Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2008., 11:13   #321
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
A mislim da cete i to lakse postic nego ono sto je glavna namjena ovog threada
A ti ces se, jadan, zrtvovati kako bi ovaj thread imao bar jedan uspjeh, je li? Da ne ispadne da smo totalno nesposobni u uvjeravanju...
Daanchee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 15:41   #322
Ne, ipak nisam toliko dobar
Imao bih ljubomorne ispade da se skinem za vas nepoznate ovdje, pa...
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 16:02   #323
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Ne, ipak nisam toliko dobar
Imao bih ljubomorne ispade da se skinem za vas nepoznate ovdje, pa...
Hm... bio bi ljubomoran da se skines... Na KOGA bi bio ljubomoran? Na sebe? Jel' to neka dvostruko obrnuto psihologija?
Daanchee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 16:14   #324
Ne, ne bih ja imao meni bi bili upuceni...
Maloprije sam dosao s nekog primanja, pa se jos nisam otrijeznio pa nejasno pisem...
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 00:40   #325
dakle savjet za otvarčicu posta, nek ti mužić spremi finu svilenu posteljinu, razbaca po krevetu ružine latice, puno svijeća, sve mrkli mrak, ti si obuci haltere i neke masne seksi lingerie stvarčice, haltere, čarape, korzet itd...
malo vina ili šampanjca, kutija durexa arouser na noćnom, počnete se ljubit, ovo ono, oralno, ti legneš zažmiriš, pretrpiš cca 20ak sekundi ne tako jake boli (znam jer sam svoju curu razdjevičio) i polagano idete hopla.. i nakon par min će ti bit super
i onda si postala...
postala....
sretna i guess :
otkrit ćeš čari... pa ćete isprobavat poze, naravno daj si 1 -2 tjedna polaganog seksa da se razgiba pička, a poslije možete ludovat
tolko od mene ostatak od mene :P
cya
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 16:49   #326
jel se ova zeza ili stvarno???
mislim ovo je katastrofa..
ko danas normalan ulazi u brak bez da se sexa prije?!?! to ti je isto kao da uzimas auto bez da ga probas...strava i uzas... i sto posevite se i vidis da on voli drugaciji tip sexa nego ti (koja ga doduse uopce ne volis)? sto onda? sad ce "pametnjakovici" reci kao je ak se vole onda kompromisi...kad se po tom pitanju pocnu raditi kompromisi to je pocetak kraja...
a nebi htjela biti zlobna ali ne vjerujem da te toliko ceka... mislim mozda ceka tipa ne forsira te..ali sigurno nije da prakticira apstinenciju vise od dvije godine.... mislim..jel itko tu vjeruje da covjek ceka milost dvije godine???
HornyLittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 17:07   #327
Quote:
HornyLittleGirl kaže: Pogledaj post
jel se ova zeza ili stvarno???
mislim ovo je katastrofa..
ko danas normalan ulazi u brak bez da se sexa prije?!?! to ti je isto kao da uzimas auto bez da ga probas...strava i uzas... i sto posevite se i vidis da on voli drugaciji tip sexa nego ti (koja ga doduse uopce ne volis)? sto onda? sad ce "pametnjakovici" reci kao je ak se vole onda kompromisi...kad se po tom pitanju pocnu raditi kompromisi to je pocetak kraja...
a nebi htjela biti zlobna ali ne vjerujem da te toliko ceka... mislim mozda ceka tipa ne forsira te..ali sigurno nije da prakticira apstinenciju vise od dvije godine.... mislim..jel itko tu vjeruje da covjek ceka milost dvije godine???
to je bio njen izbor... ja se s njim ne slažem, moj je bio drugačiji, imam mnogo argumenata za njega, ali to nije razlog da ga ismijavaš...
druga stvar, seks je nešto što se razvija, otkriva, poboljšava na način da slijediš želje i potrebe partnera i obrnuto. ako te partner ne traži da općiš sa životinjama nego npr da ga zadovoljiš oralno ili ti želiš malo dužu predigru ili neku određenu pozu, onda kompromis nije početak kraja. nije li ključ dobrog seksa u komunikaciji? (potpis: pametnjakovićka )
i žena nije izbjegavala seks jer joj se baš i nije dalo, nego zato jer ima ozbiljan problem. bi li se smijala čovjeku koji je u teškoj depresiji? ono, ha ha, pa daj se malo razvedri, mislim, pa ti si nesposoban nositi se sa životom...

p.s. što se na kraju desilo s autoricom?
Mnemosyne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 22:24   #328
a dobro ok svatko ima svoj nacin razmisljanja... i svoju listu prioriteta..po meni je sex ipak presudna stvar u vezi..naravno da je komunikacija izrazito bitna..ali recimo da mogu ostvariti odlicnu komunikaciju, zajednicke ciljeve i slicni zivotni stil, ali da sex ne valja za mene tu nema kompromisa..to je kraj...
govorim i iz iskustva jer mi se prosla veza upravo zbog toga i raspala...

i iako je sve to stvar vlastitog izbora i dalje mislim da zapoceti nesto sto bi trebalo biti jako dugotrajno ako ne i trajno kao sto je brak, bez da se takve stvari prije "isprobaju" po meni nije nikako dobro...

i zaista nebi htjela nikog vrijedjati ali meni je to cudno da on toliko ceka a da bas nigdje sa strane nije nesto napravio... moja najdulja pauza bez sexa je bila mjesec dana i skoro sam pocela gristi od nervoze ljude oko sebe..a jos bi decki kao trebali biti "gori" po tom pitanju...prema tome skroz malo vjerojatno
HornyLittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 23:53   #329
Quote:
HornyLittleGirl kaže: Pogledaj post
a dobro ok svatko ima svoj nacin razmisljanja... i svoju listu prioriteta..po meni je sex ipak presudna stvar u vezi..naravno da je komunikacija izrazito bitna..ali recimo da mogu ostvariti odlicnu komunikaciju, zajednicke ciljeve i slicni zivotni stil, ali da sex ne valja za mene tu nema kompromisa..to je kraj...
govorim i iz iskustva jer mi se prosla veza upravo zbog toga i raspala...

i iako je sve to stvar vlastitog izbora i dalje mislim da zapoceti nesto sto bi trebalo biti jako dugotrajno ako ne i trajno kao sto je brak, bez da se takve stvari prije "isprobaju" po meni nije nikako dobro...

i zaista nebi htjela nikog vrijedjati ali meni je to cudno da on toliko ceka a da bas nigdje sa strane nije nesto napravio... moja najdulja pauza bez sexa je bila mjesec dana i skoro sam pocela gristi od nervoze ljude oko sebe..a jos bi decki kao trebali biti "gori" po tom pitanju...prema tome skroz malo vjerojatno
slažemo se mi... i meni su nezamislive one bajke o čekanju do braka i izjednačavanje zdrave seksualnosti sa nečim grešnim i prljavim. osim toga, nije li jedan mislioc izjavio da je dobar seks 20, a loš 80% veze

ali sam malo osjetljiva na autoricu... jer žena stvarno ima ozbiljni problem, raspravljalo se već i o tome koji je poremećaj u pozadini, a ova hrpa stranica samo svjedoči o tome da nije spremna primiti pomoć drugih i da će se sve to još dugo nastaviti. i stvarno mi je žao muža, jer već dvije godine ona odgađa to da mu se potpuno preda, a osim toga tu je i očita fizička potreba za koju ne bi nagađala kako on rješava...ali...

sve u svemu... ekskujz mi, al morala sam malo
Mnemosyne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 01:26   #330
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Obratila sam se za pomoć stručnim osobama ali sam njihovu pomoć doživjela kao agresivnu i nekorisnu jer su menii vidjeli za svoj daljni rad izazovnog pacijenta..no,tamo sam čula da ima još slučajeva poput mog,čak i puno gorih(10 godina u braku, a ništa).Nisam mogla ni ginekološki pregled napravit....Nisam u životu imala traumatičnih iskustava na seksualnu tematiku....dapače,i prije braka sam imala dosta momaka(ma kako vam to čudno zvučalo),i svi su poštovali moju odluku o postepenom fizičkom zbližavanj i na kraaju sam (paradoks)ja bila ta koja je njih ostavila jer sam shvatila da se ne mogu fizički zbližit....
Ja sam tek na prvoj stranici ali ako ti jos nije kasno tj. ako te jos ista stvar muci - a jako te strah i ne mozete a probali ste. Otidjes ginekologu od povjerenja i on ti to u lokalnoj anesteziji probusi, isla sam kao potpora prijateljici koja se na pragu tridesetih nije upustala u veze jer joj je ta njena nevinost nabila teske komplekse. 10 minuta kasnije je bila rijesena stvar i tada prvom decku (prvom nakon zahvata) nije ni rekla da joj je to prvi spolni odnos, himen je vec bio probusen.
Ginekoloski pregled mozes napraviti i kao djevica i jako je bitno da ides na redovite preglede, vec da pravovremeno eliminiras razne anomalije da ti ne pisem sad podrobno o mogucim bolestima. Sretno!
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 23:11   #331
pa zar je tako tesko obavjestit ljude na forumu sta se dalje dogadja...ima li kakvih promjena, jesi li u drugom stanju i tako?!

i jos nesto, vec sam nekoliko puta procitala kako kupnju auta usporedjujete sa sexom prije braka..
uglavnom, ja nedavno kupila auto- nisam ga probala, sad otkrila masu stvari- zensko, sta ces...
naiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 14:41   #332
...mislim da je ta žena trebala prvo sama pogledati svoju "aparaturu", zatim ju iskušati i isprobati. pa onda nek dalje ide kak treba.. ako ju je i dalje strah, a šta ćeš, ili pomoć stručnjaka ili djevica do smrti
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.