlja stara 4.5 milijardi godina (možda ima i onih koji vole neki drugi broj?).

Mislim, i jedni i drugi (i treći i deseti) ne mogu u isto vrijeme imati pravo. Baš me zanima kakvi bi bili argumenti kojim bi se međusobno osporavali.
melkor is offline  
Old 20.09.2007., 22:50   #353
vidim da je sve rečeno.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.