Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2009., 21:51   #1
Pitanje za žene- miris i okus sperme

čisto me zanima direktan odgovor, bez mnogo rasprava

oduvjek me zanimalo imamo li mi muškarci svi isti okus i miris sperme ili je svak jedinstven po tom pitanju, ili pak postoje ljudi koji odudaraju mirisom i okusom od većine itd....

žene vičite
__________________
Izvadak iz pravila podforuma Glazba:
*napomena : Chronos je najveći metalac forum.hr-a
ChR0NoS is offline  
Old 28.04.2009., 21:54   #2
evo nisam žena ali negdje sam pročitao da okus ima veze sa onim kaj si pojeo sad jel to istina il ne nisam probao
Ženskar is offline  
Old 28.04.2009., 22:06   #3
ja procitala da ako decko pije saok od ananasa ima bolji okus sperme isto to vrijedi i za zene. meni je osobno bljak
__________________
tesko je mislit na romantiku, svijece,ruze na jastuku kad je tako - mmmmmm dobar
crash_and_burn is offline  
Old 28.04.2009., 22:09   #4
Ako muskarca volis uopce ne razmisljas o okusu jer to je dio njega i volim sve na njemu i u njemu
malatajna is offline  
Old 28.04.2009., 22:15   #5
Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
Ako muskarca volis uopce ne razmisljas o okusu jer to je dio njega i volim sve na njemu i u njemu
slažem se
__________________
bezobrazno me uzmi, zaljepi za sebe, nema šanse da se odljepim od tebe
Creed80 is offline  
Old 28.04.2009., 22:17   #6
Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
Ako muskarca volis uopce ne razmisljas o okusu jer to je dio njega i volim sve na njemu i u njemu
i ja se slažem
sheena66 is offline  
Old 28.04.2009., 22:17   #7
ju somtajms tejst difrentli.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 28.04.2009., 22:19   #8
Razlikuju se, ja osobno sam naišla na one koji smrde , koji miriše i koji su neutralni, kažu da uzimanje nekih lijekova i nezdrava prehrana ima utjecaja na to.

Ali slažem se ako nekoga voliš i paše ti paše ti i po tome, pa makar bio i smrdljiv
Good-rulez is offline  
Old 28.04.2009., 22:20   #9
Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
Ako muskarca volis uopce ne razmisljas o okusu jer to je dio njega i volim sve na njemu i u njemu
eh vidim da vas se dosta slaže s ovim pa moram zahvaliti na tome što sam dobio odgovor

__________________
Izvadak iz pravila podforuma Glazba:
*napomena : Chronos je najveći metalac forum.hr-a
ChR0NoS is offline  
Old 28.04.2009., 22:26   #10
Quote:
ChR0NoS kaže: Pogledaj post
eh vidim da vas se dosta slaže s ovim pa moram zahvaliti na tome što sam dobio odgovor

Ako zena bude sa deckom samo zbog sexa naravno da postoji mogucnost da ce primjetiti svaki nedostatak i sitnicu, isto vrijedi i obrnuto.
Ali ako nekoga volis takve banalne stvari ti nece uopce pasti na pamet, nego se prepustis i uzivas.
malatajna is offline  
Old 28.04.2009., 23:26   #11
meni se samo od mirisa zna dizat želudac, i sad nek me netko proba nagovorit da probam
Tara7 is offline  
Old 28.04.2009., 23:41   #12
ja neznam ništa o tome, kad bolje razmislim neznam ni kojeg je okusa i mirisa pička jer da nisam u datom trenu isključio sva osjetilna sredstva uključujući mozak mislim da bi pao u nesvijest.
__________________
prejak sam
tigar.23 is offline  
Old 28.04.2009., 23:50   #13
evo odgovora na sva tvoja pitanja

http://www.intimatemedicine.com.hr/s...i-okus-sperme/
__________________
..llevame en tus ansias a un lugar donde ya no tenga que jurar..
renchi_27 is offline  
Old 28.04.2009., 23:52   #14
Tara7, ne budi na kraj srca, isto je kao sa hranom - ne znas dok ne probas. Neka hrana uzasno smrdi, ali ima super ukus.

Konkretno, vecinom sam neutralan, cesto sladak, a ponekad gorak. Opet, zavisi od hrane, narocito alkohola, jedna casica, i ukus ce biti gorak.
Srecom, doslovce se za jedan dan ukus moze znatno poboljsati, jer ukus dolazi iz akcesornih polnih zlijezda, a one svoje produkte luce u toku predigre i seksa, dakle, za razliku od spermica koji se prave nedeljama ranije, ovo se pravi na licu mjesta, uzimaju se sastojci direktno iz krvi/crijeva i ugradjuju u tecnu fazu ejakulata, koje ima daleko vise nego spermica samih, pa time zalutaju i neke aromaticne tvari u spermu, i eto ti belaja...

Quote:
Najlošiji ukus sperme imaju mesožderi, alkoholičari, pušači i oni koji piju kafu, dakle većina prosečnih građana. Na drugoj se strani gurmanske lestvice nalaze vegani, koji izbegavaju šparoge, karfiol i prokelj. Između njih pronalazimo nijanse ukusa, koje nastaju zbog različitih sastojaka hrane. Crveno meso, navodno, spermi daje slankasti ukus, voće sladak, a luk će potpuno pokvariti ukus sperme. Na spermi se poznaje i uživanje droga, na primer kokaina. Navodno ukus sperme možete popraviti sokom od ananasa, lubenicom, kivijem ili povrćem.
Stribog is offline  
Old 28.04.2009., 23:53   #15
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Tara7, ne budi na kraj srca, isto je kao sa hranom - ne znas dok ne probas. Neka hrana uzasno smrdi, ali ima super ukus.

Konkretno, vecinom sam neutralan, cesto sladak, a ponekad gorak. Opet, zavisi od hrane, narocito alkohola, jedna casica, i ukus ce biti gorak.
Srecom, doslovce se za jedan dan ukus moze znatno poboljsati, jer ukus dolazi iz akcesornih polnih zlijezda, a one svoje produkte luce u toku predigre i seksa, dakle, za razliku od spermica koji se prave nedeljama ranije, ovo se pravi na licu mjesta, uzimaju se sastojci direktno iz krvi/crijeva i ugradjuju u tecnu fazu ejakulata, koje ima daleko vise nego spermica samih, pa time zalutaju i neke aromaticne tvari u spermu, i eto ti belaja...
neće mene nitko natjerati da to probam
fuj
Tara7 is offline  
Old 28.04.2009., 23:55   #16
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Tara7, ne budi na kraj srca, isto je kao sa hranom - ne znas dok ne probas. Neka hrana uzasno smrdi, ali ima super ukus.

Konkretno, vecinom sam neutralan, cesto sladak, a ponekad gorak. Opet, zavisi od hrane, narocito alkohola, jedna casica, i ukus ce biti gorak.
Srecom, doslovce se za jedan dan ukus moze znatno poboljsati, jer ukus dolazi iz akcesornih polnih zlijezda, a one svoje produkte luce u toku predigre i seksa, dakle, za razliku od spermica koji se prave nedeljama ranije, ovo se pravi na licu mjesta, uzimaju se sastojci direktno iz krvi/crijeva i ugradjuju u tecnu fazu ejakulata, koje ima daleko vise nego spermica samih, pa time zalutaju i neke aromaticne tvari u spermu, i eto ti belaja...
a da sad postat ću vegetarijanac da mi ne bude neugodno ako mi sperma smrdi kad svršavam, mi muški puno toga podnosimo mogu ženske to.
__________________
prejak sam
tigar.23 is offline  
Old 28.04.2009., 23:57   #17
Quote:
tigar.23 kaže: Pogledaj post
a da sad postat ću vegetarijanac da mi ne bude neugodno ako mi sperma smrdi kad svršavam, mi muški puno toga podnosimo mogu ženske to.
a kaj vi to podnosite kod nas žena?
mi smo bar mirišljave
Tara7 is offline  
Old 29.04.2009., 00:00   #18
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
a kaj vi to podnosite kod nas žena?
mi smo bar mirišljave
a mi nismo mirišljavi, koliko losiona potrošimo da bi na kraju vi htjele miris znoja, ma tko bi vam ugodio, sad vidim da hoćete spermu sa okusom lubenice, a još kurac da vam dam da ga nosate u torbici a??
__________________
prejak sam
tigar.23 is offline  
Old 29.04.2009., 00:03   #19
Quote:
tigar.23 kaže: Pogledaj post
a mi nismo mirišljavi, koliko losiona potrošimo da bi na kraju vi htjele miris znoja, ma tko bi vam ugodio, sad vidim da hoćete spermu sa okusom lubenice, a još kurac da vam dam da ga nosate u torbici a??
sad filozofiraš
jel te netko tjera da ližeš ako nečeš, ja recimo ne gutam jer sam inače gadljiva

čudim se samoj sebi kaj radim blowjob
Tara7 is offline  
Old 29.04.2009., 00:14   #20
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
sad filozofiraš
jel te netko tjera da ližeš ako nečeš, ja recimo ne gutam jer sam inače gadljiva

čudim se samoj sebi kaj radim blowjob
i ja se pitam nekada šta mi je to trebalo, šta ću kad su nekada pičke neuzbudljive u krevetu pa se moram na neki način sam uzbudit
__________________
prejak sam
tigar.23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger