Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2009., 15:16   #1
Svo licemjerstvo HND

http://www.vecernji.hr/newsroom/news...561768761B30.1

Nekako se dalo naslutiti. Vrli nam HND izražava zabrinutost zbog smjena na HTV-u i zbog toga što Feralovci ne pišu

Licemjeri se nisu očitovali o promptnom otkazu Rudanici na Nova tv. Zašto? Zato da ne diraju u osinje gnijezdo.
Baš je zgodno pokazivati se u javnosti i tvrditi da nema demokracije jer se pljuvačima Hrvatske ne da da pišu. Zgodno je to, i uopće nije opasno, na pljuvanje smo već navikli. S druge strane, optužiti nekoga da je dao otkaz Rudanici , eee to je već malo opasnije. Ko zna kome se može stati na žulj. Ko zna koji će izvori presahnuti ako se nekom zamjere.
Zato HND šutnja je zlato...doslovce
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 15:28   #2
Licemjerno ,nema što.

Malo oftopic - ali nije dovoljno samo ne čitati Feral. Jednostavno o tim novinama i novinarima i njihovom konstantnom mučeništvu moraš non stop slušati , htio - ne htio.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 15:40   #3
Thumbs up

Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/newsroom/news...561768761B30.1

Nekako se dalo naslutiti. Vrli nam HND izražava zabrinutost zbog smjena na HTV-u i zbog toga što Feralovci ne pišu

Licemjeri se nisu očitovali o promptnom otkazu Rudanici na Nova tv. Zašto? Zato da ne diraju u osinje gnijezdo.
Baš je zgodno pokazivati se u javnosti i tvrditi da nema demokracije jer se pljuvačima Hrvatske ne da da pišu. Zgodno je to, i uopće nije opasno, na pljuvanje smo već navikli. S druge strane, optužiti nekoga da je dao otkaz Rudanici , eee to je već malo opasnije. Ko zna kome se može stati na žulj. Ko zna koji će izvori presahnuti ako se nekom zamjere.
Zato HND šutnja je zlato...doslovce
E moj prika što se čudiš, kad je na čelu HND-a Licemjer broj jedan u tzv. novinarstvu zdenko duka za kojega ne možeš reći da je rekao jednu pametnu rečenicu a kamoli što napisao. Brine što če biti s ivančićem i čulićem, ako su oni tako sjajna pera što ih otpuštaju, a drugo ako su sjajna pera lako če oni naći drugo radno mjesto, zato čemu u duke tolika zabrinutost.
Ako je z. duka toliko zabrinut što lijepo ne uzme sve te briljantne novinare ne osnuje jedan novi list, recimo imena orjuna ili orjunaški list.
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 21:12   #4
Pitam se da li ti ljudi imaju srama? Stvarno mi nije jasno, da li kažu- boli me kurac za sve, ja sam đubre ali dobro prolazim i to je cool, ili se ipak ponekad malo zamisle nad sobom i posrame?
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 21:18   #5
Neka. Ovo je dobro došlo da ih se vidi u pravom licu.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 21:20   #6
Da je Rudanica dobila otkaz jer je izvrijeđala premijera ili nekog slično urlali bi, ovako, hm...
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 21:26   #7
Neka, neka..
Sa svakim ovakvim njihovim postupkom sve više ljudi shvaća koje su to u biti moralne ništarije..
Ista je stvar i sa raznim NGO-ima..
Pa ne može se od ovog naroda vječno radit budale.
__________________
Krepat ma ne molat
Mr.No. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 21:30   #8
Thumbs up

Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Pitam se da li ti ljudi imaju srama? Stvarno mi nije jasno, da li kažu- boli me kurac za sve, ja sam đubre ali dobro prolazim i to je cool, ili se ipak ponekad malo zamisle nad sobom i posrame?
Prika jesi OK, zabrinjavaš me s ovom samokritikom ?
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 22:14   #9
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/newsroom/news...561768761B30.1

Nekako se dalo naslutiti. Vrli nam HND izražava zabrinutost zbog smjena na HTV-u i zbog toga što Feralovci ne pišu

Licemjeri se nisu očitovali o promptnom otkazu Rudanici na Nova tv. Zašto? Zato da ne diraju u osinje gnijezdo.
Baš je zgodno pokazivati se u javnosti i tvrditi da nema demokracije jer se pljuvačima Hrvatske ne da da pišu. Zgodno je to, i uopće nije opasno, na pljuvanje smo već navikli. S druge strane, optužiti nekoga da je dao otkaz Rudanici , eee to je već malo opasnije. Ko zna kome se može stati na žulj. Ko zna koji će izvori presahnuti ako se nekom zamjere.
Zato HND šutnja je zlato...doslovce

Ogavno.
__________________
"U šarmantnoj pozi moderni poganac —Najmio ga stranac, da nam metne lanac.Taj klatež, što o pravdi blebeće —On za korist tuđu laže, kleveće."
SKIDAJTE MARASOVCU BAN
Panonicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:04   #10
Tihomiru Dujmoviću zabranili pisanje u Večernjaku, provalili mu u auto i stan..,a pijanac Duka, njegov zamjenik pjetlić Bago i ta kvazi-društvena kvazi-novinarska družina se time, naravno, ne bavi.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 01:13   #11
Pitala sam večeras i na jednom drugom pdf-u (Ostali mediji), pa čekam da mi sutra možda netko odgovori...: zna li tko zašto u Večernjaku nema više Dujmovića?
Ako su mu, kako ti Zorro tvrdiš, zabranili pisanje - zašto konkretno? Imaš link na neko obrazloženje ili vijest o tome?
I - ako je istina da su ga "potjerali", kako to da je sve prošlo bez ijednog glasa prosvjeda, igdje? Čak ni na ovom forumu, na kojem su se mnogi izjasnili kao njegovi štovaoci (tema: Najbolji kolumnist), nitko nije ni pitanje o tome postavio, ili stavio temu...
(Druga je pak stvar ako je otišao svojevoljno, zbog svojih razloga, možda privatnih... Tada bi mi bilo jasno da se o tome ne piše i ne rasteže po medijima...)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 01:42   #12
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/newsroom/news...561768761B30.1

Nekako se dalo naslutiti. Vrli nam HND izražava zabrinutost zbog smjena na HTV-u i zbog toga što Feralovci ne pišu

Licemjeri se nisu očitovali o promptnom otkazu Rudanici na Nova tv. Zašto? Zato da ne diraju u osinje gnijezdo.
Baš je zgodno pokazivati se u javnosti i tvrditi da nema demokracije jer se pljuvačima Hrvatske ne da da pišu. Zgodno je to, i uopće nije opasno, na pljuvanje smo već navikli. S druge strane, optužiti nekoga da je dao otkaz Rudanici , eee to je već malo opasnije. Ko zna kome se može stati na žulj. Ko zna koji će izvori presahnuti ako se nekom zamjere.
Zato HND šutnja je zlato...doslovce
A što im možeš kad su ljigavi ? Ne znam tko bi im bio konkurent u ljigavosti. HHO ? Sanader u političkim piruetama ? Šeks ? ...
Hroboatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 09:22   #13
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Pitala sam večeras i na jednom drugom pdf-u (Ostali mediji), pa čekam da mi sutra možda netko odgovori...: zna li tko zašto u Večernjaku nema više Dujmovića?
Ako su mu, kako ti Zorro tvrdiš, zabranili pisanje - zašto konkretno? Imaš link na neko obrazloženje ili vijest o tome?
I - ako je istina da su ga "potjerali", kako to da je sve prošlo bez ijednog glasa prosvjeda, igdje? Čak ni na ovom forumu, na kojem su se mnogi izjasnili kao njegovi štovaoci (tema: Najbolji kolumnist), nitko nije ni pitanje o tome postavio, ili stavio temu...
(Druga je pak stvar ako je otišao svojevoljno, zbog svojih razloga, možda privatnih... Tada bi mi bilo jasno da se o tome ne piše i ne rasteže po medijima...)
U ponedjeljak, u svojoj emisiji "Opasne veze" sam Dujmović je kratko opisao situaciju a to je; Da mu je zabranjeno pisati u Večernjaku, da su mu provalili u auto i u stan. Više od toga nije govorio. Samo je napomenuo da će o tome jednom pisati.

Ako je istina, da i Malenica više ne piše u Večernjaku (netko je to spomenuo) onda stvari postaju jasnije. Čiste se nepodobni kadrovi a Večernjak preuzima/preuzeo je "vučji čopor".

Ista situacija je i sa Novom TV. Njihov informativni program se sve više izjednačuje sa RTL-om.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 11:44   #14
Net.hr prenosi Deutche Welle :
Quote:
Kako piše, Deutche Welle, bivši Feralovi urednici smatraju kako je glavni razlog toj situaciji intervencija Roberta Ježića, koji je od prošle godine vlasnik Novog lista, a već duže vrijeme član HDZ-a.
Ako je tako, pitanje je može li vlasnik utjecati na to što će se objavljivati a što ne u njegovim novinama?
To u 'Jutarnjem' prolazi pa zašto ne bi i u 'Novom listu'. Za sve ista pravila.
fibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 17:30   #15
Quote:
fibo kaže: Pogledaj post
Net.hr prenosi Deutche Welle :


Ako je tako, pitanje je može li vlasnik utjecati na to što će se objavljivati a što ne u njegovim novinama?
To u 'Jutarnjem' prolazi pa zašto ne bi i u 'Novom listu'. Za sve ista pravila.
Pa o čemu pričate? Ježiću je važno da zaradi, jer da je suprotno onda ne bi Novi list nadišao Feral za nekoliko kopalja po jugoslavenluku i antihrvatstvu.
Megistus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 18:01   #16
Quote:
Megistus kaže: Pogledaj post
Pa o čemu pričate? Ježiću je važno da zaradi, jer da je suprotno onda ne bi Novi list nadišao Feral za nekoliko kopalja po jugoslavenluku i antihrvatstvu.
Pa ne znam, pitaj Stazića. On je danas u očaju zazivao pravdu zašto dva tako darovita, nadarena, kvalitetna i nadasve nagrađivana novinara pišu primaju plaću a to se ne objavljuje. I kaže da je to siva cenzura, a prije je bila korektorom precrtavana (bijela). Zašto se ne čuje njihov zov. I spominjao je nekakvu naftu, valjda Ježić nešto buši
WTF??? Napisali svoje i dobili plaću. Sve ok.
E, nije mora se čuti/pročitati šta njih dva imaju za reći/napisati. Izgleda da oni ne pišu zbog novca nego imaju poruku koja se obavezno mora objaviti. Izgleda da je u pitanju pripovjedačka ili čak proročanska spoznaja koja se mora podijeliti sa širokim masama čitatelja 'Novog lista'.
Ja im predlažem u duhu izjave predsjednika kompromisno rješenje:
da im objavljuju tekstove, a da ne primaju plaću.
Nekako imam dojam da bi taj prijedlog doveo do brzog rješenja.
fibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 13:02   #17
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Pitala sam večeras i na jednom drugom pdf-u (Ostali mediji), pa čekam da mi sutra možda netko odgovori...: zna li tko zašto u Večernjaku nema više Dujmovića?
Ako su mu, kako ti Zorro tvrdiš, zabranili pisanje - zašto konkretno? Imaš link na neko obrazloženje ili vijest o tome?
I - ako je istina da su ga "potjerali", kako to da je sve prošlo bez ijednog glasa prosvjeda, igdje? Čak ni na ovom forumu, na kojem su se mnogi izjasnili kao njegovi štovaoci (tema: Najbolji kolumnist), nitko nije ni pitanje o tome postavio, ili stavio temu...
(Druga je pak stvar ako je otišao svojevoljno, zbog svojih razloga, možda privatnih... Tada bi mi bilo jasno da se o tome ne piše i ne rasteže po medijima...)
Evo kako je prošlo moje propitkivanje na Ostalim medijima (gdje posta dosta novinara, i gdje se teme o nekim drugim novinarima i njihovim otkazima protežu na nekoliko stranica...).
https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post18584119
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:34   #18
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
Tihomiru Dujmoviću zabranili pisanje u Večernjaku, provalili mu u auto i stan..,a pijanac Duka, njegov zamjenik pjetlić Bago i ta kvazi-društvena kvazi-novinarska družina se time, naravno, ne bavi.
Ne znam zasto mi pade na pamet Jovic, Haag i reagiranje HND ?
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 22:50   #19
Thumbs up

Quote:
Komunalac kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto mi pade na pamet Jovic, Haag i reagiranje HND ?
Meni se nameče pitanje, koja svrha HND-a, tko ga oni štite, koji su kriteriji za članstvo, koje kriterije novinari moraju ispunjavati da za jedne se udara u sva zvona, a za druge niti zucnuti !?
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.