Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2022., 08:41   #1
Evita by Tanja Filipović espadrille

Da li je netko u zadnje vrijeme kupovao Evita by Tanja Filipović espadrille?

https://evita-collections.com/katego...a/espadrilles/

Čitam jako loše recenzije na mojim krpicama (loša kvalitetu, rok dostave, neisporuka robe nakon 2 mjeseca, problemi oko povrata, neodgovaranje na mailove i poruke na Instagramu...), s time da su postovi uglavnom stari 3-4 godine pa se nadam da se možda situacija promijenila od tada:

https://mojekrpice.hr/forum/t/252089/evita-espadrile

Ono što mi najviše ne ulijeva povjerenje je nedostatak kontakt podataka na web stranici te totalno zakamuflirani detalji o proizvođaču i shopu, što mi je u današnje vrijeme nevjerojatno.

A tako su slatke te espadrillice...
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2022., 08:06   #2
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Da li je netko u zadnje vrijeme kupovao Evita by Tanja Filipović espadrille?

https://evita-collections.com/katego...a/espadrilles/

Čitam jako loše recenzije na mojim krpicama (loša kvalitetu, rok dostave, neisporuka robe nakon 2 mjeseca, problemi oko povrata, neodgovaranje na mailove i poruke na Instagramu...), s time da su postovi uglavnom stari 3-4 godine pa se nadam da se možda situacija promijenila od tada:

https://mojekrpice.hr/forum/t/252089/evita-espadrile

Ono što mi najviše ne ulijeva povjerenje je nedostatak kontakt podataka na web stranici te totalno zakamuflirani detalji o proizvođaču i shopu, što mi je u današnje vrijeme nevjerojatno.

A tako su slatke te espadrillice...
Ja sam prošle godine uzela espadrile i dobila sam ih, ali onda je počela saga oko povrata (nije mi odgovarala veličina) gdje bih dobila odgovor "vratit ćemo novce kad primimo paket". Ja kažem stigao je na vašu adresu prije tjedan dana, oni odgovore provjerit ćemo sutra. Tjedan dana poslije još uvijek nema odgovora. Isto je bilo i s lovom - vratit ćemo vam novce ovaj tjedan. Ok, pricekam i cijeli tjedan iza, javim sr, e da da, vratit ćemo vam ovaj, u ponedjeljak su novci na računu. Taj ponedjeljak nije došao nekih 3 tjedna dok ja nisam postala dosadna i svakodnevno počela slati mailove i zvati.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2022., 08:51   #3
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Ja sam prošle godine uzela espadrile i dobila sam ih, ali onda je počela saga oko povrata (nije mi odgovarala veličina) gdje bih dobila odgovor "vratit ćemo novce kad primimo paket". Ja kažem stigao je na vašu adresu prije tjedan dana, oni odgovore provjerit ćemo sutra. Tjedan dana poslije još uvijek nema odgovora. Isto je bilo i s lovom - vratit ćemo vam novce ovaj tjedan. Ok, pricekam i cijeli tjedan iza, javim sr, e da da, vratit ćemo vam ovaj, u ponedjeljak su novci na računu. Taj ponedjeljak nije došao nekih 3 tjedna dok ja nisam postala dosadna i svakodnevno počela slati mailove i zvati.
Hvala ti na dijeljenju iskustva.

Baš šteta. Vjerujem da je vrlo iscrpljujuće natezati se s njima kao i kod svake takve internet kupovine, jer je tamo očigledno 'one man band' situacija pa sve kasni.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2022., 17:36   #4
Izbacio mi FB sponzorirani članak za njih (kako su samo znali ) na Jolie.hr, vidim da neke cure pišu da ih nikad nisu dobile pa si škicni tamo komentare
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2022., 17:21   #5
Evo još jedne koja je prošla sličnu torturu kao bejo.. 2 mjeseca natezanja oko povrata.. Hvala ali ne bih više! Tako da moram potvrditi da su loše recenzije nažalost istinite.

Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.