Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2013., 14:59   #2961
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
Složit ću se s ovim.. ne izgleda mi nimalo krhko.. ćak mi na momente ( ovisno o slici) izgleda i dosta grubo.. nema mi neku nježnost u izrazu lica...
ma kazem vam ja, znaju opasno da prevare te sa neznim licem..
BoranSila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:00   #2962
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
Složit ću se s ovim.. ne izgleda mi nimalo krhko.. ćak mi na momente ( ovisno o slici) izgleda i dosta grubo.. nema mi neku nježnost u izrazu lica...
Slažem se, tako i meni, baš grubo. I ostala sam paf kad sam vidjela koje je godište.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:01   #2963
Quote:
BoranSila kaže: Pogledaj post
ma kazem vam ja, znaju opasno da prevare te sa neznim licem..
moze biti te su kao prividni anđelići..a kad ono..
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:02   #2964
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Slažem se, tako i meni, baš grubo. I ostala sam paf kad sam vidjela koje je godište.
ja i majka smo komentirale na počtku serije, da nam ona izgleda dosta zrelo.. i složile smo se da bi mogla biti 76-77 godište.. nije mi mama vjerovala kad sam joj rekla da je 85.
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:12   #2965
Nema ni malo njezno lice ima izrazajan nos i bradu ali mi se cini kao vedra djevoj za razliku od bljutave selin sto mozda vise ide uz mjegove lriterije hm trebao bi se on okremuti curama s balkana
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:22   #2966
pa nisu ni cure sa Balkana prenjezne, ruku na srce.
rijetko kad vidim skroz njezno zensko lice, a svakodnevno vidim na poslu brdo i brdo mladih cura iz cijele HR (fakultetska populacija i maturanti).
ne znam, koja za vas predstavlja njezno lice od poznatih cura?
ja se sjetila jos prije mjesec dana samo jedne koja bi mu pasala po njegovim kriteriju-jedna moja polufrendica, savrseno bi mu legla fizicki i psihicki, strasno njezna u licu, lijepo gradjena a tako jako pozitvno zraci kad udje u prostoriju a i u svemu ostalom je super i odmah sam je se sjetila kad sam njega prvi put vidjela.. samo sto je ona sretno zauzeta i zarucena

evo, opet novinari pisu gluposti. u danasnjem tv prilogu "ekran" o Akifu. stvarno gnjusan clancic.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 22.02.2013. at 15:28.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:24   #2967
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
Nema ni malo njezno lice ima izrazajan nos i bradu ali mi se cini kao vedra djevoj za razliku od bljutave selin sto mozda vise ide uz mjegove lriterije hm trebao bi se on okremuti curama s balkana
Od Selinke niej teško biti bolji

A Leyla,ona meni nit smrdi nit miriši.. nije ružna.. lijepa mi je donekle i nekako ima neku lagano profinjenu crtu.. samo mi na odrđenim fotkama djeluje baš grubo.. al to zna.. ima masu ljudi koji na fotkama ispadnu poprilično drukčije nego što ustvari izgledaju uživo..
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:29   #2968
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
evo, opet novinari pisu gluposti. u danasnjem tv prilogu "ekran" o Akifu. stvarno gnjusan clancic.
Što su pak sad izmislili?

Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
Od Selinke niej teško biti bolji

A Leyla,ona meni nit smrdi nit miriši.. nije ružna.. lijepa mi je donekle i nekako ima neku lagano profinjenu crtu.. samo mi na odrđenim fotkama djeluje baš grubo.. al to zna.. ima masu ljudi koji na fotkama ispadnu poprilično drukčije nego što ustvari izgledaju uživo..
Tu sam, tu sam
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:37   #2969
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Tu sam, tu sam
ima nas još meni ljudi kažu da imam dječje lice kada me vide uživo..toliko da me draga teta na kiosku uredno pita osobnu ( i uvijek je sumnjičavo provjerava) ako kojim slučajem odem frendici po cigarete

a da se to kao na većini fotki manje vidi..
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:37   #2970
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
Od Selinke niej teško biti bolji

A Leyla,ona meni nit smrdi nit miriši.. nije ružna.. lijepa mi je donekle i nekako ima neku lagano profinjenu crtu.. samo mi na odrđenim fotkama djeluje baš grubo.. al to zna.. ima masu ljudi koji na fotkama ispadnu poprilično drukčije nego što ustvari izgledaju uživo..
Dobro si rekla za Leylu, nit smrdi nit miriše, ja bih dodala i za Selin.Obje su mi u tom nekakvom rangu, daleko od toga da su ružne, prije lijepe, ali prazne ljepote, lica s kojeg s ne očitava ništa, ni karakter ni ikakva posebnost.Neslane i gotovo.
Manolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:38   #2971
iz Ekrana:
MAA: Ljepotan traži ženu koja če ga čekati doma
Još jedan u nizu glumaca koji je karijeru počeo šetajući po pisti. Njegova jedina uspješna uoga je uloga Boran age u "Sili", a nedavno je krenuo snimati seriju "Mehmet Osvajač". Osvaja Mehmet i žene ali se još nije skrasio uz jednu. Ni činjenica da je jedan od najzgodnijih Turaka nije dovoljna djevojkama da prijeđu preko njegova mota: žena je rođena da stoji kod kuće i odgaja djecu.

Budale- prvo, uloga Maraz Ali je bila jos uspjesnija od uloge Boran age, i gledanija serija (jer su seriju gledali i muski).
Drugo, nije nigdje izjavio ovo za zene.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:40   #2972
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
ima nas još meni ljudi kažu da imam dječje lice kada me vide uživo..toliko da me draga teta na kiosku uredno pita osobnu ( i uvijek je sumnjičavo provjerava) ako kojim slučajem odem frendici po cigarete

a da se to kao na većini fotki manje vidi..
Također, mene su tek negdje s 23 prestali tražiti osobnu. Sad s još malo pa 27 su stali, računam da više ne misle da imam 15, već ajde, koju iznad 18. Zabavno je ispočetka, kasnije već postane tlaka.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
iz Ekrana:
MAA: Ljepotan traži ženu koja če ga čekati doma
Još jedan u nizu glumaca koji je karijeru počeo šetajući po pisti. Njegova jedina uspješna uoga je uloga Boran age u "Sili", a nedavno je krenuo snimati seriju "Mehmet Osvajač". Osvaja Mehmet i žene ali se još nije skrasio uz jednu. Ni činjenica da je jedan od najzgodnijih Turaka nije dovoljna djevojkama da prijeđu preko njegova mota: žena je rođena da stoji kod kuće i odgaja djecu.

Budale- prvo, uloga Maraz Ali je bila jos uspjesnija od uloge Boran age, i gledanija serija (jer su seriju gledali i muski).
Drugo, nije nigdje izjavio ovo za zene.
Dobro, kad će im više dosaditi ove gluposti. Sad su se prešaltali i na laži o ulogama. Puj.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:42   #2973
Koliko sam razumjela a neka me ispravi ko bolje zna turski http://www2.dizifilm.com/haberdetay....apunyI.twitter serija počinje od 1470 godine,pratiće i borbu Fatihovog sina Bajezita za prijestolje a govoriće se i o zabranjenoj ljubavi Mustafe i Džema.Članak je izašao prije manje od sat vremena.Drago mi je da polako cure dodatne informacije.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:44   #2974
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
iz Ekrana:
MAA: Ljepotan traži ženu koja če ga čekati doma
Još jedan u nizu glumaca koji je karijeru počeo šetajući po pisti. Njegova jedina uspješna uoga je uloga Boran age u "Sili", a nedavno je krenuo snimati seriju "Mehmet Osvajač". Osvaja Mehmet i žene ali se još nije skrasio uz jednu. Ni činjenica da je jedan od najzgodnijih Turaka nije dovoljna djevojkama da prijeđu preko njegova mota: žena je rođena da stoji kod kuće i odgaja djecu.

Budale- prvo, uloga Maraz Ali je bila jos uspjesnija od uloge Boran age, i gledanija serija (jer su seriju gledali i muski).
Drugo, nije nigdje izjavio ovo za zene.
Hvala na ovome. Ne znam bi li se smijala ili plakala.

I ne znam zašto pišu sve ovo, ali znam da sam ljuta. Da, baš zato nema djevojku.

Ako kažem da bih ja prešla preko tog njegovog "mota" bi li i mene smatrali primitivnom i zatucanom.

I kao da nemaju ništa pametnije pisat nego se uvijek iznova hvataju za tu neistinu o ženi i kući.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:46   #2975
Quote:
Manolina kaže: Pogledaj post
Dobro si rekla za Leylu, nit smrdi nit miriše, ja bih dodala i za Selin.Obje su mi u tom nekakvom rangu, daleko od toga da su ružne, prije lijepe, ali prazne ljepote, lica s kojeg s ne očitava ništa, ni karakter ni ikakva posebnost.Neslane i gotovo.

e upravo to.. odlično si to rekla!
Što se tiče članka.. ne želim ni komentirati više.. samo se ponavljam i slabo mi je od toga već...
i Poncha je dobro rekla..ako bismo pristale na njegove " uvjete" zar nas to čini primitivnima?? ma molim vas..stvarno su ispod svakog nivoa..!
Nicole_lilly o da ja ću još malo 22..dake do 27 će me valjda prestati tlačiti uvijek s istom pričom

Zadnje uređivanje crnokosa2103 : 22.02.2013. at 15:50. Reason: dodavanje informacija
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:47   #2976
Ako pocinju od god.1470, nista od snimanja u Bosni (kako smo se salili da ce snimati), jer je Bosna pala 1463.
Steta, ja sam se nadala da ce serija prikazivati cijeli njegov zivot-od rodjenja, pa djetinstvo i obrazovanje, pa dolazak na polozaj, pa osvajanja, uvodjenje zakona i sl.
Samo da ne bude haremska sapunica.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:50   #2977
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ako pocinju od god.1470, nista od snimanja u Bosni (kako smo se salili da ce snimati), jer je Bosna pala 1463.
Steta, ja sam se nadala da ce serija prikazivati cijeli njegov zivot-od rodjenja, pa djetinstvo i obrazovanje, pa dolazak na polozaj, pa osvajanja, uvodjenje zakona i sl.
Samo da ne bude haremska sapunica.
Možda bude neke retrospekcije pa se vrate i prije 1463. godine.

Uglavnom, vesele me nove informacije.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:52   #2978
Quote:
Nari25 kaže: Pogledaj post
Nema ni malo njezno lice ima izrazajan nos i bradu ali mi se cini kao vedra djevoj za razliku od bljutave selin sto mozda vise ide uz mjegove lriterije hm trebao bi se on okremuti curama s balkana


pa preci su mu volili balkanke...
Laleli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:53   #2979
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
Od Selinke niej teško biti bolji

A Leyla,ona meni nit smrdi nit miriši.. nije ružna.. lijepa mi je donekle i nekako ima neku lagano profinjenu crtu.. samo mi na odrđenim fotkama djeluje baš grubo.. al to zna.. ima masu ljudi koji na fotkama ispadnu poprilično drukčije nego što ustvari izgledaju uživo..
točno tako
Laleli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:59   #2980
Ajde cure, budite polaskane sto misle da ste mladje i meni to tako govore. meni su do negdje 25. godine susjedi koji me znaju od malih nogu pitali u liftu svaki put: "iz skole kuci?" i nikad mi nije smetalo, zabavljalo me. a osim toga, mladji od 18 godina imaju popuste, treba to nekad i iskoristiti ako se povjeruje da si mladji.

E da, kad se linka fotka ili video, treba paziti da nema "spojlerskih fotki/scena" iz "Sila" jer je to nedozvoljeno.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.