Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2013., 19:26   #3141
To je video od one večeri iz ljetovališta Česme, one kada Tügçe sjedi na zadnjem, a sestra Şebnem na suvozačevu sjedalu. Tad su nastale one toliko puta prožvakane slike.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:29   #3142
na onako mutan video oni još zamute poljubac!?!?!?!
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:29   #3143
i gledajući ovaj poljubac odmah mi pane na pamet koliko mi to fali u Sili sa Cansu :/
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:32   #3144
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
da, to je ista večer čini mi se jer on ima na tim slikama tu istu košulju..a ova s kojom se ljubi ni meni baš ne liči na Tugce..al snimka je pre mutna da bilo šta više kažem..
u svakom slučaju.. misteriozno
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
To je video od one večeri iz ljetovališta Česme, one kada Tügçe sjedi na zadnjem, a sestra Şebnem na suvozačevu sjedalu. Tad su nastale one toliko puta prožvakane slike.

ajde dobro, vid me još služi. Neka samo on ljubi koga i što stigne jer s onom bradom će teže barit ženske, a loše je kad nastupi suša, pogotovo takvom frajeru (osim ako znaju tko je ispod brade)
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:32   #3145
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
E Mehmetitis, to je to, znala sam da ćeš razumjeti
a to mu je sestra znači.. onda bi na onim nedavnim slikama s njim isto mogla biti sestra, jer meni jako liče te 2 osobe..iako ok nije da sam ijednu od njih extra dobro vidjela, al ovako na prvu..
da, to je ista večer čini mi se jer on ima na tim slikama tu istu košulju..a ova s kojom se ljubi ni meni baš ne liči na Tugce..al snimka je pre mutna da bilo šta više kažem..
u svakom slučaju.. misteriozno
Na snimci piše da je to Tugce
EDIT: Odgledala do kraja i to je stvarno snimka sa sestrom i Tugce. Snimka je premutna, a oni još zamute poljubac... Da ne povjeruješ.

Zadnje uređivanje Tincina : 25.02.2013. at 19:38.
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:37   #3146
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
imamo novi simptom Mehmetitisa - selektivno pamćenje iliti pamtiš šta ti se sviđa
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
ova ženska na suvozačevom sjedalu mu je sestra,a one slike sa Tugce su iz iste večeri (bar mi se čini) gdje ona sjedi iza. Iako mi se čini da ona s kojom se ljubakao nije Tugce (ili možda ne vidim dobro )


EDIT: a ovo kasnije u videu kad ga pitaju nešto u smislu tko su te ženske odgovara da su im to prijatelji!
ima nas znači sa simptomom selektivnog pamćenje.

i ja sam mislila da to nije Tugce, pa sam prije nekoliko dana stavila sliku (s nekom curom u autu, ravne kose) misleći da je ta, ali ipak mislim da je na videu u pitanju majica sa golim ramenom kao što ima ta Tugce u autu
Laleli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:59   #3147
Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post


Ja taj video prvi put vidim!!

Pa ovo je u nekom lokalu koliko vidim?! Šta kažu ovi novinari?!

Dok stoje onako jedno nasuprot drugome, on s prekriženim rukama, rekla bih da je bezazlen razgovor u pitanju, i nemam baš dojam da će se poljubiti, kad odjednom.. cmok! ..

Je li ovaj video već bio?! Ne mogu vjerovati da mi je i to promaklo!
Nisi jedina, i ja ga prvi put vidim Ne znam stvarno onda kako nam je ovo promaklo
Stoje, normalno pricaju, metar prostora izmedju njih i odjednom.... i jos ni tad nisu nesto posebno blizu
A da kasnije nesto spominje prijatelje/ prijateljice, eh ako je mislio na ovu prijateljicu, i ja mu onda zelim biti prijateljica
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:04   #3148
Quote:
Tincina kaže: Pogledaj post
Na snimci piše da je to Tugce
EDIT: Odgledala do kraja i to je stvarno snimka sa sestrom i Tugce. Snimka je premutna, a oni još zamute poljubac... Da ne povjeruješ.
a da? piše da je ona.. to mi je promaklo.. a onda verojatno i jest ona..i dobro kažeš..ionako sve mutno a oni još i kiss zamute

@rollergirl ma cisto sumnjam da ce zbog te rade suša nastupiti... to mi je malo vjerojatno.. a i dobro kaže laleli ako neznaju druge tko je ispod brade znamo mi
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:09   #3149
Quote:
Chika14 kaže: Pogledaj post
ne znam da li je ovo bilo http://www.youtube.com/watch?feature...&v=S5wlp538xuE 0:35 koji mig

Give it to me baby, nice and slow
o ovome pričamo?
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...77951467_n.png
više šta ću, Mehmet me izludi. Ako šta radim gledam njegove videe, guglam po netu o njemu ili pak pišem s vama ovdje.


žeeljka Da i ja isto. Patim zbog toga.
__________________
♥♥ Cagatay Ulusoy ♥♥
Lilača26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:36   #3150
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
Nisi jedina, i ja ga prvi put vidim Ne znam stvarno onda kako nam je ovo promaklo
Stoje, normalno pricaju, metar prostora izmedju njih i odjednom.... i jos ni tad nisu nesto posebno blizu
A da kasnije nesto spominje prijatelje/ prijateljice, eh ako je mislio na ovu prijateljicu, i ja mu onda zelim biti prijateljica
da,to je i meni prvo palo na pamet. Bila bih mu prijateljica kad god to poželi
Ah,da...eto šta mi uradi, a ja na odvikavanju. Dajte neke slike s bradom da se ohladim
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:36   #3151
Što Vi mislite da on apstinira ako mu je srce prazano? Moš mislit? Samo je pametan pa svoj privatni život drži podalje od medija, jer mu takova reklama, ako će igrat ozbiljne uloge ne treba. Ovo je neki amater snimio pa se slabo vidi, a iskreno nema se šta ni vidjeti. Poslije Leyle (kad se našminka nije loša, inače nenašminkanu ne bi je čovjek istjerao iz kupusa), i Selin ( koja ima izraz začuđene Trnoružice koja čeka poljubac princa da joj udahne život,a mislim da joj ga nitko ne može udahnuti) je spao na grane "bolje išta, nego ništa", i "daj šta daš", a možda mu je tek kakva prijateljica. Nemojte misliti da šminka ne mjenja čovjeka, jednom sam se ja vratila s plaže cijela raščupana, znate kakav je čovjek kada se cijeli dan kupa, u kući me dočekao gost i mi smo se upoznali. Za sat vremena kad sam se ja našminkala i uredila, taj isti gost je meni ponovo daje ruku za upoznavanje, mislim da bi to isto učinio i Leyli, prije i poslije šminkanja. Što ćeš nismo svi uvijek lijepi kao MAA, samo mislim da će sa ovom bradom na njega navala biti manja. Meni je iskreno najbolji u Adanaliju, koje nisu pale na agu, ako se bude prikazivao Adanali, sigurno će pasti. Sasvim drugi tip, kao da nije isti glumac, djeluje mafijaški i opasno i super mu stoji kilaža. Pokazala sam dvije slike, jednu iz Sile, a drugu iz Adenali jednoj gospođi koja ne prati Silu i pitala je koji joj je frajer bolji. Ovaj iz Adanali je pet puta bolji nego iz Sile, kad sam joj rekla da je isti glumac nije mogla vjerovati, možda gospođa više voli "bolje da ljulja, nego da žulja"?
domenika56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 21:22   #3152
Quote:
domenika56 kaže: Pogledaj post
Što Vi mislite da on apstinira ako mu je srce prazano? Moš mislit? Samo je pametan pa svoj privatni život drži podalje od medija, jer mu takova reklama, ako će igrat ozbiljne uloge ne treba. Ovo je neki amater snimio pa se slabo vidi, a iskreno nema se šta ni vidjeti. Poslije Leyle (kad se našminka nije loša, inače nenašminkanu ne bi je čovjek istjerao iz kupusa), i Selin ( koja ima izraz začuđene Trnoružice koja čeka poljubac princa da joj udahne život,a mislim da joj ga nitko ne može udahnuti) je spao na grane "bolje išta, nego ništa", i "daj šta daš", a možda mu je tek kakva prijateljica. Nemojte misliti da šminka ne mjenja čovjeka, jednom sam se ja vratila s plaže cijela raščupana, znate kakav je čovjek kada se cijeli dan kupa, u kući me dočekao gost i mi smo se upoznali. Za sat vremena kad sam se ja našminkala i uredila, taj isti gost je meni ponovo daje ruku za upoznavanje, mislim da bi to isto učinio i Leyli, prije i poslije šminkanja. Što ćeš nismo svi uvijek lijepi kao MAA, samo mislim da će sa ovom bradom na njega navala biti manja. Meni je iskreno najbolji u Adanaliju, koje nisu pale na agu, ako se bude prikazivao Adanali, sigurno će pasti. Sasvim drugi tip, kao da nije isti glumac, djeluje mafijaški i opasno i super mu stoji kilaža. Pokazala sam dvije slike, jednu iz Sile, a drugu iz Adenali jednoj gospođi koja ne prati Silu i pitala je koji joj je frajer bolji. Ovaj iz Adanali je pet puta bolji nego iz Sile, kad sam joj rekla da je isti glumac nije mogla vjerovati, možda gospođa više voli "bolje da ljulja, nego da žulja"?
Baš sam se obradovala na ovaj post, i to jako.
Slažem se da ne mora značiti ako mu je srce prazno da neće imati nekakvu ˝prijateljicu˝.
Možda je to reko, kao prvo da se zaštiti od javnosti, a kao drugo možda radi toga jer nije sreo neku koja je ispunila njegovo srce onako kako on to zamišlja ili želi, a daleko od toga da će do tada on živjeti u apstinenciji.

Rollergirl i ja sam na odvikavanju, imaš neku metodu odvikavanja ili?
__________________
˝Let my breath find a place in your heart. Let my life be destroyed in your love.˝ Fanaa
Sayurii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 21:36   #3153
Curr, moratr imati na umu da je on mlad muskarac i solo i da je normalno da kao takav zabrije sa curama...nije valjda da se ocekuje celibat od njega dok se ne ozeni he..ne znaci da je on los ako brije sa curama kad je solo, jer poslije moze biti krasan muz...meni je to ok dok god je solo.btw,cesme su popularno ljetovaliste i tamo bude puno zgodnih cura kad naide na pravu onda ce se smiriti..to samo nebo zna koja i kad.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 21:42   #3154
Quote:
Sayurii kaže: Pogledaj post
Baš sam se obradovala na ovaj post, i to jako.
Slažem se da ne mora značiti ako mu je srce prazno da neće imati nekakvu ˝prijateljicu˝.
Možda je to reko, kao prvo da se zaštiti od javnosti, a kao drugo možda radi toga jer nije sreo neku koja je ispunila njegovo srce onako kako on to zamišlja ili želi, a daleko od toga da će do tada on živjeti u apstinenciji.

Rollergirl i ja sam na odvikavanju, imaš neku metodu odvikavanja ili?
mislim da se to zove "friends with benefits" što muškarcu kao što je on nije teško naći.
A to da mu je srce prazno ne znači baš ništa. Niti da apstinira od ičega ni išta slično iako taj izraz srce mi je prazno mi zvuči užasno kao da osjeća tu prazninu (osim ako je izgubljeno nešto u prijevodu).
Ali nekako mi se čini da on ima neku maštariju (koja je vjerojatno nerealna) kako bi ta ljubav izgledala koja će ga ispuniti i zbog koje će poželjeti obitelj (nešto slično kako i mi maštamo kakav je on u stvarnosti i kako bi bilo imati ga uz sebe),zar ne?


metoda odvikavanja je kloni se foruma i interneta općenito. vidiš da je loša metoda
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 22:29   #3155
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Curr, moratr imati na umu da je on mlad muskarac i solo i da je normalno da kao takav zabrije sa curama...nije valjda da se ocekuje celibat od njega dok se ne ozeni he..ne znaci da je on los ako brije sa curama kad je solo, jer poslije moze biti krasan muz...meni je to ok dok god je solo.btw,cesme su popularno ljetovaliste i tamo bude puno zgodnih cura kad naide na pravu onda ce se smiriti..to samo nebo zna koja i kad.
Ja se u potpunosti slažem da on svoju mladost treba maksimalno iskoristiti i brijati na sve strane kako bi se kasnije pripremio za onu s kojom će biti dok ih smrt ne rastavi. Al se iznenadim kad ga vidim da radi nešto, a ja ne znam šta ni s kim Ja bih mu čak željela predložiti par komada za brijanje, pa onda onu s kojom će uploviti u mirnu luku (Mehmet ve Lu Salome)

A njegovu antologijsku izjava da mu je srce prazno ja sam zapravo shvatila da je ono cok ogromno da u njemu ima mjesta za sve nas..

inarak84
Quote:
Stalno ponavljate iste slike,videa,već prevedene intervjue,teme ne znam za mehmetitis al ovdje amnezija totalna zavladala.
Što da radimo kad neke stvari očigledno nismo dovoljno apsolvirali, ili su nam bitne stvari promakle. Ja bih rado kakav noviji intervju. I iskreno mu se nadam, s obzirom da se snimanje Fatiha približava.

I kad smo kod novijih stvari, one slike od neki dan koje je postavila Nicole Lilly.. ondje je novinar trčao za njim s mikrofonom u ruci, što implicira da mu je očigledno postavio neko pitanje, na koje je (ja se opet nadam) Mehmet i odgovorio. Da se negdje na turskim portalima nije pojavio kakav pisani trag onog dana?!

Edit: nova profilna slika na leksikonu


Zadnje uređivanje Lu Salome : 25.02.2013. at 22:50.
Lu Salome is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 22:57   #3156
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
mislim da se to zove "friends with benefits" što muškarcu kao što je on nije teško naći.
A to da mu je srce prazno ne znači baš ništa. Niti da apstinira od ičega ni išta slično iako taj izraz srce mi je prazno mi zvuči užasno kao da osjeća tu prazninu (osim ako je izgubljeno nešto u prijevodu).
Ali nekako mi se čini da on ima neku maštariju (koja je vjerojatno nerealna) kako bi ta ljubav izgledala koja će ga ispuniti i zbog koje će poželjeti obitelj (nešto slično kako i mi maštamo kakav je on u stvarnosti i kako bi bilo imati ga uz sebe),zar ne?


metoda odvikavanja je kloni se foruma i interneta općenito. vidiš da je loša metoda
Baš, onako dođe mi da ga pomilkim zbog tog njegovog srca...

Potpisujem, a pogotovo ovo boldano, baš sam i ja to misilila, kako on mašta o nekoj velikoj ljubavi koja je da - nerealna i najčešće teško ostvariva (pogotovo njemu).

Metoda nam zakazala
__________________
˝Let my breath find a place in your heart. Let my life be destroyed in your love.˝ Fanaa
Sayurii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 22:58   #3157
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Meni ona bas ide uz Mehmeta

Pričaju o Adanaliju, ono uzbudljivo je, uživa, ekipa je super, energicna je, sve je pozitivno.
Sretnim ga cine mali stvari...
Voli jesti, ali ne može reci da se bas tako dobro snalazi u kuhinji.
Lijepa je tako da bi sigurno bili lijep par. što je s kemijom, ne znam dok ne vidim.

Hvala za prijevod klipića!
Dušica.


Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Malo age kad ruke ljubi :cerek :
http://i47.tinypic.com/2vcds77.jpg

Ovo mi je baš dobra slika, ne znam ni kako da opišem dojam koji mi odaje, te neke elegancije koja mu je urođena.
http://i47.tinypic.com/peon.jpg
Izabereš slike koje ostavljaju bez teksta. Baš to, ne znam ni kako da opišem dojam koji ostavlja. Slike govore više nego što tisuće riječi mogu pokušati opisati.
U svakom slučaju dojam je takav da u najmanju ruku izmami osmijeh na lice.

Svi gifovi su mrak. Ali ovaj izdvajam

Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
Evo kakvog ga nečemo još dugo vidjeti.. obrijanog, elegantnog..

Meni se on jako dopao u ovom izdanju i u ovoj ulozi. Istina da je potpuno suprotan od Maraza Alija. To i ovdje opet naglašavaju. Maraz Ali je baš ono kako je i sam Mehmet Akif ispričao odnosno napomenuo .. sportski tip, avanturista, šarmantan, razigran, zavodljiv, temperamentan..dok je Murat opet samozatajan a isto tako šarmantan i zavodi svojim neusiljenim ponašanjem.
Gledam ga u Sili i Adanali, ali sve mi se čini kad ovo sve pogledam da ću krenuti s Reisom. On mi je otkriće!
Obožavam ga gledati, uživam i u Boranu i Aliju.

Quote:
Laleli kaže: Pogledaj post
http://tvarsivi.com/player.php?i=2012080845218

evo, neko je tražio video di se cmokče sa nekom curom
Svaki put me nešto presječe.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Curr, moratr imati na umu da je on mlad muskarac i solo i da je normalno da kao takav zabrije sa curama...nije valjda da se ocekuje celibat od njega dok se ne ozeni he..ne znaci da je on los ako brije sa curama kad je solo, jer poslije moze biti krasan muz...meni je to ok dok god je solo.btw,cesme su popularno ljetovaliste i tamo bude puno zgodnih cura kad naide na pravu onda ce se smiriti..to samo nebo zna koja i kad.
Ne očekujem. Očekujem samo (i nadam se) da će i dalje ostati ovako divan kao i dosad. I da će biti sretan.

Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post
Edit: nova profilna slika na leksikonu
http://oi50.tinypic.com/bgurrr.jpg
Dobra slika. Koje ruke, koji mišići. Trenira MMA
__________________
Eksik Sarp :)

Zadnje uređivanje Poncha_los a : 25.02.2013. at 23:03.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 22:58   #3158
Quote:
Laleli kaže: Pogledaj post
http://tvarsivi.com/player.php?i=2012080845218

evo, neko je tražio video di se cmokče sa nekom curom

a nisam ja
hvala ti do neba znaći sa Mehijem mi je dovoljno biti i prijatelj ,a vidim da i nisam jedina kojoj je promakao taj video
 
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 22:59   #3159
Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post

I kad smo kod novijih stvari, one slike od neki dan koje je postavila Nicole Lilly.. ondje je novinar trčao za njim s mikrofonom u ruci, što implicira da mu je očigledno postavio neko pitanje, na koje je (ja se opet nadam) Mehmet i odgovorio. Da se negdje na turskim portalima nije pojavio kakav pisani trag onog dana?!
Tražila sam, ali yok, još ništa. Treba njima obično dosta da video postave online.

Što se nove slike tiče - lud je za MMA, čini mi se. A pazi ruke.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 23:00   #3160
LuSalome brza si bar znamo da je i on online u ovo vrijeme, kad i mi

Samo ga zamisljam bez te brade, sto je previse- previse je, a sijede se sad, cini mi se, vise vide...

A vid' mu ruCke
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.