Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2010., 20:25   #141
zna li netko gdje u Osijeku mogu povoljno napraviti servis klime - punjenje?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 20:04   #142
Quote:
dor_ kaže: Pogledaj post
tiptop (tip-top) servis u zaboku je koma, čisti lopovi, navuku te sa jeftinim malim popravcima, a onda kad pomisliš kako su fer ogule te kad dođeš sa večim kvarom.

frendu mjenjali getribu, nisu promjenili sve što je trebalo, pa ga opet iznova opljačkali. i što je najgore znam masu ljudi koji su popljugali kod njih.

s druge strane mehaničari su full nezadovoljni primaju mizerne plače a vlasnik ih tlači...

TIPTOP izbjegavati u širokom luku !!!

Potpisujem!

Slično iskustvo imam kod njih. Prvih par sitnih popravaka za relativno ok cijenu. Nakon toga su mi naplatili litru ulja, makar sam prije popravka provjerio razinu ulja i bila je ok, a nakon kaj su mi lager na alternatoru mijenjali 4,5 sati ne pada mi na pamet više dolaziti kod njih!

U zadnjih cca godinu dana podigli su cijenu usluge sa 2,5kn/min na 3,5kn/min.

Očito je da posla nemaju, pa to misle nadoknaditi višom cijenom usluge i lopovskom taktikom na način da posao rade 3 puta dulje nego kaj im je stvarno potrebno.
Hyperion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 09:19   #143
koliko često se u prosjeku treba puniti klima?
imam auto 5 i pol godina star i ne vidim nikakvih problema a nikad nije punjena klima.
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 09:55   #144
Dok radi, ne puni i ne diraj niš
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 10:29   #145
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Dok radi, ne puni i ne diraj niš
Slažem se.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 21:56   #146
Imam problem sa klimom u focusu.. Bio sam danas kod majstora, oni su je napunili, ali se onda ustanovilo da na gumenom crijevu od kompresora prema hladnjaku gubi plin. (Baš se vidi kako se prave mjehurići na crijevu) Trebalo bi promijeniti to crijevo, ali ono navodno košta 1000-1500 kuna????
Da li je to moguće????
zvone2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 21:59   #147
Očito?
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 22:04   #148
Quote:
zvone2 kaže: Pogledaj post
Imam problem sa klimom u focusu.. Bio sam danas kod majstora, oni su je napunili, ali se onda ustanovilo da na gumenom crijevu od kompresora prema hladnjaku gubi plin. (Baš se vidi kako se prave mjehurići na crijevu) Trebalo bi promijeniti to crijevo, ali ono navodno košta 1000-1500 kuna????
Da li je to moguće????
Ma kakvo je to crijevo za 1500 kn?
Odi kod još kojeg majstora pa vidi šta drugi kažu, ova cifra je presmješna.
dove+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 21:08   #149
Quote:
zvone2 kaže: Pogledaj post
Imam problem sa klimom u focusu.. Bio sam danas kod majstora, oni su je napunili, ali se onda ustanovilo da na gumenom crijevu od kompresora prema hladnjaku gubi plin. (Baš se vidi kako se prave mjehurići na crijevu) Trebalo bi promijeniti to crijevo, ali ono navodno košta 1000-1500 kuna????
Da li je to moguće????
skini crijevo i odnesi u neku firmu koja se s tim bavi da ti naprave novo.
i napravit će ga, zajedno sa metalnim dijelom, konektorima, da može izdržati potreban pritisak.....
ako bude više od 200 kn, oženili su te

znam u zg, radiona na vrapčanskoj kod mosta.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 10:38   #150
Kako se bliži ljeto ova tema postaje opet aktuelna pa da ne otvaram novu kad je ova vec uhodana

Kakva su vasa iskustva sa onim iz lidla osvježivačem za klima uređaj W5...
sprej se ostavi u autu 5min da radi sa ukljucenom unutrasnjom cirkulacijom zraka
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 10:43   #151
Quote:
leli35 kaže: Pogledaj post
Kako se bliži ljeto ova tema postaje opet aktuelna pa da ne otvaram novu kad je ova vec uhodana

Kakva su vasa iskustva sa onim iz lidla osvježivačem za klima uređaj W5...
sprej se ostavi u autu 5min da radi sa ukljucenom unutrasnjom cirkulacijom zraka
Miriši ventilacija možda 2 tjedna i poslje po starom. Sigurno da ubije nešto bakterija/gljivica u sistemu, ali za pravo čišćenje mali kiler mora van.

Najbitnije je da gasiš klimu par minuta prije nego gasiš auto, tj. ventilaciju.
icetouch88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 11:43   #152
ja opet klimu nonstop upaljenu imam (na automatsko) i ljeti i zimi... no bitnije od samog paljenja gasenja je po meni cesta izmjena filtera klime... dodje do 110kn i mijenjam ga svaku izmjenu ulja... nekih 12-15tisuca kilometara.. ili dva puta godisnje odnosno pred zimu i poslije zime..

na taj nacin izbjegnem smrad, magljenje stakala i sve ostalo...
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 12:28   #153
Koja je svrha filtera zraka a koja filtera kabine ? (filter u kabini je ustvari filter klime ? kod mene se nalazi kod suvozacevog sica) a filter zraka kod motora ?
Ja isto nakon 10tak promjenim oba a ljeti naprscem asepsol u utore filtera kabine i zraka
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 13:22   #154
pozz
Itko zna gdje u Osijeku se može obaviti kvalitetni servis klime?
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 18:44   #155
Kotromanović, ovaj za hyundai ovlašteni
__________________
Lega lega
miroslaw1984 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.